6 будинок в Рибах. Нептун 6 будинку. Лекція 115.

6

6 будинок в Рибах. Нептун 6 будинку. Лекція 115.

Куспид 6 будинку в Рибах, управитель 6 будинку в Рибах або в сполученні з Нептуном. Нептун в 6 будинку.

Основна проблема Риб на куспиде 6 дому або Нептуна в 6 будинку це змащена симптоматика. Таким людям дуже часто ставлять неправильні діагнози, причому навіть спроби зняти симптоми часто виявляються марними – Ви пам’ятаєте, я сподіваюся, що мутабельні Знаки схиляють хвороби «переїжджати» з одного органу на інший.
В результаті того, що Риби в 6 будинку, особливо при ураженні Нептуна або 6 будинку в цілому, часто дають хронічне нездоров’я, якесь постійне уповільнене нездужання, вони змушені шукати способи, як собі допомогти.
Як і будь водний Знак, стоячи на куспиде 6 будинку, Риби дають дуже емоційне ставлення до хвороб, при ураженні можуть давати страхи, надумывания, схильність до іпохондрії.
Захворівши, вони, як правило, починають активне лікування, але часто лікуються без розбору – всім підряд – тут і кваліфікована медична допомога і консультації з фармацевтом, і бабусині рецепти і, звичайно ж – всесвітня і могутня система, що перетворює недосвідченого людини у фахівця екстра – інтернет. Все йде в хід і всі використовується.
Звідси, до речі кажучи, і симптоми, які збивають з пантелику нормальних лікарів – там вже стільки всього понароблялося, що розібрати, що ж було на самому початку дуже важко, і, як наслідок, важко встановити діагноз і призначити адекватне лікування.
Так що, перша рекомендація шестидомным Рибам і Нептунианцам — не займайтеся самолікуванням, або, на худий кінець, дочекайтеся встановленого діагнозу.
Зустрічалися мені і люди, які настільки довірялися якогось фахівця (не важливо традиційному або альтернативного), що зовсім втрачали пильність, або заробляли залежність від «гуру».
Ну і само собою, залежність від лікування і ліків тут теж цілком природна тема.
Що стосується безпосередньо проблемних органів або систем, то володарі Риб в 6 будинку або Нептуна в 6 будинку є вираженими лимфатиками. І від цього треба «танцювати» в плані визначення хвороб і станів.
Скажімо, в дитячому віці, це вічно подкашливающий дитина, з постійним нежиттю або аденоїдитом. На прийомі у лікаря, мамі регулярно доводиться чути шийку рыхловатое», а згодом дізнатися про збільшених мигдалинах, тонзилітів, і вже згаданих аденоидитах.
Характерні для них і проблеми з тимусом, а, отже, і з імунною системою.
Це класичний випадок часто хворої дитини. Причому хвороби мають тенденцію протікати мляво, на невисоких температурах. Взагалі лікувати таких дітей складно – їх стану до лікування і на момент його завершення, часто, не сильно відрізняються. Звичайно гостра стадія (на яку вони взагалі здатні) знімається, але вилікувати повністю і головне стійко їх кашель або ніс, буде проблематично.
Треба зазначити, що лимфатики дуже швидко і сильно реагують на мед.препарати, а отже, важливо проявляти обережність застосовуючи якісь препарати перший раз, а тим більше, якщо вони обрані людиною самостійно, так як друга основна болячка Риб або Нептуна – це алергії.
Всі види алергії проходять з участю Нептуна або Риб. Це респіраторна алергія – починаючи від неприємного але «несмертельного» нестримне чхання, закінчуючи бронхіальною астмою алергічної етіології. Тут же, до речі, і алергічні кон’юнктивіти.
Шкірна алергія — від діатезу до псоріазу.
Харчова алергія (тут же алкогольні інтоксикації), алергія на комах і тварин, алергія на мед.препарати — від знову ж банальної кропив’янки, до набряку квінке та анафілактичного шоку.

Інфекційно-алергічна бронхіальна астма і т. д.
Закінчуючи тему алергії, і дітей лимфатиках (а в нашому випадку, про дітей, які мають Риби або Нептун в 6 будинку), важливо нагадати про дуже уважному ставленні до щеплень. З одного боку – робити їх необхідно, так як імунна система дитини слабка, для того щоб самостійно впоратися з безліччю вірусів, для яких власник такої конституції – як червона ганчірка для бика. З іншого, пам’ятаємо про небезпеку алергічних реакцій. Тому всі приписи лікаря, від банального прохання залишатися на території поліклініки протягом півгодини після щеплення, до якихось вузькоспеціальних застережень повинні виконуватися просто беззаперечно. Ну і звісно по можливості робіть алергопроби.
Керуючи лімфатичною системою, Нептун або Риби, маючи відношення до 6 дому, можуть стати причиною лімфаденіту і пухлин лімфатичних судин. Причому, якщо у випадку з усіма іншими Знаками, відрізнити показники на злоякісні утворення від доброякісних, нам допомагав Плутон, то в разі, з Нептуном, участь Плутона для формування онкології не є обов’язковим.
Хоча те, що я писала вище, передбачає стану загальної інтоксикації організму, я все ж вважаю незайвим сказати про неї окремо. Є таке негарне вислів про Риб, як про знак, який є сміттєвої ямою всього кола. Вкрай негарне і несправедливе твердження, але от у плані здоров’я, на нього все ж має сенс звернути увагу. Володарі Риб або Нептуна в будинку 6 – в першу чергу стежте за чистотою свого організму. Як в плані гігієнічних заходів, так і в плані їжі, яку Ви вживаєте (і тим більше, чим годуєте дітей з Нептуном або Рибами в 6 будинку), стежте за чистотою своєї психо-емоційного життя, за чистотою свого будинку і т. д. Пам’ятаємо – навпаки Риб – Діва, Знак керуючий гігієною. Ось саме до гігієни у всіх сенсах, шестидомным Рибам і потрібно прагнути.
Я вже говорила про ослабленому імунітеті володарів Риб в 6 домі, але варто зазначити, що Вода — дуже плодовита середовище, а, отже, попадання будь-якого вірусу, грибка, паразита, ослаблений і зашлакованний організм більш ніж сприятливо відбивається на житті цього вірусу, грибка, паразита і т. д. Тому шестидомные Риби або Нептуниацы схильні до постійних вірусних захворювань, до кандидозам, стоматитам, поразкою від паразитів і т. д.
Риби керують стопами, тому всі хвороби стоп, які тільки можна придумати — грибкове ураження нігтів, і потресковшаяся шкіра п’ят, врослі нігті, бурсити, натоптиші і мозолі, вивихи, п’яткові шпори, запалення ахіллових сухожиль, неврома, бородавки і т. д. і т. п.

І ще одна група захворювань – це психічні розлади. Важливо – це не неврологічні стани – це буде по Водолію (Урану), тут душевне здоров’я, або точніше душевну хворобу (психічні розлади) – аутизм, розлади особистості, розлади поведінка, стареча деменція, хвороба Альцгеймера, залежності і т. д.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:
Гомілковостопні суглоби і суглоби стопи. Залозиста тканина. Залози внутрішньої секреції. Ендокринна система: епіфіз і функція щитовидної залози. Плазма крові, ендорфіни і лімфатична система. Центральна нервова система: головний мозок (підкірковий шар). Вегетативна нервова система: парасимпатична. Соматична нервова система: сенсорна (екстрасенсорне сприйняття). Гуморальна система. Психіка.
Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Не самі дисципліновані працівники, що й казати. Як правило, це люди, яких обтяжують регулярні зобов’язання. В ідеалі – це творчі особистості з таким же творчим підходом до справи – є натхнення – є робота, немає натхнення – немає роботи. Але інше питання, що у нашому житті, не передбачена можливість працювати тільки тоді, коли хочеться.
Тому, слід шукати такі умови праці, які будуть надихати Альтернатива. Приміром, студентка буде добре вчитися, якщо закохана у викладача.
Дитина може організувати себе (що складно, взагалі кажучи), жаліючи маму, і прагнучи їй допомогти. Само собою, відгук мами має бути душевним, щоб був сенс у цій діяльності.
Багато з них сприймаються оточуючими як люди ліниві і розслаблені. Але – це, по-перше не стосується тих, хто виходить на роботу (або виконуючи роботу вдома) відповідне Нептунианское відшкодування.
А по друге, вказує на те, що Нативу не цікаво, його це справа не хвилює і не надихає. І в цьому випадку, його справді буде важко зрушити з місця, боляче буде дивитися на цього заплетающегося нога об ногу людини, на останньому подиху, яка виносить сміття.

Тварини

Як правило, це приємні на дотик вихованці, улюблені Нативом і люблять його. Якщо Нептун не вражений (або, принаймні, не сильно вражений), то це будуть тварини «липучки», куди господар, туди й вони. І від спілкування з ними Натів, як правило, відпочиває. Хоча йому приємно буде, якщо всю технічну частину турботи про тварин візьме на себе хтось інший.
Звичайно, по прямой сигнификации це можуть бути рибки. Але я не можу сказати, що рибки мають якусь перевагу перед собачками (саме собаЧКАМИ а не собаками) та котиками.
Взагалі, мені здається що ласкаві тварини, з якими можливий щільний і духовний та тілесний контакт тут, безумовно, лідирують. Звичайно це не захисники, і не функціональні тварини – вони для радості і розслаблення.
Але рибки можуть предпочитаться в тому випадку, якщо Натів алергік.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинку Рибах, Риби в будинку 6

Навігація по записах

6 будинок у Водолії. Уран 6 будинку. Лекція 114.
6 будинок. Практика.

18