6 будинок в Овні. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 104.

7

Лекція 104. 6 будинок в Овні.
Марс у 6 будинку, управитель 6 будинок в Овні або в сполученні з Марсом.
Овен або Марс в 6 будинку дає різке швидкий перебіг хвороби, що супроводжується високою температурою, лихоманками і гострими болями. При цьому, захворювання Овна досить добре діагностуються, дають явну симптоматику, і в разі, якщо Марс або 6 будинок в цілому не має якихось серйозних поразок, добре лікуються на початковому етапі.
При цьому важливо розуміти – Марс (в меншій мірі Овен) в 6 домі, навіть без зв’язку або за слабкої зв’язку з 8 або 12 будинком, може вказувати на небезпеку операції. Справа в тому, що Марс дає швидкий перебіг хвороби – і якщо Натів його швидко захопив, то так само швидко і «вискочив», а якщо упустив, то хвороба може швидко перейти у форму, що вимагає хірургічного втручання (Марс – загальний управитель хірургії).
Марс пов’язаний з головою і кровообіг, у цьому зв’язку, очевидно, що він може давати проблеми з тиском, як артеріальним, так і внутрішньочерепним. Крім того, він може вказувати на проблеми з мозковим кровообігом – коли порушений відтік крові. Артерії, що постачають кров у мозок працюють добре, а от що забезпечують відтік погано, ОСОБЛИВО, якщо Марс має поразки від Сатурна.
В цьому зв’язку – куріння, алкоголь, і інші «радощі життя» порушують здорове функціонування судин – ВКРАЙ НЕБЕЗПЕЧНІ!!!
Один із знаків, відповідальних за інсульти Овен, тому маючи його, чи Марса в 6 будинку слідкуйте за головою, судинами і тиском.
Овен взагалі відповідає за сильні головні болі, мігрені. Інше питання, що маючи їх в анамнезі, слід звернутися до лікаря для встановлення причин, так як наслідки таких болів, якщо їх не лікувати і не розбиратися в їх природі, можуть бути сумними.
До речі кажучи, сильні головні болі володарів Овна або Марса в 6 будинку можуть вказувати на серйозні проблеми з нирками (до речі кажучи, якщо на К6 варто Овен, то на куспиде 12 будинку відповідно Ваги, що відповідають за нирки!). Є думка, що ниркові проблеми в цьому випадку можуть давати навіть сліпоту.
Тут же невралгії, нервовий тик (за ці стани відповідає ще Водолій).
Марс у 6 будинку, або в Овні 6 будинку, або скажімо, Місяць у з’єднанні з Марсом – можуть давати гіперактивність у дітей. Дитина, втомлюючись, може поводитися дуже агресивно, або впадати в крайні стани – від нестримного сміху, до відчайдушних сліз. В результаті це «буйство» так чи просто втома, може призводити до сильних головних болів. Не треба думати, що «особливість» або балразованность – як правило, це вказівка на нездоров’я, якими потрібно займатися.
Овен разом з Водолієм, відповідають за порушення процесів збудження-гальмування.

Овен відповідає за череп, а якщо згадати, що він управляє ще і всіма забоями, то очевидно, що тут можуть бути струсу мозку, черепно-мозкові травми і т. д.
Крім того, Овен (Марс), це особа, кістки носа (тут разом з Сатурном), зовнішня частина вуха, і верхня щелепа. Отже, може давати травми носа, операції пов’язані з носом, часті носові кровотечі (кровотечі це взагалі Марсіанська суть), проблеми або травми щелепи, захворювання або травми вух.
Зуби, йдуть під управлінням двох Планет – Марса – як знаряддя «праці» при прийомі їжі, і як знаряддя нападу або захисту. І Сатурн – як «тверда тканина». Сатурніанського проблеми з зубами – це їх руйнування, викришування, проблеми з якістю зубної тканини.
А ось Марсіанські – це пульпіт, гострий біль, гнійні запалення ясен і т. д. Є думка (не можу сказати, що у мене сформувалося якесь стійке ставлення до нього, але думаю в ньому є раціональне зерно), що Марсіанські проблеми з зубами настають тоді, коли Натів не правильно реалізує агресивну енергію – це може бути надмірна агресія а може бути її придушення.
Марс управляє гострими інфекціями, а так само інфекції супроводжуються нагноєннями. Під Овном йде, скажімо, краснуха, ветрянная віспа, бешихове запалення, фурункульоз, акне і т. д.

Захворювання крові теж типові для Овна. Але як правило, Марс виступає тут в тандемі з якимись іншими Планетами, які і вкажуть на характер захворювання.
Марс управляє м’язової, тому всі проблеми, пов’язані з м’язами теж знаходяться в 6-му будинку (починаючи від простої м’язового болю, закінчуючи атрофією або миотонией тощо). Тут так само поперечно-смугаста мускулатура, а отже, всі хвороби і стани, пов’язані з проблемами в її функціонуванні.

Овен в 6 будинку (до речі, так само як і в 1-м) вказує на небезпеку порізів, опіків, ударів. Може давати відкриті переломи, і взагалі високу травматичність.

Незалежно від того, який Знак стоїть у Вас в будинку 6, в той момент, коли транзитна Місяць йде за Знаком Овна, намагайтеся максимально уберегти органи, що знаходяться під сигнификацией Овна ВІД БУДЬ-яких ВТРУЧАНЬ!!! Не робіть косметичних процедур на обличчі, наприклад. Не лікуйте зуби верхньої щелепи. Не здавайте кров, чи не ставте п’явок і т. д. По можливості, утримайтесь від операцій (всі, крім екстреного втручання) та інше.
Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

«Череп, турецьке сідло основної кістки черепа, верхня щелепа, дрібні кісточки носа (спинка носа, решітчаста перегородка). Зуби без пульпи (їх видима частина, покрита емаллю). Хрящі вуха і носа. Поперечно-смугаста мускулатура. Очне яблуко, райдужка (зіниця) і пов’язані з ними м’язи. Вухо: зовнішній (вушна раковина і зовнішній слуховий прохід) і внутрішнє (кістковий лабіринт і равлик). Ніс: гайморова і лобова пазухи, спинка носа, кістки носа (спинка і носова перегородка), хрящі.

Ендокринна система наднирників (адреналін і норадреналін, глюкокортикоїди, андрогени і естрогени, гіпертензивний ренін)
Кров: кров, еритроцити і залозистий обмін. Імунітет, пов’язаний з виробленням лейкоцитів. Система кровообігу: мозкові артерії.
Сечовидільна система: функція просування сечі в сечовивідних шляхах. Центральна нервова система: головний мозок, довгастий мозок (рефлекси), нерви черепно-мозкові моторні.
Вегетативна нервова система: симпатична. Соматична нервова система: соматомоторная та сенсорна область (рухові сенсори). Вища нервова діяльність (функція). Мозкові оболонки і мозкові артерії.»

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Шестидомные Овни гарні тоді, коли у них є можливість самостійно вибудовувати свій трудовий процес. Вони в принципі готові підкорятися, ось тільки вони підпорядковуються тільки людям, що довели їм своє право на управління – чоловік повинен бути авторитетом для Овна. Але так як це взагалі-то не просто, то краще, якщо ніхто не буде сидіти біля нього над душею. Загального керівництва його діяльністю цілком достатньо – сказали, що треба зробити, сказали, коли повинно бути зроблено (краще давати йому менший термін для виконання завдання, ніж насправді на це потрібно), і відстали від нього – він все зробить (якщо звичайно Марс або 6 будинок не змінять показань Овна).
Але завдання йому потрібно давати чітко, конфліктувати з ним марно. Він сам взагалі може бути конфліктним. Наприклад, дитина (шестидомный Овен), у якого вдома теж є свої обов’язки, «піймавши буйство» пручаючись необхідність щось зробити, стає абсолютно некерованим. Не має сенсу сперечатися, лаятися і змушувати – крім скандалу нічого не буде. Краще почекати або на худий кінець, заявити про позбавлення його чогось важливого, але в будь-якому випадку, без криків і тим більше рукоприкладства.

Маленьких шестидомных Овнів все ж доведеться перевіряти (скажімо, при виконанні д. з.), так як їм важко робити щось вдумливо, а найголовніше довго. Але стояти над душею, все одно не потрібно.
Дорослі 6-ти домные Овни воліють роботу, де можна проявити самостійність, знову ж де ніхто не буде контролювати кожен крок, і обов’язково шанобливо ставиться до нього. Але давати йому завдання, де не видно динаміки, або те, що потрібно робити довго і наполегливо, так само не слід.
Сказане підійде і до опису самого володаря 6 будинку в Овні, і до опису того, яких підлеглі йому будуть діставатися (в усякому разі, в очах Альтернатива вони будуть виглядати саме так).
Тварини

Як правило, воліють тварин активних, самостійних, з сильними інстинктами (власник цього може звичайно і не хотіти — але тварини будуть такими).
Це можу побут дуже незалежні тварини. При ураженні – можуть кусатися, або сильно дряпатися. Але при необхідності, можуть і захистити.
Всі тварини, із загрозливою зовнішність, і хорошою фізичною формою – це тварини Марса.
Ну і звичайно всі небезпечна і отруйна це теж Марс (і Плутон).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок, шостий будинок

Навігація по записах

6 будинок і хвороби. Вступна лекція частина 2. Лекція 103.
Телець у 6 будинку. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 105.

3