6 будинок в Козерозі. Сатурн в 6 будинку. Лекція 113.

5

6 будинок в Козерозі. Сатурн в 6 будинку. Лекція 113.

Куспид 6 будинку в Козеріг, управитель 6 будинку в Козерозі або в сполученні з Сатурном. Сатурн в 6 будинку.

Сатурн має до уповільненим, затяжним процесів, зі схильністю переходити у хронічні. Володарі 6 будинку в Козерозі або Сатурна в 6 будинку дуже дисципліновані пацієнти, навіть діти з готовністю приймають лікування і роблять все що необхідно.
Незважаючи на кардинальність Знака, шестидомные Козероги відповідальними та послідовними у лікуванні. Вони не мають тенденції лікуватися «кінськими дозами», кидати лікування з першими ознаками поліпшення чи навпаки, якщо не побачать бажане покращення після першого прийому (що властиво, наприклад, Барана). Вони готові тривалий час організовувати себе на необхідні медичні заходи, і взагалі терплячі, пунктуальні і уважні.
При цьому, початок лікування може затягуватися – їх хвороба не дає про себе знати різкими температурами, активної симптоматикою. Вона повільно наростає, починаючи, наприклад, з стомлюваності, загального відчуття хондры, слабкості і т. д.
Та й процес одужання у них йде зовсім не швидко.
Хвороби власника 6 будинку в Козерозі часто провокуються переохолодженням. Звичайна застуда може призвести до бронхіту та запалення легень, які важко вилікувати. Найчастіше бронхо -легеневі захворювання супроводжують обструктивні процеси. Звідси – бронхіальна астма, хронічні обструктивні бронхіти і т. д. Туберкульоз так само є Сатурнианским захворюванням.
Тут важливо розуміти – не дивлячись на те, що у Сатурна є свої власні органи, він бере участь У ВСІХ хворобах, пов’язаних із переохолодженням, порушенням обміну мікроелементів, всім, що є наслідком спаєчних процесів, різних звужень, утворення солей і каменів, всі «гіпо» стану, зниження функцій, затримки і т. д. Як Ви пам’ятаєте, він навіть брав участь у безплідді, впливаючи на прохідність маткових труб або кількість і рухливість сперми (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/opredelenie-fertilnosti-plodovitosti-v-goroskope-zhelanie-imet-detej-lekciya-60.html). Тому визначити орган, який буде вражений у зв’язку з впливом Сатурна, буває не просто – тут важливіше визначити ситуацію, що спровокувала хвороба конкретного органу.
Сатурн проявляється і в хворобі нирок – це і опущення і застійні явища, і проблеми від переохолодження і т. д. аж до ниркової недостатності.
Дуже часто дає каміння (пісок) в нирках і жовчному міхурі.

Його ж доводиться зустрічати в зниження гормональної функції різних залоз.
Він впливає на низький кров’яний тиск, замішаний в недокрів’ї, за своєю прямою сигнификации управляє порушенням сольового обміну, рівня і засвоюваності кальцію.
Маючи Сатурн в 6 будинку, не багатьом вдається уникнути запорів, причому корінь проблеми може бути абсолютно різними – це і убоге харчування, і гормональні порушення і вроджені патології кишечника, низька фізична активність, синдром млявого кишечника, тривалі голодування або виключення якихось продуктів, проблеми з жовчю, порушення балансу мікроелементів і т. д. тобто знову – органи можуть бути різні, але причини – «мало», «слабко», «довго», «забито/звужене». Тут важливо шукати місце «застою/нестачі» та причини їх виникнення і їх вже прибирати.

Власні органи Козерога/Сатурна це кістки і скелет взагалі, хрящі, суглоби. А будучи відповідальним за баланс мікроелементів він може давати слабкі кістки, схильність до переломів, остеопороз, остеохондроз, рахіт, цингу, дисплазії, туберкульоз кісток і т. д.
Само собою тут все скалиозы, аж до горбатости.
При серйозну поразку від Плутона слід проявляти увагу до небезпеки остеоми і остеобластокластомы.
Сатурн управляє суглобами, звідси всі форми артритів, артрозів, бурсит, подагра, п’яткові шпори.

У володарів Сатурна пов’язаного з 6 будинком або АСЦ-тому регулярно доводиться спостерігати проблеми з плоскостопістю.

Керуючи твердою тканиною зубів, Сатурн може давати проблеми з ними, але не запального характеру (для цього має бути поразку від Марса), а частіше проблеми з самим якістю зубної тканини — зуби буквально фарбують. Регулярно буває помічений Сатурн і при пародонтиті і пародонтозі (мабуть через функції «утримання» зубів на місці).

Шкіра так само Сатурніанського орган, і відповідно – екзема, лишаї (особливо висівкоподібний), псоріаз. Взагалі суха шкіра, схильна до розтріскування і лущення.

Ну і звичайно – тромбоз, атеросклероз, хвороби, пов’язані зі звуженням, витончення і атрофією судин (звуження судин головного мозку, аневризми серця та інфаркт наприклад) і тканин (наприклад дистрофія або пролежні). Вегето-судинна дистонія.
І хвороби опорно-рухового апарату. Спектр надзвичайно широкий – але все, що «сковує» рухливість – починаючи від негнучкості, закінчуючи ДЦП і паралічем – теж іде під впливом Сатурна.
Пам’ятаючи про те, що 6 будинок представляє не тільки хвороби, але і їх профілактику, слід зазначити, що неуражений (або не сильно вражений) Сатурн може вказувати на шляху острожных профілактичних заходів, здатних зробити організм більш стійким до хвороб. Так, якщо Сатурн не сильно вражений, можна АКУРАТНО пробувати методики пов’язані з голодуванням або розвантажувальними днями. Можна ОБЕРЕЖНО пробувати методики загартовування через зниження температури і т. д. Ці способи можуть бути дуже ефективними, але вимагає ДУЖЕ уважного і строгоиндивидуального підходу до їх застосування.
Крім того, власникам Сатурна в 6 будинку важливо розвивати гнучкість – регулярно виконувати фізичні вправи спрямовані на розтягування.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Колінні суглоби. Надколінник. Кісткова тканина та її функція, кістковий мозок і його функції. Спинний мозок (функція). Лімфатична система: функція селезінки. Ендокринна система: функція аденогіпофіза. Кров: тромбоцити. Центральна нервова система: спинний мозок. Вегетативна нервова система: парасимпатична. Весь скелет і зуби. Колінні суглоби. Віскі і селезінка. Матка (кордону), наднирники. Шкірний покрив і сольовий обмін.

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Очевидно, що власники Сатурна або Козерога в 6 будинку одні з найбільш безпроблемних представників зодіаку, в плані дисципліни. Як правило (крім суттєвих поразок) це дуже дисципліновані люди, здатні зробити багато, добре і вчасно. Але при цьому, вони не люблять, щоб їх підганяли (Земля), нескінченно перевіряли і висіли над душею (Марс – экзальтант Козерога).
Вони самостійні, і частенько бувають перфекціоністами (ще раз повторю – якщо немає суттєвих поразок). Але вони не люблять розмитих завдань, необумовлених термінів, неуточнених деталей і т. д. Все повинно бути послідовно і зрозуміло.
Сильна домінанта Козерога робить з людей прекрасних керівників, але якщо Сатурн і Козеріг не сильні, але при цьому перебувають у 6 будинку, то самих здібностей може і не бути, але бажання покерувати як правило присутня.
Працювати вони можуть в самих аскетичних умовах, але якщо їх статус передбачає престиж, то і робоче місце має бути організовано відповідним чином. Там в будь-якому випадку не буде помпезності і надмірностей (якщо 6 будинок в цілому не говорить про протилежне), але, те мале, що є, вищого класу.

Тварини

Багато володарі Сатурна або Козерога в 6 будинку взагалі не мають великої любові до живності – вони розуміють що це турбота. І більше того, що незважаючи на те, що тварина ФОРМАЛЬНО може належати комусь іншому з членів сім’ї – піклуватися доведеться шестидомному Козерогові. А дбає він буде – Козеріг у 6 будинку схиляє до необхідності нести відповідальність за справи 6 будинку. Це як у відомій приказці «ми у відповіді за тих, кого приручили».
Але якщо все ж заводять, то частіше це бувають тварини серйозні, самостійні, не дуже емоційні. Вони можуть мати слабке здоров’я, але при цьому, живуть досить довго (якщо 6 будинок в цілому не спростовує це твердження).

Частіше це вихованці з темним забарвленням і не довгою шерстю. Вони дисципліновані і добре виконують покладені на них обов’язки.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа будинок 6, 6 будинок в Козерозі, Сатурн в будинку 6

Навігація по записах

6 будинок в Стрільці. Юпітер в 6 будинку. Лекція 112.
6 будинок у Водолії. Уран 6 будинку. Лекція 114.

8