6 будинок в Діві. Меркурій у 6 будинку. Лекція 109.

5

6 будинок в Діві. Меркурій у 6 будинку. Лекція 109.

Куспид 6 будинку в Діві, управитель 6 будинок в Діві або в сполученні із земним Меркурієм.

Ось вже хто лікується з самовіддачею і задоволенням так це Діви. Звичайно, може бути самі власники Діви в 6 будинку так не вважають, а лікуються тому, що в цьому є необхідність, але оточуючим здається, що лікування та профілактика (до якої Діви ставляться більш ніж добре) є чи не найбільшою їхньою радістю.
Насправді, Діва в 6 будинку дає не саме сильне здоров’я і часто пов’язана з постійною хондрой, не стільки з хворобою, скільки з хронічною хворобою. Як правило, вони слабкі на шлунок, і досить аллергичны. От і доводиться їм постійно лікуватися, пропивати «травички», чиститися, регулярно проходити скринінги і т. д. Звичайно, їх недовірливість в плані здоров’я теж грає не останню роль.
Але зате це найвідповідальніші пацієнти. Їх мінус тільки в тому, що вони можуть бути набагато осведомленней лікаря J
Ми вже з Вами говорили про Меркурії в 6 будинку (лекція 106. 6 будинок у Близнюках https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/6-dom-v-bliznecax-lekciya-106.html) з-за загального управління, Близнятські хвороби можуть бути характерні і для шестидомных Дів. Але, тим не менш, у Діви, звичайно ж, є і свої власні органи і патологічні стану.

З-за участі Меркурія, володарі Діви в 6 будинку схильні до невралгії, яка може бути як первинною (тобто власне проблема це і є невралгія), так і симптоматичної (коли вона є наслідком чогось більш серйозного).
Найчастіше шестидомные Діви скаржаться на міжреберну невралгію (власне Діва), або на невралгію і болі в області плечей і рук (спільне з Близнюками управління).
Тут і інші неврологічні захворювання з дуже великим розкидом – від невриту до неврастенії.
Діви тривожні і недовірливі, а Діва в 6 будинку дає тривожність з приводу свого здоров’я. При ураженні Меркурія або 6 будинку в цілому, тривожність такого Альтернатива може довести його до неврозів. Може знижуватися працездатність (до речі – 6 будинок це ще й щоденні обов’язки), порушуватися сон, знижуватися пам’ять. Тут же нервові тики, запаморочення, «мушки» перед очима або шум у вухах. Тики, судоми і епілепсія.
Поразка Меркурія в цілому, а тим більше, керуючого 6 будинком, може з’явитися причиною заїкань чи інших порушень мови.
Саме дивно те, що тривога породжує тривогу, і чим більш сильне занепокоєння відчуває Натів по темі 6 будинку, тим сильніше він впадає в цьому стан (накручує себе).

Діва управляє тонким кишечником, підшлунковою залозою, жовчним міхуром і протоками. У зв’язку з цим, крім приватних захворювань, відразу виділяється тема травлення. Треба зазначити, що саме травлення є найбільш «популярною» хворобою шестидомной Діви.

Будь нервове перенапруження в першу чергу, позначається саме на «шлунку» як на процесі травлення (проноси, запори, порушення апетиту), так і на болі (особливо епігастральній ділянці).
Проявом хвороби Діви (та й просто турбують її станами) виступає печія, відрижка, нудота, порушення стільця (частіше запор). У дитячому віці можливі часті зригування, розлади стільця, поганий набір ваги (навіть на тлі запору).

Діва в 6 будинку може вказувати на кишкову непрохідність (особливо немовлята і люди похилого віку). Дуоденіт, виразкову хворобу.

А так само викликати панкреатит, муковісцедоз, цукровий діабет. Тут же жовчокам’яна хвороба, дискінезія жовчного міхура, холецистити, поліпи, коліти і т. д.
Знову-таки тут слід розуміти, що не будучи ураженої, Діва в 6 будинку дає безпечні для життя стану, і не важкі хвороби. Ті ж відрижка, біль в епігастрії, погане перетравлення їжі в результаті стресу або перенапруження можуть супроводжувати Альтернатива все життя, викликаючи дискомфорт і змушуючи постійно контролювати цей процес, але не приводячи до якихось серйозних наслідків.
А ось на будь-яку поразку від елементів 8 або 12 вдома, і малефакторов вже слід звернути увагу. Так само як і для попередніх Знаків, поразка від Плутона може вказувати на небезпеку для Девьих захворювань перерости в онкологію або важку форму перебігу хвороби.
Сатурн буде свідчити про різних звуженнях (наприклад, жовчних проток), каменях, запорах, пригнічення секреції залоз, звуження просвіту кровоносних судин і т. д.
Поразка від Марса, крім гострих станів, інфекцій і кровотеч, може вказувати на травми, операції на відповідних органах.

Нептун може призвести до розвитку інфекцій, зараження крові, зростання патологічної мікрофлори і т. д., а так само утруднити діагностику.
А Уран візьме участь у всіх порушення синхронізації роботи органів між собою і всі неврологічні порушення. Крім того, він так само є вказівкою на спазмування і можливість операцій і травм.
Тут же важливо відзначити, досить часту проблему Діви – гельмінтоз. І, як я вже згадувала – схильність до алергій.
Ще один Девий орган – це селезінка.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Реберно-хребцеві і міжхребетні зчленування грудного відділу хребта. Регенеруючі тканини (нігті, волосся). Ендокринна система: підшлункова залоза, функція тимуса, циркуляція гормонів і надходження їх у кров. Кровоносна система: селезінка, процес кровотворення, портальна система вен, внутрішня стінка черевної аорти. Лімфатична система: селезінка, функція селезінки. Імунна система. Процеси регенерації. Система травлення: 12-перстная кишка, підшлункова залоза та її протоки, тонкий кишечник, жовчний міхур з жовчними протоками, очеревина і сальник. Центральна нервова система: спинний мозок. Вегетативна нервова система: парасимпатична. Апендикс. Органи, що викликають захворювання, пов’язані з порушенням обміну речовин. Сечовід, семяизвергающий канал. Вуглеводний обмін.

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Як правило, у власника будинку 6 в Діві немає проблем з дисципліною. Діва змушує бути педантичним, уважним і схиляє Альтернатива до точної або дрібній роботі. Така людина буде максимально ефективний тоді, коли у нього є весь необхідний йому інструментарій для роботи, коли завдання поставлене чітко і ясно, визначені проміжні та підсумкові терміни здачі роботи.
Вони не люблять, щоб їх підганяли, або сиділи над душею. Але, як правило, не бувають натхненниками якої-небудь діяльності. Виступати в якості виконавця їм набагато комфортніше. Визначення стратегії не для них.
Якщо немає серйозної поразки Меркурія або 6 будинку в цілому, проста, методична робота (у тому числі домашня прибирання, наведення порядку на робочому місці або вишивання хрестиком), допомагає стабілізувати свій стан, «розібратися в собі».
Таких дітей, як правило, не потрібно змушувати зробити що-то, двадцять разів нагадувати про їх обов’язки – вони і самі прекрасно знають, що і коли їм потрібно зробити і краще відразу зроблять, ніж потім будуть мучиться від хвилювання з приводу невиконаних уроків (звичайно це буде справедливо для шестидомных Дів в чистому вигляді і може бути сильно скориговано станом 6 будинку в конкретній карті).

Тварини

Рідко бувають великі або якісь екзотичні тварини.
Рідко коли тварини заводяться «просто так». Як правило, тут є якийсь умисел на практичну користь (не просто для радості, а для виконання певної функції).
Тварина в цілому спокійне, але при цьому, рідко спостерігається сильний емоційний зв’язок між вихованцем і володарем гороскопу.
При ураженні може бути болючим. В хорошому випадку, може стати «домашнім лікарем».

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа будинок 6, 6 будинок у Діві

Навігація по записах

6 будинок у Львові. Сонце в 6 будинку. Лекція 108.
6 будинок в Терезах. Венера в 6 будинку. Лекція 110.

19