6 будинок в Близнюках. Лекція 106.

7

Лекція 106. Близнюки в 6 будинку.

6 будинок Близнюках, управитель 6 будинок у Близнятах або в поєднанні з Меркурієм.
Близнюки на куспиде 6 будинку дають, в цілому, несприйнятливість до хвороб.
Але якщо все-таки захворів, то симптоми розвиваються швидко, інкубаційний період найкоротший (разом з Ягням), якщо звичайно інші показники 6 будинку не змінюють загальні вказівки. При цьому, часто дають нелокализованную біль, або нестійку симптоматику.
Володар 6 будинку в Близнюках не особливо дисциплінований у лікуванні. Дуже часто від них можна почути щось типу «не люблю я лікується». Перенести захворювання «на ногах» для них більш кращий варіант. А якщо врахувати, що Близнюки самі по собі (без зв’язку з 8 або 12 будинком, або поразку від малефакторов), не дають важких захворювань, то і справді, активність в період хвороби може піти їм на користь.
Взагалі – рух, спілкування, відкрите говоріння, і тривале перебування на свіжому повітрі, для них найкраща профілактика.

Близнюки керують руками, плечима, верхньою частиною грудини (включаючи легені і органи дихання взагалі), і нервовою системою.
Звідси і хвороби Близнюків. При ураженні 6 дому, або Меркурія, під загрозою перебуває вся бронхо-легенева система, органи дихання в цілому. Трахеїти, бронхіти, запалення легенів – їх хвороби. При цьому, Близнюки в 6 будинку, НЕ керуючи горлом, досить часто дають ангіни, фарингіти та ларингіти а так само різного роду проблеми з голосовими зв’язками, так як при цьому порушується функція «говоріння», що йде під управлінням Близнюків. Особливо це буде актуально в тому випадку, якщо власник карти, якимось чином стримує свою мовленнєву активність, або не говорить того, що йому необхідно висловити.

При ураженні Меркурія або 6 будинку в цілому Марсом, Сатурном, Плутоном, Ураном або Нептуном, або при положенні Меркурія, керуючого 6 будинком, у відповідних Знаках, може вказувати на небезпеку плевриту, бронхіальної астми, або туберкульозу та інших вкрай важких захворювань цих органів.
Меркурій (або Близнюки) керують нервовою системою, звідси висока ступінь збудливості, порушення сну. Невролгии, неврози, психози, невростении, і навіть епілепсія (хоча вона рідко зустрічається якщо Меркурій не має серйозних поразок).
Природно у зв’язку з цим, відзначити і логопедичні проблеми. І тут весь комплекс відповідних захворювань. Це і дислалія (порушення звуковимови – замість ш-з, замість ж-з і т. д.) – напевно, найпростіше мовне порушення, яке звичайні люди називають «невыговариваем» якихось звуків.
Дизатрия – подібний діагностичний симптом якої «говорить так, наче набрав повний рот каші». А треба зазначити, що при цьому захворюванні Меркурій виступає не тільки як загальний управитель мови (і її порушень), але й як загальний управитель нервової системи, а дизатрия як раз і є наслідком її поразки.
При цьому, страждають і інші Меркуріанські функції – порушується письмова мова, читання. Крім того, висока ймовірність загального недорозвинення промови (до речі, будь-яка мама знає, що в розвитку дитини важливо працювати з дрібною моторикою, але не все знаю, що в нашому організмі, саме Меркурій, який відповідає за дрібну моторику, відповідає і за розвиток мови, і, як наслідок, загальне інтелектуальне і прикладне розвиток дитини!).
Знову ж – погано розвинена мова, впливає на соціальну адаптацію людини – а це теж Меркурій!
Крім того, тут природно і заїкання, але найчастіше при ураженні від Сатурна або Урана (те ж стосується і 1 вдома). Знову – тут і порушення мови, і неврологічний діагноз.
Мені зустрічалися володарі 6 будинку в Близнюках, які мають проблеми зі слухом – від різного ступеня приглухуватості до повної глухоти. Хоча Меркурій по прямой сигнификации і не керує вухами, порушення слуху це пряма дорога до порушення мовлення – а тут вже Меркурій.
Стан нервової системи і її порушення описуються багатьма Планетами та Знаками, кожним зі свого боку. Під Близнюками йдуть невралгії, неврастенії, неврози і психози. Як я вже писала, це порушення сну і взагалі питань збудження-гальмування.
При ураженому Меркурія ВЗАГАЛІ ЗАВЖДИ не рекомендується дивитися телевізор перед сном, або вступати в якісь дебати, або якимось іншим чином активно напружувати мозок». А якщо має поразку Меркурій є ще й елементом 6 дому, то мозок взагалі погано відпочиває під час сну, а отже, загальне застереження тут стає ще більш актуальним. Їм, до речі, зазвичай добре допомагає піша прогулянка або навіть легка пробіжка перед сном.
До речі сказати, нервове перезбудження може спровокувати навіть мігрень.
Меркурій керує зв’язками – відповідно, всілякі хвороби і пошкодження (в тому числі і травматичні) зв’язкового апарату тут теж актуальні.
Близнюки керують руками повністю – від плеча будинок кінчиків пальців. Звідси невролгические болі в руках, а так само подагра (в цілому це Сатурнианское захворювання, але якщо болять кисті – то вже і Меркуріанське), і навіть проблеми шкіри рук – це Меркурій, і Близнюки в 6 будинку.
Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

«Відповідні знаку органи і системи. Шийні хребці, їх кісткова частина. Кістки плечового поясу: лопатки, ключиці, плечові кістки. Кістки передпліччя — променева і ліктьова. Кістки кисті. Лопатково-ключично зчленування. Всі сполучні тканини, зв’язки і сухожилля. Рухова функція очі. Мова: м’язи, рухова функція. Ендокринна система: функція щитовидної залози. Органи дихання: гортань, трахея, бронхи і бронхіальне дерево і альвеолярна тканина, легкі, функція органів дихання. Центральна нервова система: головний і спинний мозок, коркова система нейронних зв’язків (процес мислення), черепно-мозковою блукаючий нерв. Вегетативна нервова система: симпатична. Соматична нервова система: сенсорна (органи чуття). Спинний мозок (шийний відділ хребта). Сім’явивідний протока, фаллопієві труби».

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Як завжди для Близнюків, щоб робота кипіла, вона ні в якому разі не повинна бути нудною. Тут немає таких вимог до комфорту або гармонійності обстановки, які пред’являє Тілець. Немає і обов’язкової самостійності, яка дає можливість працювати Овну. Шестидомный Близнюк може працювати і в команді, і в мінімально комфортних умовах, головне щоб не було тяганини.
Важливо щоб людина могла зав’язувати нові знайомства, спілкуватися, вирішувати якісь ментальні завдання, при цьому не обтяжені глобальністю наслідків. Робота, що надає наявність варіантів при вирішенні завдань – тут дуже вітається.
Робота, яка передбачає можливість перемикання діяльності теж підійде.
Близнюки не ледачі і не інертні, але вони захоплюються і непостійні. Робити щось дуже довго їм важко. Скажімо, тому дитині не треба давати завдання протягом дня прибрати всю квартиру. Краще потроху – сьогодні одну кімнату, завтра іншу, потім третю. Або сьогодні пилососих, завтра витираєш пил і т. д. А ще краще, якщо Ви доручіть йому похід в магазин, винос сміття, або будь-яку роботу на свіжому повітрі.
Якщо робота буде командному – це тільки вітається.
Батьки, виходячи з свого будинку 6 і гороскопа в цілому, найчастіше встановлюють дітям регламент виконання домашньої роботи (в тому числі домашнього завдання в школу), виходячи з того, як ми уявляємо, що буде краще для наших дітей. І скажімо, батько з кардинальним 6 будинком буде наполягати на тому, що роботу краще зробити відразу! І все! А потім гуляй скільки хочеш – всі справи пороблено. Але дитина, з мутабельным 6 будинком (крім Діви), такий ритм може зовсім не підтримувати. І якщо він, підходячи 30 разів за вечір до домашнього завдання, все-таки справляється і приходить в школу підготовленим, то і не треба його мучити своїми правилами – такий підхід повністю відповідає його гороскопом.
Тварини

Як правило, вони люблять тварин легких, швидких, любителів побігати і пограти. Тут питання породи відходять на другий план – володарі Близнюків в 6 будинку, цінують більше характер свого вихованця, ніж родовід.
Цікаво, що тварини шестдомных Близнюків, як правило, розумні. Можливо із-за того, що щільно взаємодіють з людиною, можливо, їх господар просто вміє вибирати, але це розумні і товариські, повні життя тварини. З цими тваринами треба багато гуляти і взагалі багато спілкуватися (що, власне кажучи, цілком влаштовує їх власника).
Природно, «перекормышей» тут не буває (ну крім випадків, коли 6 будинок у цілому або сам Меркурій не вказують на інше). Це легкі, стрункі тварини. З звичних – частіше собаки, ніж кішки.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок в Близнюках, Близнюки в будинку 6

Навігація по записах

Телець у 6 будинку. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 105.
6 будинок в Раку. Місяць у 6 будинку. Лекція 107.

2