6 будинок у Водолії. Уран 6 будинку. Лекція 114.

6

6 будинок у Водолії. Уран 6 будинку. Лекція 114.

Куспид 6 будинку у Водолії, управитель 6 будинку у Водолії або в сполученні з Ураном. Уран в 6 будинку.

Володарі 6 будинку у Водолії досить стійкі до звичайних вірусних інфекцій, і взагалі не сильно залежать від загальної епідеміологічної картини. Чисті Водолейские хвороби як правило пов’язані із станом їх власної нервової системи. «Всі хвороби від нервів» — це якраз про них. А на нервовому грунті» як відомо можна отримати букет найрізноманітніших захворювань – від астми до енурезу.
У зв’язку з тим, що корінь проблем зі здоров’ям володаря 6 будинку у Водолії не пов’язаний з об’єктивними причинами (типу вірусів), а суб’єктивною реакцією на події («нервовим відповіддю»), визначити ефективність їх лікування звичайними методами, спрямованими на зняття симптоматики, далеко не завжди можливо. Іноді вони реагують добре, іноді – толку від їх лікування ніякого.
Звичайно це нестабільні і знервовані пацієнти. Які знають, що їм не треба хвилюватися, але чим більше вони намагаються не хвилюватися, тим більше напружуються (особливо при ураженні Урану і 6 будинку в цілому, в тому числі, покоління щасливих володарів Урану в Діві в сполученні з Плутоном).
Нервова система – найбільша і головна сфера володіння Урану в організмі людини.
Очевидний і перший тип захворювань – понервував – розболівся.
Як правило, власники ураженого Урану (Водолія) в 6 будинку, а так само Місяця ураженої Ураном (навіть не відноситься до 6, 8, 1 або 12 будинків), вкрай знервовані люди, для яких нормальний і природний процес збудження-гальмування представляє велику складність. Скажімо, це можуть бути гіперактивні діти, схильні до істеричних станів після яких падають від безсилля. Часто, супутнім захворюванням йде енурез.
Або дорослі, що погано переносять нервові навантаження. Але у дорослих реакція частіше йде через той орган, який уражається Ураном – наприклад, вже згаданий Уран в Діві. Проблеми з сумним в садку дитиною, можуть надовго вибити з колії маму – по-перше тому, що для неї сам цей період буде пов’язаний з сильним нервовим стресом, по-друге, цей стрес спровокує проблеми з кишечником (Діва), може давати спазми, болі, запори або проноси, може порушуватися апетит. Можуть бути шкірні поразки і т. д.
А якщо цей Уран ще й у поєднанні з Плутоном – то відразу гнітючі думки, пригнічений стан, яке змінюється потужними викидами скупчилася нервозності у вигляді істерик і припадків. Може знижуватися потенція або початися геморой і т. д.
Тобто в принципі – проявитися це напруга може по різному, але причина одна – сильне нервове перезбудження.
Взагалі власникам 6 будинку у Водолії (особливо при ураженні) більшою чи меншою мірою характерні напади істерії (частіше звичайно жінки і діти). Ви пам’ятаєте, я сподіваюся, що 6 будинок це не тільки здоров’я, але ще і ставлення до своїх побутових обов’язків, роботі, домашнього завдання у школярів. Звичайно, при роботі з Клієнтом дуже багато питання ставляться максимально гладко, не на всі з них почуєш відповідь, та він не завжди і потрібен. Але от якщо Ви поспостерігаєте за своїми близькими, мають Уран (Водолій) в 6 домі особливо при ураженні, Ви напевно зверніть увагу на те, як багато з них стомлюються в результаті звичайної роботи! І як активно вони викидають своє напруга на оточуючих! Так, приміром дитини, буває дуже важко посадити за виконання домашнього завдання. Мами досить часто приходять з питанням про те, «що ж робити??? Ми ще тільки в перший клас пішли, а я вже в паніці від нескінченних істерик з приводу д. з.???» . Або жінки, які приходять в лють від того, що «знову потрібно стільки прасувати!», або від того що дитина забруднився (треба ж буде прати) і т. д. У мене є знайома, яка періодично просить свою маму допомогти їй з домашніми обов’язками, але коли та починає щось робити, на неї РАПТОМ ні з того ні з сього нападає приступ агресії, і вона мало не силоміць виштовхує мати з свого будинку. Природно, такі прояви говорять про нервовому нездоров’я, і є по суті першим симптомом початку захворювання.

Уран – планета несподіванок, тому, бачачи такі прояви варто звернутися до лікаря, так як в іншому випадку все може закінчитися дуже сумно для власника карти. І печаль ця може полягати як у шизофренії приміром, так і у інсульт або інфаркт – так як Уран управляє цими неприємностями.
Ці люди взагалі схильні до хвороб нервової системи в буквальному сенсі. Їх проблеми це неврози, неврити, епілепсія, парези, нервовий тик, заїкання, взагалі проблеми з мовленням. Тут же інсульти, інфаркти (Лев у 12 будинку). вегесосудистая дистонія.

Більш неприємні типу – шизофренія, хвороба Паркінсона, ДЦП теж хвороби Урану.
Є думка що під впливом Урану і Водолія іде синдром Дауна. Не можу ні підтвердити, ні спростувати цю думку, просто у зв’язку з відсутністю власної статистики.

Водолій управляє литковими м’язами, і впливає на варикозне розширення вен, особливо ніг. Так само відповідає за хвороби і травми гомілкостопа.
Під його вже управлінням йдуть судини (звідси і варикоз), а так само він, поряд з іншими Планетами відповідає за кров. У зв’язку з цим, Водолій пов’язаний з зараження крові і порушенням її циркуляції, особливо в ногах.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Сіднична кістка. Кістки гомілки, гомілки і стопи. Всі безперервні з’єднання кісток. Сечостатева діафрагма прилегла до сідничним і лобкових кісток. Сухожилля. Нервова тканина. Прозорі структури ока: рогівка і кришталик. Зоровий пурпур і кольоровідчуття, склоподібне тіло очного яблука. Вухо: напівкружні канали заповнені рідиною), слуховий нерв. Ендокринна система: паращитовидная заліза. Система кровообігу: іннервація серця, артерії і вени нижніх кінцівок, відень гомілки мала підшкірна. Система травлення: анус з зовнішнім сфінктером, перистальтика кишечника. Сечовидільна система: сфінктер керований. Центральна нервова система: головний мозок (ліквор і його фізіологічна роль), функція нейронів, синапсів, мозочка і довгастого мозку (рівновагу). Вегетативна нервова система: симпатична. Печінка (права сторона). Вища нервова діяльність (функція).

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни
Таких людей не просто організувати на розмірений працю. Як правило, з дітьми доводиться не просто в плані виконання домашнього завдання чи в цілому, домашньої роботи.

Дорослі звичайно вже самі якось себе організовують, але в будь-якому випадку, регулярний працю від «дзвінка до дзвінка» для них представляє складність. Як правило, вони добре працюють у вільному графіку – приділяючи, якщо потрібно, багато часу роботі в один день і маючи можливість не прийти на неї в інший.

Наявність сучасних технічних засобів, завжди вітається. Вони люблять нові тенденції, і взагалі оригінальний підхід до чогось.

Але в цілому, без підкріплюють аспектів від інших Планет або Знаків – не обов’язкові, і не організовані.
Як я вже писала вище, при ураженні Урану, 6 дому або гороскопа в цілому, необхідність робити щось, до чого зараз Натів не розташований, може викликати сильне напруження і навіть істерику.

Добре допомагає вільний графік, або Уранические заняття – домашнє завдання з допомогою інтернету, різні «проекти» і т. д. Повсякденні обов’язки пов’язані з інформацією, у тому числі комп’ютер, інтернет, астрологія. Або що виконуються з допомогою хороших технічних помічників.

Тварини

Не сказала би, щоб мої Клієнти і знайомі з Ураном або Водолієм в 6 будинку як-то пристрасно бажали мати в будинку живність. За всім цим треба доглядати, все це вимагає відповідальності і обмежує свободу. Та й взагалі, якщо гороскоп в цілому не говорить про зворотне, якийсь непереборної тяги і любові до домашнім вихованцям вони не відчувають. Можуть погодитися завести кого-то для когось (для дітей), але при цьому, доглядати, у всякому разі, на регулярній основі не поспішають.
Їх ставлення до живності, скоріше можна назвати прохолодним.
Але якщо заводять, то це, як правило, досить волелюбна тварина, не проста в управлінні і з сильним але часто неслухняним характером. Такий звір-анархіст.
Тварина може мати схильність до убеганию. Може виглядати незвично, або бути вибракуванням з точки зору породи.
Можуть заводити якихось незвичайних тварин, але в цілому, ще раз повторю, особливої тяги до звіринцю будинку, у власників Водолія або Урану в 6 домі мені спостерігати не доводилося.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок у Водолії, Водолій в будинку 6

Навігація по записах

6 будинок в Козерозі. Сатурн в 6 будинку. Лекція 113.
6 будинок в Рибах. Нептун 6 будинку. Лекція 115.

28