6 будинок у Львові. Сонце в 6 будинку. Лекція 108.

5

6 будинок у Львові. Сонце в 6 будинку. Лекція 108.
Куспид 6 дому у Львові, управитель 6 будинок у Львові або в сполученні із Сонцем.

В цілому, якщо Сонце або 6 будинок гороскопа не мають якихось серйозних поразок, Лев на куспиде 6 будинку дає непогане здоров’я.
Хворіючи, організм активно чинить опір інфекціям, даючи пристойну температуру і досить часто головний біль. Шестидомные Леви схильні кілька драматизувати свої статки (хоча звичайно так не вважають), але рідко з покорою виконують приписи лікаря (найкращий лікар для володаря Лева в 6 будинку – він сам).

«Королівський» орган Лева – це, безумовно, серце. Тому Леви можуть мати проблеми з серцем, що однак рідко буває помічено у них в дитинстві і молодості (для цього повинні бути дуже серйозні поразки Сонця або 6 будинок у цілому). Найчастіше це проблеми приходять з віком. При цьому, треба зазначити, що проблеми з серцем можуть виникнути абсолютно раптово, у цьому зв’язку, слід проявити турботу про нього, не чекаючи, поки хвороба проявить себе.
Стенокардія, аритмія, биття серця, ішемічна хвороба та інфаркт «стандартні» Львинные хвороби.
Менш критичні, але теж дуже неприємні стани володаря Лева в 6 домі, це проблеми з тиском. Це приходить досить рано і турбує досить стабільно. Частіше це гіпертонія, але якщо ми розглядаємо не Лева на К6, а Сонце в 6 будинку, і воно знаходиться в якихось жіночих Знаках, то може бути і гіпотонія.
Сонце управляє головним мозком в цілому. Неуважне ставлення до теми тиску може спровокувати інсульти, особливо при ураженні Сонця малефакторами. Тут як і при Марсі в будинку 6 – поразка від Урану дасть ймовірність інсульту та неврологічні проблеми, від Сатурна – вказує на звуження судин головного мозку, погане надходження або відплив крові, Плутон може вказувати на злоякісні утворення, Нептун – на надлишок рідини, а Марс на підвищення внутрішньочерепного тиску, носові кровотечі і гіпертонію, з імовірністю крововиливу в мозок.

Лев управляє грудним відділом хребта, а так же спиною в цілому. Природно це можуть бути болі в спині (особливо грудний відділ), проблеми з хребтом, або спинним мозком. Люди, що мають невралгію грудного відділу хребта, часто довго і безуспішно лікують серце! Тож бачачи, в карті Альтернатива Сонце або Лев у 6 будинку, і знаючи про його скаргах на хронічні «сердечні» хвороби, порекомендуйте йому перевірити спину, вона часто виявляється джерелом болю в серці.
Я вже згадувала про те, що Сонце і Місяць керують очима (лекція 107 6 будинок в Раку https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/6-dom-v-rake-luna-v-6-dome-lekciya-107.html) і тут ті ж самі проблеми – порушення зору, або хвороба очей. Знову ж напруга від Марса – травма, операція, гостра інфекція очей. У разі поразки Сонця як управителя або елемента 6 будинку Марсом можуть бути крововиливи або високий тиск, в результаті чого лускаються капіляри в очах. Поразка від Сатурна – зниження зору, сухість слизової оболонки ока, короткозорість. Поразка від Урану – зниження зір, нервові захворювання, косоокість. Поразка від Нептуна – або грибкові інфекційні ураження очей, а так само рясне сльозотеча, зорові галюцинації, нечіткість зору. Від Плутона – інфекційні ураження, онкологія і т. д.

Так само як і в попередній статті, хочу нагадати Вам, що загальноприйняте поділ очей між Сонцем і Місяцем, виходячи з підлоги Альтернатива, не варто приймати безапеляційно, як правило, уражатися може будь очей на будь-який з цих Планет.

Крім того, Сонце відповідає за утворення родимок, бородавок, папілом та інших незлокачественных новоутворень. Якщо Сонце не уражена, то особливих неприємностей це не приносить. Але його поразка елементами 8 або 12 будинків, Плутоном, Марсом і навіть Нептуном і Юпітером, змушує зробити акцент на необхідності контролювати цю тему, в тому числі і з великою обережністю погоджуватися на косметичні видалення, або самостійне виведення.

для астрологів – медиків, як я зазвичай пропоную уривок з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Грудні хребці. Грудина і ребра. Синовіальні реберно-грудиные зчленування. Легенева діафрагма. Селезінка. Гладка мускулатура (серцевий м’яз, шлунок, матка, діафрагма тощо). Праве око (у чоловіків) і ліве око (у жінок). Функції ока — світловідчуття. Ендокринна система: функція тимусу, наднирників (вироблення гіпертензивного реніну). Шкіра молочних залоз. Система кровотворення: грудина. Система кровообігу: серце і міокард, коронарна артерія, мале коло кровообігу, легенева та нирковий кровообіг, аорта, грудний відділ і дуга аорти, легенева артерія, серцевий м’яз. Сечовидільна система: ниркове тільце і нирковий кровообіг, ліва ниркова артерія. Центральна нервова система: спинний мозок, головний мозок (функція). Вегетативна нервова система: симпатична. Спинний мозок (грудний відділ хребта). Психоенергетична система.

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Очевидно, що добре і плідно працювати, володарі Лева в 6 будинку зможуть тільки тоді, коли умови будуть гідні. Вони люблять комфорт і якість оформлення робочого місця буде грати не останню роль. Але найголовніше це все ж визнання. Всілякі заохочення і похвали – найкращий спосіб стимулювати Альтернатива на звершення.
Якщо його хвалять, вона розцвітає. Пам’ятайте свою школу? Багато педагоги і батьки, вважали, що щоб дитина краще вчився його потрібно лаяти за погані оцінки, тоді він буде боятися, що його знову пожурять, і буде робити все добре. Мені здається, що такий спосіб взагалі завжди вкрай сумнівний і якщо, в деяких випадках і приносить свої результати у вигляді «п’ятірок», то вже точно назавжди відбиває бажання любити предмет. Ну а вже володарям вогняного і тим більше Львинного 6 будинку це взагалі смерті подібно!
Такі люди викладаються якщо їх хвалити, нехай навіть авансом. Вони будуть прагнути відповідати і отримати ще похвали. Можуть і керувати і, як правило, в цьому питанні теж досить відповідальні та компетентні.
Ні в жодному разі, не можна порівнювати їх з іншими в ході виконання завдання, якщо порівняння буде не на їх користь, це назавжди відіб’є бажання щось робити. Єдине порівняння який Ви можете собі дозволити в крайніх випадках, це порівняння шестидомного Лева з самим собою, типу «синку! Ну ти ж в минулий раз це так здорово зробив! Давай-ка постарайся, уважніше подивись, і все вийде!». Тому що інші форми його дуже сильно ображають і позбавляють вогню на роботу.
Взагалі треба сказати, що володарі 6 дому у Львові, або Сонця в 6 будинку гарні в тих справах, які люблять, до яких ставляться з серцем. А люблять вони як правило те, що в них виходить і за що їх хвалять. Так що, робіть висновки J
Якщо Сонце не має серйозних поразок, то вони добре справляються з самостійною роботою, як і всі Вогненні не люблять коли «висять на душею». Але з усіх представників Вогню – самі повільні.

Тварини

6 будинок у Львові, природним чином ставить питання породи і престижності того, кого Натів заводить в якості домашньої тварини. Безпородні звірятка тут бувають дуже рідко, але тоді вони повинні бути якоїсь небаченої краси.
Тут багато всяких «медалістів», «переможців» і «спенидиантов».
Природно тут «живуть» всі руді і «жовті» звірі. А так само всі волохаті, або схожі на лева (мабуть тому, собак часто бувають пуделі).
Любителів кішок серед володарів 6 дому у Львові більше ніж любителів собак. Але в будь-якому випадку, яке б не було тварина, воно має бути красивим, добрим, грайливим і улюбленим.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа будинок 6, 6 будинок у Львові

Навігація по записах

6 будинок в Раку. Місяць у 6 будинку. Лекція 107.
6 будинок в Діві. Меркурій у 6 будинку. Лекція 109.

2