6 будинок і хвороби. Вступна лекція частина 2. Лекція 103.

5

Лекція 103. 6 будинок і хвороби. Вступна лекція 2.
Визначившись з тим, що потрібно брати до розгляду при аналізі можливих хвороб Альтернатива в минулій лекції (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/6-dom-i-bolezni-vvodnaya-lekciya-chast-1-lekciya-102.html сьогодні ми поговоримо про приватних свідченнях 6 будинку.

Як я вже говорила, 6 будинок описує маніфестацію хвороби (поява виражених симптомів відповідного захворювання), по ньому ж визначається те, як буде розвиватися хвороба, і те, як буде лікуватися Натів
Кардинальні Знаки на куспиде 6 дому:
хвороба розвивається швидко, яскрава симптоматика. Результат хвороби теж досить швидкий – тобто або Натів швидко одужує, або хвороба швидко переходить у стадію 8 або 12 будинків. Само — собою ми відрізняємо кардинального Овна від кардинального Козерога – їх «швидко» в будь-якому випадку будуть різними, але в цілому, Козеріг все одно буде давати найшвидші симптоми і перебіг хвороби з усіх Земних Знаків.
Лікуються швидко, рідко бувають дисциплінованими у цьому питанні (крім організованого Козерога і недовірливого Раку). Воліють лікування «кінськими» дозами, або препарати, розраховані на короткий курс застосування. Тривале лікування дається власникам кардинального 6 будинку з великими труднощами (знову ж – Козеріг і Рак – виняток).

Фіксовані Знаки на К6 – симптоматика розвивається повільно, хвороба тече повільно, лікування часто запізнюється, у зв’язку з чим імовірність переходу хвороби в хронічну форму значно збільшується.
На лікування розгойдуються повільно. Довго тягнуть з початком лікування і не тому, що вірять у сили власного організму, а найчастіше, тому що просто лінь (саме пройде). В результаті, коли починають лікуватися – хвороба вже мине стадію, в якій піддається досить швидкому лікуванню, і лікуватися доводиться довго. Здавалося б, фіксовані Знаки здатні лікуватися довго (по інерції), але на практиці виявляється, що вони лікуються довго, але не дисципліновано – курс, який розрахований на 1 місяць, вони будуть приймати 1,5, так як регулярно забувають про необхідність прийняти таблетку, або провести процедуру.

Як правило, більш-менш нормально вони лікуються тоді, коли хтось інший піклується про своєчасному прийомі ліків.
Мутабельні Знаки на куспиде 6 дому свідчить про тенденції хвороби перекидатися на інші органи. Медики називають це ускладненнями, і часто так і є, але часто – це якась своєрідна «блукаюча» хвороба. Приміром, прийшов дитина додому – голос охриплий, поки мама щось намагалася зробити з горлом, він вже скаржиться на вуха, закапали, заклали, через пару годин знову капати, дитина каже – у мене вже вуха не болять, зате тепер ніс закладений, або ніжки болять.

Тобто тут сенс не в тому, що буде саме ускладнення (воно може бути в будь-якому Знаку, якщо запустити), а в тому, як виявляється себе початкова стадія розвитку хвороби.

Якщо кардинального Знаку (в Овні особливо) – як тільки захворів – відразу температура 39, головний біль, гарячкові стани і т. д. то, в Рибах – то одне болить, то інше, незрозуміло що лікувати.
Володарі мутабельного 6 будинку (крім Діви), найбільш недисципліновані пацієнти. Саме їм (крім Діви), найважче довести одне лікування до кінця. За нетерплячості з ними може зрівнятися тільки Овен, а якщо Овен, лікується саме «коротко» — приймається відразу «5» таблеток, щоб напевно, таким методом лікується добу, а далі – що пройшло, то пройшло, що не пройшло – то… «йому ж гірше», Овну лікується набридло, і далі він не буде лікуватися НІЧИМ – все, лікування закінчилося. Те, мутабельні шестидомники (крім Діви), часто перебирають препарати — вони два рази випили таблетку (в інструкції до якої написано – полегшення після 5-ої) – не допомогло, значить пити її далі, не має ніякого сенсу – почали пити інші. Знову 2 рази випили – кинули. І так з кількома препаратами (або народними засобами – не важливо) – і, в результаті, так само як і Овни – втомилися, і вирішили не лікувати – саме пройде.

Природно, те, що я описала зараз, це лише вступна характеристика, притаманна групі. Але при цьому Ви розумієте, що в будь-якій групі не дивлячись на деяку спільність, завдяки якій стало можливим смакота, є і суттєві відмінності. Кожен Знак індивідуальний, і хрест, тільки одне з якостей, що його формують. Друга якість – це Стихії, і вони теж мають свої прояви, властиві Знаків, цю стихію складовими.
Отже, Вогненні знаки на куспиде 6 будинку додають до маніфестації хвороби температуру, гарячкові стани і часто сильні і гострі болі.
Знаки Землі на куспиде 6 дому, дають неяскраві симптоми – повільно наростаюча або «тупа» біль. Їм характерна субфертильная температура, яка, знову ж таки, свідчить про уповільненому запальному процесі.
Знаки Повітря, як Ви, сподіваюся, пам’ятаєте, самі не сприйнятливі до хвороби. У них не самий високий імунітет, але саме вони хворіють останніми. Хвороба найчастіше проявляється по тому органу, за який вони відповідають, але швидкість течії і швидкість появи симптомів більше буде залежати від хреста.
Найхарактерніша особливість Водяних Знаків на куспиде 6 дому, це змащена симптоматика, особливо це характерно для Риб (і Нептуна як елемента 6 будинку).
Ще одна характерна риса – це іпохондрія (сильне занепокоєння із приводу свого здоров’я і «надумывание» симптомів). Ну і звичайно – вся психосоматика, і хвороби, пов’язані з порушенням перебігу психічної енергії.
Крім того, Водні знаки досить сильно схильні до вірусних захворювань, аллергичны, схильні до отруєнь, і найсильніше реагують на «зашлакованість організму.

Хвороби, описані 6 будинком, в цілому можна називати безпечними, але Нативу слід бути пильним, якщо елементи 6 дому пов’язані з 8 і/або 12 будинком. Зв’язки можуть бути різними – це може бути зв’язок через диспозицію, чи зв’язок через аспекти (особливо напружені). Ообнаружив таку зв’язок, Вам слід попередити Альтернатива про необхідність виявляти серйозну увагу до тих органів, які йдуть під соответствущий сигнификацией.
Приміром, Рак на куспиде 6 дому, може вказувати на те, що Натів протягом всієї своєї життя буде мати проблеми з шлунком, а якщо Натів – жінка, то ще і з репродуктивними органами і грудьми. АЛЕ якщо Місяць, керуюча 6 будинком коштує в 8 або 12-м, це говорить про ймовірності розвитку цієї проблеми в щось більше, ніж регулярний приймемо Омез, або хворобливі менструації. Тут може з’явитися небезпека операції на цих органах, або, приміром, онкології за ним.
Крім того, небезпечною зв’язком можна вважати і зв’язок між елементами 8 або 12 будинків з першим будинком, так само як і зв’язок 8 та 12 будинків МІЖ СОБОЮ. Інше питання, що тут далеко не завжди йдуть саме хворобливі стани. Небезпека може бути й іншого роду, АЛЕ проявити увагу на органи, що «беруть участь» у зв’язку цих будинків, і на ситуації, що вказують на небезпеку властиву сигнификации Планети, утворює зв’язок, все ж слід.
У нашій наступній лекції, ми перейдемо до розгляду Знаків на куспиде 6 будинку.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок, шостий будинок

Навігація по записах

6 будинок і хвороби. Вступна лекція. Частина 1. Лекція 102.
6 будинок в Овні. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 104.