6 будинок і хвороби. Вступна лекція. Частина 1. Лекція 102.

6

Лекція 102. 6 будинок і хвороби. Вступна лекція. Частина 1.
Перед тим, як ми почнемо дослідження теми 6 будинку на предмет хвороб, відразу обмовлюся – я, не будучи медиком, не маючи відповідної освіти, не працюю з медичними факторами і не роблю консультації з медичної астрології. Я ніколи не даю своїм Клієнтам ніяких рекомендацій на тему лікування, не ставлю ніяких діагнозів, не виношу суджень щодо правильності або неправильності що проводяться з ними медичних маніпуляцій. І я настійно рекомендую Вам так само, утриматися від консультацій такого роду, якщо Ви не медик.

Більш того, як показує практика, навіть для медиків, астрологія може служити лише ДОДАТКОВИМ інструментом до основним професійним навичкам.
Зараз дуже модно згадувати великих лікарів минулого, відзначаючи, що більшість з них володіла астрологічними знаннями. Дуже популярними стали і цитати, сказані послідовниками Асклепія про те, що жоден лікар не повинен підходити до пацієнта не вивчивши його карти. Авторів подібних застережень безліч, і ім’я кожного з них може бути загальним для всієї медицини. Ось тільки астрологи, вхопившись за ці судження забувають, що ті, хто їх говорив У ПЕРШУ ЧЕРГУ – ЛІКАРІ!!!
Астрологія дійсно здатна служити професійних медиків колосальним помічником. Але саме в такому порядку – спочатку – це повинен бути лікар, зі своїми потужними професійними знаннями, а потім вже на це – астрологія, як додатковий інструмент.
Всі спроби замінити медицину астрологією, особисто я вважаю неприпустимими, а часом навіть злочинними (якщо астролог бере на себе функції лікаря, замість того, щоб відправити Клієнта до лікаря).

Після завжди сказаного, у Вас, напевно, виникає резонне питання – «навіщо тоді взагалі ця тема, якщо все одно нам, астрологам – не лікарям, не можна практикувати медичну астрологію?». Насправді відповідь проста, нам не можна ПІДМІНЯТИ поняття, але дуже навіть має сенс і необхідність розбиратися в базових показниках здоров’я на астрологічній карті, щоб вчасно попередити Альтернатива про необхідність виявляти особливу увагу до тих або іншим органам і станів і вчасно звертатися до лікаря.
Таким чином – астрологічний погляд на стан здоров’я можна використовувати як профілактичний захід, що дозволяє взагалі уникнути хвороби, або своєчасним реагуванням, попередити розвиток серйозних наслідків початку захворювання.
Крім того, астрологія може допомогти в розрізненні причини від слідства, у тих питаннях, коли медицина здатна зняти симптом або призупинити перебіг хвороби, але справжнє лікування можливе тільки після серйозної внутрішньої роботи Альтернатива (скажімо, та ж онкологія).
Отже, представляю Вам те, що я можу розповісти Вам про медичної астрології.

Книг з медичної астрології дуже багато, технік, які використовую медичні астрологи так само дуже багато. Медичні астрологи, при розгляді показників гороскопа, досліджують приблизно ось це:

– Знак, в якому перебуває Сонце, Знак, в якому перебуває Місяць, Знак в якому знаходиться стеллиум Планет – ці знаки прийнято називати афлектированным – або перевантаженими. Органи, що йдуть під управлінням цих Знаків, що знаходяться під загрозою.

— враховуються 1, 6, 8, 12 будинку гороскопа Знаки і Планети, які знаходяться в них, вказують на орган, який знаходиться під загрозою.
— з допомогою різних методик вираховується Хилег (найсильніша Планета в карті – дарувальник життя) — він вказує на той орган, на який Натів може «спиратися»
— з допомогою різних методик вираховується Анарета або Алькокоден – саме «слабка ланка» карти – орган, найбільш схильний до негативного впливу.

— з допомогою різних методик вираховуються жеребки Здоров’я і Хвороби (можна порахувати жереб Смерті)

— з допомогою різних методик оцінюються градуси, у які потрапили Планети чи важливі точки гороскопу.
— оцінюються нерухомі Зірки, з’єднання з якими встали Планети чи важливі точки гороскопу. і т. д.
Тут важливо зазначити, що пункти, де стоїть «за допомогою різних методик», слід розуміти «у двох астрологів з різних шкіл – це будуть різні Планети, а, отже, і різні органи»
Якщо спростити сенс всіх цих «досліджень», то вважається, що органи, які перебувають під впливом «вредоностного» показника – або малефактора, будуть основними претендентами на викликання хвороби.
А через органи, що знаходяться під впливом сприятливих факторів, як вважається, Натів може не турбуватися. Не дивлячись на те, що показників виходить багато, проаналізувавши всі «за» і «проти», можливо, можна було б винести якесь більш-менш чітке судження, АЛЕ, як виявляється, під шкідливий вплив може потрапити і орган, сигнифицируемый Знаком, що знаходиться в квадратурі чи опозиції до того, в якому варто малефактор. Простіше кажучи – якщо слідувати такій логіці – хворіти може все!

Тому, я, поекспериментувавши з тими техніками, які траплялися мені в руки не знайшла чогось такого, що дозволило б мені спокійно і впевнено працювати в такому складному напрямку, як медична астрологія. У цьому зв’язку ми підемо з Вами набагато більш простим, а значить і набагато більш надійним шляхом – ми банально розглядати радікс з допомогою натальних технік, які чудово описують той мінімальний обсяг «втручання» астролога в медицину, який може піти на користь власникові карти.
Отже, що ми будемо оцінювати? І тут теж зовсім не мало:

 • Знак Сонця і Сонце саме по собі. Знак Сонця, вказує на орган, найбільш сильно реагує на перевтому, на втому. Скажімо – Сонце в Овні – головні болі, як результат перевтоми. Сонце в Близнюках – «сів» голос, болі в руках і плечовому поясі з цієї ж причини і т. д.
  Сонце загальний показник життєвих сил людини, покажчик вітальності. Є спрощене правило, вважати сонце Хилегом (див. вище), для чоловіків, а Місяць для жінок.
  Крім того, Сонце – це радість життя. А нереалізований Сонячний потенціал може призвести Альтернатива до самої важкою формою депресії. Як показує практика, всі твердження про те, що Місяць керує «депрессухой», вірні тільки тоді, коли мова йде про «психологічної депресії», а справжня депресія – доля нереалізованого Сонця.
 • Знак Місяця і сама Місяць. Знак Місяця вказує на орган, найбільш схильний до захворювання внаслідок порушення психологічного здоров’я чи самопочуття Альтернатива – та сама, знайома всім, психосоматика. Тут же схильність до іпохондрії.
 • Ну і Місяць, само-собою, головна дійова особа у визначенні «психічної конституції» Альтернатива, і проблем, які нею викликаються.

 • Перший будинок гороскопа. Перший будинок гороскопа покажчик нашої конституції, скажімо так, сили нашого фізичного тіла. «Хороший» перший будинок – дає сильну конституцію, «поганий» — слабку.
  Про першому будинку можна почитати серію статей, що починаються ось звідси — https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-27-ascendent-1-dom-asc-v-znakax-ognya.html
  4. Другий будинок – імунітет і загальна біохімія організму. Про другому будинку Ви можете прочитати, починаючи звідси https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/2-dom-goroskopa-vvodnaya-lekciya-lekciya-74.html
 • Шостий будинок – тут описані всі прості хвороби Альтернатива. Те, чим він хворіє «з дитинства», або що придбав в якості проф. захворювання. Тут знаходиться орган, який першим реагує на виникнення хвороби в організмі. І він же описує маніфестацію хвороби.
  6. Восьмий будинок – тут зібрані всі захворювання небезпечні для життя. Але так само в ньому всі операції та органи, які можуть зазнати хірургічним втручанням або обставини, які до них приведуть.
  7. Дванадцятий будинок – всі важкі хвороби, в тому числі небезпечні для життя. Всі хвороби, пов’язані з госпіталізацією. А так же все те, що робить людину залежною від хвороби – інвалідність, тривала втрата працездатності і т. д.
  8. Знаки, афлектированные положенням стеллиума, теж доведеться врахувати.
  Підсумовуючи цю частину лекції, зазначу – ці 8 пунктів – це те, що нам доведеться враховувати при розгляді питань здоров’я. АЛЕ – не всі вони вказують на хвороби! «Чистими» покажчиками хвороби будуть 6,8,12 будинку. Інші показники, перераховані в цих пунктах – вказують на захворювання ТІЛЬКИ тоді, коли вони вражені або слабкі. В інших випадках, вони вказують на силу Альтернатива. І Ви не рідко будете зустрічати скажімо сильно вражений 6 або 8 будинок, але при цьому сильну Місяць (навіть уражену), яка, в разі чого, «витягне» людини «з того світу» — оскільки Місяць керує необхідністю підтримувати життя (те ж мені доводилося бачити і з 2-м будинком).
  Або сильне Сонце, яке дає просто непробивна здоров’я, так, що Нативу доводиться добре попрацювати, перш ніж він доведе себе до стану хвороби.
  Так, все можна зіпсувати і будь-який хороший показник можна звести на «ні», своєю нерозумною поведінкою. Але з іншого боку – навіть при дуже непростому гороскопі, уважно ставлячись до тем «уражених» показників, спираючись при цьому на сильні Планети або будинку, можна прожити довге і щасливе життя.
 • Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  www.astrologbrova.com

  Будинку гороскопа 6 будинок, хвороби

  Навігація по записах

  Лекція 101. Загальна сигнификация 12 будинку. 6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 2.
  6 будинок і хвороби. Вступна лекція частина 2. Лекція 103.