6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 1. Лекція 100.

6

Лекція 100. 6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 1.
Говорячи про теми 6 та 12 будинків, ми з Вами, природно, приділимо особливу увагу темі здоров’я. У цьому зв’язку відразу хочу відзначити, що я як зазвичай розповім Вам про основний сигнификации 6 та 12 будинків, але розглядати 12 будинок окремо по Знакам, як ми це робимо для кожного з будинків, ми не будемо. Тому що всі його показники можна інтерпретувати, просто переклавши на нього ті роз’яснення, які я дам в рамках докладного розгляду 6 будинку.
У водній лекції, я як зазвичай, розповім Вам про прямий сигнификации будинків, взятих до розгляду.
Шостий будинок, традиційно пов’язаний з питаннями хвороб. Причому, що цікаво, традиційна західна астрологія, називає 6 будинок, будинком хвороб, а от сучасна нео-класика – будинком здоров’я. Не дивлячись на уявну «неважливість» відмінностей у цих поняттях (просто як ніби дивимося з «іншого боку»), вони позначають зовсім різні стани, і більш того, у картці дійсно є покажчики ЗДОРОВ’Я – і це, скажімо, Сонце – загальний рівень вітальності або 2 будинок – імунітет, або 1-ий сила конституції Альтернатива. А 6 будинок вказує саме на хворобу та профілактичні заходи щодо її недопущення.
6 будинок найкраще визначає маніфестацію хвороби. Він вказує на той орган, який реагує одним з перших на порушення загального стану організму.
Про хворобах характерних для кожного Знака ми докладно поговоримо з Вами в наступних лекціях.
6 будинок відповідає за працю і всі повсякденні обов’язки Альтернатива. Ця праця взагалі в цілому, в самому широкому сенсі слова. За 6 дому ідуть всі наші справи, які ми робимо на звичайній, щоденній основі, в силу свого природного заняття або статусу.
6 будинок описує наші домашні зобов’язання, або виконання домашнього завдання для учнів. Для працюючих – це ті трудові обов’язки, які вони виконують щодня.
Точніше сказати це тип самоорганізації (або її відсутність), і ставлення до необхідності бути дисциплінованим.
Крім того, 6 будинок описує умови праці, в яких Натів буде найбільш продуктивний, ті, які потрібні йому для того, щоб він взагалі почав щось робити і тим більше, робив це з віддачею і задоволенням (якщо таке взагалі передбачено гороскопом).
За 6 дому йде так само некваліфіковану працю. Це робота, яка робиться для того, щоб прокормится. Це не робота за покликанням. І найчастіше, це робота в підлеглому положенні.
В астрологічну практику давно увійшло стійкий вираз – «управитель 10 в 6 – кар’єра (робота) в підлеглому положенні. Ніколи Нативу не бути начальників першого рівня, або начальником самому собі». Моя практика, доводить некоректність цього твердження – найчастіше для опису карт з подібним положенням сигнификатора 10 вдома, підходить вираз – кар’єра, вибудувана завдяки власній праці. У цьому випадку, успішна соціальна реалізація повністю залежить від тих трудових вкладень, які готовий зробити Натів (точно так само як упр.2 в 1 – м «скільки потопали, стільки й почали репатися»).
В цілому ж (тобто за прямою сигнификации), це дім роботи не за покликанням, роботи, що не дає соціального зростання і суспільного визнання.
Колись давно у традиційній астрології, 6 будинок називався будинком слуг і рабів. Зараз, в основній масі, зі слугами стало складніше, але тим не менше, якщо Ви маєте помічників по господарству, няню, домробітницю, і навіть просто виступаєте для когось начальником, то всі люди, які знаходяться у Вашому безпосередньому підпорядкуванні і грубо кажучи, виконують за Вас Ваші обов’язки – йдуть для Вас по 6 дому.
При цьому ще раз зазначу, 6 будинок вказує і на те, яким Натів буде підлеглим (які якості він демонструє в роботі, яка вимагає підпорядкування кому-небудь) і які підлеглі будуть у нього (так само як 10 описував і начальника Альтернатива і самого Альтернатива в ролі начальника).
Умовно кажучи, якщо в 6 будинок Альтернатива варто Овен, то його підлеглі будуть самостійними, але при цьому, можуть бути непокірними, конфліктними, впертими, і шкідливими (якщо впруться). Так само як і сам Натів, воліє самостійно організовувати себе і не любить коли хтось «стоїть над Душею». Інше питання, що, говорячи про себе,Натів, як правило, буде згадувати тільки хороші риси Овна – «я самостійний, цілеспрямований, сміливий, рішучий, розумний, логічний». А ось про своїх підлеглих, може згадати і конфліктність і неуживочивость і самодурство і т. д. J Не дарма кажуть, «люди, яких нам посилають, це тільки наше дзеркало». І якщо нас щось дратує в інших, значить треба звернути увагу, не характерна ця риса нам самим.
6 будинок опише якості і характер взаємовідносин збудованих за принципом ” начальник – підлеглий.
6 будинок відповідає за тварин, але не за всіх, а тільки за дрібних (до кози, включно) і домашніх. Багато тварин, що живуть поруч з людиною, виконують для нього якусь роботу: собака – захищає, кішка ловить мишей, вівця – дає шерсть… тобто вони служать людині, або є його «підлеглими» або інструментами (які теж, до речі, відповідає 6 будинок). Але з іншого боку, є такі тварини, яким служить сама людина – та ж кішка, в міських квартирах, напевно і не підозрює, що вона повинна ловити мишей – вона дозволяє НАМ піклуватися про себе взамін на «нічого». Або тремтяча собачка, яка спочатку не здатна нікого охороняти, і більш того, вона сама потребує захисту, у тому числі від нескінченних стресів для її незміцнілої психіки, і це теж 6 будинок, тільки вже не ВОНА служить нам, а МИ їй. Тобто 6 будинок — це зобов’язання, в усі сторони – і коли служать нам, і коли ми служимо.
Станом 6 будинку, ми можемо оцінити до яких тварин ми будемо тяжіти, кого ми вирішимо завести (і вирішимо чи взагалі). Які якості повинна мати тварину, щоб влаштувати нас. 6 будинок опише як зовнішній вигляд, так і «особистісні» якості нашого тварини.
Так, скажімо, володар Тільця в 6 будинку, навряд чи купить собі лисе тварину (якщо звичайно Венера або 6 будинок в цілому не говорить про зворотне). Тварини, володарів Тільця в 6 будинку, рідко бувають ледачими. Як правило, це досить вгодовані екземпляри, навіть якщо спочатку це не характерно породі (бо Телець по своїй суті, по своїй природі откормит будь-якого, хто потрапить під його сигнификацию – на АСЦ – самого володаря, на ІС – такою буде мама, а в будинку 6 – кішка).
6 будинок це інструменти праці в самому широкому сенсі слова. Сюди можна віднести наших технічних помічників, весь інвентар, допоміжний та методичний матеріал, що всі вимірювальні прилади і взагалі ВСЕ, що ми використовуємо у своїй діяльності, для того, щоб вона була більш продуктивною і комфортною.
І тут знову ж, як завжди – по зв’язку 6 дому з іншими будинками, ми дивимося, які фактори діють на наш 6 будинок добре, а які погано, і навпаки, чому допомагає 6 будинок, а чого він заважає. Так, наприклад, хороший аспект 6 будинку в 2-й, мої інструменти допомагають мені заробляти. Або мої підлеглі, приносять мені гроші. Або та ж сама пара будинків, але вже в напруженому взаємодії – у своїй роботі, Натів використовують ненадійні інструменти, в результаті чого втрачає в грошах, або багато грошей витрачає на придбання обладнання, яке може не окупитися, або його підлеглі приносять йому збитки. Чи кожна хвороба сильно б’є по гаманцю Альтернатива. І. т. д.
Про основний сигнификации 12 вдома я Вам розповім в наступній частині лекції.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 12 будинок, будинок 6

Навігація по записах

8 будинок гороскопа. Практика. частина 2
Лекція 101. Загальна сигнификация 12 будинку. 6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 2.

6