5 будинок в Терезах. Лекція 68.

6

Лекція 68. 5 будинок гороскопа. Якості дітей і відносини з ними. Частина 4.
Ваги на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Терезах, Повітряна Венера в 5 будинку, упр. 5 будинку в поєднанні з повітряної Венерою). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнификацией яких йде відповідний дитина (див.тут).

Коли ми бачимо на К5 Ваги, ми можемо припустити, що відносини з дитиною дуже гармонійні. Як і завжди коли там присутні повітряні Знаки елемент душевної близькості, прихильності дещо зменшено – не можна сказати природно що його там немає – тим більше в тому випадку, коли ми говоримо про дітей. Тим не менш, очевидно, що повітряні Знаки в емоційному плані, звичайно, самі холодні. Не дивлячись на це, відносини з дитиною весовского типу дуже хороші, дуже гармонійні. Батько дитини любить, найчастіше, буває задоволений своїм дитиною. Такі діти так само як і, наприклад, Діви, як правило, не доставляють клопоту своїм батькам. Правда діють вони по іншому типу. Якщо Діви роблять все самі, і в принципі не особливо демонструють необхідність батьківського участі у своєї діяльності, то Терези дуже націлені на партнерство з батьком. Але чому немає проблем – тому що Ваги дуже добре вміють домовлятися. І тому так, де в нас Ваги в гороскопі, в цій області, в цій сфері, ми як правило найбільш схильні до компромісів, до пошуку рішень, що задовольняють обидві сторони.
Тому і дитина буде такою ж – дуже гармонійний, дуже спокійний, ввічливий, вихований. Дуже рідко батькам доводиться бачити якісь різкі емоційні прояви своєї дитини (якщо звичайно інші елементи 5 вдома не говорять про протилежне).
Такий дитина бачиться своєму батькові як «красуня» або «красень», яким мама буде дуже пишатися. Якщо це дівчинка, то це багато в чому більш природно — дочка буде «лялечка», яку мама буде наряджати, якою буде захоплюватися, а потім, коли дочка підросте, з нею можна буде поговорити про мистецтво (звичайно якщо це прищепили в дитинстві), або про красу, про нарядах або про кохання. І в цих розмовах вона буде з одного боку дуже компетентна, а з іншого – дуже елегантна і уважна до того, що говорить.
Але і мамі теж потрібно відповідати красивого образу і зовні і внутрішньо, так як тільки в цьому випадку, створиться рівнозначне партнерство. Ваги елітарний Знак, і близькі, які «не відповідають» часто з часткою роздратування в голосі говорять про людей, з їх вираженою домінантною щось типу «так як вона заміж вийшла (місто переїхала в інститут поступила і т. д. і т. п.) нам не рівня стала! Де ми і де вона?! Куди вже нам…».
Тому і батьку, який виховує дитину, представленого в його гороскопі Вагами, потрібно це розуміти і враховувати, щоб з часом, спілкування з ним не перетворилося на чисту формальність.
Якщо це хлопчик, то, звичайно, в більшості випадків, ця позиція не така природна – від хлопчиків чекають Овенских проявів (читай – «пацанських») — гучності, гучності, крикливості, забіякуватості, прагнення домінувати і т. д. Але в разі, якщо за хлопчика в гороскопі батьків відповідають Ваги, то як правило, ніяких подібних проявів не буває, або батько їх активно не помічає і намагається змінити у бік Весовских.
Якщо гороскоп дитини не суперечить, то саме його можна віддавати на танці, в музичну школу, причому це запросто може бути не гітара – дуже популярний «чоловічий» інструмент. Це може бути скрипка, або фортепіано, або щось подібне – елегантне і можливо ексклюзивне.
Важливо тільки врахувати його гороскоп, тому що в іншому випадку, мами (або папи) починають ліпити з дитини відповідність своєму гороскопом, незалежно від особистих якостей свого дитя.
Тут дитина так само буває предметом гордості – правда не такий як Львинного типу – відкритого, показний. Тут гордість змішана з захопленням – про нього багато хороших відгуків від сусідів, або зі школи – він ввічливий і галантний причому з самого маленького віку.
Трошки може бути рафінованим.
Те що ми бачимо в 5 (або іншому отвественном за дітей) будинку – це по-перше батьківське сприйняття своєї дитини. А по друге – це батьківське творчість – 5 будинок – будинок творчості, і 5-ж будинок – будинок дітей. Тому що накоїли, те й отримали.
Як правило у випадку такого 5 дому, батьки творять красивого і вихованої дитини, цілком слухняного, схильного до світу і компромісу. Вони схильні до гармонії і вважають що «поганий мир краще доброї сварки». Такий дитина рідко буде повертатися з двору побитий або в роздертій одязі – що дуже властиво дитині противопложного Овенского типу. Тут нічого не буде – і як правило яким його мама відправила в школу (в двір, в гості тощо) таким і зустріла – красивим, чистим, елегантним. І саме ця риса буде захоплювати батьків, буде задовольняти його.
Само собою зрозуміло, ми завжди дивимося аспекти між елементами 1-го і 5-го будинків, для того, щоб з’ясувати, як будуть складатися відносини між власником картки і його дитиною. Але в цілому, якщо все добре, якщо якихось серйозних напруг між 1-м і 5-м немає, то ми можемо говорити про те, що і сам батько по відношенню до дитини буде виступати досить миролюбною, схильним йти на компроміс, здатним домовлятися, схильним до поступок. Такий батько не буде влаштовувати істерик у відносинах з дитиною, кричати, розмахувати руками, а тим більше бити дитину, їм, як правило, не доводиться.
Ваги впливають по іншому — і один тільки оцінюючий погляд Весовской мами, може зробити більше, ніж пряма Овновская агресія. Важливо розуміти, що якщо ми бачимо Ваги на куспиде 5 будинку (або іншого відповідального), то це той тип поведінки і той тип взаємодії, який обрав цей батько з ЦІЄЮ КОНКРЕТНОЮ дитиною. Скажімо, якщо це будинок 5, а в сім’ї двоє дітей – то якийсь з них точно буде йти з протилежного 11-му, а там тоді Овен – і тут вже буде зовсім інший тип спілкування. Але ось цим – Весовским, буде так, як описано (якщо звичайно інші показники гороскопу не суперечать).
Хтось із наших Радянських акторок старшого покоління, славившихся неймовірною красою (по-моєму Еліна Бистрицька, але можу й помилятися), в одному зі своїх інтерв’ю, сказала приблизно наступне – «мама казала мені, що щоб не сталося, у тебе завжди повинні бути власний перукар та майстер манікюру» — і у такий настрій на таку «довічну красу», як правило, дають своїй дитині, люди, у яких за дитину відповідають Ваги (або просто дуже проявлені Ваги, але в цьому випадку, не факт що дитина це почує і застосує).
Само собою зрозуміло, що дитина може виконувати Весовские функції в своїй професії – бути музикантом, мистецтвознавцем, хореографом і т. д. (дивимося лекцію Ваги на МС). Але в цілому, не дивлячись на власний гороскоп дитини, батько буде сприймати його як людину дуже стійкого в психічному плані, дуже врівноваженого, якого важко вивести з себе і «для людей» усе добре. Що б не відбувалося в його житті – зовні у нього все добре – у нього хороша сім’я, чоловік хороший, діти молодці, робота в радість і т. д. Таким настроєм «все моє найкраще» у нас має в самій більшою мірою Лев. Левам важко визнати що у них десь, щось не склалося. Львинная позиція «моє найкраще» буде дуже яскрава, дуже демонстративне (що часто дратує оточуючих). Мама, що має Лева на К5 буде по відношенню до своєї дитини завжди виражатися в найвищих ступенях, навіть не помічаючи цього часом. А мама з Вагами на куспиде будинку, що відповідає за дитину, буде подавати все дуже тонко, елегантно. І вона може якимись полусловами, легкими посмішками, тонкими виразами вказати тієї ж самої Левиці на різницю положення, і як наслідок – різницю смаку, відчуттів, статусу.
У дорослому віці, як правило, нормальні діти, з нормальним, поважні, гідним ставленням до батьків (якщо гороскоп в цілому не вказує зворотного).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 5 будинок астрологія, 5 будинок гороскопа, 5 будинок і діти, 5 будинок натальной карти

Навігація по записах

5 будинок у Львові. Діва в 5 будинку. Лекція 67.
5 будинок в Скорпіоні. Якості дітей і відносини з ними. Частина 5. Лекція 69.