5 будинок в Скорпіоні. Якості дітей і відносини з ними. Частина 5. Лекція 69.

6

Лекція 69. 5 будинок гороскопа. Якості дітей і відносини з ними. Частина 5.
Скорпіон на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Скорпіоні, Плутон у 5 будинку, упр. 5 будинку в сполученні з Плутоном). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнификацией яких йде відповідний дитина (див.тут).

Зі Скорпіоном на куспиде 5 дому звичайно не все так легко і приємно, як і з більшістю описаних Знаків. Відносини з дитиною тут як правило складні.
Це дуже потужна зв’язок, дуже сильна енергетична зав’язка, не властива, скажімо, для Повітряних Знаків, що дають легкі і гармонійні стосунки. Тим не властиво потужна взаємодія, а цим – не характерна легкість і толерантність. Тут зовсім ні терпимості, причому її немає зовсім. Але при цьому, зв’язок тут як правило найпотужніша.
Щодо цієї дитини батько вибирає позицію домінування, причому дуже часто, вона вибирається навіть не усвідомлено. З’являється елемент домінування, з’являється елемент маніпулювання. Батько дуже інтенсивно бере участь в кожній сфері життя своєї дитини. Він його практично не відпускає, рук не розтискає. Коли дитина намагається якимось чином відірватися, то батько встає теж в дуже жорстку позицію – маніпуляції, прямий тиск, позбавлення чогось. В самому неприємному випадку – насильство. Але, взагалі кажучи, насильство може бути при будь-яких знаках куспиде, тут треба дивитися всю карту в цілому, і враховувати рівень людини зокрема. Але тим не менш, Скорпіон більш ніж інші, вказує на непросто складаються стосунки з дитиною.
І саме дитя теж таке — вкрай вольове, дуже впертий, дуже жорстке. Іноді навіть батьки скаржаться на деяку жорстокість з боку своїх дітей.
З позиції батька, вони дійсно іноді здаються якимись нещадними – вони можуть дуже жорстко відповісти батькам на його ставлення до самої дитини, або дуже жорстко прокоментувати позицію батька за його (батька) власного життя – особливо коли підростають, у підлітковому вік. Вони бувають дуже жорстким – але як завжди – Скорпіон, займаючи якесь положення в нашій карті (а як Ви розумієте – він є у кожного з нас, тільки в різних будинках) має на меті ЛИШЕ змусити нас змінитися, через випробування з відповідного будинку. Про те, наскільки важкі будуть ці випробування, або наскільки гармонійними будуть ці завдання вкаже карта в цілому – але якщо в Скорпионьей темі у нас виникли проблеми – значить це сигнал до того, що пора щось змінювати в своїй голові і системі цінностей.
Скорпіон на куспиде будинку, що відповідає за дитину не говорить про те, що «все пропало», все буде дуже погано. Ні! Але майже завжди він обіцяє дуже вольових дітей, сильних духом, проти яких батьки не в змозі виступати тільки за рахунок свого авторитету дорослого, або батьківського статусу.
такі діти підкоряються тільки відчуваючи якийсь дуже сильний стержень, вони підпорядковуються тільки якщо відчувають правоту і правду батьків. Вони дуже сильні інтуїти, чудово відчувають батьків і оточуючих. А ось що вони відчують – то де необхідна підтримка, або те, чим можна скористатися, залежатиме від усіх інших показників, у тому числі від Вашої прозорості і чистоти для своєї дитини.
Таким, принаймні бачить своє дитя батько. Але треба зазначити, що як правило, прописані в гороскопі батька дитини ознаки, знайдуть відображення в карті самої дитини самим прямим чином. Скажімо, у нашому випадку (говоримо про Скорпіона), у нього може бути Сонце, Місяць, АСЦ, Стеллиум або синтез Знак – Скорпіон. У нього може сходити Плутон, або він же, перебувати в сполученні з Сонцем або Місяцем. Може бути завантажений 8дом іл щось ще подібне.
ці якості будуть прописані і гороскопі самої дитини, і в гороскопі батьків. Але при цьому, все ж варто мати на увазі, що з іншими людьми він можливо буде проявляти свої Плутонические якості не так яскраво або не в тому ключі, а з батьком, це може бути дуже значимо і очевидно.
Тому не має сенсу таким дітям брехати, вони дуже глибоко відчувають де правда а де ні. І він не просто відчуває це, він може, у випадку необхідності, використовувати у своїх власних цілях.
Така дитина, у разі, якщо Ви не додали йому своєї включеності в його життя, не достатньо чесними з ним, не досить емоційно зацікавлені в немає, може проявлятися по типу «чим гірше – тим краще» — пишатися тим, що він найгірший в сім’ї. Мати якийсь внутрішній настрій на руйнування батьківського «мірка» — звичайно це буде актуально тільки в тому випадку, якщо батько веде себе по відношенню до дитини не чесно, не справедливо, не зацікавлено. Дуже часто, маючи такий будинок 5 (або інший відповідальний за дитину), батько хоче просто домінувати, підкоряти, придушувати, батько маніпулює, використовує почуття провини або заганяє в комплекси.
А з часом, коли дитина підростає, навпаки вже він починає користуватися цим батьківським зброєю, проти самого батька. Вже він маніпулятор, вже він вилазить на почутті провини, або недолюбленості. І батько марно говорити «я віддавав тобі все що у мене є» — ті, хто дійсно віддають все що у них є (в емоційному сенсі в першу чергу) отримують у вигляді Скорпіонів самих відданих і безстрашних дітей, а раз дитина веде себе інакше – значить не віддавали, або, принаймні, не віддавали все.
Як би не хотілося якось підсолодити написане, треба зазначити, що Скорпіон, описуючи стосунки з дітьми, вкрай рідко позбавляє відносини Плутонічного напруги. На самий крайній випадок дитина буде займатися якимось Плутоническим видом діяльності, яка змушує батьків напружуватися і боятися за дитину.
Але частіше завжди тут всі такі є щось таке, що робить ці відносини і інтенсивними з одного боку, і напруженим, або повними взаємних образ, навіть якщо формально, ніхто нікого не ображав. Навіть якщо формально ніхто, нікого не утискав, не принижував, все одно відчувається якийсь надлом у цих відносинах.
Батьки, які виявили у себе в гороскопі цей фактор, часто стають в позицію активного заперечення – я не такий! І тоді на допомогу завжди приходить ще одна можливість «батько може дуже сильно боятися за свою дитину». Ось це люди приймають з великим ентузіазмом, але справа в тому, дуже часто, так обширно розписане мною перше – маніпуляції, тиск, тощо, і є результатом другого!
Дуже часто батьківський страх за дитину і є основною провокатор такого активної участі батьків у житті дитини. Але проблема в тому, чим старше стає дитина, тим менше способів його захистити у самого батька – от і починається тиск, манпулирование (ще раз повторю – часто не усвідомлене) і т. д. і т. п.
Тому, якщо Ви помітили у себе якийсь сильний страх за дитину, задумайтеся, а чи не примушує Вас робити так, щоб дитина жила тим життям, яку Ви для нього приготували і запланували. І якщо так – то починайте з цим працювати.
І якщо батько зумів подолати ці внутрішні проблеми (свої найчастіше), то це дуже потужні і дуже глибокі стосунки до останнього подиху.
Скорпионьи відносини взагалі найпотужніші, навіть і деструктивні вони продовжують бути самими інтенсивними. І навіть ображаючи один одного, вони рідко покидають один одного.

Завжди бачачи у важливому для себе будинку Скорпіона – звертайте увагу на изнанную і падаючу Планети – Венеру і Місяць. Вирівнюйте їх, хольте і плекайте – вирощуйте в дитині почуття захищеності (Місяць), любові та уваги (Венера). Намагайтеся навчити дитину тому, що життя краще ніж вона може йому здаватися, люди чистішим і добрішим, ніж він думає, що життя безпечніше ніж він думає і саме це допоможе виростити внутрішньо здорового та сталого людини, який і сам буде щасливим і відповідальним і дасть Вам відчуття захисту і міцного плеча (навіть якщо це тендітна на вигляд дівчина).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 5 будинок гороскопа, 5 будинок гороскопа в знаках, Будинку гороскопа

Навігація по записах

5 будинок в Терезах. Лекція 68.
5 будинок в Стрільці. Лекція 70.

6