5 будинок в Овні. Телець у 5 будинку. Якості дітей і відносини з ними. Лекція 65.

5

Лекція 65. Якості дітей і відносини з ними.
Сьогодні ми з Вами займемося розглядом якостей дітей, а так же тип відносини з ними, в залежності Знаку на куспиде цікавить нас вдома і всі його елементів.
Для простоти викладу, я буду писати про 5 будинок, але Ви пам’ятаєте, про те, що те, що ми будемо писати про 5 будинок, повністю підійде для будь-якого іншого з будинків, які сигнифицируют наших дітей. Про це детальніше — тут

Це потрібно і для того, щоб побачити як складаються відносини Альтернатива з його дитиною, і для того, щоб визначити те, яким бачить дитину володар карти, а отже «знайти» цієї дитини у гороскопі, визначити його сигнификаторов і уточнювати ЙОГО (дитини) прогнози щодо його карті, виходячи з того, що відбувається з його сигнификаторами в динамічних картах його батьків і т. д.
До речі, початківці астрологи в переважній більшості випадків активно залучені в процес ректифікації власної карти. Багато шукають якісь чарівні формули, які дозволять «зі 100% точністю до хвилин» визначити час народження людини, не маючи навіть приблизної відправної точки. У цьому зв’язку рада все стражденним знайти «свого часу» — пам’ятайте – перший і найголовніший етап ректифікації, сама велика і важлива робота, від якої залежить майже все – це так звана «якісна ректифікація» — тобто розташування Планет у будинках і встановлення управителів куспидов будинків.
Дуже часто цей етап розуміють дуже вузько – знайшли АСЦ і перший будинок і вважають, що робота завершена. АЛЕ ЦЕ НЕ ТАК!!! Кожен будинок – це монетку в скарбничку точності, тому що тільки реальні обставини життя є головним орієнтиром того, правильно чи «підібрана» карта. І дитяча тема тут займає одне з провідних місць – тверезо оцінюючи відповідає ситуація описана в карті відповідним будинком реальному стану речей (відношенню з дитиною, тим яким бачить батько своє дитя і т. д.), астролог може судити про те, наскільки вірно час народження Альтернатива і відповідно коректувати. Ось тому, виконати таку роботу як ректифікація без «вступного часу» для незнайомих людей (якими в більшості випадків є Ваші Клієнти) просто технічно неможливо. Але для себе і своїх близьких – можна, якщо у Вас в арсеналі є знання про те, що, як і з чим потрібно звіряти, для того, щоб максимально наблизитися до бажаного результату.
Сьогодні ми з Вами поговоримо про те, що ще можна побачити в 5 будинку (або відповідних дітям, інших будинках).

Овен на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Овні, Марс в 5 будинку, упр. 5 будинку в поєднанні з Марсом). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнифицией яких йде відповідний дитина.
Батько бачить такої дитини самостійним, шумним, гучним, швидким, може бути забіякуватим, самовпевненим і різким.
В момент сильного душевного хвилювання, напруження (а треба сказати, що такі діти схильні до напруги) з них одночасно виривається агресія і ридання – батьки часто називають це істерикою.
Такі діти взагалі часто схильні до екзальтованим станів – буйна радість, таку ж буйну горі, гіркі сльози і т. д. тобто це прояви за типом Овна.
При цьому він може бути спортивним, легко піддається на провокації «побитися» так і на провокації показати хто кращий, розумніший, успішніше і т. д.
Про дорослих дітей, які йдуть під управлінням Овна мама може сказати що він виконує якусь Марсіанську діяльність – міліціонер, пожежників, і т. д. (дивимося лекцію про 10 будинок в Овні, яка вкаже на відповідні види діяльності ).
Чи дає якусь іншу але дуже Овенску, Марсиаскую характеристику дитині. Приміром мама дівчинки може сказати – «Ви знаєте, вона у мене така смілива, рішуча, бізнесом займається, все на собі тягне. Вона і сама картинка, і діти і в гуртки ходять і в школі кращі, і …. Все у неї лад, ладитися. Вона завжди на хорошому рахунку у начальства і сама вже начальник відділу (або взагалі господиня бізнесу). Так, вона трохи грубувата, ніжності і м’якості трішечки не вистачає, хоче щоб все було по її і швидко» і т. д. і т. п.
І коли ми чуємо від мами такі висновки (або думаємо щось подібне про своїх дітей) то ми сміливо можемо припустити будь – участь Овна або Марса в сигнификации цієї дитини в карті його батька.
Та й сам батько, у своїх виховних моментах виглядає дуже схоже. Такі батьки виховують у дітей самостійність. Якщо інші показники картки не суперечать, то ЦЯ дитина ще будучи зовсім не великою сам буде їздити в школу або на тренування, рано самостійно залишатися вдома і т. д.
Поведінка мами буде стільки ж поривчастим щодо цього дитя, як і звичне всім поведінка Овна. Наприклад, дитина пішов на спортивну секцію, де тренер задає домашнє завдання. Якщо дитина все робить самостійно, то й розмови немає, але якщо дитина робити не хоче або у нього не виходить, перший час мама буде активно і безкомпромісно проводити «домашні тренування» покруче будь-якого тренера. Займеться цим вона завзято, але як завжди – не надовго. Варто тільки її чаду більш менш втягнутися – вона прийшла додому – дала завдання «виконати» (як зазвичай «прямо зараз»), і на цьому тренерська місія закінчилася.
В наслідок, «напади» активності в цій сфері будуть лише епізодичними.

Ми з Вами вже говорили, що в залежності від того, як елементи 1 будинку взаємодіють з елементами 5-го можна зробити висновок про те, наскільки спокійно або навпаки складно розвиваються відносини між Нативом і його дитиною.
Якщо Марс (як управитель будинку 5) має напруги до якогось із елементів 5 дому – то це привід для того щоб подумати, що відносини можуть розвиватися конфліктно. Швидше за все Натів буде сваритися зі своєю дитиною. Причому це не «лаяти», а лаятися – там поступатися не буде ніхто. Навіть з маленького віку – така дитина, якщо на нього кричати, кричати і розмахувати руками у відповідь. А трохи постарше може почати і битися. Це не говорить про «кохання» але це привід, щоб звернути увагу на те, що ми провокуємо в нашому дитину.
Знову ж пам’ятаємо – у дитини може бути цілком спокійна карта, і ні з ким, крім Вас він може не конфліктувати, АЛЕ Ваше звернення з ним (в наслідок проблем у Вашій карті), змушує його проявляти відповідну агресію.

Приміром, конфліктують між собою Сатурн (як управитель батька) і Марс – як управитель дитини. Мама педантична, безкомпромісна, дисциплінована і вимагає такої ж поведінки від дитини. І будь-яке «непокору» дитини, вона оцінює як порушення дисципліни, конфліктність, і т. д. Вона тисне – він пручається звідси конфлікт, сварка, істерика і пил до стелі.
Саме тому, що карта НАША, і отже наше бачення, ми можемо зіткнутися з тим, що другий з батьків, що має там зовсім інші свідчення (скажімо Телець К5 і Венеру в Рибах) скаже: «та ти що? нормальна вона! Ти сама її доводиш, весь час торопишь, наїжджаєш і т. д. !!!». При цьому сам дитина буде мати СВОЮ картку, в якій, до речі кажучи, будуть прописані і відносини з батьками. Скажімо – на ІС у неї буде Козеріг (це сама Мама з впливом Сатурна), а на МС – Рак – лагідний тато (дивимося лекції про ІС).
Так що, бачачи або відчуваючи якесь напруження пам’ятаємо завжди – якщо карта НАША, то й опрацьовувати нам.
Телець на куспиде 5 будинку (Упр. К5 в Тільце, Земна або Водна Венера в 5 будинку, упр. К5 в з’єднанні з Венерою (водної чи земний)).

Діти тут основа для сім’ї, шлюбу, життя. Такий Натів, як правило, хоче дітей, і готується до їх появи. Тут заздалегідь купуються ліжечка, коляски, іграшки та одяг, щоб світ був готовий до приходу нової людини.
Такий дитина бачиться як дуже ніжний, ласкавий, трішечки повільний, але в той же час дуже комфортний. Звичайно упертий (такого не змусиш якщо він не хоче), але він не буде як Овен кричати, тупотіти ногами, доводячи свою правоту, сваритися і сперечатися, він просто не буде робити те, що не хоче і все.

При цьому, якщо дитина Овенского типу – дуже самостійний і активний, сам ініціює свою активність і сам відповідає за результат і сам на себе годиться. З дитиною, яка йде у мами (або папи) під Овном всі збори, навіть в садок, будуть прості – сказав «одягайся», і все – він сам піде, вибере собі одяг, сам себе одягне і батьківської допомоги у всьому, що він об’єктивно може зробити сам, йому не потрібно. Інше питання що і змусити його переодягнутися або хоча б поправити його буде дуже не просто – в більшості своїй вони дуже активно відстоюють свій вибір.
З Тельцем ситуація буде зворотна – такий дитина ЯКЩО ЗАХОЧЕ теж може зробити все сам, Тельці зовсім не безпорадні. Але от питання «захоче»? Тельці товариші з лінню. Його довго треба буде піднімати – він прокинувся і лежить, подремлет ще, чи просто так полежить. Коли Батько в 10 разів обурено вимовить щось типу «ТИ ЩЕ ЛЕЖИШ???!!!», з’ясуватися, що йому холодно, «матуся принеси будь ласка носочки (колготки, кофточку, маєчку і т. д.», або він не може встати тому що немає сил «підніми будь ласка» і т. д.

Інше питання, що підкоряючись власним гороскопом, якщо Венера розташована добре і будинок в цілому не суперечить ситуації, батько і не чекає від такої дитини якийсь сверхскорости або самостійності. І вже дуже скоро, мама буде будити з колготочками (носочками, маєчками, рукавицями) в руках, вже готується водичка, на випадок раптової спраги, і само собою готовий сніданок.
Таку дитину треба добре годувати, і, як правило, і сам буде любити поїсти, крім випадку поразки відповідального будинку або його управителя, проблем з тим, щоб нагодувати таку дитину у мами, як правило, не виникає.
Сама собою така дитина буде набагато повільніше, ніж дитина Овенского типу. Але при цьому, мама може сказати – «вона у мене талановита – вона і ліпить, вона і малює, і на піаніно грає, а як готує!!!!!!!».
Знову ж Бичка може проявитися професія дитини (хоча і не обов’язково).
Такі діти часто дуже дбайливі (якщо карта в цілому не суперечить). Така людина може бути скупеньких і скупим для чужих, але для своїх найчастіше дуже хлібосольна, гостинний. Така дитина не кине, і батько, що має на куспиде відповідального за дитину вдома Тільця – може бути впевнений у своїй дитині як захисту і опори. Взагалі кажучи, стосунки з ним дуже щільні з самого його народження. У них багато любові і ніжності. Скажімо, натягуючи ті ж самі колготки, батько не буде голосити, страждати від нестерпного тягаря щоранку одягати вже «цілком дорослого» дитини. Навпаки, навіть якщо батько і плекає в голові думка про те, як буде легко і безтурботно, коли дитина буде робити все це сам, він все одно відчуває задоволення від дотику до своєї дитини, одягаючи буде притискати, обіймати, 50 раз поцілує ще і т. д. В цьому сенсі, дуже схоже на Риб, де Венера экзальтирующая Планета.
Крім того, Телець, як управитель дитини, може вказувати на його гарний матеріальний стан коли він виросте. Та й поки він маленький, на ньому, як правило, не економлять.
До речі, забула зазначити, що дуже часто, показники 5 дому батька перетинаються з гороскопом дитини за об’єктивними показниками. Правда шукати зв’язок потрібно в більш широкому розумінні, ніж звичне – у мене Риби на К5, значить дитина має бути Рибою «зодіаку». Він може бути звичайно і Сонячної Рибою (те саме «зодіаку»), але може виявитися, що у нього АСЦ або Місяць у Водолії, Рибах може виявитися і стеллиум.
АЛЕ крім цього, важливо подивитися куди потрапив управитель Знака – так якщо на К5 Риби, а Нептун у Стрільці – то дитина може мати Сонце, Місяць, АСЦ, Стеллиум або Синтез-Знак у Стрільці, а не Рибах. І точно так само, якщо цей Нептун стоїть у Стрільці, але в з’єднанні з Сатурном – то Стрільця або Риб в гороскопі дитини може замінити Козеріг (або будь-яка Сатурнианская домінанта).
Про таких Знаках куспиде 5 вдома ми поговоримо на наступних заняттях. А на сьогодні закінчуємо.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа які у мене будуть діти, яким батьком я буду, якими будуть відносини з дітьми, якості дітей

Навігація по записах

опрацювання Планет
5 будинок в Близнюках. Рак в 5 будинку. Лекція 66.

4