5 будинок в Близнюках. Рак в 5 будинку. Лекція 66.

7

Лекція 66. 5 будинок гороскопа. Якості дітей – продовження.

Близнюки на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Близнюках, Меркурій в 5 будинку, упр. 5 будинку в поєднанні з Меркурієм). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнифицией яких йде відповідний дитина (см тут)
Дитина рухливий, говіркий, трошки метушливий, швидкий. Найчастіше досить добре буде вчитися (якщо інші показники не суперечать), при тому, що далеко не завжди він буде розуміти предмет, не завжди добре знати предмет, але для того, щоб добре встигати в школі у нього все буде.
З позиції самого батька це дитина маленька, розумний, веселий балакун. Якщо приміром Тельця, періодично буде не видно не чути (коли він зайнятий якоюсь приємною для себе діяльністю), то Близнюки будуть постійно вимагати Вашої компанії. Вони будуть хотіти Вашої активної участі в своїх іграх, він постійно буде підходити щось просити у Вас, щось розповідати Вам, що щось питати. Напевно, зайве говорити, що це будуть маленькі всезнайки, або чарівні чомучки, або і те й інше разом узяте.
Їх часто навіть не бентежить що дорослий розмовляє в цей момент з іншим дорослим, або, скажімо, по телефону. Якщо йому є що сказати, то він обов’язково скаже, навіть якщо це буде «друга лінія». Кажуть як правило швидко і багато (знову ж так бачиться ситуація самому батькові), але наскільки конкретної буде ця мова, дуже залежить від стану Меркурія. Причому – БАТЬКІВСЬКОГО. Саме він покаже, як дорослим сприймається мова своєї дитини.

Він рухливий, інтелектуальний, швидкий, легкий, дуже доброзичливий.
Якщо в гороскопі батьків не спостерігається якась сильна зв’язок між елементами першого і п’ятого будинків, то відносини з виросли дитиною будуть хороші, нормальні, добрі. Але вони, як правило, не будуть дуже тісними, душевними. Він буде дзвонити Вам 50 разів на день, просто щоб поговорити, чи щось сказати, але саме душевної теплоти тут часто немає – це дружня зв’язок (звичайно якщо Меркурій не потрапив до прикладу Риби, або Раку, або Тільця).
Відносини рідко бувають дуже тісними, але при цьому вони в переважній більшості дуже дружелюбні, добрі, світлі.
Близнюки легкий, хороший, позитивний Знак. І відносини з такою дитиною, як правило, теж пофарбовані в такі ж позитивні, легкі кольори.
Такий дитина рідко прагне домінувати (так думає батько), але при цьому, його знають усі і всюди, так само як і він знає всіх. Він постійно з кимось дружить, точніше сказати – дружить з усіма. Влітку, коли не треба йти в школу, ще тільки Сонце зійшло, а хтось вже під його вікнами кличе його гуляти. Він не ледачий, не впертий, дуже легкий на підйом і дуже допитливий. Йому все цікаво. Часто багато читають, і прочитують шкільну програму задовго до того, як її поставили на уроках. Товариська, контактний і відкритий (звичайно якщо Меркурій своїм становищем в гороскопі не вкаже на інше). Іноді ця контактність навіть лякає батьків, йому здається, що такої дитини може забрати хто завгодно і куди завгодно. І в цьому є певна частка правди – по-перше, він дуже позитивний а отже, йому здається, що і всі інші теж такі ж позитивні і добрі. По-друге, дуже контактний і допитливий, і як би він не говорив «не розмовляй з чужими» — йому буває важко встояти, якщо цей сторонній його чимось зацікавив (а зацікавити його зовсім не складно, тим більше Близнюки чоловічий Знак, так що вони і самі дуже часто виступають ініціаторами спілкування).

Звичайно, якщо у Вас Близнюки на куспиде 5 будинку і Меркурій в Рибах, Рак, Козеріг або Скорпіоні, навряд чи Ваше чадо буде таке вже довірливе – скоріше ні, ніж так. І розкривати описані якості воно буде серед «своїх». Але в тих гороскопах, де Меркурій керуючи 5 будинком ще й стоїть у якомусь активному, відкритому Знак, ця проблема часто буває актуальною.

Так само як і для інших Знаків, тут досить часто можна побачити Близнецовскую професію у вирослих дітей (дивимося лекцію МС у Близнюках

Рак на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Раку, Місяць у 5 будинку, упр. 5 будинку у з’єднанні з Місяцем).

По-перше це дуже тісні відносини з дитиною, дуже ніжні. Такий дитина весь час бачиться батьків як «маленький, беззахисний, несамостійний. Його весь час шкодують і підтримують.
І тут спрацьовує дуже цікава штука – якщо на куспиде 5 дому – Рак, то на куспиде 11 – природно Козеріг. І батьки – володарі цієї осі на куспиде відповідальних за дітей будинків, у разі якщо у них більше двох дітей, наділяють їх абсолютно протилежними якостями, а найголовніше, вибирають по відношенню до них абсолютно різні підходи. Ніяка інша вісь не дає такої прірви в сприйнятті дитячої теми, як ці два Знака.
Виходить, що з точки зору батьків одна дитина у нього весь час маленький, а другий – з народження «дорослий».
«Рачій» дитина дуже улюблений і весь час опікуваний (не важливо, перший він народився або другий). Відношення з ним дуже щільні, і як правило, ця дитина емоційно ближче до батьків ніж будь-який інший взагалі (а тим більше – той, який йде під Козерогом). Батько дуже сильно зав’язаний на цій дитині. І з одного боку – це прекрасно – сильна душевна зв’язок, повне прийняття цієї дитини. З іншого дуже часто (не завжди, але дуже часто), виникає стандартна Місячна проблема – такі діти не виростають», вони за життя так і залишаються малюками – висять на шиї у батьків, маніпулюють почуттям провини або співчуття. Причому, треба відзначити, що ці непривабливі наслідки є результатом обраної батьківської позиції. Діти такі не тому, що вони «погані» а тому що батько з самого дитинства начисто позбавляв їх самостійності. У своєму прагненні захистити дитя (головна Місячна функція), батько настільки збільшив свою присутність у житті дитини, що повністю позбавив його можливості побачити світ без себе.
Одні батьки з якого віку починають цим переймається, кажучи, що їм не подобається що дитина так залежний або так недовірливий, вони б хотіли щоб він був більш самостійним і товариським. Скарги типу «його з дому не виженеш» в цьому випадку звучать дуже часто. АЛЕ проблема в тому, що батьком ПОПЕРЕДНЬО виконана така велика робота по виробленню страхів і турбот у цієї дитини, що тепер вже і ці «насажденные конструкції» стали частиною самої дитини, і він прийняв їх за свої власні.
Часто батьків ставляться до цієї прихильності переросла в залежність дуже добре, продовжуючи насолоджуватися залипанням.
У пам’яті вспыли два приклади з життя. Жінка на куспиде 5 Рак, на К11 – Козеріг. Про Козерожьего дитини розповім у відповідній темі, якщо не забуду, Козеріг її старша дочка. А Рак – молодша. Молодша дочка на грудному вигодовуванні (груди йде під Рак, так само як і грудне вигодовування) була майже до 4-х років. При цьому, це не було таке «пустощі» це було реальне годування. Донька не цілий день у дитсадку не пила навіть води, але як тільки мати приходила з роботи, дитя на неї просто накидалося. Дещо як цю проблему вдалося вирішити, але вони ще дуже довго спали разом (переклавши тата на диван), а дочка вимагала «хоча б потриматися за груди» дотримуючись, щоб мама навіть вночі не перевернулася на інший бік.
Цей приклад показовий тим, що тут порушені природні процеси відокремлення дитини, в момент дорослішання – вчасно не перерізана ця пуповина. На щастя, з часом вони переїхали, і куспид п’ятого будинку змінився – на Тельця, з Венерою в Овні в поєднанні з Марсом. Безумовно натальна зв’язок буде сильніше, але обставини життя в цьому випадку, змусять батьків поміняти підхід до дитини, і отже скорегують його прояви, зробивши його більш самостійним.
Другий приклад – знову жінка з віссю Рак – Козеріг, і знову дві дочки. Знову старша під Козерогом, молодша під Рак. Тільки це вже дорослі люди.
Друга дочка, що йде під Рак, сама по собі дуже самостійна жінка, дуже вольова і соціально орієнтована. АЛЕ у відносинах зі своєю матір’ю, це зовсім маленька дитина. Тобто вони не пхикає, не вередує, як можна було б припустити, але вона використовує мати в своїх інтересах так, як вважає за потрібне (у мами в 5 будинку ще Лев і Плутон у Леві). Але материнська любов до неї настільки велика, що вона може цього дитині тільки віддавати, нічого не вимагаючи не те, що взамін, але і для того, щоб їй було зручно віддати. Вони бачить, що донька ставитися до неї не гідно її це обурює, вона навіть щось намагається «пред’явити» але в підсумку, отримує від дочки тільки реакцію відлучення від себе, а винести вона цього не може, тому знову йде на поводу і робить так, як хоче остання.
Дитини йде під Рак, люблять і приймають у будь-якому випадку. Його промахи або якесь неналежну поведінку в будь-якому випадку виправдають (в дитинстві – «він маленький», в дорослому віці – «він такий нещасний», або «він такий зайнятий/виснажений, завантажений» тощо).
Прикладів можна наводити безліч, є серед них і добрі, позначені великою взаємною прихильністю і материнським ставленням дитину до своєму батьку, коли сама дитина стане дорослою, а батько постаріє. Але проблемна частина, виражається в описаному.
В хорошому випадку – дуже тісні відносини (вони навіть в негативному варіанті все одно залишаються тісними, просто не взаємно задовольняють), ніжні, турботливі з обох сторін. Такі діти до кінця життя залишаються вірними своїм батькам, піклуються, вислуховують, і як я вже встигла сказати – у підсумку беруть на себе роль мами чи тата по відношенню до свого постаревшему батькові.

Маючи такі свідчення в 5 будинку (або відповідному іншому), людині потрібно навчитися трохи менше залежати від своєї дитини, трохи менше боятися, трохи більше довіряти йому самому, і стимулювати його на самостійність.
Само собою зрозуміло, дитина може працювати на Рачьих професії – бути дитячим педагогом, працювати в соціальній сфері і т. д. (дивимося лекцію 10 будинок в Раку).
Зв’язок з батьками як правило до кінця життя (звичайно якщо Місяць не має серйозних поразок). Тут звертаємо увагу на те, що Місяць у нас загальний сигнификатор материнства (наша функція) та ще й приватний сигнификатор дитини. Тому тут Місяць набуває подвійне навантаження в питаннях материнства – дитинства, так як описує і наш материнський інстинкт, і образ материнської моделі, принесений з нашого дитинства і тип самі відносини з дитиною.
Сам по собі дитина може бути дуже емоційним, дуже примхливим, сентиментальним, образливим, і вразливим. Може бути болючим. Як я вже говорила – може бути інфантильним, несамостійним. Але може бути і дуже турботливим, що опікають навіть з самого раннього возвраса (залежить від того, що росте). Само собою дуже зав’язаний на цього батька. Йому важливо особиста участь батьків у її житті, емоційна близькість. Важливо даючи все це, не перегнути палицю. Опікуючи і захищаючи не залякати. Люблячи і приймаючи його любов не перевести це в залежність і тоді все буде просто краще не придумаєш. Тут батьківська роль – буває визначальною.
Про таких Знаках куспиде 5 вдома ми поговоримо на наступних заняттях. А на сьогодні закінчуємо.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 5 будинок в Близнюках, 5 будинок в Знаках, 5 будинок в Раку, 5 будинок гороскопа, 5 будинок натальной карти

Навігація по записах

5 будинок в Овні. Телець у 5 будинку. Якості дітей і відносини з ними. Лекція 65.
5 будинок у Львові. Діва в 5 будинку. Лекція 67.