4 будинок в Овні. Телець у 4 будинку. лекція 38.

6

Лекція 38. Овен, Телець куспиде 4 будинки.
В рамках цього розгляду ми з Вами будемо говорити про «чистих» видах, само собою зрозуміло, що чистого прояви якого-небудь Знака на ІС (так само як і на куспиде іншого будинку), ми швидше за все не зустрінемо на практиці і найчастіше, будинок буде виглядати значно об’ємніше, ніж Знак на куспиде. Ми з Вами проведемо практичне заняття у вигляді відеолекції, для того, щоб було зрозуміло, як це все буде виглядати. Але на початковому етапі, як ознайомлення з темами 4 будинки, ми поговоримо з Вами про Знаки на куспиде як деяких визначальних обставин

Овен на ІС (Марс в 4 будинку, упр. ІВ в Овні, упр.ІС у поєднанні з Марсом).
Яка у нас мама (як бачить її Натів) – мама у нас, безумовно, активна, з яскраво вираженою життєвою позицією. Можливо трохи різкувато. При ураженнях Марса – груба. І взагалі кажучи, в будинку атмосфера, в кращому випадку – спортивна, активна. В хаті усі чимось займаються, чимось захоплені. Дуже цінуватися активна позиція, уміння чогось добиватися, до речі сказати, і конкуренція. І можливо саме завдяки батьківській моделі, у людини закладається постійне прагнення перемагати і доводити, постійне прагнення домінувати і конкурувати.
Швидше за все, така мама в будинку буде однозначною господинею, без всяких питань і компромісів (ми пам’ятаємо, звичайно, що це може стосуватися і батька, але тим не менш ми не буде знову до цього повертатися – дивимося попередню лекцію).
Позиція досить активна, різкий, крикливий. При ураженнях у будинку можуть бути конфлікти, скандали, бійки, сварки. Якщо у нас є напружений аспект між управителем 4 будинки (або Марсом – якщо він елемент 4 будинки), і якимось із елементів 1 вдома, ми можемо сказати, що цілком ймовірно нас виховували ременем. У цьому випадку можна припустити, що в будинку було фізичне насильство. Це не те фізичне насильство, яке знищує особистість, яка дуже сильно пригнічує (це більше Плутонические характеристики), а фізичне насильство Марсіанське – це буквально – виховання ременем. За якийсь прояв слабкості, за якісь неуспіхи, невдачі, не виграні змагання, за спроби послухатися «наказу», за брехню, до речі, так як Овен у нас дуже чесний Знак – могли просто-напросто бити. Несделанная робота по дому, або не виконані доручення – це привід для початку «виховного процесу». Батько в цьому випадку виступає як командир, накази якого не обговорюються, і виконуються швидко (Овен – кардинальний Знак).
До речі, сказати, у міру дорослішання, напружений аспект між Марсом, як елементом 4 будинки і будь-яким елементом 1 будинку може говорити про те, що Натів сам займе жорстку позицію, що у найважчому випадку може дати буквально «війну» (Марс – бог війни), між батьком і Нативом.
В кращому випадку – прекрасні відносини — яскраві, динамічні, дуже спортивна або просто активна сім’я, постійно кудись їздять, кудись ходять, змагаються. Але в будь-якому випадку, у вихованні завжди буде вітатися елемент «конкуретности» елемент постійної боротьби.
часто така мама буває настільки схильна до командуванню, що особливо в гороскопах дівчаток, ця позиція може спровокувати ранній шлюб. Як це не дивно, не дивлячись на те, що 4 будинок це показник сім’ї в цілому, а не шлюбу в окремо, тим не менш, практика показує, що 4 будинок в Овні, а тим більше, коли Марс коштує в 4 будинку, а тим більше, коли він робить напружений аспект елементу 1 вдома, це дуже часто стимулює людину скоріше позбутися від «командира», і, відповідно, вийти заміж або одружуватися (хоча більше характерно для жіночих карт). Виходячи з того, що ми вже встигли сказати про 4 будинку – легко зробити висновок, раз батько стимулює Альтернатива на самостійність (а Овен робить саме це), то нічого дивного в тому, Натів хоче її знайти вже від того, людини, яка в ньому це якість розвинув немає.
При цьому, вибудовуючи свою сім’ю, у нас знову виходить, що мама (тобто тепер вже САМА власниця гороскопу), стає в своєму будинку активної господинею. Це тип жінки, яка виконує багато в чому батьківські функції. Але не ті функції, які пов’язані з соціалізацією, а ті функції, які пов’язані саме з командуванням, що визначають «хто в домі господар».
Як в анекдоті про те як сусідці, побачила чоловіка господині будинку лежить під ліжком, було сказано «він господар дому, де хоче, там і лежить». І тут часто саме така позиція, жінка сама може навіть не усвідомлювати, що веде себе подібним чином, вона може вважати, що чоловік – господар будинку, але при цьому його командні функції, вона бере на себе (часто навіть не усвідомлено).
Це характерний приклад жінки з Марсом у 4 будинку.
Психологічні установки, які у нас виникають, у випадку, якщо ми має відповідне положення в 4 будинку з тієї ж «опери» — бути самим сміливим, сильним, до речі кажучи, ще і самостійним. У разі, якщо Марс не особливо вражений, то батьки в більшості випадків, підтримують ідею самостійності дитини (Альтернатива). У будинку все робиться так, щоб кожен міг подбати про себе САМ.

Марс сам по собі не обіцяє нам ні якихось великих володінь (нерухомості в сенсі), ні маленьких. Він нічого не дає і нічого не відбирає, сам по собі. Важливо щоб він не був пов’язаний з якимось вражаючими елементами у карті.
Скажімо, якщо Марс, власне кажучи як і будь-управитель 4 будинки буде пов’язаний напруженим аспектом з Сатурном, то ми можемо говорити про те, що навряд чи у нас буде багатий будинок.
Якщо ж у нас буде хороший аспект від Юпітера (та й навіть «поганий» аспект від Юпітера), то це вже підстава припустити, що будинок досить забезпечений, досить багатий – хороші аспекти від Юпітера і від Венери.
Напружені аспекти від Юпітера і Венери, якщо вони не є елементами 8 та 12 будинків, можуть дати теж дуже багато, але Натів, маючи такі аспекти, часто буває не задоволений тим, що має, вважає, що заслуговує більшого.

Марс у 4 домі, при сильних ураженнях, особливо від елементів 8 і 12 будинку, може вказувати на небезпеку пожеж, підпалів. Завжди якщо у нас є напружена зв’язок між ел.4 та 12 будинків, є небезпека втратити житло, і тому якщо у нас там є Марс, пов’язаний напруженими аспектами з ел.12 або навіть 8 будинків, то у нас є небезпека втратити житло внаслідок пожежі, вибуху, військових дій.
Але крім того, в цьому випадку, розпоряджатися своєю нерухомістю теж потрібно дуже акуратно. Так як там де у нас стоїть Овен, там де у нас стоїть Марс, ми схильні намагатися брати справи цього будинку «наскоком». Нам раптом, різко, приходить в голову думка щось змінити. І ми починаємо міняти, і не завжди уважно ставимося до самого процесу. Скажімо, продаючи квартиру, ми можемо зв’язатися з якимись непорядними людьми. Або навпаки, купуючи квартиру – купитися на інформацію про те, що квартира продається за таку невелику ціну, у зв’язку з тим, що продавець їде, тільки йому треба швидко. І в цей момент, осінений чудовою можливістю купити «за дешево, то що хочеться», людина може не звернути увагу на безліч дрібниць, або навіть побачити їх, але все одно, порахувати, що варто «ризикнути». І в результаті, можна втратити і будинок і гроші і т. д.
Само-собою зрозуміло, що я описала самий жорсткий варіант, тим не менш, ось ця поквапливість, властива справах будинки, що знаходяться під управлінням Марса, вона має місце бути, і може значно заважати справах відповідного будинку.
Ми можемо почати ремонт, тоді, коли, на його закінчення немає грошей, бути дуже розумними в цьому сенсі. Все зруйнувати – у нас вистачило часу та грошей та енергії на цей етап, але не вистачило ні того, ні іншого, ні третього, для того, щоб все побудувати наново.
Натів може досить різко вирішити змінити свої житлові умови, одну квартиру продати, купити іншу. Він свою, в якій живе – вже продав, а нову ще не взяв, і т. д.
Тобто його поквапливість може створити труднощі, незручності для нього самого.
У такому будинку буде рідко прям порядок. Як правило тут все буде підтримуватися дуже стихійно, що властиво Овну. Сьогодні у господині відповідний настрій – і всі дружно (може вони звичайно це роблять і не дуже дружно, але господиня цього вже не помічає), прибираються. Дружно, швидко «генералят». Потім відпустило – і знову на деякий час ця тема Альтернатива не турбує.
Там речі можуть не мати свого місця, тобто формально, але фактично не займати. Це не бардак в тому сенсі, що там місяцями не прибрано, бруд лежить – це взагалі кажучи більше стосується рівня розвитку людини, ніж показників гороскопа, але там найчастіше буває відсутність порядку, просто тому, що все дуже енергійно – де взяв, куди-то кинув, не подивився і потім знову ж дружно, всім будинком, шукаємо де лежить.
Якщо говорити про інтер’єр, то найчастіше це досить яскравий інтер’єр. Крім того, тут може бути багато спортивного, або якогось спеціального інвентарю. Якимось чином може бути виділена зона, де зберігаються зброя, чи зброя, чи знову ж спортінвентар. Щось таке, що відповідає марсинской символіці.
Само-собою зрозуміло, що червоний колір, може бути виділений або в якийсь великий (типу диван), або якоюсь помітною (люстра, картина тощо) речі.
Така родина, може, приміром, дуже дружно з сьогоднішнього дня сісти на дієту, і протягом 3-х днів це буде дуже завзято підтримуватися головним «зберігачем» сімейного укладу, припустимо це буде мама. Вона буде прям стежити – три дні всі дружно «не їсти!». Потім, через три дні, коли «впаде» ця Марсіанська енергія, все повернеться на круги своя.

Телець на ІС (Венера, особливо Земна 4 будинку, Упр. ІВ у Тельці, упр. ІВ у земному Знаку в з’єднанні з Венерою).
Це звичайно гарний будинок, можливо багатий, ну або як мінімум заможний. Якщо Марсіанський будинок може переживати дуже різкі злети і падіння, і тим не менш рідко коли буває вже дуже багатим, або сильно бідним (ну крім тих випадків, коли є відповідні аспекти), то Тельцовский будинок, дім, як правило, заможний. Тут все є, все добротне, меблі в будинку, добротна, якісна дорога. Тут нічого не буде кричущого – що буде властиво Овну, не буде буйства фарб або якихось «випадкових» предметів, що може бути властиво Овну.
Тому що Овен купує все стихійно, по своєму сьогоднішньому відчуттю. Наприклад, він йде вибирати диван. Він ходить і вибирає диван, і купує, як правило той диван, який здався йому найкрасивішим на його погляд на даний поточний момент.
І він не завжди може збагнути (якщо звичайно у Марса немає якихось підтримують аспектів, додаткових показників), що цей диван, скажімо так, не цілком відповідає загальному інтер’єру. Річ просто купується, тому, що вона красива, і миттєво справила враження.
У випадку з Тельцем, такого, як правило, не буває. Тут все дуже добротний, якісний, все підбирається дуже добре за стилем і кольором. Кольори – всі відтінки від світло-кремового до темно-коричневого – тобто всі «земні відтінки», можуть додаватися ще зелені тони, але в цілому вся пастель. Все те, що ніжно, приємно оку і дуже комфортно. Основна і головна характеристика Тільця – це комфорт.
І власне кажучи, таке житло вони і будуть забезпечувати собі.
Мама в цьому випадку, виглядає як жінка дуже гостинна, дуже комфортна, від неї дійсно йде відчуття дому.
Взагалі якщо говорити про те, що будинок 4 показує що ми вкладаємо в поняття «будинок», що ми представляємо під цим словом, то для людини має на ІС Овен, під словом будинок розуміється енергія, боротьба, конкуренція, постійні досягнення. Це дуже сильна потужна мотиваційна енергія. У випадку з людиною з Тельцем на ІС будинок – це пиріжки, це м’яка постільна білизна, смачний запах хліба, це мама – дуже м’яка, ніжна, до якої завжди можна прийти, яка пошкодує, яка втішить, погладить, притисне.
Як правило, якщо Венера не має поразок, то це дуже гармонійний будинок, і людина виносить із свого дитинства, враження про дім як про місце, в якому дуже добре і комфортно. І все своє подальше життя він вибудовує з цього ж типу. Будинок не місце для сварок, для пересудів. Він можливо не такий відкритий, як Овенский будинок, але зате більш стабільний.
Якщо Овенский будинок, це будинок, в якому може виявитися багато «сьогохвилинних» людей, тобто люди тільки сьогодні познайомилися, але різко стали спілкуватися, приходити до Нативу в будинок, дуже активно взаємодіяти. Але через деякий час, цей чоловік вже виявляється не актуальним, і спілкування з ним, так само як і відкритість будинки для нього так само різко припиняється.
У Тельця інший тип взаємин. Сюди приходять люди близькі, які милі і дорогі серцю, їх, ймовірно, не багато, але вони вже люди обласкані. Це дійсно люди, які можуть прийти до Вас додому, як до себе додому, в найкращому сенсі цього слова. Тобто які можуть прийти до Вас додому, щоб відпочити, набратися сил, тому що в Вашому домі справді дуже добре і комфортно.
Така людина, як правило націлений на те, щоб удома було затишно, смачно, комфортно і в емоційному плані, тому що Телець у нас дуже емоційно теплий Знак. І в побутовому плані, щоб все було добре, затишно, комфортно і приємно.
Тут дуже відчутний поділ між «нашими і не нашими», «вхожими і невхожими». У Овна теж, але в Овна все різко – миттєво вчора були «наші», завтра виявилися «не наші», або навпаки – ще вчора були дратівливими елементами, сьогодні раптом – кращий друг. А у Тельця не так, Тельцовский коло не так просто потрапити, але важко з нього випасти. Це дуже тісні, глибокі, хороші взаємини.
Якщо Венера не уражена, то і на подальше життя, у людини складається враження про дім як про місце, де повинно бути всім добре. І це дуже внутрішньо стійкі люди.
Я, до речі, забула сказати, яким ми очікуємо останній етап життя нашого Альтернатива.
У разі, якщо на ІС буде Овен, це звичайно людина, яка до кінця життя буде дуже активний, він буде брати участь у всіх життєвих ситуаціях, він буде скрізь, йому до всього є справа.
Він активний, рухливий, постійно чимось зайнятий, стурбований, спантеличений. До останнього дня він щось вирішує, він буде таки «живчиком», що називається. Він, наприклад, може бути старшим по під’їзду, або навіть не бути старшим по під’їзду або будинку, але активно виходити на вулицю, і там ганяти цих малюків, що вони щось не туди викинули, або щось не те зробили – тобто встановлювати свої порядки. Це дуже активне життя, до останнього свого подиху.

Ще раз повторю, що Овен не обіцяє ні багатства, ні бідності, все буде залежати від того, в якому розташуванні варто Марс і що ще має відношення до 4 дому.
А от людина з Тельцовским ІВ, швидше за все не буде на старості років, бігати по двору «качаючи права». Це скоріше всього буде жити більш теплою життям, їздити на дачку, ростити онуків, варити варення, солити соління. Тобто займатися такою конкретною, приємною для всіх, ідеальної старістю. Потихеньку товстіти, але не до якихось невідповідних розмірів, а так щоб було добре і приємно «тепленько». Смачно їсти, красиво розмірковувати про життя і власне, жити як та миша, з казки про Дюймовочку «в теплі і достатку». Ось власне те життя, яка очікується у людини, з Телям на ІС.
Взагалі кажучи, дуже добре для нерухомості. Як правило, у них завжди є і хороша квартира, добре обставлена, з гарною меблями, зі смаком. Це не той «весовской» смак, який робить все до чого торкається витонченим, тонким, стильним. Це смак Тельцовский – де все добротно, красиво. Але там своя краса, і ця краса вона теж безумовна, хоча вона трохи в іншому контексті.
Як правило вони мають хороший, великий будинок, як я вже сказала, в гарному будинку, можливо в престижному районі. Власне тут фішка навіть не в престижі, а в тому, що дає цей район своєму власникові. Коли можна жити спокійно, комфортно – в моїй голові відразу виникає образ «німецького бургера». Щоб можна було жити комфортно, не хвилюватися, не тривожитися ні з якого приводу. Де не заважають сусіди, де все в задоволення.
У більшості випадків, крім хорошого житла вони мають ще дачі, гаражі, можливо навіть не одну квартиру. Можливо, навіть отримують якісь дивіденди від здачі в оренду своєї нерухомості. Тобто в принципі хороші фінансові можливості.
Але якщо власники Овна в 4 будинку можуть бути схильні до різкої зміни умов свого життя, вони можуть раптом вирішити переїхати куди-то навіть далеко, особливо є якась зв’язок з елементами 9 або навіть 12 будинків. Тут є певна схильність все робити швидко, різко, часто не обдумано, не уважно. То Тельці, як правило, дуже прив’язані до свого житла, і якщо вони його змінюють протягом життя, то роблять це дуже обережно.
Як правило, якщо Венера не має суттєвих поразок, це зміни умов у кращу сторону, на розширення, на більший комфорт, або як краще вкладення грошей. І все одно, навіть у цьому випадку, вони не дуже люблять переселятися. І їм властиво, як правило, спочатку облаштувати новий будинок, а тільки потім, залишати старий. Тут дуже велика націленість на комфорт. Це Овни можуть спокійнісінько купити квартиру в недобудованому будинку, заїхати туди, і будуть добудовувати свою квартиру разом з будинком. І власне кажучи, не факт, що ремонт буде закінчений, цілком можливо, що вони ще довго будуть жити в полуотремонтированных кімнатах, або з недоробленим світлом. Це, власне кажучи, їх норма, так як щось інше стало більш актуальним.

Тельці люблять скрізь комфорт, і вони живуть тільки в зручних, приємних для них умовах.
Я вже сказала, що мама у цієї людини швидше за все, дуже ніжна, приємна, дуже комфортна. Відносини з нею дуже тісні, дуже близькі. Такі люди, навіть створивши свою родину, рідко прагнуть з’їхати від батьків, або якщо навіть з’їжджають, то все одно підтримують дуже тісні зв’язки, і якщо їдуть, то батьків перевозять за собою. Так як тут все життя зберігається дуже ніжна, трепетна і міцна зв’язок з батьками (особливо з тим, який йде по 4 дому).
Станом будинку 4 ми можемо визначити зовнішність мами, точно так само як станом АСЦ ми визначали зовнішність Альтернатива, або за станом ДСЦ – зовнішність свого партнера.

Тобто якщо ми говорили, що маючи Тільця на АСЦ, у Альтернатива швидше за все будуть дуже виразні очі і красиві риси обличчя, і дуже приємне, гладке тіло, то тут теж саме, але про Маму, якщо вона йде під сигнификацией 4 будинки (або Батька, якщо в будинку 4 він).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 4 будинок в Знаках, ІС в Знаках, Іс в Овні, ІС в Тільце, куспид 4 будинки в Овні

Навігація по записах

4 будинок в астрології. Лекція 37.
Близнюки в 4 будинку. 4 будинок в Раку. Лекція 39.

36