4 будинок в астрології. Лекція 37.

6

Лекція 37. ІВ і будинок 4

Наступні будинку, до розгляду яких ми з Вами приступаємо – це вісь ІС-МС і відповідні їм 4 і 10 вдома.
Сьогодні ми почнемо розглядати 4 будинок. Мені дуже подобається, як в астрології називають ІС – його називають «корінь» і дійсно, будинок 4 показує наші «коріння» — нашу сім’ю, родину, рід і зв’язок з ним. Наскільки вона затісна, або ж зовсім відсутня. Більш того, куспид 4 будинки – ІВ, вказує на нашу здатність продовжувати свій рід, народжувати дітей – правда про цю його «функції» ми поговоримо пізніше, в рамках розгляду теми «5 будинок і діти».
За 4 дому, точніше по осі 4-10 будинок йдуть одні з найважливіших людей у нашому житті – наші батьки. Навіть в одній астрологічної «сім’ї», часто не буває єдності з приводу того, який з цих двох будинків відповідає за маму, а який за батька. Ви запросто знайдете в різних астрологічних джерелах твердження висловлені з однаковою переконливістю про те, що «В КЛАСИЦІ 4 будинок це – мати, а 10 батько» і навпаки «КЛАСИЦІ 4 будинок це батько, а 10 це мати!» і кожна їх цих позицій буде з «класики» і кожна підтверджена словами дуже авторитетних астрологів.
Але особисто моя практика показує, що цей спір не варто присвяченого йому часу – в кожній конкретній карті ситуація індивідуальна. Є думка, що за 4 дому йде той батько, який ближче до Нативу на психологічному рівні, з яким тісніше зв’язок. І найчастіше, саме таке формулювання працює краще за всіх інших.
Я йду ще більш простим шляхом, я описую риси батька, і пропоную Нативу самостійно визначити – хто це мама чи батько. Так простіше, ефективніше і доцільніше.
Для простоти, щоб не обтяжувати сприйняття постійним виділенням «мама (або тато)», «тато (або мама)», ми буде описувати 4 будинок як маму, припускаючи, що батько йде по 10, але Ви, будь ласка, пам’ятайте, що це може бути не мама, а тато, тоді мама буде йти по 10 дому.
Знову ж таки в цілях спрощення подачі матеріалу, в рамках розгляду якості батьків та стосунки з ними, я не буду дублювати описи, дані для батька з 4 дому, при розгляді батьків по 10, так як інтерпретація залишається та ж сама. Тому батьківську вісь ми розглянемо тільки в рамках розбору 4 будинки, а про 10 Ви зможете скласти судження самі, слідуючи тим же самим описами, які були дані для 4 будинки.
4 будинок (і тут вже саме 4!) показує, що ми успадкували від своїх батьків. Причому «успадкували» в самому широкому сенсі цього слова. 4 будинок це все що ми взяли від роду. Це і звички та спадкові риси, та традиції, уклад життя, як було в нашому дитинстві. Так як прийнято було вибудовувати життя в батьківському домі, ми переносимо в свою власну родину, свій власний дорослий побут і будинок.
4 будинок символічно відповідає Раку – 4 Знаку Зодіаку. Місяць – керує Рак, і, отже, є СИМВОЛІЧНИМ управителем 4 будинки. Не дивлячись на те, що ми з Вами ще не встигли глибоко вивчити Планети, Ви вже знаєте, що Місяць – це мама, це знову ж будинок, сім’я і т. д.
Психологи вже давно пояснили всім нам, що вплив батьківської моделі поведінки на всю нашу життя – колосально. Причому, не важливо навіть, був батько в нашому житті фізично чи ні. Він все одно є в нашій голові, у наших преставлениях про нього, закладений в нашій підсвідомості. В астрології – вплив батьків визначається світилами Місяцем – мамою, і Сонцем – батьком.
Вибудовуючи свою психічну життя, ми спираємося на свою Місяць – ми відштовхуємося від того, що було закладено в нас нашою Мамою. Якщо це нас влаштовує, ми прагнемо наслідувати, якщо немає – намагаємося все робити «не так як вона», але за основу все одно береться ЇЇ поведінку по відношенню до нас.
Вибудовуючи життя свого Его, ми спираємося на Сонці – на Батька, саме його внесок може бути визначальним для становлення нашої ОСОБИСТОСТІ. Знову ж таки – ми отримуємо від нього потужну підтримку і тоді йдемо по життю сміливо і впевнено, або не отримуємо і тоді або живемо «забито», або намагаємося довести що ми краще, ніж ВІН про нас думав.
Ці дві Планети визначають найголовніше в нашому житті. Але наша тема сьогодні не Планети, про які ми будемо з Вами, коли прийде час, говорити довго і з задоволенням. Наша тема – це 4 будинок. Просто для того, щоб зрозуміти, «звідки ноги ростуть», «чому саме так», потрібно було згадати про роль Місяця.
Вдома все ж більш «вузька» характеристика, ніж Планети. Тому 4 будинок відповідає саме за той уклад життя, який ми успадкували від наших предків. Яким ми бачимо життя у своєму домі, атмосферу в ньому, навіть його зовнішній вигляд.
Який клімат в нашому будинку ми буде намагатися отримати, виходячи з того, що було, коли ми росли. І знову ж таки – ми можемо намагатися наслідувати того, як було в нашому отчому домі, а може вибудовувати його за абсолютно іншого типу, але як би те ні було йти ми буде від того, що бачив у дитинстві.

4 будинок це вся наша нерухомість. Само собою, в першу чергу це сам БУДИНОК, в якому ми живемо. Який він – красивий чи ні, доглянутий або старий, галасливий або гармонійний, багатий або бідний, закритий або гостинний — все це ми побачимо з показників 4 будинки.
Взагалі все, що вкладається в поняття ДІМ І РОДИНА можна відстежити по 4 дому, хоча ще точніше було б сказати – по 4 дому і Місяці.
Але це не тільки той дім, та нерухомість, в якій ми живемо. Це взагалі вся нерухомість, якій нам належить володіти в цьому житті.
Хороші показники 4 будинки можуть обіцяти велика кількість нерухомості та побутової і комерційної. Погані – відповідно, змусять нас бути уважними до того що маємо, і берегти те, що є, щоб захистити себе від сумної долі закінчити життя в соціальному житлі (або ще чого по-крутіше).
Обіцяє Вам життя зміни місця проживання або навіть далеку еміграцію дивимося теж по 4 дому.
Його показник – Батьківщина, і те, як ми до неї ставимося.
Як я вже сказала сюди відноситься ВСЯ нерухомість яка знаходиться в особистій власності Альтернатива – тому його останній «будинок» на цій Землі – його могила, це теж показники 4 будинки.
Виявляється, люди дуже по різному ставляться до цього показника – хто взагалі не бажає нічого слухати про місце свого поховання, у кого-то ця тема викликає бурхливий інтерес, люди з порушенням з’ясовують, чи буде доглянуто місце їхнього останнього спочинку, чи ні, що про них будуть говорити і т. д.
Вам вибирати – розглядати цей фактор чи ні, але в будь-якому разі, правила його розгляду будуть ті ж, що і при розгляді Вашого прижиттєвого будинку. З одним лише винятком – Ви навряд чи зможете переїжджати J.
Крім того, 4 будинок показує нам «кінець життя» — в сенсі останній період нашого життя. І тут важливо розуміти – НЕ СТАРІСТЬ! А саме останній період! Так як, на жаль, не у всіх останній період життя збігається зі старістю.
Як зрозуміти «показує останній період життя» — 4 будинок показує як ми будемо проживати свій останній період (давайте для підтримки настрою вважати що це «старість»). Чи будемо ми активні і веселі, контакти і здорові, або нам треба буде заздалегідь подбати про свою старість, щоб уникнути безгрошів’я і покинутості і т. д.
4 будинок пов’язують ще з глибоким підсвідомістю. І тут важливо розібратися. З підсвідомістю пов’язана Місяць, пов’язана більше ніж все інше. Але показники 4 будинки показують ті особливості психічної життя, які склалися під впливом зовнішніх обставин, пережитих у дитинстві. Не факт, що Натів їх пам’ятає, чи пам’ятає правильно, можливо не було якихось особливих ПОДІЙ, але дитяча пам’ять щось для себе вичленувала, на чомусь зробила акцент, і цей акцент записала як переживання. А вже записане переживання надалі початок формувати якесь якість, яка, пізніше, можливо, навіть важко буде пояснити – звідки воно взялося.
Місяць формує такі підсвідомі конструкції за тим же принципом. Але вона не обмежена лише домом, родом, сім’єю. Вона не обмежена тільки дитинством. А 4 будинок «записує» інформацію, пов’язану з раннім віком, можливо сталася не вдома, але пов’язану з відгуком будинку, відгуком близьких на те, що трапилося. Чи не пов’язану з раннім дитинством, але пов’язану саме з родом, сім’єю.
Можливо, копатися в цій різниці не має особливого сенсу, просто хотілося пояснити термін «будинок, пов’язаний з глибоким підсвідомістю».
Про те, як впливають конкретні показники на зазначені теми, ми з Вами розглянемо в наступних лекціях.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 4 будинок гороскопа, ІВ, ІС в Знаках, куспид 4 будинки в Знаках

Навігація по записах

7 будинок гороскопа. Практика. Лекція 36.
4 будинок в Овні. Телець у 4 будинку. лекція 38.

10