4 будинок у Львові. Діва в 4 будинку. Лекція 40.

7

Лекція 40. Лев, Діва на куспиде 4 будинки
Лев на куспиде 4 будинки (Сонце в 4 будинку, упр. ІВ у Львові, упр. ІВ у сполученні з Сонцем).
Ось вже краса, так це у Лева. Всі варіанти варварського пишноти, неймовірної розкоші, великої кількості золота в інтер’єрі, або білого (чомусь дуже вони люблять білий) – це все про Лева. Багато світла, дуже люблять світлі квартири і намагаються їх вибирати. До речі кажучи, Раки можуть жити і темній квартирі, і темній кімнаті. Якщо Ви надасте можливість вибрати кімнату Раку і Леву – то Рак спокійно займе кімнату на тіньовій стороні, а Леву потрібна та, де багато Сонця.
Леви люблять, щоб все було якнайкраще, щоб все було красиво, помпезно. Палацовий стиль, гарна, святкова сервіровка столу. Часто в їх будинку можна побачити стіл, який постійно сервірований – накритий красивою скатертиною, стоїть гарна посуд, навіть тоді, коли ніхто не збирається приймати їжу. Як правило ця обідня зона дуже добре оформлена.
Буває цікаво дивитися як по-різному живуть представники різних Знаків – так у Лева на ІС (звичайно якщо це підтримана всім гороскопом) і якщо дозволяє можливість, для прийому їжі буде окремий, красиво сервірований стіл. І сім’я завжди буде збиратися за ним, завжди будуть їсти і пити з красивого посуду, завжди прийом їжі буде святом.
А ось приміром Діва, при наявності тієї ж самої можливості і того ж самого столу, стіл цей використовувати не буде. Вона заверне скатертину, покладе на стіл клееночку, і вже на цій клейонці буде годувати своїх домочадців (а часто і гостей, якщо це не званное торжество).
І це не добре і не погано, це просто особливості різних Знаків.
Коли я пишу «варварське пишність» потрібно розуміти що я все-таки трохи перебільшую. Цілком ймовірно, що це буде, але все ж для такого прояву Лева, потрібна підтримка завжди гороскопу. Якщо ж у карті добре виглядає Венера чи Ваги, або скажімо Сатурн або навіть Діва, то вони дадуть можливість утримати прояви цього Лева на ІС в красивих рамках, бачити межі.
При цьому все одно Леви люблять дзеркала, люблять кришталеві люстри і т. д.
В цілому ще раз повторюся завжди багато світла, як правило, вони вибирають дуже світле житло.
Мама сприймається як красуня, як людина гідний захоплення і наслідування. В кращому разі це не лише зразок для гордості, так як Лев передбачає можливість пишається тим, за що відповідає в гороскопі. Але це ще і дуже любляча людина, людина з великим серцем, чоловік добрий, великодушний, веселий, цікавий.
Людина, яка вміє створювати навколо себе свято, створювати навколо себе настрій. З яким можна дуже багато грати (що важливо для дітей). З яким дуже близькі стосунки.
Фактично цю позицію можна прочитати як «мій батько, це моє Сонце». Така позиція природно включає людину в якийсь дуже світле уявлення про життя.
Тут також дуже добре розвивається поняття про самостійності. Тут виховується дуже хороша орієнтація на власне «Я». Але найчастіше, все таки Львинное «Я» хоч і орієнтується на себе, але все ж сильно озирається на оточуючих (на відміну від Овенского), так як Льву дуже важливо як його сприймають.

І наша модель сприйнята у дитинстві в цьому випадку, припускає що ми хочемо подобається людям. У кращому випадку ми подобаємося їм, ми вміємо бути веселими, цікавими і привабливими. В іншому випадку (можливо, не в самому гіршому, але в іншому) тут буде БАЖАННЯ подобатися, бажання залучати до себе увагу, бажання бути цікавим і харизматичним, бажання бути об’єктом для наслідування і захоплення. Це вдасться, якщо Сонце розташоване добре, сильно. Будуть деякі складності якщо Сонце уражено. Але тим не менше ця здатність проявляти самого себе тим, на що орієнтують нас у родині.
Нас можуть орієнтувати на розвиток творчих талантів, на духовне вдосконалення. Наприклад Рак, який ми розглядали в попередній лекції, часто орієнтує людину на таке ставлення до життя, якесь «подгребательское» — подгребсти під себе все що можна, сісти на це добре і це сидіти охороняти (Телець, до речі теж може страждати такою позицією) – це моє. Націленість на володіння, маєток і т. д. Телець має для того, щоб мати, Рак має для того, щоб мати захист. А у випадку з Сонцем тут немає такої позиції. Не дивлячись на те, що Сонце символізує Его, Лев – егоїстичний Знак, багато в чому, і справді такі представники Лева, у яких «Я» на першому місці теж присутні. Але, тим не менш, в більшості випадків, Леви досить благородні. І настрій їх все ж у переважній більшості дуже світлий, дуже позитивний, прагне дарувати радість і тепло не тільки «своїм» але і світу взагалі. Саме такі установки, в хорошому випадку, виносить з батьківської родини – володар Львинного ІС.
У поганому – виносить самість, не здатність бачити нікого крім себе, часто – недоречність – це може бути результатом як батьківської позиції – «покажи себе не озираючись ні на кого!», так і повного ігнорування потреб дитини, її особистості і необхідності реалізовуватися за принципом Сонячного у своїй родині.

Але в будь-якому випадку, там де стоїть Лев нам важливо заслужити похвалу, послухати про себе гарні та добрі слова. У разі коли Лев стоїть на ІС, Натів, запрошуючи гостей, звичайно розраховує здивувати, підкорити, справити враження (такий будинок може бути один з найбільш гостинних в гороскопі).
І природно, приходячи в будинок до власникові такого ІС, постарайтеся знайти щось, чим можна захоплюватися. Навіть якщо Вам не близькі ці розкішні люстри, дзеркала і вензелі, навіть якщо це Вам до вподоби, все дайте собі працю похвалити господаря – за гостинність, за цікавий вечір, за смачну їжу. Тому що там де стоїть Лев, ми намагаємося досягти певного рівня досконалості, тому що Лев, передбачає стан досконалості. Часто це трошки перебір – і це не зовсім те совершество, які було б абсолютно своєю поміркованістю. Але в будь-якому випадку, це те, що дозволяє нам виділитися, зірвати оплески, почути якісь добрі слова на свою адресу.
І нам дуже важлива ця підтримка, і в кращому випадку вона виходила в дитинстві і тоді людина йде дуже впевненим кроком життя, розвиваючи своє Сонце, дозволяючи собі проявлятися у світі природно, відкрито, вільно.
В гіршому випадку – це знову ж таки багато комплексів. Перший і головний з них – комплекс неповноцінності – саме Сонце у нас відповідає за здатність відчувати себе повноцінним, відчувати себе реалізованою. І якщо керуючи 4-м будинком воно не дало нам ось цю підтримку там в дитинстві, ми не отримали в дитинстві відчуття власної значущості, то цілком можливо що ми потім згодом, у дорослому віці будемо намагатися її компенсувати через гіпертрофовані прояви, або навпаки, зовсім не демонструючи своє Сонце, це вже відповідні спотворення в тій сфері, за яку у нас відповідає Сонце.
Мама, як я вже сказала, сприймається як дуже яскрава, артистична, цікава, ініціативна. Вона сприймається як Сонце, вона сприймається як Світло, як дуже улюблений чоловік. Сонце управляє серцем, воно управляє силою нашої любові. І тому люди, які в нашому гороскопі знаходяться під сигнификацией Сонця – це дуже улюблені люди, ті, ким ми захоплюємося, можливо, когось обожнюємо.
Але трапляється і так, що мама сприймається як досить егоїстична особа, цариця, зайнята тільки собою і своїми потребами. Людиною, націленим тільки на себе, любить тільки себе. Авторитарної і владної. Чию заслужити похвалу дуже важко і від чиєї похвали ми дуже сильно залежимо.

Що стосується кінця життя, то в більшості випадків це багате життя. Це розкішне життя (звичайно якщо Сонце сильно не уражено).
Точно так само, всі питання, які стосуються володіння нерухомості, як тієї в якій живемо, так і в цілому тієї, яка знаходиться в нашому володінні – це дуже хороші показники для великої квартири, для престижного будинку, для великої кількості престижною, дорогий, затребуваною нерухомості.

І, як правило, кінець життя, якщо Сонце не має сильних поразок, проходить більш ніж забезпечено, красиво, розкішно. Альтернатива люблять, обдаровують подарунками, всіляко балують і тягнуться до нього.

Діва на куспиде 4 будинки (земної Меркурій в 4 будинку, Упр.ІВ у Діві, упр. ІС у поєднанні з Меркурієм у Земному Знаку)
Дуже рідко така мама виглядає як ніжна, турботлива, якщо звичайно Меркурій або Місяць не покажуть нам щось інше.
В цілому така мама сприймається як людина, яка все життя дбав про мене, як людина, який всі справи, щоб у фізичному сенсі мені було добре.
Лікував, вчив, одягав, взував, годував.
У такої мами все завжди зроблено, всі завжди з поличками, але можливо зважаючи своєї постійної измотанности, яка часто буває характерна для сприйняття Нативом, мають ІВ у Діві, своєї мами, вона не була емоційно теплою, затишною, комфортною, приємною. Вона не дуже прагнула обнімати, цілувати. Вона реалізовувала свою любов, свою увагу, свою ніжність через турботу про Нативе.
І цілком ймовірно, що Натів не зміг навіть її оцінити як людини ніжного. Він її сприймає як людину дуже дбайливого, але позбавленого якийсь емоційного зв’язку.
І в цьому випадку, дійсно емоційної, глибокого зв’язку з мамою не буде (якщо, звичайно, Меркурій або Місяць не вказують на протилежне).
Така людина, як правило, дуже добре розуміє, що батьки-це люди, які дбали про мене і коли прийде час – я буду піклуватися про них. Тому що сім’я це турбота, сім’я-це відповідальність.
Але при цьому, ніжності, інтимності, сильної зв’язку, яка буває, скажімо у Раку або у Риб, у Лева, або Вола, або навіть того ж Скорпіона (часто деструктивна, але все одно – дуже глибока) – тут, як правило, не буває. Тут зв’язок через турботу – батьки віддали мені свій борг, прийде час – я віддам їм свій. Такого типу вибудовуються стосунки.
В цьому випадку, в родині закладаються такі установки як відповідальність, обов’язковість, пунктуальність, вміння завжди тримати «руку на пульсі» життя сім’ї, в побутовому сенсі.
Така людина винесе з дитинства що хороший будинок, хороша мати це мати, у якої все зроблено, все на своїх місцях, всі здорові, вивчені і під наглядом. Я, до речі, не даремно використовувала слова «мати» замість «мама». Мені практично не доводилося бачити, щоб люди з сильною домінантою Лева, Тельця, Риб або Раку батьківської темі, коли використовували таке звернення «мати!», у них завжди «мама» або «матуся». Навіть тоді, коли доречно більш офіційне звернення, вони все одно максимально від нього йдуть. А ось домінанта Діви або Козерога, в цьому питанні часто вдається до такого роду звернень. Це дуже показово, з позиції визначення близькості Альтернатива з батьком.
Найчастіше це будинок, в якому все розкладено по поличках, і буквально і фігурально. Тут розкладена по поличках емоційна життя і побутова.
Порядок можна назвати характерною рисою цього будинку. Звичайно буває так, що Діва, Меркурій, Місяць або 4 будинок дуже вражений, і тоді там де стоїть Діва можна зустріти справжній свинарник (на жаль, але це зворотна сторони чистюлі – Діви). Але на щастя Діви-нечупари, все ж великий виняток. В цілому – вони дуже уважні до своїх зобов’язань.
У переважній більшості їх будинок ідеальний, може бути навіть стерильний. Тут все повинно бути строго на своїх місцях.
Разом з Близнюками, з якими Діва ділить одного управителя, вони люблять всякі ящички, коробочки. Для Діви, коробочки, комоди, шафки це можливість навести чистоту, дати всьому в будинку своє місце.
Цікаво, як глибоко в підсвідомість астролога входять характерні риси знаків. Абсолютно підсвідомо, описуючи предмети Діви, я перейшла на зменшувально-пестливі форми – комоди, шухлядки, коробочки! Діва – управитель дрібних предметів, тому вона дійсно заводить у своєму будинку не ЯЩИКИ і КОМОДИ, а шухлядки і комодки, коробочки і этажерочки – маленькі, компактні речі.
Тут може бути дуже багато дрібних предметів. Діви люблять збирати всякі маленькі речі. В будинку у вираженою Діви (не тільки 4-тодомная) може бути дуже багато дрібних деталей. В її домі часто багато полиць, або шаф зі скляними дверцятами, за якими можна розмістити її улюблені статуэточки, привезені з різних країн суверничики, якісь набори.
Це своє багатство Діва дуже любить виставляти, займатися цим, витирати (щоб це гарно виглядало, за ним ще й доглядати треба).
Виділені Діви, і 4-тодомницы в тому числі, часто люблять квіти, кімнатні рослини. Адже тут теж – кожен листочок потрібно протерти, все потрібно вчасно підгодувати і в разі Діви це все буде зроблено вчасно і на совість.
Знову ж така поведінка може бути властиво мамі, такий її Натів бачив і запам’ятав.
Звичайно, бувають і перебори, коли 4-домная Діва (або взагалі кажучи, виділена Діва), йде в абсолютно непотрібну і обтяжуючий всіх інших стерильність і вишколеність. Дуже хороший приклад такого перебору представлений особливістю одного з головних героїв фільму «У ліжку з ворогом», де перший чоловік героїні Джулії Робертс вимагав від неї, щоб усе в їх ідеальному будинку було «по струнці», і постійно вказував їй на неідеально рівне повішені рушники. Причому Діві характерно як наводити ТАКИЙ порядок, так і ВКАЗУВАТИ на недосконалість своїм близьким. Що може спровокувати повне відторгнення батьківського моделі (як у фільмі – відторгнення того, що демонстрував і вважав важливим чоловік). Людина з таким ІС може не тільки бачити свою матір, як измотанную зобов’язаннями жінку, але і сам неймовірно втомлюватися, від непотрібних вимог.
На щастя, в переважній більшості все не так погано, і ці разі, більше вказують на неправильне розвиток Девьих якостей, ніж на їх нормальний стан.
Рідко коли інтер’єр Діви відрізняється якимось великим стилем або витонченістю (крім випадку, коли показники 4 будинки підтримуються відповідними показниками). Чисто девий інтер’єр, повторюся, рідко відрізняється великим стилем, але часто відрізняється великою кількістю деталей.
Найчастіше, навіть при відсутності витонченості і витонченості, тут все підібрано дуже, дуже доречно. Скажімо ці нею статуэточки і фигурочки в будь-якому іншому інтер’єрі виглядали б як-то безглуздо. Але в Девьем випадку, це виглядає дуже природно, доглянуто, розставлено. Такий будинок, з-за великої кількості дрібниць, для багатьох бачиться як перевантажений, і СОБІ б вони все це «багатство» не завели, але в будинку Діви подивитися на це їм виявляється цікавим.
Що стосується нерухомості, то сама по собі Діва, як і більшість інших Знаків нічого не обіцяє і нічого не забирає. При цьому сама по собі Діва рідко коли дає великий будинок, великі простору (тут як і завжди потрібні підтримуючі аспекти від відповідних показників карти). І до речі кажучи, їй потрібно багато часу для того, щоб великий простір було освоєно – вони краще вживаються в маленькі квартирки.
Але яким би не було житло Діви, в ньому, як правило, все зроблено, все доглянуто. Рідко коли у 4-тодомной Діви буває старе, недоглянуте житло, житло в якому довгий час щось недоделано.
У її будинку може бути дуже багато, але при цьому все дуже продумано, обихожено, вона знає, коли прийшла пора міняти труби, або перекривати дах. Вона знає номери телефонів всіх служб ЖКГ, і всіх хто добре виконує роботу по ремонту будинку в цілому або його окремих вузлів і ділянок.
Тому будь-яка нерухомість Діви буде доглянута, чим би вона не володіла, це все буде в ідеальному стані. Купувати нерухомість якою володіла 4-домная Діва, та ще й при гарному Меркурії – можна спокійно. Якщо господар сказав – «дах в тому році перекрили», «труби все поміняли», «підвал сухий», то значить це зроблено і зроблено ідеально. Цілком можливо, що він займався цим особисто, але навіть якщо і ні, то в прийманні роботи він брав участь. І цілком можливо, що робітникам довелося не раз переробляти свою роботу, щоб догодити Діві.
Точно так само уважно 4-тодомная Діва підходить і у паперовим питань, пов’язаних з її нерухомістю. У неї все завжди буде оформлено. Якщо скажімо, Овен може дозволити собі придбати нерухомість і нормально її недооформить, у зв’язку з чим потім майже напевно зіткнеться з проблемами. То Діва уважно та уважно ставиться до кожної папірчику, все буде в повному порядку. Всі документи будуть лежати в своїх течках, в одній документи на нерухомість, в іншій її оплати вп ЖКГ, по податках. Її ніколи не можливо провести, і двічі змусити заплатити якийсь податок (що запросто може статися з Овном, тому що не факт, що він, по-перше взагалі заплатив, а по друге, якщо і заплатив, то зберіг квитанцію), вона тут же «пірне» в свій архів і дістане звідти всі необхідні папери, які підтверджують виконані нею зобов’язання.
У будь-якому випадку, багата вона чи не дуже (багато чого, крім 4 будинки для цього нам треба буде подивитися), але в будь-якому випадку, ми можемо говорити про те, що це буде дуже дбайлива господиня, у якої для життя буде все що потрібно і за цим вона обов’язково простежить.
Кінець життя 4-домною Діви може бути затьмарений тільки проблемами зі здоров’ям. Діва любить полікуватися, і тому перше місце, де її можна шукати, після того, як вона навела порядок у своєму домі, це поліклініка. Туди Діва може навідуватися з регулярністю, гідною кращого застосування.
Щоб уникнути ролі «занудною бабки (діда) очередницы», такій людині потрібно просто придумати собі побільше більш цікавих і трудозатратных занять.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа ІВ у Львові, куспид 4 будинки у Діві, Надір у Леві

Навігація по записах

Близнюки в 4 будинку. 4 будинок в Раку. Лекція 39.
Ваги в 4 будинку. Лекція 41.

11