3 та 9 будинку. Вступна лекція. Лекція 116.

7

3 та 9 будинку. Вступна лекція. Лекція 116.

Закінчуючи розгляд теми «будинку гороскопа», ми переходимо до осі 3 і 9 будинок. Треба зазначити, що в своїй постійній практиці, Ви рідко будете стикатися з консультаціями, побудованими на темах цих будинків. Хоча питання орієнтування старших дітей у вищі навчальні заклади та проблеми маленьких дітей у школі межах загальної консультації про дітей будуть виникати регулярно.

3 будинок має велику сигнификацию і нехай і не в якості основних, але як додаткові, такі питання теж будуть зустрічатися, а значить, є необхідність розглянути і ці теми.
Відразу обмовлюся, розглядати окремо по Знакам 9 будинок ми не будемо. В рамках вступної лекції ми поговоримо про сигнификации 9 дому, а всі приватні характеристики Ви візьмете з опису 3 будинку у відповідних Знаках.
Як правило, для того, щоб виник інтерес до теми відповідного будинку (як Альтернатива, так і у астролога, в момент підготовки до консультації), цей будинок повинен бути посилений якимись показниками. Або це заповнений будинок, або це сильний управитель будинку у виділеному стані — на АСЦ або МС, соед. з Сонцем або Місяцем, в ручки Пращі або Кошики (https://www.astrologbrova.com/lekciya-20) , що стоїть на вершині якийсь аспектной конфігурації або виділений через кармічні показники (на ці теми ми поговоримо в майбутньому) і т. д.
Слабкий будинок не вказує на відсутність досягнень з нього, але майже завжди говорить про відсутність спеціального інтересу до тем цього будинку. Тобто Натів не буде докладати спеціальних зусиль, щоб домогтися результатів у справах цього будинку, але якщо будинок і його управитель гармонійні, і мають гарний зв’язок з елементом якогось іншого будинку, то займаючись справами більш сильного будинку, людина може одночасно реалізувати і теми слабкого але гармонійного будинку.
Поразка, звичайно ж, створює проблеми у відповідному будинку, а, отже, з’являється необхідність ці проблеми вирішити, просто для того, щоб прибрати дискомфорт. Тому, вкладаючись у справи цього будинку, нехай і через численні «граблі» і неприємності, результат може бути дуже гідним. Ну а свідоме ігнорування справ цього будинку, періодично буде «вилазити» в неприємності з нього, силу яких можна буде оцінити виходячи з сили самого будинку.

Загальна сигнификация 3 будинки.
Я думаю, більшість з Вас, вже добре знає які теми, що традиційно відносяться до сигнификации 3 будинку, але мені хотілося б дещо прояснити в звичних формулюваннях. «Комунікації і здатність до них. Ступінь красномовства» — щось типу цього Ви знайдете в будь-якій книжці з описом 3 будинки.
Давайте розберемося. Дійсно, 3 будинок символічно відповідає Знаку Близнюків, а, отже, звично переносити на нього і все Близнятські теми. АЛЕ тут варто розібратися.
3 будинок відповідає за важливість комунікацій в житті Альтернатива, але рідко, сам по собі вказує на поведінку в цих комунікаціях. Тільки відносини з людьми 3 будинки (родичами, однокласниками тощо) можуть буквально відповідати характеристиками будинку, а в інших комунікаціях, більшою мірою будуть реалізовуватися інші показники, зокрема перший будинок і АСЦ. Саме він вказує на «первинну» комунікабельність, відкритість чи навпаки стриманість при неблизького знайомстві.
Слова, якими користується Натів, будуть залежати від АСЦ і Меркурія більше, ніж від 3 будинки. Тембр голосу, напористість, конкретність, лаконічність, виразність, дружелюбність, агресивність – все це теж Меркурій – мова сама по собі і АСЦ – те, що може дозволити собі Натів, щоб утримати сформувався образ.

3 будинок покаже ПОТРІБНА комунікація взагалі. Він пояснить, з якими людьми і за яких обставин Нативу легше і простіше заводити контакти, або, навпаки, вкаже на складності в спілкуванні з певним типом людей. Яке значення Натів відводить контактів. АЛЕ, ось подачу його в момент контактування краще опише АСЦ, мова – АСЦ і Меркурій і т. д.

Приміром, у нашої сім’ї є просто чудовий друг – гарний, високий, завжди усміхнений людина, здатна знайти спільну мову з ким завгодно. Ми давно дружимо і, в принципі, вже звикли до його товариськості, і тим не менш, він все одно примудряється дивувати і захоплювати нас. Нещодавно ми разом відпочивали в лісовій зоні, і, їдучи, пішли набрати водички на джерело, який розташований на великій лісовій галявині. На цій галявині відпочивало багато людей з наметами, мангалами і іншими атрибутами щастя. Вже на підході, він почав голосно і дзвінко висловлювати своє захоплення відпочиваючими і тим, як здорово у них все влаштовано. Він йшов по дорозі і бажав всім гарного відпочинку, ПРОСТО ПО ХОДУ РОЗМОВИ З НАМИ! Йдучи (а ми тільки набрали Води і пішли у зворотний бік!), з кожним попрощався, запитав як довго вони відпочивають, і розповів про те, як відпочивали ми J.
У нього на К3 – Лев, Сонце у Леві, в поєднанні з Марсом в будинку 3 – з одного боку зрозуміло, він бачить себе в спілкуванні, він проявляє себе у зв’язках з іншими людьми. Але все ж, Лев виборчий і досить зарозумілий, хоча і безумовно талановитий і красномовний. А Марс додає агресивності і напору.
Меркурій – управитель мови – і управитель АСЦ – у Близнюках в 1 будинку.
Ось і виходить, що він відчуває важливість контактів (Сонце в 3 будинку), але при цьому веде себе в них не по Львинно/Марсіанському, а за Близнецовски – легко і невимушено. Він справляє враження дуже простого і приємного людини з відкритою Душею. При цьому, він, до речі, зовсім не образливий, що дуже властиво вогненним людям.
Тобто 3 будинок – це потреба в контактах взагалі, але НЕ спосіб контактування (окрім людей і ситуацій 3 будинки).
«Мислення і здатність навчатися» — так само традиційно приписуючи третього будинку тема. Насправді, тут, як і з промовою. ВАЖЛИВІСТЬ теми навчання ВІН ОПИСУЄ, безумовно, але ось мислення найкраще опишуть Сонце, Меркурій і гороскоп в цілому (надто вже це великий пласт).
Що стосується здатності навчатися, то 3 будинок В СУКУПНОСТІ з Сонцем, Меркурієм і загальним балансом карти, добре показує, яким чином має бути подана інформація, щоб Натів її засвоїв. АЛЕ, що важливо, найчастіше це стосується інформації, що надходить в ситуації 3 будинки. Так, наприклад, якщо ми говоримо про процес навчання, то ми повинні будемо дивитися баланс космограми, Сонце, Меркурій, і 3 будинок, щоб зрозуміти ЯК треба ВЧИТИ нашого Альтернатива.
Але якщо ми прибираємо 3 ситуацію вдома, і говоримо, наприклад, про шлюб, то для того, щоб почути один одного партнери цілком можуть обійтися і без третього будинку. Потрібно підлаштовуватися під Меркурій, Сонце, і домінуючу стихію, до прикладу.
«Школа і навчання. Успішність у школі».
Прийнято вважати, що з третього будинку можна визначити, яка форма навчання буде більш підходящою для Альтернатива, і як було описано вище, дійсно зробити подібні висновки можливо, для чого В СУКУПНОСТІ з іншими показниками слід врахувати і 3 будинок.
Але от особисто мені зі 100 відсотковою впевненістю оцінити успішність не вдавалося. Причому я не знаю як її оцінити не тільки по 3 будинку але і взагалі досліджуючи весь гороскоп. Третій будинок дає прекрасні можливо для оцінки обставин навчання, по ньому можна побачити складності або радості в школі, але ось винести більш-менш життєздатне судження з приводу оцінок у журналі можна тільки на підставі сукупних ознак і те, ймовірність помилки буде дуже високою – з розряду «пальцем в небо».
Зовсім інша справа – оцінка загального ставлення дитини до школи, відносин з однокласниками, визначення морального стану – тут третього будинку немає рівних!
Точно так само, йому немає рівних в тому, щоб описати школу як установа, обставини навчання і т. д. Це третій будинок може і робить це просто блискуче.
До речі кажучи, не рідко батьки, звертаючись з приводу дитини, кажуть щось типу – «поки ходили в першу школу, все було добре! Але як пішли в цю…. просто жах! Не знаю вже, що й робити!». Очевидно, що 3 будинок один, а обставини різні, виникає питання, як тоді оцінювати різні школи? Для цього скористаємося хорарної методикою оцінки речей або явищ подібних один одному. Звучить, напевно, гнітюче, але насправді, ми з Вами нею користувалися, оцінюючи якості чоловіків (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-31-tema-dsc-i-7-dom.html) або дітей (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-64-rannie-ili-pozdnie-deti-v-goroskope-metodiki-raspredeleniya-domov-na-otdelnyx-detej.html) якщо їх декілька.
Перша школа буде йти по 3 дому, друга по третьому від третього будинку – тобто по п’ятому, третя по третьому від п’ятого – тобто по 7-му, четверта по 3 від сьомого – тобто з 9-го і т. д.
Є думка, що початкова школа (особливо якщо дитина не міняв школи у процесі навчання) описується третім домом, а старша школа 5-м. Не можу сказати щось про її ефективності, просто тому що майже ніколи нею не користуюся.
так само 5-м будинком описуються різні училища, коледжі і т. д.
Будинок, керуючий школою покаже, ЩО значить школа для Альтернатива, з якими емоціями вона пов’язана, опише труднощі і радості в школі, процес навчання і саму школу як будівля.
Про особливості оцінки інших тим 3 будинки – родичі, дорога і документи ми поговоримо в наступній частині вступної лекції.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа будинок 3

Навігація по записах

6 будинок. Практика.
3 та 9 будинку. Вступна лекція частина 2. Лекція 117.

7