3 та 9 будинку. Вступна лекція частина 2. Лекція 117.

7

3 та 9 будинку. Вступна лекція частина 2. Лекція 117.

Дуже важлива тема 3 будинки – це дороги. Третій будинок описує поїздки на короткі відстані (у відмінності від 9-го, який відповідає за далекі переміщення), але, що важливіше, він ВЗАГАЛІ в цілому описує ситуації на дорозі, або ситуації в дорозі.
Звичайно, по заповнюванню третього будинку, можна визначити чи є Альтернатива тяга до переміщень, важливо йому спілкуватися або вчитися, наскільки велику роль у його житті відіграють родичі і т. д. Але навіть якщо третій будинок не заповнений – чи можна повністю ігнорувати тему доріг? Звичайно ні! Навіть якщо Альтернатива не будуть залучати прогулянки і поїздки, кожен день, він неодноразово буде виступати учасником дорожнього руху.
Буде він водій чи пасажир, пішохід чи велосипедист – це все одно дорожня ситуація. І ось про те, наскільки гармонійно і безпечна для Альтернатива дорога, в самому широкому сенсі слова, нам розповість третій будинок.
Добре звичайно, якщо він гармонійний. Якщо він гармонійний і слабкий – то дорога буде безпечною, але завжди буде проходити «фоном» — в ній не буде самоцілі, від неї можливо не буде ніякого спеціального задоволення, але і скільки-небудь значимого дискомфорту вона теж не принесе.
Якщо він гармонійний і сильний – взагалі краса! Ця тема цікава, приємна і продуктивна. Часто, виражені третьедомники багато спілкуються або їздять по роботі, навіть якщо в цілому 10 будинок не обіцяє безлічі переміщень (сама по собі робота може повністю вписуватися в тему 10 вдома, але при цьому характер обов’язків, або форма виконання роботи можуть бути цілком третьедомные).
І зовсім інша справа, якщо третій будинок вражений. Поразка завжди зобов’язує звертати увагу на справи відповідного будинку і проявляти там максимум обережності. А третій будинок, керуючи дорогою, взагалі можна вважати домом «джерела підвищеної небезпеки».
Буває, що уражений третій будинок вказує на те, що дорога є для Альтернатива великим але тільки психологічним напрягом. Але часто, поразка 3 будинки, особливо від елементів 8 або 12 будинків, вказує на небезпеку аварій, ДТП або якихось інших пригод у дорозі. При цьому, якщо вражаються елементи 1-го будинку, є підстави вважати що в результаті цих ситуацій може постраждати сам Натів.

Якщо напружена зв’язок 3 і 8 вдома зачіпає 2-й, більшою мірою постраждає майно, або гроші Альтернатива.
3, 8 і 6-й, або 3-8 і 12 будинку у напруженій зв’язку можуть вказати на небезпеку для здоров’я (так само як і 3-8-1, або 3-12-1 будинку в напруженій зв’язку).
Поразка 3-8 і 7 (3-12-7) можуть вказувати на небезпеку від іншої людини або небезпеку яку Ви можете принести іншій людині. І. т. д.

І тут, як звичайно досліджуємо Планети, формують зв’язок. Найнеприємнішими звичайно виявляються Зловредники, включаючи Нептун. Так, напруга від Марса, може вказати на небезпеку від агресивної їзди або самовпевненості (як самого Альтернатива. так і інших учасників дорожнього руху), або від людини Марсіанського типу – тому на дорозі має сенс вести себе спокійно. Зокрема, якщо Ви за кермом і побачили на дорозі попутну машину «запряжену» агресивним гонщиком – пропустіть його далеко вперед, і не зв’язуйтеся з ситуаціями типу «провчити». Або якщо Ви переходите пішохідний перехід, а якийсь нахабний водій, пролітає в полусантимерте від Вас, не варто розмахувати руками, показувати йому непристойні жести або кричати щось у слід – адже він може і зупинитися, а для Вас будь-які агресори на дорозі – небезпека. Якщо водієм будете Ви – пам’ятаєте, Ваша самовпевненість може Вам дорого коштувати, не потрібно мчати, нахабніти, не варто «вестися на «слабо» і т. д.
Поразка через Уран і Сатурн завжди ставлять у главу кута тему слідування правилам, і небезпеки від їх порушення.
Нептун – вкаже на небезпеку від алкоголю або наркотиків, небезпеку від сну і взагалі втомленого водія, на небезпеки від неуважності і т. д.
Тут пам’ятаємо, якщо ми говоримо «небезпеки від п’яного водія» (можна вставити сигнификацию будь-якої іншої Планети), то мається на увазі, що Нативу самому небезпечно сідати за кермо у відповідному стані (навіть трохи випивши), небезпечно сідати в машину до людини, що прийняв алкоголь (або, наприклад, ліки в анотації до якого зазначено «знижує уважності, сповільнює реакції. Не використовувати у разі управління автомобілем»). І, більше того, Натів може бути пішоходом, і постраждати від п’яного водія, або скажімо, водія, якому в екстреному порядку довелося реагувати на п’яного пасажира або пішохода.
Тому, якщо Ви бачите в карті вражений 3 будинок (особливо за описаним вище формулами), то Вам ЗАВЖДИ слід проявляти МАКСИМАЛЬНУ увагу, покладатися на правила дорожнього руху, головне з яких, у Вашому випадку, правило трьох «Д» — дай дурневі дорогу!
Третій будинок описує автомобіль Альтернатива і його ставлення до теми автомобілів. Тут все трактується буквально – 3 будинок у Тельці (до прикладу) – предпочитаются дорогі, комфортні машини, зручні для всієї родини і відпочинку, або, що натякають на матеріальний статус Альтернатива. Діва на куспиде 3 будинки (якщо звичайно Меркурій не змінює свідчення) – маленький, компактний автомобіль, економічний, і задовольняє практичні запити (часто малолітражка, або авто для роботи і т. д.). Більш докладно ми, звичайно. поговоримо про це при описі 3 будинки в Знаках.
Так само як і при описі різних шкіл (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/3-i-9-doma-vvodnaya-lekciya-lekciya-116.html), всі наступні машини можна дивитися, відраховуючи третій будинок від попереднього – перша машина будинок 3, друга, третій від третього – п’ятий, третя – третій від п’ятого – сьомого і т. д.
При цьому, загальне ставлення до теми машин буде йти по 3-му будинку, а ось самі машини вже за наступним домівках. Тобто наприклад, третій будинок в Тільце, Венера в Рибах (екзальтація) – машина повинна бути статусної, красивій, великий і комфортною. Але, при ураженні, машина може постраждати від Води (наприклад, машина-«потопельник»). Друга машина – 5 будинок в Близнюках, Меркурій у Рибах (вигнання, падіння) – претензії все одно будуть Бичка (третій будинок описує загальне ставлення до теми машин), але ця машина може бути більш швидкісний, наприклад, або більш легкої (меншою за розміром найчастіше), але при цьому, ця машина може мати багато прихованих дефектів (Меркурій – вигнання/падіння), або знову постраждати від води, або просто розчарувати Альтернатива (при ураженні). І т. д.
Третій будинок описує наших братів і сестер, а так само взагалі все наше найближче оточення (сусіди, однокласники, люди, з якими ми спілкуємося у дворі або відвідуючи секції тощо). Заповнений (або виділений іншим чином) третій будинок дасть людей, для яких спілкування з людьми цієї категорії представляє велику цінність.
Трапляється, що люди третього будинку формують самооцінку (наприклад, управитель 2-го в третьому, або третього в другому, або управителі пов’язані аспектами), іноді вони становлять предмет посиленої опіки та піклування – Місяць у третьому будинку, наприклад. Але, взагалі кажучи, особисто мені, консультації, збудовані на темі відносини з братами/сестрами, траплялися від сили пару раз за весь час роботи. Фоном ці теми, звичайно ж, проходять, але самостійну цінність представляють вкрай рідко.
Станом третього будинку можна визначити наскільки близькими (Рак, Телець) або навпаки відстороненими (Козеріг, Водолій) будуть відносини. Багато чи мало буде рідні, з якою відносини підтримуються (Юпітер або Сатурн, відповідно). А так само визначити якості людей 3 будинки – Юпітер – багаті і знатні; уражені Риби – слабкі або люди з залежностями; Плутон – владні; Козеріг – жорсткі і т. д.
В принципі, третій будинок описує ВСІХ бічних родичів разом узятих. Особисто мені не доводилося вишукувати в гороскопі якогось конкретного брата або сестру, для того, щоб проаналізувати справи щодо нього. Але вважаю, що якщо така необхідність виникне, слід скористатися тією ж методикою – перша сестра (брат) – третій будинок, друга (-ою) – третій від третього – п’ятий, третя (-ий) – третій від п’ятого – сьомого і т. д.
Думаю, що Альтернатива у цьому випадку слід пропускати. Тобто якщо Натів – третя дитина з п’яти, то він буде першим будинком, незалежно від черговості народження. Найстарша сестра/брат – третій будинок, друга сестра (брат) – п’ятий будинок, третя сестра (тобто четверта дитина в сім’ї, так як Натів – народився третім але ми віддали йому перший будинок) — сьомий, і четверта сестра/брат (тобто п’ята дитина) – дев’ятий будинок. Ще раз повторю – особисто мені не доводилося так морочитися, у зв’язку з відсутністю запитів на подібні консультації. Але я думаю, що тут хвилі доречно скористатися загальною логікою.
І нарешті, паперу – це теж тема третього будинку. Сила і слабкість будинку тут, як правило, не представляє особливої цінності (крім випадків, коли 3 будинок пов’язаний з 10-м і за родом діяльності Натів працює з паперами). Тут більше важливо є ураження чи ні.
Гармонійний 3 будинок, як правило, вказує на те, що всі «паперові справи» вирішуються добре і спокійно. Але ось поразки кажуть, що Нативу доведеться помучитися. Як тільки справа доходить до паперів, то вилазить якась неприємність – то людині, виходячи на пенсію повідомляють, що в його трудовій допущена помилка, і хтось поставив підпис туди, де має бути підпис Альтернатива, і тепер йому треба все переробляти. То з’ясовується що загублено його справа, або, їдучи на ПМЖ в іншу країну, з’ясуватися, що він не може продати житло, тому що коли-то, він приєднав до своєї ділянки метр зайвої площі, але не оформив належним чином і тепер потрібно переробляти план і всі документи. І так далі і тому подібне.
У мене є приклад цікавого «паперового» вдома – 3 будинком управляє Місяць без курсу, що стоїть в 8 у Стрільці. Як тільки не потрапляв на документи цей чоловік, його вже 300 разів штрафували за те, що у нього не в порядку якісь документи або їх немає зовсім. АЛЕ при цьому, і документи по штрафах, принаймні до цього дня, теж кудись діваються і справа не розвивається до застосування до нього заходів стягнення! Управитель 3 будинку без курсу.
Тому, якщо Ви маєте вражений 3 будинок, проявляйте максимальну увагу до всіх папірців, які потрапляють до Вас у руки. Найкраще з ураженням третього будинку справляються ті, у кого він пов’язаний з Сатурном – вони досить швидко звикають стежити за його справами. А от найгірше ті, у кого він пов’язаний з Нептуном, який сам по собі дає неуважність і зайву надію на «авось».
При цьому пам’ятайте, 3 дім, як дім документів, практично не можна ігнорувати (так само як і будинок доріг) – це Вам не родичі – не захотів, не спілкуєшся. Документи фігурують завжди і скрізь, а уражена зв’язок 3-4 і 12, або 3-4 і 8, не раз призводила до великих неприємностей з нерухомістю своїх володарів.
Більш детально про третьому будинку в різних його проявах ми поговоримо в наступних лекціях.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок гороскопа

Навігація по записах

3 та 9 будинку. Вступна лекція. Лекція 116.
9 будинок гороскопа. Вступна частина лекція 1. Лекція 118.

2