3 будинок в Тельці. Венера в 3 будинку. Лекція 122.

6

3 будинок в Тельці. Лекція 122.

3 будинок в Тільце, Венера в 3 будинку, управитель 3 будинку у Тельці або в сполученні з Венерою.
На відміну від активного Овна, Телець любить розміреність, комфорт і затишок. Що стосується школи, йому важливо, щоб по-перше школа була комфортна. Трапляється, що ці люди навчаються в престижних, приватних, платних школах. Або, якщо це звичайна школа, то, у разі, якщо Венера і третій будинок в цілому, не сильно вражені, то все одно ця школа вважається «доброю». Якщо брати наше радянське минуле, де всі школи були типові, і нічого особливого в них не було, то все одно, гармонійний Тельцовский 3 будинок давав доглянуту і комфортну школу.
Ясна річ, що у Альтернатива будуть однокласники з іншими показниками – всі вони будуть навчатися в одній школі, а бачити її будуть по-різному. І особистий гороскоп говорить як раз про те, як буде бачити Натів справи якогось будинку, в нашому випадку, третього.
При гармонійному 3 будинку у Тельці, Нативу представляється, що його школа комфортна, приємна, з гарною базою, і достатньо міцними знаннями.
Природно, Натів буде встигати в тому випадку, якщо від нього не вимагатимуть швидкості, якщо його не будуть підганяти, якщо навчання буде направлено на те, щоб роз’яснювати до тих пір, поки не стане зрозумілим. Ось тут тема «повторення – мати вчення» якраз рідна! Нативу зручно коли матеріал викладається послідовно, але схопити швидко він, як правило, не може (хоча звичайно, потрібно дивитися карту в цілому). А якщо не зрозуміє відразу, то далі нерозуміння буде наростати як сніжний ком.
Взагалі Земним Знакам, і Тельцю зокрема, зручно навчатися тоді, коли предмети йдуть блоками. Так зараз практикують в медичних ВУЗах – коли протягом певного часу вивчається тільки один предмет, потім, здаються іспити (тести, заліки) і група переходить до наступного предмета.
Сумніваюся, що школи працюють за цим принципом, але от якщо б працювали, то людям з Земної домінантою, і в тому числі, з Земними Знаками на куспиде 3 будинки ця форма навчання була б зрозумілою, приємною і дуже продуктивною.
Ну а стандартна схема шкільного навчання, коли викладається відразу 20 предметів, і головна мета не зрозуміти предмет, а пройти його – звичайно для них важка і незручна.
При цьому, гармонійний 3 будинок як-то все згладжує і дає можливість людині встигати.
А ось напружений, не змушує любити свою школу.
До речі сказати, гороскоп більше покликаний описувати потреби, ніж реальні обставини. Він як би говорить — от якщо обставини будуть такими — буде тобі щастя. Але гороскоп багаторівнева структура і один гармонійний показник, дуже часто сильно коригується іншим — менш приємним. І якщо трапляється так, що реальна дійсність не збігається з необхідним за гороскопом умовою, то цю сферу життя Натів сприймає як несприятливу.
В нашому випадку, якщо Натів з 3 будинком у Тельці потрапляє в школу, де ні про який комфорт не йдеться, і середу теж важко назвати гармонійною (найчастіше це трапляється при ураженні показників 3 будинки), то вчитися йому буде важко і школу свою він любити не буде.
У мене є Клієнтка, володарка Тельцовского 3 будинки з некритичним, але все ж поразкою, яка навчалася, в період розпаду Радянського Союзу та пов’язаного з цим кризи і безгрошів’я, яка каже – «мені досі сниться ця убога школа… ці величезні тьмяні коридори, ця голота… Я не могла і не хотіла навчатися в таких умовах, мене відштовхувала сама школа!»
Тобто, звичайно, більш-менш нормальний 3 будинок в Тільце, повинен давати по ідеї, і більш-менш нормальну школу. Але загальна ситуація склалася так, що створити об’єктивну реальність, відповідну під запити гороскопу вона не змогла, до речі, може бути на фоні інших її школа була не найгіршою. Але запити нашого Альтернатива, її вимоги до школи – вище середніх, а якщо вони не задовольняються, то вчитися йому буде важко і результати можуть зовсім не радувати.
Гармонійність ж сильно коригує об’єктивну реальність у справах відповідного будинку, в кращу сторону в очах Альтернатива.
Якщо будинок 3 гармонійний, Натів, як правило, вважає, що у нього був досить дружний клас, всі були спокійні і ставилися один до одного добре. Венера, стоячи в 3 будинку або маючи хороших аспект до його управителю, часто викликає спогади про школу, як про місце, де була перша любов, взагалі, де хлопчаки доглядали за дівчатками і все було добре.
Може бути дуже творчий клас. Або школа, де навчалися діти з благополучних, або багатих сімей.
Буває, що це школа для дітей з певними здібностями. У цій школі спочатку підібрані діти, відповідного рівня розвитку, і отже, вони багато в чому однакові, «рівненькі» — звідси і спокійне, гармонійні спілкування з собі подібними.
Що цікаво, якщо в одному класі вчилися володар ураженого 3 будинки в Овні і гармонійного у Тельці, у них будуть настільки різні спогади про школу, що вони будуть щиро дивуватися, як же може бути, щоб вони навчалися в одному класі!

При ураженні, фінансове питання може стати каменем спотикання. Це може бути багатий клас, де пресингують менш заможних (або навпаки, бідний, де «чморят» багатого), а може бути і звичайний клас, зі звичайними дітьми, які, тим не менше, чомусь вибирають жертву, яку починають цькувати через її зовнішнього вигляду, одягу і подібних Венеринаских речей.
Але в цілому треба відзначити, що Овенский і Тельцовский 3 будинок це, все ж, 2 великі різниці. І ймовірність перенести якісь реальні небезпечні ситуації або жорсткі проблеми, володарю 3 будинки в Тільце буде тільки у випадку серйозної поразки. Поразка 3 будинки в Тільце це більше завзяття, ніж реальні побої, скажімо (як було б при Овні).
До речі сказати, 3 будинок у Тельці (якщо інші показники картки не змінюють судження), говорить про те, що Натів не буде змінювати у своєму житті багато шкіл – як правило, це одна школа, принаймні, від 1 до 9 класу.

Що стосується ситуацій на дорозі, якщо Венера не уражена, то це водіння з розряду «тихіше їдеш — далі будеш». Не люблять вони і коли водій громадського транспорту летить як на пожежу – все має бути спокійно і впевнено.
Як правило, це хороші машини. Якщо Овен може зазіхнути на те, що йому дуже сподобалося, навіть якщо очевидні недоліки і поломки (взагалі кажучи, Овен К3 може вказувати і на постійні поломки авто – більші чи менші, залежно від ураження), або, коли «сильно горить» купити машину, але немає відповідного варіанту, все одно зважитися на покупку, то Телець що потрапило брати не буде.
Телець любить машини комфортні, дорогі, престижні. Я не раз зустрічала ситуації, коли жінки з Тельцем (або Венерою) у третьому будинку, говорили – «мені не треба аби яку машину. Я краще буду їздити на громадському транспорті, чим я буду їздити на якийсь стремной машині». У чоловіків в цьому сенсі, звичайно, простіше. Він вибере машину, а не автобус, але буде її «доводити до розуму» — фарбувати, ремонтувати, поміняє, при необхідності, салон і т. д.
Якщо це чоловіча машина, то ця машина доглянута – все добре працює, все в гарному стані. Купувати вживану машину варто саме у такого продавця (звичайно, ми говоримо про відсутність серйозних поразок Венери і 3 будинки в цілому).
І тут, знову разюча відмінність від найближчого сусіда – Овна! У Овна, особливо звісно при ураженні, машина може бути зовсім не доглянута. Там де потрібно приварити – прикрутили на дріт, там де можна прикрутити на дріт, щоб доїхати до автосервісу – замотали на скотч, та так і залишили. Поки вже зовсім «півень не клюне» все так і буде «на соплях висіти». Знову ж таки – ми говоримо зараз про Овні в чистому вигляді, не підтриманому Планетами або Знаками, що дають йому можливість проявити більшу увагу і відповідальність до свого транспортного засобу.
Телець – це в більшості випадків — доглянута машина.
Як правило – це великі машини. Часто це щось типу паркетних джипів, але якщо седани, то теж великі, як човни. Тельцівські машини – це зовсім не економічні транспортні засоби. Тут автомобілі – як предмет розкоші. Дуже часто вони мають автомобілі представницького класу.
Звичайно, ми завжди пам’ятаємо, що розглядаємо карту не відриваючись від реальності – і в цьому зв’язку, орієнтуємось на той соціальний рівень, до якого належить Натів. Так, у класичному варіанті – Телець – це дорогі представницькі машини, АЛЕ якщо соціальний рівень Альтернатива такий, що в його середовищі взагалі машин практично ні в кого немає – то у нього будуть жигулі. І ці жигулі, якщо Венера і третій будинок не сильно вражені – будуть доглянуті (наскільки можливо), вони будуть показником багатства в своїй групі.
Якщо ця соц.середовище має поношені радянським автопромом, то у Альтернатива буде нехай і стара, але ауді, наприклад і т. д.

Поведінка на дорозі, досить спокійне, вальяжно, досить ввічливе, якщо Венера не вражена. Вони можу бути впертими, коли хтось веде себе на дорозі зухвало.
Приміром, їде по дорозі володар Тільця в третьому будинку з максимально дозволеною швидкістю, а позаду нього, випускаючи пар і дим і безперервно «фаря» щоб йому поступилися дорогу мчить третьедомный Овен. Телець у цій ситуації, може просто з принципу не пропускати Овна! Але при цьому він не буде хуліганити, якщо Овен захоче об’їхати його по іншій смузі, він не буде заважати — він просто впевнений в тому, що все робить правильно, і швидкість, достатня для того, щоб скрізь встигнути (Овен в цьому випадку, проявлявся б набагато різкіше).
При цьому, він звичайно набагато повільніше приймає рішення, ніж Овен, але і Овенской спонтанність і непередбачуваність у нього теж немає.
Як правило, він непогано водить, не схильний довіряти чужому думку, і робить тільки те, в чому впевнений. Він веде себе на дорозі без зайвої самовпевненості, спокійно і захищено.
Тут важливо відзначити, що коли Телець стоїть на куспиде 3 вдома, на куспиде 8-го дуже часто виявляються Ваги, а отже, між собою пов’язані 3 і 8 будинку, що робить дорогу елементом кризи. Якщо інших поразок немає, то як правило це вказує на те, що людина трошки побоюється дороги – і будучи пішоходом, і будучи водієм. З часом, знаходячи стаж, він стає впевненішим, але в самому початку свого водіння, дорога для нього джерело напруги.

Папери – Натів досить акуратний стосовно паперів. Намагається читати те, що підписує. Зберігає папери, чеки, гарантійні талони. Все більш-менш розкладено, як правило, Натів добре знає, де і що у нього лежить, і в разі потреби досить швидко знаходить потрібне.
Поразка вкаже на можливі проблеми – Уран додасть хаосу і дивацтва щодо паперів, може вказувати на зриваються домовленості. Сатурн – затягування всіх паперових справ, і при цьому, не очевидний підсумок. Нептун – неуважність, втрату, небезпека від обманів і махінацій.

Родичі. При більш-менш нормальному 3 будинку і Венері, це тісні стосунки з родичами. Родичі досить забезпечені, або принаймні, не бідують. Все досить сформовані, самостійні, комфортні. Підтримують один одного. І взагалі, при гармонійному третьому будинку – це теплі, тісні відносини, близькі зв’язки.
Але при ураженні, сама по собі Венера може обернутися горделивостью, великими очікуваннями від життя й при цьому лінощі. До речі кажучи, може вказувати і на заздрість з боку Альтернатива – він може вважати надто легко все дається.
Ну і звичайно тут треба дивитися від кого йде поразка – від Нептуна – слабкі, несамостійні, п’ють. Від Марса – агресивні, нав’язують свою думку, від Сатурна – жадібні, не емоційні, заздрісні і т. д.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок, 3 будинок у Тельці

Навігація по записах

3 будинок в Овні. Лекція 121.
3 будинок в Близнюках. Лекція 123.

4