3 будинок в Стрільці. Юпітер 3 будинку. Лекція 129.

6

3 будинок в Стрільці. Юпітер 3 будинку. Лекція 129.

3 будинок у Стрільці, Юпітер 3 будинку, управитель 3 будинку у Стрільці або в сполученні з Юпітером.

Школа.
Милостиве стан. Юпітер — Планета, керуюча щастям, успіхом, удачею, учителями і покровителями. Він наділяє нас оптимізмом і дає можливість «не помічати» якихось неприємностей, навіть якщо вони трапляються.

Той будинок, де стоїть Юпітер, в більшості випадку визнається будинком, справи якого вирішуються легше і простіше інших.
Тому, потрапляючи в 3 будинок, він, як правило, дає хорошу школу, велику, світлу і престижну. Природно, це може бути школа або клас з мовним ухилом, або Натів, який демонструє найбільший інтерес і здібності до іноземних мов.
Досить часто, цей показник вказує на те, що в процесі навчання Нативу довелося поміняти не одну школу. Правда, в більшості випадків, це не приносить якихось серйозних душевних травм (навіть якщо показник якийсь із наступних шкіл виглядає не кращим чином, і там Нативу довелося не солодко, це залишається як фрагмент, а загальне відчуття від шкільних років, все одно буде хорошим).
Юпітер або Стрілець в 3 будинку, що часто дає школу, велику в плані самого приміщення або кількості учнів. У моїй практиці був приклад, коли Натів вчився в школі, будівля якої колись належало палацу культури – в часи приватизації будівля викупили і зробили з нього приватну школу. У цьому прикладі взагалі багато Юпітера – це і більше будівлю і престижна і дорога школа.

Звичайно, більшість людей вчаться у звичайних типових школах, але цікаво, що всі згадують свої школи по-різному – гороскоп якраз і відображає це особисте сприйняття. Якщо людина з Козерогом в 3 будинку (при відсутності підтримки бенефакторов) часто говорить «я весь час мерзла», або «школа була темною і сирої/ старій/ бідною і т. д.», то власник Стрільця в 3 будинку, будучи випускником тієї ж самої школи, скаже – «у нас були величезні рекреації, за якими ми весь час бігали! І взагалі народу в школі було багато!», навіть якщо там було стандартне кількість учнів. Це відчуття, яке породжує той чи інший елемент гороскопу – суб’єктивне бачення ситуації.

Стрілець в 3 будинку дає хороший, дружний клас, приємні спогади. Самому Нативу важливо бути авторитетом, кращим серед кращих. Йому важливо саме повага – щоб його шанували, поважали, вважали розумним і далекоглядним.
Звичайно ж, Юпітер або Стрілець, як елемент 3 будинку, дуже часто дає всілякі «пости» в шкільному житті – це старости, комсорги, члени шкільного самоврядування. Буває, що замість Альтернатива, важливу роль виконує його мама – голова батьківського комітету, а це, само собою виділяє і фігуру Альтернатива (людина з сильною «дахом»).
Володарі Стрільця або Юпітера в 3 будинку, якщо карта не має якихось серйозних поразок, легко знаходять спільну мову з учителями і дітьми. Їх, як правило, люблять.
В цілому, вони непогано вчаться, але треба відзначити, що досить часто, бувають ледачі. І вирази вчителів «він такий розумний хлопчик! Міг би бути відмінником, але лінуватися!»- дуже часто стосується третьедомных Юпитерианцев (Стрільців). При цьому, досить регулярно, доводиться чути від них (або їх мам), що оцінки їм ставлять «за красиві очі» — тобто не буквально за красу, звичайно (це не їх сигнификация), а за добре ставлення – вони здатні викликати стійку симпатію.
Стрілець – вогненний, мутабельный Знак, само собою, йому не подобаються всякі нудні заняття. Йому не цікаво з уроку в урок повторювати одне і те ж. Йому не подобаються монотонні, педантичні вчителя. Йому хочеться, щоб було цікаво і швидко.
Будучи одним з управителів освіти, Юпітер (Стрілець), дає добрий розум. Але мутабельность, і загальна добротність заважають концентрації. Як і всі Вогненні знаки, він добре сприймає інформацію на рівні ідеї – він зрозумів (або не зрозумів, але подумав, що зрозумів) – і це достатньо. Занудно розжовувати, і пояснювати по 50 раз йому не цікаво.

Все таки, Юпітер – не Меркурій, і Стрілець не Близнюки. Якщо другий – учень, то перший – вчитель. А вченого вчити – тільки псувати J. Тому, не дивлячись на непогані шкільні показники, і загальну любов до навчання, ВЧИТИСЯ їм насправді важко. Це стосується не тільки третьедомных Стрільців, або Юпитеринацев, але володарів Меркурія в Стрільці, або з’єднанні (або іншому аспекті) з Юпітером або взагалі виділених Стрільців. Багато з них, прочитавши це висловлювання, відразу ж заперечать – ні! Я люблю вчитися! Я взагалі все життя вчуся!». Але в тому-то й феномен Стрільця, що він, люблячи вчитися, насправді – не стільки любить вчитися, скільки любить все знати. Звідси і дуже швидко приходить до нього відчуття знання.
Скажімо, коли вони вчать мови, вони, щойно дізнавшись алфавіт, накупають собі книжок типу «троє в човні, не рахуючи собаки» і «читають» їх. Або прийшовши на курси астрології, ще не дізнавшись азов – накупають собі купу профільних книг типу «медична астрологія» або виїжджають на семінари з езотеричної або який-небудь кармічної астрології. І найголовніше – несуть свої «знання» в маси.
Сенс в тому, що їм здається, що вони все це вже знають J. Звідси, до речі, і скарги вчителів на лінощі – вони, насправді, не стільки лінуються, скільки їм не цікаво. Їм здається, що вони це знають.
Природно, в розмові з ними, будь, непосвяченому в тему людині, запросто буде здаватися, що так і є, адже що-то, а міркувати, філософствувати і з глибокою переконаністю відстоювати тільки що народилися в них концепції, щодо зовсім незнайомого їм (об’єктивно) предмета – вони вміють. Я, з любов’ю, називаю всіх сильних (або третьедомных) Юпитеринацем – фахівцями у всіх питаннях J.

Тут важливо зазначити, що по-справжньому ВЧИТИСЯ Натів все ж може, АЛЕ з однією дуже важливою умовою, Вчитель має бути для нього авторитетом. Юпитерианец не роздає авторитет авансом, його треба заслужити. Він не приймає нав’язаних авторитетів – адміністративне розпорядження вважати людину головним/розумною/вчителем – він ігнорує абсолютно спокійно і природно. Якщо ВІН не вважає вчителі – Вчителем, то він не буде робити вигляд, або тим більше реально слухати цю людину. Але той, кого він поважає, хто довів своє право Вчити, той буде авторитетом дуже довго, і похитнути віру в нього буде складно (Юпітер вміє прощати тих, кого поважає).

Згадалася ще одна цікава риса третьедомных Стрільців (Юпитеринацев) – якщо в класі є доморощений правозахисник, то це, як правило, володар Стрільця або Юпітера в 3 будинку або якимось іншим образів виділений в темі мови або освіти Юпітер. У всіх ситуаціях, коли вчитель починає висувати свої вимоги або претензії до учнів, у разі, якщо Натів вважає їх надмірними, він починає відстоювати свої інтереси виразами типу «не маєте права!», «Ви порушуєте права людини!», «використання дитячої праці заборонено міжнародною конвенцією з прав людини/конституцією/кримінальним кодексом/ правилами внутрішнього розпорядку і т. д. і т. п.». При цьому, майже ніколи він не те, що не читав, але навіть і обкладинку названих документів не бачив. Але щось десь чув/ читав в і-неті/сподобався вислів/ взяв на понт» і т. д. Звичайно, так роблять не всі Стрільці в 3 будинку. Але серед тих, хто користується такими прийомами Юпитерианцев (в тому числі і 3-домных) найбільше.

Дорога

Дорогі, великі машини. Часто міняють авто і, як правило, завжди з поліпшенням.
Люблять цікаві кольори – яскраво сині автомашини, сложносоставные, глибокі червоні, пурпурні. Рідко зустрічаються на дорозі – золоті або дзеркальні автомобілі це теж найчастіше вплив Юпітера або Сонця (іноді, але значно рідше – Водолія).
На дорозі ведуть себе досить вільно. Часто люблять керувати машиною, люблять «кататися». Багато хто із задоволенням роблять далекі поїздки на машині.
Добре знають, а ще точніше, добре вміють відстоювати свої права. Серед сперечальників з Даішниками, упирающими на порушення їх прав, найбільше саме людей з Стрільцівського (Юпитерианской) домінантою.
Можуть мати дуже широкі зв’язки, в які потрапляють і впливові люди (пам’ятаємо, що 3 будинок-це ще і будинок нашого найближчого оточення). Тому, у разі необхідності можливий і «дзвінок другу», вирішального відповідні проблеми.

На менш заможних власників гороскопу, Юпітер 3 будинку може впливати і як бажання володіти тим, що йому не по кишені. Тому, особливо в разі поразки, можуть купувати завідомо дорогі машини, які складно не те, що утримувати але і за які не так просто і розрахуватися (в кредит, наприклад).
На дорозі почувають себе добре, і часто, мають відчуття «господарів дороги». Але на відміну від Овна або сильного Скорпіона, це безумовно більш милостиве стан, що дозволяє людині бути великодушним. Тому, вони люблять пропускати машини, давно і безуспішно подають сигнал про необхідність здійснити маневр. І люблять потім розповідати про це (може бути не про конкретних випадках, а більше про тенденції), волаючи інших шляхетності на дорозі (Юпітер має вчити).
Тому на дорозі — як правило, і для них все добре і вони для оточуючих (якщо не звертати увагу на можливі панські замашки) – цілком зручні і адекватні.
Будучи пішоходом, як і у всіх вогняних, у нього одна проблема – відчуття власної правоти. Якщо прибрати її та бути уважним і обережним – то все буде добре.
Ну і непогано все-таки знати свої реальні права, особливо якщо Юпітер вражений. Тому що, представляючи закон, Юпітер, при ураженні може дати і проблеми від нього.
Родичі
родичів багато. Багато і різних. Як правило, Натів у них в авторитеті, його вважають склалися, успішним і шанованим людиною.
Самі родичі теж можуть бути людьми знатними, багатими, щедрими і т. д. При цьому, можу бути горделивыми, зарозумілими, допомагають і одаривающими, але при цьому, підкреслюють свою важливу роль.
Цікаво, що вплив Планети або Знака ніколи не можна передбачити – вона може продемонструвати одну свою сторону, може інший, може дві разом і так вчинити в будь-якому поєднанні.
Зокрема, щодо родичів, мені зустрічалися і такі ситуації, коли родичі були людьми зовсім нічим непримітними. Щодо Альтернатива – взагалі без досягнень, так і стосовно соціуму теж. Але при цьому, дуже горделивыми, предъявляющими якісь неймовірно високі вимоги до Нативу, щоб на їх погляд, він міг їм якось відповідати.
Часто, Натів, вибирає когось з родичів собі в авторитети, прислухається до цієї людини, поважає і любить його. І похитнути віру в цієї людини буде складно.
Взагалі, дуже потребують оточенні людей (родичів або друзів), яких будуть поважати, якими можна пишатися (у хорошому сенсі слова) і які буде поважати його і пишатися ним.
Повага – одна з найбільш важливих слів для Стрільця (Юпітера).
Документи
в цілому – все добре. Але, зайва впевненість у тому, що все добре і що так і буде продовжуватися, може призвести до неуважності, за яку доведеться платити.
Правда і тут, Юпітер залишається Юпітером, і найчастіше, якщо він не має серйозних поразок, навіть неприємності закінчуються нормально.
Багато говорять, що їм щастить у паперових справах, і дивуються, коли володарі Козерога або ураженого Плутона розповідають як довго і болісно вони «вибивали» якусь довідку.
Широкі і корисні зв’язки теж грають не останню роль, тому якихось особливих проблем, у них, я, як правило, не зустрічала.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок у Стрільці, Юпітер 3 будинку

Навігація по записах

3 будинок в Скорпіоні. Плутон в 3 будинку. Лекція 128.
3 будинок в Козерозі. Сатурн в 3 будинку. Лекція 130.

4