3 будинок в Скорпіоні. Плутон в 3 будинку. Лекція 128.

6

3 будинок в Скорпіоні. Лекція 128.

3 будинок в Скорпіоні, Плутон у 3 будинку, управитель 3 будинки в Скорпіоні або в сполученні з Плутоном.

Школа.
Треба сказати, що це складне становище і тут, як правило, навіть при відсутності будь-яких серйозних поразок людина не бачить свою школу в такому райдужному світлі, як раніше розглянуті Знаки.

Карта повинна бути дуже гармонійною, а третій будинок добре підтриманий, щоб людина отримувала задоволення від своєї школи, радів зустрічі з однокласниками, щоб школа давала Нативу приємні емоції.
Як правило, люди, з куспидом третього будинку в Скорпіоні або з Плутоном в 3 будинку, особливо при ураженні, згадують своє навчання без особливої радості. Вони дуже часто говорять про те, що це місце, яке так чи інакше змушувало їх страждати, або відчувати напругу (в більшій або меншій мірі залежить від ступеня ураження). Але ось що це місце, яке ну ніяк не можна назвати для них комфортним і приємним, це говорять практично всі.
У школі могла бути давить атмосфера. Це могла бути школа, в яку Альтернатива відправили без його бажання і рішення – наприклад, інтернат – де людина стикається з середовищем відразу як з великою і найчастіше недружньо спрямованої до нього спільністю.
Не слід думати, що дорогі престижні школи, де-небудь в Англії, куди багаті люди відправляють своїх дітей вчитися, розглядаються дітьми як щось вкрай милостиве. Не можу сказати, що моя повсякденна практика регулярно зводить мене з людьми, які закінчили подібні школи, але ті рідкісні приклади, які трапляються, поки осічок не давали – на кусиде 3 будинки опинявся Скорпіон або Козеріг (Плутон або Сатурн в 3 будинку), в натальной карті або карті релокації. Діти, в більшості випадків не помічають «дорожнечі і престижу» установи, а просто відчувають свою відірваність і брошенность. До речі сказати, і Скорпіон і Козеріг – крім іншого, керують статусом і дорожнечею.
У більшості випадків, Плутон або Скорпіон в 3 будинку дають тенденцію до придушення, неприйняття і ця позиція культивується.
Всі Ви знаєте, що Скорпіон управляє кланами, великими групами людей, об’єднаними чимось значним, важливим. І, виходячи з цього, багато хто, напевно, скажуть – «ну хіба це не може бути школа, як велика родина! Відносини як з фільму Бригада «ми з першого класу разом!»?». Звичайно, можуть! В житті всяке буває. Але ЧАСТІШЕ, на жаль, відтворюється менш милостивий сценарій.
Знову ж таки – це не говорить про те, що Вам потрібно кожен раз, бачачи такий будинок 3 впадати в паніку, або заганяти туди Вашого Клієнта – немає! Але це сигнал для Вас звернути увагу на психоемоційний стан дитини. Скажімо, якщо приходить мама з приводу консультації для дитини і говорить, що він постійно хворіє і Ви бачите при цьому 3 будинок в Скорпіоні або Плутон у 3 будинку, особливо при ураженні і особливо при ураженні до елементів 1 будинку – не треба відразу кидатися в дослідження 6 будинку. Можливо, його хвороби це реакція на те, що відбувається в школі. Тим більше, якщо мама приходить з приводу успішності – тут треба дослідити причину – можливо дитині просто ДУЖЕ ПОГАНО в тому колективі, куди він потрапив, і ні про яке навчання мови йти не може.
Тобто для нас – астрологів, кожен побачений негативний показник (а Ви розумієте, що Скорпіон є у всіх у нас, так само як Плутон або інші малефакторы) – це привід для пильного вивчення відповідної проблеми, пошук рішення, а не підстава для залякування Клієнта і навіювання йому почуття безнадії і безвиході.
При ураженні 3 будинки, особливо в бік першого, мені розповідали і про байкотах, і про якомусь мовчазної виключення з групи. Хтось ображали морально (це частіше), когось фізично. Якщо є ураження до елементів 1, і особливо Венері/Місяці у дівчаток, або Сонця і Венери у хлопчиків, могли бути якісь сексуальні «непрятності» — до когось приставали, хтось ображали/принижували на сексуальному ґрунті – але знову ж таки – тут вже має бути пристойне поразка з участю елементів 1 вдома.
Якщо поразок до елементів 1 вдома немає, але в цілому, третій досить напружений, то Натів міг не піддаватися нападкам безпосередньо, але бачити що це відбувається з кимось і переживати стрес від побаченого.
Приміром, одна власниця 3 будинки в Скорпіоні (К3 останні градуси Ваг, Венера у Леві, а далі повністю Скорпіон. На К3 поєднання Плутона і Сатурн у Терезах) — так згадує одну з своїх шкіл (не першу, але вона ДУЖЕ багато переїжджала в дитинстві і змінила за час навчання 7 шкіл, так що в першій відучилася зовсім не багато і у зв’язку з віком нічого примітного про неї не пам’ятає) – «у нас школа була всередині великого кримінального кварталу. Та що там творилося – це як раз були лихі 90-е. Були навіть дівчатка з ножами, що вже говорити про хлопчиків. В школу було ходити реально страшно, хоча мене й не чіпали (взагалі у Альтернатива дуже гармонійна карта). Там була така атмосфера, що страшно було навіть вчителям. Найбільше діставалося дуже старому вчителеві з фізики. Я пам’ятаю, як в 9 класі, на уроці фізики я сиділа і плакала від того, як поводилися з цим вчителем, мені його було просто несамовито шкода».
При всьому при цьому, люди, з таким 3 будинком, як правило, виносять зі школи великий життєвий досвід, багато з них кажуть «школа для мене – це реальна школа життя!» вона мене багато чому навчила (маючи на увазі, найчастіше здатність вистоювати при великому опорі середовища, багато вчаться жалості та співчуттю).
Якщо елементи 3 будинки напружені, але знаходяться в хороших аспектах до елементів 1-го, то часто люди говорять, що в школі було приблизно так, як описано, АЛЕ головний «авторитет» мав до них ніжні почуття або якийсь меркантильний інтерес, за рахунок чого захищав і допомагав.
Якщо будинок 3 і Плутон добре аспектовані, то Натів сам може виступати центром якоїсь великої і важливої групи. Може бути гарною, може бути немає, але провідним він теж може бути (при гарному всіх елементів 3 будинки).
Тут же може бути і Натів, як секс-символ школи. Самий небезпечний, але бажаний хлопчик, або фатальна дівчинка. Але, як правило, тут мають бути якісь додаткові показники.
Зате, якщо вони підуть у вищий навчальний заклад, то вони, як правило, добре вчаться і виходять великий кайф від процесу (якщо звісно 9 будинок не має серйозних поразок) – тут починається «розслабуха» J. На тлі пережитого – ВНЗ, як правило, бачиться місцем майже ідеальним.
Що стосується самого навчання – як правило, люди з таким 3 будинком здатні добре і глибоко навчається. У тих предметах, які їм цікаві, вони можуть бути великими фахівцями. Вони здатні глибоко копати, вивчати предмет з повним зануренням, але народження інтересу до предмета, справа дуже інтимна і може зовсім не залежати від типу подачі, педагога і інших зовнішніх умов.

Дорога

Машини брутальні, чорні, темні, червоні, тоновані. Великі машини. Часто, людина ховає свій страх перед дорогою, за розміром або зовнішнім виглядом автомобіля.
Плутон любить престижні машини, все дороге.
Раніше – це були машини, популярні у бандитів. Зараз, ця тенденція вже відійшла, але якщо запитати чоловіка з Плутоном в 3 будинку, яка у нього була машина в 90-их, дуже багато відповідають щось типу «тонована дев’ятка» ;).

Якщо статус не дозволить обзавестися дорогим авто, то дорожнечу замінюють спец-ефектами – якимись «брутальними» номерами, тонуванням, аерографією, або хоча б просто підмальовують «ріжки і хвіст» на емблемі «мазда», або приклеюють відповідні картинки (не лише до речі «страшного» характеру, але і може бути сексуального спрямування) і т. д.
Дорога, особливо на перших порах, представляє елемент кризи. Як правило, йому не дуже приємно і не дуже спокійно знаходиться на дорозі.
При ураженні можуть бути аварії і небезпеки шляху. Зокрема, людина може постраждати від людей Плутонічного типу – тому, так само як і у випадку з Овном – не ведемося на провокації, не вступаємо в боротьбу з нахабними, прудкими і взагалі з усіма людьми Плутонічного типу.
Якщо раптом, Ви бачите, що потрапили на якийсь «розлучення», одразу викликайте міліцію, не треба нічого придумувати, ні на що погоджуватися, нікуди їхати з цими людьми – міліція, страховики і всі, кому належить залагоджувати ці справи – це Ваші перші помічники в такій ситуації.
Треба зазначити, що Натів і сам може мати тенденцію доводити, хто сильніший, з приводу і без приводу з’ясовувати хто «господар», на дорозі «лізти на рожен» і т. д. І треба розуміти, що якщо цей будинок має поразки, то подібна поведінка запросто може стати причиною неприємностей. Поразка в 1 будинок – може постраждати сам Натів, у 2-й це буде дорого коштувати, в 6-й постраждає здоров’я і т. д.
Якщо інших поразок немає, то це може вказувати на дуже стрессоустойчивого людини. Навряд чи він не буде відчувати деякого напруги (принаймні, на перших порах), але справлятися з ситуацією буде добре.
У якійсь небезпечній ситуації, така людина може бути самим зібраним, реагувати швидше і правильніше всіх (до речі, поразка теж не виключає такої здатності до мобілізації). До речі сказати, вражений 3 будинок в Скорпіоні або Плутон у 3 будинку, може вказувати на те, що Натів стикається з небезпечними ситуаціями, часто буває свідком аварій або якихось інших неприємностей на дорозі (без поразок у 1 будинок, особисто його і його машини це може зовсім не торкатися).

Якщо 3 будинок не має суттєвих поразок, то нахабства, хамоватости, зухвалої поведінки вони, як правило, не демонструють. Хоча, навіть при цьому, багато водіїв (або пасажири в громадському транспорті) виходить від них енергетики розуміють, що з ними краще не зв’язуватися.
Жінки, найчастіше дорогу бояться і не дуже люблять самостійний провід або навіть просто далекі автомобільні поїздки (якщо звичайно 3 будинок і карта в цілому не змінює судження).
В якості пішоходів, досить обережні, особливо жінки. Дороги бояться і як наслідок, ведуть себе обачно.

Родичі
Самі родичі можуть бути багатими людьми, можновладцями, що володіють якимись супер-здібностями, АЛЕ можуть бути і просто дуже важкими людьми (власне нічого не заважає їм поєднувати це показники).
можуть тиснути на Альтернатива і ображати його. Можуть постійно намагатися його контролювати, маніпулювати, грати на почутті провини (звичайно ми говоримо про поразку). У цьому випадку часто доводиться бачити, що почуття провини буквально культивується, вирощується в Нативе разом з глибоким комплексом вічних, сухих зобов’язань.
Природно, такі люди будуть ДУЖЕ неприємні і важкі для Альтернатива. З іншого боку – розв’язати відносини з ними не так і просто – вони тримають власника карти, просто канатами.
Як правило, це дуже сильні, потужні по енергетиці люди. Часто, підтримані всією ріднею – рід успішно відіграє на Нативе установки типу «генетичні корені, на відміну від зубних, не можна вирвати», закочування очей з придихом себе «вона ж твоя сестра!» і т. д. Причому, природно, що ці правила, зазвичай, працюють тільки в одну сторону – по відношенню до того, в чиєму гороскоп 3 домі оселилися Скорпіон або Плутон (і треба сказати, що щось подібне буває ще й при Козерозі).

У гармонійному варіанті – це сильні, дуже вольові люди, знову ж таки можливо наділені владою, багатством (можливо і ні). Але це вже люди, які підтримають у важку хвилину, допоможуть вистояти, витримати. Вони навряд чи будуть життєрадісними і легкими, але вірними і безстрашними бувають майже завжди.
До речі кажучи, таке положення може свідчити не тільки про проблеми у відносинах з родичами але і про проблемні родичів взагалі. Приміром, Натів може дуже переживати за когось із своїх близьких (по бічній лінії). Може бути хтось хворий, може бути у кого-то не ладиться в інших областях, що становить причину для досить серйозного занепокоєння про цю людину.

Документи
При найменшому поразку, потрібно бути гранично уважним до всіх паперовим справах. Плутон – планета кризи, тому, будучи враженим, він може змусити Альтернатива понервувати за темами того будинку, за який відповідає.
Багато скаржаться, що їх документи постійно губляться, або заповнюються з помилками, що в наслідок, змушує Альтернатива проробляти купу роботи, щоб хоч якось відновити ситуацію.
До них часто чіпляються якісь інстанції з приводу всього на світі. Штрафи, перешкоди та інші неприємності – це наслідки прояви неуважності до справ 3 будинки. Якщо Ви бачите у себе або свого Клієнта вражений 3 будинок з участю Плутона, попередьте його про необхідність завжди прискіпливо прочитувати і прояснити для себе кожен пункт договору. Зберігати всі колись видані папірці про оплату штрафів, дозвільні документи, винесені щодо Альтернатива постанови суду і т. д.
Важливо брати «квиточки» засвідчують перелік зданих документів. Якщо організація їх не дає, то знімайте на відео як Ви передаєте в руки співробітникові кожен документ, називаючи його чітко і вголос і т. д.
Зберігайте гарантійні талони і все що необхідно зберегти, для того, щоб гарантія була виконана і т. д. – те ж саме можна порадити ураженого Козерогові (хоча у цих як правило внутрішнє прагнення все зберегти) і Рибам.
Якщо серйозних поразок немає, то як правило, немає і серйозних проблем, але, затримки і переживання можуть бути присутніми. Сам Натів просто може відчувати легке тремтіння від думки, що йому потрібно буде «збирати папірці».
При хорошому положенні, і підтримки бенефакторами сильні та впливові родичі (друзі, просто зв’язку), які допомагають Нативу вирішити найскладніші проблеми.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок в Скорпіоні, Плутон в будинку 3

Навігація по записах

3 будинок в Терезах. Венера в 3 будинку. Лекція 127.
3 будинок в Стрільці. Юпітер 3 будинку. Лекція 129.

21