3 будинок в Раку. Місяць у 3 будинку. Лекція 124.

6

3 будинок в Раку. Лекція 124.

3 будинок в Раку, Місяць в 3 будинку, управитель 3 будинки в Раку або в з’єднанні з Місяцем.

Рак на куспиде 3 будинки дає людину, яка дуже емоційно ставиться до школи.
Якщо в школі добре, а добре в даному випадку, це як вдома, коли затишна атмосфера, коли емоційний комфорт, коли школа – сім’я, клас – як сім’я. Коли ніхто нікого не ображає, коли все виходить більш-менш гармонійно тоді, все добре. Тоді людина вчитися із задоволенням, все у нього виходить, він все розуміє.
По предмету вчителя, з яким у Альтернатива буде емоційний контакт, Натів безумовно буде встигати. Цей предмет дитині буде подобатися.
А ось якщо Місяць вражена (а треба зазначити, що вона так часто буває вражена!), нехай навіть мінімально (навіть перебуванням в Знаку або будинку), то школа буде викликати неприємні душевні хвилювання.
Скажімо, якщо педагог буде такий, що не підтримує дитину, або в школі будуть погані стосунки між однокласниками, які ображають або не поважають один одного, створюють якусь загрозу безпеці Альтернатива, то людині вчитися буде ДУЖЕ важко.
Він взагалі дуже емоційно ставиться до навчання. Навіть якщо все склалося більш-менш спокійно і ніяких особливих неприємностей немає, то все одно, якісь несподіванки можуть вибивати Альтернатива з колії. Наприклад, дитина раптом в 9 годин вечора згадує, що не зробив якусь роботу, або з’ясувалося, що він ненавмисно зробив не те вправу, і у нього немає часу на те, щоб виправити ситуацію, то він може настільки сильно почати вібрувати на цей предмет, що може навіть захворіти (особливо актуально при БУДЬ-яких зв’язках між 3 і 6 будинками).

Він настільки емоційно ставиться до всіх шкільних речей, що школа представляє предмет його особливого занепокоєння.
Тому коли я бачу таку карту, я, як правило, рекомендую батькам звернути увагу на емоційну атмосферу в школі.
Якщо батьки такої дитини каже «нічого не можу вдіяти! Він ледачий, вчитися не хоче! (а якщо маленький плаче весь час), я його зрушити не можу нікуди» — а Ви знаєте, що там, де в нашому гороскопі варто Рак (або Місяць) ми несдвигаемы, уперты, не маємо бажання і прагнення до зміни моделей своєї поведінки, бо це Місяць – вона глибока і дуже актуальна, щоб змінюватися під кожну зміну умова. Вона тримається за свої уявлення дуже грунтовно. Для неї поміняти щось, це практично поміняти спосіб життя, а змінити спосіб життя, для Місяця це прям подія.
Тому, якщо батьки, володаря Раку (або Місяця) у третьому будинку, починають скаржитися на те, що дитина не хоче вчитися, мама починає говорити якісь речі – він починає плакати, і у всіх у підсумку справжній депресія, то це сигнал до того, що треба пильно розглянути емоційну складову перебування дитини в школі.
Не варто забувати, що Місяць це ще й мама, а, отже, роль і поведінка мами в цьому випадку, багаторазово зростає! Ставлення мами до процесу навчання повністю перекладається на сприйняття цього процесу дитиною. І тут, дуже важливо роз’яснити мамі, силу її впливу на процес навчання, і друге – пояснити, що швидше за все, дитині погано в цій школі. Щось пішло не так, він відчуває там себе знедоленим, неприйнятим, незрозумілим. Рак – жіночий, сприймає знак, не його завдання відкрита боротьба, або існування в жорстких умовах. Тому, якщо в школі культ конкуренції, приймаються і поважаються тільки сильні і яскраві люди, а за твою лякливість, нерішучість, сором’язливість, тебе будуть, грубо кажучи «чморіть», то звичайно в тій школі, людині з Місячною домінантою в темі 3 будинки вижити буде дуже важко.
І тому, я пояснюю, що дитині просто не зручно вчитися там, йому важко. На питання, що робити, якщо будинок має 3 дійсно серйозне ураження, іноді буває доцільно відповісти «слід змінити школу, або хоча б перейти в інший клас в цій же школі (хоча однозначно, краще міняти школу)».
При цьому, само собою, має сенс оцінити 5 будинок (як друга школа), і міняти тільки в тому випадку, якщо 5 будинок не виглядає гірше, ніж 3-й.
Тиснути на дитину марно – чим більше батьки тисне, тим більше сліз він отримує. Чим більше мама намагається напоумити дитину, привести якісь аргументи і тим більше змусити, тим в більш глибоку депресію впадає і дитина і мама. А раз Луна мама – залежність від маминої енергетики, від маминої реакції тут колосальна, то в результаті виходить сумна картинка складається з мами і дитини, загнаних в кут.
Важливо завжди пам’ятати – там, де у нас Місяць, це місце дуже сильної емоційної включеності, і брати тут силою, наполегливість, нав’язуванням – справа абсолютно безперспективна, і може тільки погіршити ситуацію і зробити її більш жорсткою.

Якщо, все ж, пощастило і у Альтернатива гармонійний 3 будинок, і хороша, гармонійна Місяць, що стоїть в такому Знаку, який дає загальну добрість (Телець, наприклад), або легкість (Близнюки, Стрілець), то Натів буде говорити про школу: «школа – мій другий дім!».
Такі люди говорять про школу тільки хороше, що вони виросли в школі, ходили туди з задоволенням і там, у школі, у них був і другий будинок і друга сім’я. Багато з них зберігають тривалі зв’язки зі своїми однокласниками (нехай не зі всіма, а зі своєю сім’єю», але дружити можуть хоч все життя).
Добре підходять таким людям школи, розташовані близько до будинку, або мають репутацію «сім’ї», або школа, де навчалися батьки, особливо добре, якщо Натів дістанеться тому вчителю, який був улюбленим педагогом його мами чи тата. Але само собою, якщо у цієї школи хороша репутація.
Педагог, який в змозі організувати дітям, емоційний комфорт, який трошки «матуся», або хоча б, на крайній випадок «старша сестра» – найкращий педагог для такої дитини. Такий учитель може закласти на все життя бажання вчитися.
До прикладу, третій будинок в Близнюках сам по собі вказує на людину, яка все життя цікаво вчитися. А ось третій будинок в Раку, дасть бажання вчитися і любов до навчання в тому випадку, якщо в школі йому попався відповідний вчитель. А поганий вчитель, точно так само, може назавжди відбити бажання навіть книжки читати, не те що, вчитися десь.

Ось тому, у випадку, якщо дитині з третім будинком в Раку, погано в тій школі, куди він потрапив, має сенс пошукати щось інше, так як Рак це те, що ми виносимо з дитинства і за що потім дуже міцно тримаємося.
На дорозі це боягузливі люди, особливо при ураженні. Дуже емоційне ставлення до дорозі, дуже багато боятися.
Буває дуже смішно, коли люди починають розповідати свої дорожні історії. Як відбувається їхнє знайомство з дорогою.
Взагалі для людей, які мають 3 будинок в Раку, якщо Місяць вражена, хоча б мінімально, дорога майже завжди – місце сильного емоційного напруження.

Особливо перший час, а треба сказати, що це не короткий проміжок часу, дорога, для людини з третім будинком в Раку, місце, яке змушує його дуже хвилюватися, переживати. Багато хто з них перший час планують свій маршрут до дрібниць, ще з дому вирішуючи як вони будуть паркуватися, як будуть від’їжджати з паркування, якими вулицями вони поїдуть і т. д.
Хтось розповідає, що навіть вночі не спав, якщо завтра чекала самостійна поїздка. Чийсь страх був настільки великий, що навіть машина ламалася, кожен раз, як тільки натів сідав за кермо (настільки сильна вібрація була від Альтернатива, що навіть машина боялася J )

Якщо Місяць гармонійна, звичайно, все відбувається швидше і легше – хтось взагалі відчуває себе на дорозі «як вдома». А якщо уражена, то може так статися, що нічого в реальному житті з Нативом на дорозі, і не станеться, але його переживання можуть бути настільки сильні, що стрес від дороги він переживе не малий.
І треба сказати, що відмовляються від водіння, особливо серед жінок, в більшій мірі саме люди, чий 3 будинок якось пов’язаний з Місяцем (при ураженні, звичайно).

Скорпіонівські машини це машини для сім’ї, популярні «народні» автомобілі. Можуть бути машини, що дісталися у спадок.
Не часто володарі 3 будинки в Раку спеціально орієнтована на дорогі, престижні машини (знову ж таки, від них ще ніхто не відмовлявся, якщо є можливість, тут важливо, що ціна і престиж не будуть вирішальними у виборі і тим більше самоціллю). Місяць – це не розкіш, Місяць – це те, що дозволяє забезпечувати природні потреби Альтернатива.
В побуті – це така машина, щоб можна було і на дачу з’їздити, якісь плоди своїх праць привести, і на відпочинок всією сім’єю поміститися, та ще так, що ззаду влаштувати лежаки для дітей, а багажнику зручне місце для собаки.
Це така машина, первинне призначення якої – служити! А потім вже все інше.

Само собою зрозуміло, вони не їздять швидко (крім випадків, коли інші показники 3 будинки змінюють судження). Їздять вони обережно й обачно, але дуже сильно залежать від свого емоційного стану.
Якщо вони знаходяться в гарній емоції, вони спокійно їдуть, ведуть себе дуже адекватно. Якщо ж вони переживають якусь напругу, то й на дорогу вони переносять свій стан, і ставляться до неї вкрай знервовано.
В якості пішоходів – полохливі, обережні. Переходячи дорогу, часто мертвою хваткою вцепляются в дітей. Переходять тільки у відведених місцях і тільки переконавшись, що весь транспорт зупинився (ми, як зазвичай говоримо про чистих видах, стан Місяця і 3 будинки в цілому можуть змінити судження).
Що стосується родичів, то це тісні зв’язки, близькі стосунки. Часто більша тяжіння йде до родичів по материнській лінії, або більш особистий контакт встановлюється з родичами дружини (по прямій Місячної сигнификации). Але, при цьому, не дивлячись на присутній пріоритет, вони спілкуються і з іншою половиною родичів (хоча часто і в меншій мірі або з меншою кількістю людей).
Поняття родичів в цьому випадку досить широкий – тут і дядьки і тітки й бабусі та дідусі та рідні та двоюрідні та троюрідні і т. д. брати і сестри – це всі родичі, з якими підтримується досить тісний зв’язок.
В цілому – дуже гарні й природні стосунки з ріднею.
Якщо Місяць уражена, родичі можуть бути людьми тривожними або страшними Альтернатива.
Якщо Місяць більш-менш нормальна – дбайливі, досить емоційні.
Що стосується паперів – вони недовірливі, вразливі, обережні. Рак відповідає за дім і рід, тому всі папери, пов’язані з домом, дітьми, родичами, знаходяться в порядку.
Звичайно інші показники карти (і третього будинку зокрема) можуть змінити судження, але в чистому вигляді – з документами тут все, як правило, добре.
До речі, ось бірочки з пологового будинку, які так потрібні для звернення до астролога, набагато більш природно знаходять і зберігають люди з третім будинком в Раку (або Місяцем в третьому будинку).
При цьому, не погано, щоб поряд з ними була людина з більш адекватним і стриманим третім будинком. Тому, що на Рачьей лякливості деякі нечистоплотні люди можуть зіграти.
А в цілому – при більш-менш нормальній Місяці і 3 будинку, якихось особливих проблем з паперами у цих людей, мені не зустрічалося.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок, 3 будинок в Раку

Навігація по записах

3 будинок в Близнюках. Лекція 123.
3 будинок у Львові. Сонце в 3 будинку. Лекція 125.

11