3 будинок в Овні. Лекція 121.

6

3 будинок в Овні. Лекція 121.

3 будинок в Овні, Марс в 3 будинку, управитель 3 будинки в Овні або в сполученні з Марсом.
Очевидно, що така дитина буде проявляти інтерес до школи і непогано вчитися, в тому випадку, якщо в школі заохочується самостійності, якщо допускається можливість самореалізації, якщо є можливість конкурентної боротьби. Всі ці речі стимулюють дитину, змушують його бажати вчитися.
Але у випадку, якщо школа навпаки, дуже засмічена, якщо там нема де проявити себе, проявити свої індивідуальні особливості, то така дитина вчитися з великою неохотою, йому ставати лінь, йому не цікаво. Звідси з’являється погану поведінку. І зовсім не обов’язково, щоб Марс був уражений, він може бути цілком нормальним, але сама атмосфера в школі – нудна, нецікава і звідси випливають наслідки у вигляді поганої поведінки (щоб хоч якось себе розважити).

Взагалі кажучи, люди з сильною Овенской домінантою вчаться не погано, і навіть добре, але головне – у них завжди є своя думка, своя позиція. У них сильна логіка, вони здатні доводити, що вони здатні переконувати, здатні вести за собою. І якщо дитина займає гідне місце в цьому класі, має можливість бути лідером, відкрито висловлювати свою точку зору, дискутувати з викладачем на рівних – він показує дуже гарні результати.
Якщо Марс і 3 будинок не вражений, і не має напружених аспектів до елементів 1,8,12 будинків, дитина затребуваний, цікавий, підтриманий. Школа для нього місце для самовираження і в цілому, там все добре.
Звичайно, Марс може вказувати і на спортивні школи, спортивні досягнення, численні секції, відвідувані в період навчання в школі, або, при підтвердженні іншими показниками, може давати «спортивну зірку» класу або школи.
Як правило, приємні спогади про школу, зберігають люди, які не мають напружених взаємодій між елементами 3 і 1, 3 і 8, або 3 і 12 будинків і взагалі коли 3 будинок не сильно вражений.
Люди з сильною і гармонійним 3 будинком в Овні, згадуючи свою школу часто кажуть – «о! у нас такий клас був відмінний, ми і в походи ходили, і влаштовували дискотеки і взагалі у нас так весело було!»
А ось вражений Марс, може вказувати на конфліктний клас, на забіякуватих дітей. Якщо елементи 3 будинки при цьому вражають елементи 1-го, то відповідно, боротьба буде між школою (однокласником) і нативом. Якщо елементи 3 будинок не вражають елементи 1-го, але самі по собі вражені, і тим більше, вражені Плутоном, 8 будинком, і т. д. то дитина може відчувати стрес від школи, навіть якщо безпосередньо його, ця ситуація не стосується. Просто сама обстановка може бути войовничої і жорсткою.

Буває, що і сам Натів проявляє крайню жорстокість і агресивність у школі, але на підставі лише 3 будинки робити такі висновки передчасно, треба дивитися карту в цілому.
Загалом, вражений Марсіанський 3 додому це завжди небезпека від агресії в школі (та інших ситуацій 3 будинки).

Що стосується прийнятних способів навчання, то повторюся – все повинно бути динамічно, швидко, активно. Процес навчання повинен бути націлений на саморозкриття. Затягування, і горезвісне «повторення мати навчання» — це не для них – їм нудно (хоча, знаючи їх пам’ять повторювати їм, звичайно, має сенс).
Їм цікаво тоді, коли педагогом вітаються диспути, коли сам педагог любить і знає свій предмет, коли йому самому цікаво – тоді і Натів виявляється, розкривається. Може бути він і не буде відмінником, але встигає, помітним, яскравим і дзвінким він буде. Можливо, він не буде любимо усіма викладачами (кому-то буде здаватися, що він вискочка, а кому-то, що хуліган), але той учитель, який підходить під вищеописані характеристики, ладити з Нативом буде просто чудово (звичайно ми говоримо про відсутність серйозних поразок).

Що стосується дороги, то Марс в чистому вигляді, дає Альтернатива, який любить активну, швидку і досить агресивну їзду. Такі люди можуть хуліганити на дорозі, навіть маючи не сильно вражений Марс.
З непораженным Марсом це, як правило, виражається в надмірній зайвої самовпевненості. Вони вважають себе экстраспециалистами, екстра-водіями, клеять на лобове скло всякі написи типу «шумахер», «хуліган», «нічний вовк» та інше в тому ж дусі, що, як їм здається, закріплює їх статус людини, що володіє ситуацією.

Якщо Марс і карта в цілому не уражена, то, як правило, це нічим фатальним не закінчується (принаймні для самого Альтернатива). Людина може вести себе досить агресивно, або принаймні активно, їздити на червоній (чорної), швидкої, хорта машині, такий, що викликає відчуття деякої побоювання у інших учасників дорожнього руху і змушує їх триматися подалі. Але при цьому, якщо Марс і карта в цілому не сильно вражені, то якихось екстраординарних подій, як правило, з ними не відбувається. Якщо і будуть аварії, то все більш-менш нормально закінчується як для Альтернатива, так і для його оточення.
А ось якщо Марс вражений, то це може вказувати як на агресивну їзду самого Альтернатива, так і на дорогу – як агресивне середовище по відношенню до Нативу. І від цього вже й відповідна поведінка – в кращому випадку, вони можуть матюкатися за кермом, а в гіршому – це можуть бути всякі небезпечні перегони на дорозі, хто сильніший, хто могутніше, нахабніше. Це можуть бути потім і бійки та чвари. Звичайно, це можуть бути аварії. І в разі, якщо Марс має серйозне поразку, то має сенс задуматися над цим. Бо аварії можуть бути небезпечними і наслідки можуть бути трагічними.
Пам’ятаємо, що це вказівка на небезпеку від агресивних або молодих людей (особливо чоловіків), в ситуації 3 будинки ВЗАГАЛІ. Тому, скажімо, якщо у Вас сильний, вражений 3 будинок, з участю Марса, і тим більше, якщо він вражає елементи 1,8,12 будинків, то користуючись послугами таксі, намагайтеся не сідати до молодим водіям, будьте обережні з машинами, що підпадають під Марсіанські характеристики і т. д. тобто трошки підлаштовуйтеся під свій третій будинок і будьте обережні.
Природно, Ви можете сісти в машину і тільки по дорозі з’ясувати, що водій хам, або який-небудь націоналіст (все агресивно-ідейні це теж Марсіани), або скажімо, в автобус зайшов якийсь чоловік, який з порога почав всім хамити, грубити і т. д. – намагайтеся стримати Марсіанські пориви (там де у нас Марс, ми активні і діяльні), і не лізьте на рожен – утримайтеся від вступу у всілякі дебати, і тим більше, крики, сварки, з’ясування стосунків, так як ця ситуація може виявитися для Вас небезпечною.
Взагалі, маючи вражений Марсіанський 3 будинок, агресія щодо сусідів, родичів, учасників дорожнього руху (пішоходів), в школі, магазині, на базарі й вокзалі (а так само всіх інших місцях, підходить під сигнификацию 3 будинки), може бути небезпечною для Альтернатива.
Само собою, Нативу з ураженим 3 будинком в Овні ні в якому разі, не можна переходити дорогу на червоне, не варто перебігати дорогу в недозволеному місці, або у належному дефілювати по дорозі з почуттям власної правоти. Взагалі, як це не дивно, будьте особливо пильні там, де Ви на 100% праві» — Правота – це чисто Марсіанська річ. Як тільки, в ситуації 3 будинки у Вас виникло відчуття «я можу так робити, тому що я правий» — ВІДРАЗУ зупиняйтеся і перевіряйте, чи всі думають так само.

Всі вирази типу «спи спокійно, дорогий пішохід, ти був правий!», у першу чергу ставляться до людей з сильною Овенской домінантою. А з урахуванням того, що ця фраза ставитися до дорожньої історії, то в першу чергу до Овна або Марса в 3 будинку (ще правда і 1 будинок дає щось дуже схоже). Тобто тут небезпека в першу чергу йде від того, що людина нехтує обережністю, знаючи, що правда не на його боці.
Маючи вражений Марс в 3 будинку, утримуйтеся від поспішних висновків, від прагнення рубати «правду-матку», від якихось несподіваних, необдуманих поїздок. Взагалі всього різкого, пов’язаного з 3 будинком, краще уникати.
Марс управляє агресивними людьми і, в тому числі, розбійниками, тому якщо Марс, 3 будинок в цілому та карта взагалі, досить вражені, то звичайно має сенс побоюватися молодих, красивих, брутальних і нахабнуватих. Темними вулицями самоті не ходимо, нікому нічого не доводимо, агресивні розмови не вступаємо, у громадському транспорті та в цілому, у громадських місцях ні з ким не сперечаємося, тому що Марс, будучи елементом 3 будинку буде змушувати Вас реагувати на третьедомные ситуації, але він же, при ураженні, формує і небезпека. І треба сказати це більше ніж осад від неприємної розмови, він може привести і до бійки і до чого-то навіть більш неприємним.
Що стосується паперів – взагалі Марс це самовпевненість. Це впевненість в тому, що я вирішу будь-які проблеми – «я зможу», або «я такий крутий, мені ніхто нічого не скаже», або звичне «я прав» — ця зайва самовпевненість досить часто може створювати проблеми – більше (при ураженні) або менші (при нормальному Марсі), але все ж це якісь зайві заморочки.
Тому у всіх своїх паперових справах, проявляйте обережність, пильність. Перевіряйте буквально кожну «карлючку», кожну кому. Якщо Вас щось бентежить, то не потрібно покладатися на «авось», думати що «пронесе» і т. д.
Природно, при ураженні може вказувати на небезпека від вогню. Їх можуть порвати, порізати дітлахи, тому всі цінні папери і документи тримаємо подалі — тому що це небезпека від різного роду механічних пошкоджень. Щоб до паперів мали доступ тільки ті, кому належить.
Родичі. Якщо Марс і 3 будинок в цілому, не сильно вражені родичі бачаться нативу як люди активні, завзяті, сміливі, енергійні, самостійні, рішучі і взагалі дуже цікаві і привабливі своєю енергійністю.
А ось якщо будинок 3 вражений, то в цьому випадку можна говорити про те, що родичі в цілому (або якийсь конкретний представник, якщо ми беремося шукати серед усіх родичів когось конкретного) будуть людьми агресивнішими, прагнутимуть нав’язати свою думку, командувати, «брати голосом» або кулаками, якщо їх авторитет не визнається.
Взагалі збіговисько родичів в цьому випадку (при ураженні), як правило, приносить конфлікти, сварки, або як мінімум, розмови на підвищених тонах, іноді доходить навіть і до кулаків. Ну і природно, Нативу варто утриматися від участі в цих перепалках, незважаючи на прагнення довести «хто в домі господар» і хто знає краще за всіх.
Якщо Марс і 3 будинок не вражений, то родинні посиденьки теж будуть гучні, і теж всі будуть прагнути продемонструвати себе, але ця гучність буде з розряду «шумно». Хоча і в цьому випадку, вчити один одного тут будуть майже обов’язково.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок, 3 будинок в Овні

Навігація по записах

120 лекція 120. 9 будинок гороскопа. Вступна лекція, частина 3
3 будинок в Тельці. Венера в 3 будинку. Лекція 122.

10