3 будинок в Козерозі. Сатурн в 3 будинку. Лекція 130.

6

3 будинок в Козерозі. Сатурн в 3 будинку. Лекція 130.

3 будинок в Козерозі, Сатурн в 3 будинку, управитель 3 будинки в Козерозі або в сполученні з Сатурном.

Школа.
Як я вже багато разів говорила, Козеріг – Знак подолань і в цілому відповідає за нестачу чогось. Тому в плані школи, він найчастіше вказує на небагату школу, школу, віддалену від дому, в тому числі інтернати, пансіонати. Були серед моїх Клієнтів і люди, які навчалися в школах при лікарнях (за станом здоров’я вони змушені були на якомусь етапі свого життя довгостроково перебувати в лікарні, правда, для цього повинні бути, додаткові показники). Може просто вказувати на школу, далеко від дому – куди потрібно щодня їздити, втрачаючи час і позбавляючи себе можливості зайнятися чимось більш цікавим.

Досить часто скаржаться на холодну школу. Так само, регулярно говорять про старої або якийсь недоглянутої, бідній, запущеної школі.
При цьому, Козеріг в плані грошей – один з самих суперечливих Знаків. Відповідаючи в цілому за брак і бідність (ще в старих книгах по астрології, під Сатурном йшли бідняки), він управляє і недосяжним статусом, дуже високим соціальним становищем. Тому, хоч і значно рідше, ніж перша група, все ж досить регулярно Вам будуть зустрічатися люди, які вчилися в дуже дорогих, престижних школах. При цьому, це так само можуть бути видалені школи – коли дитину відправляють вчитися за кордон, чи він живе при школі і т. д.
Іноді розповідають про школах, з роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток.
Крім того, це можуть бути закриті школи, щось типу «школа для дітей членів уряду».
Сенс в тому, що навіть у випадку з багатими школами, внутрішнє ставлення дитини до процесу навчання буде пов’язано з певною відстороненістю, скутістю, выключенностью із звичною і зручною середовища.
Природно, 3 будинок Альтернатива може бути підкріплений впливами бенефакторов і в цьому випадку, ситуація значно пом’якшена, але сам по собі Козеріг дає саме такі умови, тоді, коли стосується справ 3 будинки.
Відносини з іншими учнями теж рідко рясніють ніжними зв’язками. Досить регулярно відзначається ситуація відстороненості від групи в цілому, трапляється що згадують і про бойкотування. Хоча багато володарі 3 будинки в Козерозі, згадують, що у них був якийсь один надійний друг (для деяких — «товариш по нещастю») у дворі (це теж 3 будинок) або в школі, зв’язок з яким потім ще довго підтримувалася.
Це можуть бути і відносини з вчителями на основі жорсткої субординації. При цьому треба сказати, що якщо карта не містить серйозних поразок (3 будинок зокрема), то така модель сприймається Нативом як прийнятна.
Що стосується самої навчання, то вчаться третьедомные Козероги і Сатурниацы найчастіше добре. Вміння себе організувати, бути зібраним, виконувати вимоги, дотримуватися субординації , бачити свою мету (не факт, що вона потім реалізується у дорослому житті), часто це «вивчитися, щоб потім робити своє життя самому» — все це дуже допомагає в навчанні. Хоча не можна сказати, що вчитися їм дуже просто, що вони схоплюють все на льоту або мають чарівністю і балакучістю, яка добре діє на викладачів. Їх оцінки – це їхня праця, щоденна і копітка.
Їм підходить ортодоксальне навчання, сильна логіка викладача, структурність і послідовність. Найбільше класичних відмінників-ботаніків, як раз серед виражених (у тому числі третьедомных) Козерогів і Дів. Популярні серед однокласників, шебутные або модні, красиві і яскраві відмінники представлені, як правило, Вогняними Знаками або Планетами в 3 будинку, іноді буває ще Венера. А ось поглинені навчанням, усунені і трошки налякані діти, це найчастіше Козероги або Діви (в цьому випадку, до речі, на АСЦ найчастіше виявляється Скорпіон або Рак, що дуже добре пояснює як шкільну ситуацію, так і навпаки, типові прояви цих Знаків на АСЦ).
Треба сказати, що нерідкі випадки, коли в цілому, діти в класі і не вибудовували якихось бар’єрів між собою і власником картки. Такі бар’єри запросто може вибудувати і сам Натів – перший невдалий досвід або просто загальна тривожність може вплинути на бажання людини вбудовуватися в соціальні відносини. Йому ПРОСТІШЕ бути одному, ніж зіткнутися з незручностями, вбудовуючись в групу.
Дорога
Як правило, дуже відповідальні водії, які знають і поважають правила і схильні їх дотримуватися.
У плані машин, знову дві крайності – старі і явно подзапущенные. Машини, які постійно ламаються, що називається «сипляться».
Але, як завжди, керуючи і іншою стороною медалі – він дає дорогі, престижні і статусні машини. Це машини представницького класу, дорогі раритетні моделі.
Звичайно ж, тут не буде варварського пишноти Стрільців або Лева, тут не буде виклику середовищі, очевидного як у Барана чи прихованого але відчутного як у Скорпіона. Тут будуть машини, в їх класичному вигляді, без додаткового тюнінгу, але в максимальній комплектації. Класичні машини, типу Мерседес, і взагалі «німці» і «англійці».
Часто воліють, щоб машиною керував водій – по-перше, це статус, по-друге, так простіше, менше особистого напруги.
Якщо рівень не дозволяє такої розкоші (адже все ж, машина – це другий будинок від другого – тобто, «розбігтися» можна буде тільки на вміст гаманця), і при цьому, це не бідність (що теж управляється Сатурном), то в межах своєї соц.групи це все одно буде щось важливе і статусне, що відрізняє Альтернатива від його оточення.
Ніякого зухвалої поведінки за кермом (або в салоні машини) собі такий чоловік не дозволяє. Навпаки, він схильний вибудовувати бар’єри і всіляко відгороджується (відразу згадалися «ширмочки» відокремлюють в дорогих машинах водія від пасажира).
Цікаво, що багаті третьедомные Козероги теж можуть їхати проти руху, або незважаючи на світлофори, або з недозволеною швидкістю, але, найчастіше (якщо ніякі інші показники не втручаються), вони роблять це законно! Просто їх статус дозволяє їм їхати так – вони отримали це право за посадою або за гроші, і тепер їм розпоряджаються.
Але от порушувати, а потім сперечатися з Даішником, як міг би Стрілець, або бігати від ДПС «спробуй, дожени!» — як Овен, або надягли крилаті сандалі Близнюки, вони, звичайно, не будуть – не солідно.
Якщо ні статусу, ні дозволу – то значить буде їхати як годиться, так правильно, і головне доцільно. Вони не бачать логіки у тому, щоб не пропустити пішохода, який переходить по зебрі, тому що пропустити його це втратити 5 секунд, а проїхати і нарватися на ДАІ – мінімум 10 хвилин, плюс штраф чи хабар. Правила, сильно полегшуючи їм життя.
В якості пішоходів і пасажирів, організовані, обережні люди, з якими, як правило, не виникає ніяких проблем. Вони, звичайно, можуть бути трохи боягузливі і схильні до перестраховування, але мені здається, що це не великий мінус.
Родичі
Родичів не багато, принаймні тих, з ким підтримуються близькі стосунки. Досить часто, комусь з родичів Натів делегує функцію оцінювання своєї поведінки та особистості взагалі. Звичайно ж, робиться це несвідомо, наприклад, по природному старшинству. І треба сказати, що якщо Сатурн не варто дуже добре або не робить добрих аспектів до елементів 1 вдома, то цей родич може сильно і негативно впливати на самооцінку власника карти.
Трапляється, що в якості такого цензора виступає вся рідня, але частіше це якийсь один чоловік, якого, як вважає Натів, рідня підтримує.
Цікаво, до речі, що Сатурн, відіграє це сценарій в обидві сторони. І дуже часто, якщо Натів скаржиться на подібну поведінку з боку брата або сестри (тітки, дядька тощо), то це є сигналом що йому самому треба звернути увагу на власну поведінку до якогось іншому родичу.

Майже завжди, в цьому випадку, є якийсь чоловік, якого Натів критикує з приводу і без приводу (йому-то, звичайно, здається, що «з приводу»), до якого він прискіпується і постійно вчить, як жити. Звичайно, буде цей родич сприймати слова Альтернатива близько до серця чи ні, покаже його власний будинок 3, але володареві третього будинку в Козерозі для вирішення своїх власних проблем, варто звернути увагу на себе.
Не дивлячись на те, що Сатурн не дає багато родичів, він часто дає міцні зв’язки. Не глибокі і ніжні, а саме міцні – коли Натів відчуває зобов’язання перед бічними родичами, навіть якщо ці відносини його і не влаштовуються.
Документи
Сатурн є Сатурн – він дає відтяжки і певні складнощі. У зв’язку з цим, постійно стикаючись з якимись неприємностями з паперовими справами, людина навчається за всім слідкувати, все тримати під контролем і бути завжди уважним.
Він знає, що якщо він допустив десь помилку або чогось не перевірив, це вилізе йому боком. Тому, як правило, з часом вони розуміють необхідність перевіряти всі документи, які підписують, або здають. Вони знають, що краще перечитати і перевірити дані, внесені до договору, страховки, платіжні документи, ніж потім довго і наполегливо доводити, що ти маєш на те право чи захищений від непотрібних зобов’язань.
При цьому, легкого рішення паперових справ, тут, як правило, не зустрічається. У кращому випадку, вони будуть отримувати потрібні папери на вильоті допустимого строку, в гіршому – їм доведеться доводити, що вони взагалі щось здавали.

Але звичайно самі вони ставляться до всіх папірців дуже уважно. Всі зберігають, нічого не викидають, зберігають так, щоб можна було швидко знайти. Знаю коли і чого їм треба міняти. Може бути, звичайно, не все так пильні (завжди і у всьому є дві сторони), але ті, хто допускає неуважність, як правило, з часом стикаються з проблемами з тих паперів, які не зберегли, не переглянули, вчасно не обміняли і т. д.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок в Козерозі, Сатурн в будинку 3

Навігація по записах

3 будинок в Стрільці. Юпітер 3 будинку. Лекція 129.
3 будинок у Водолії. Уран в 3 будинку. Лекція 131.

11