3 будинок в Діві. Меркурій в 3 будинку. Лекція 126.

6

3 будинок в Діві.Лекція 126.

3 будинок в Діві, земний або водний Меркурій в 3 будинку, управитель 3 будинки в Девеили в поєднанні з Меркурієм.
Як будь-Земний Знак, Діва передбачає досить серйозна праця щодо справ того будинку, за який вона відповідає. Ну а Діва взагалі головна «попелюшка» гороскопу. Тому, стоячи на куспиде 3 вдома вона вказує на те, що в школі чоловік дуже багато працює. І якщо йому пощастить і він потрапить в школу, де матеріал подається послідовно і логічно, де є можливість закріпити пройдене, то, як правило, людина встигає без всяких проблем. АЛЕ – це учень, який бере працею.
Якщо володар Лева в 3 будинку може взяти ситуацію шармом, він може бути улюбленцем і в цьому зв’язку деякі преференції. Людина з Близнюками в 3 будинку добре вчитися за рахунок своєї швидкості і сильним здібностей сприймати інформацію на слух». Особисто мені не траплялося зубрящих третьедомных Близнюків – у них все легко і просто. То Діва, безумовно, передбачає працю!
Третьедомные Діви можуть встигати дуже непогано, правда мені не так багато доводилося спостерігати круглих відмінників серед них – як правило, якщо все склалося, то це МАЙЖЕ відмінники або «міцні» хорошисти. Але тут знову треба відзначити – вони будуть вчитися ТІЛЬКИ якщо будуть працювати! В іншому випадку, від них часто можна почути «вчилася і вчилася… зірок не хапала, але й останньою, начебто, не була».
Якщо третій будинок в цілому, не говорить про протилежне, то вони вкрай рідко згадують свою школу з ніжним трепетом. Як правило, якщо вони хвалять свою школу, то не за «щасливе дитинство» яке вона їм подарувала, а кажуть щось типу «у нас була сильна школа! Ми всі потім легко надійшли до Внз» або «мені завжди щастило з учителями! Я до сих пір шкільну програму пам’ятаю досить добре!» і щось в цьому дусі.
Як правило, їм простіше виконувати роботу письмово, ніж усно (якщо звичайно Меркурій і третій будинок не говорять про протилежне). Вони в цілому непогано розмовляють, але для цього має багато скластися. А ось у письмових роботах вони, як правило, гарні.
З ними, як правило, немає проблем ні у вчителів, ні батьків. Вчителі знають, що дитина завжди готовий.Якщо Меркурій і 3 будинок не вражені, то і з поведінкою у них все нормально. Вони не швидкі, але готові працювати. Батькам теж не треба сидіти над душею, нескінченно підштовхуючи і перевіряючи «зробив – не зробив».
Звичайно, Меркурій і третій будинок можуть бути вражені, і тоді все буде виглядати по-іншому (в залежності від того, що вражає елементи 3 будинки). Але в цілому, це положення я вважаю дуже непоганим для 3 будинки.
Діва -мутабельный Знак, і як будь-який Знак цього хреста, може вказувати на зміну шкіл або класів всередині школи з різних причин.
Стосунки з однокласниками, по прямой Девьей сигнификации, нейтральні. Звичайно, це не виключає наявність друзів, або якихось приємних референтрых груп, але в класі як у великій групі, без пом’якшення або погіршення показників іншими елементами карти, це відносини з розряду «ніякі» — ні погані, ні хороші.
Якщо Меркурій і 3 будинок непоражены, сказати що Альтернатива у школі ображають – ні, як правило, не ображають. Але якщо Меркурій і третій будинок в цілому не підкріплені якимись аспектами від бенефакторов, Місяця або Сонця, сказати, щоб його приймали на «Ура!» теж не скажеш. В перші ряди, він і не прагнути. Часто вони кажуть, що все було нормально тому що «мене не чіпали». Ось ця позиція – «не відсвічувати» часто буває провідною для Діви в 3 будинку (якщо інші показники не змінюють судження). Він може мати певну цінність для однокласників – зокрема, він може бути людиною, у якого можна списати або якому можна доручити.
Ну а при ураженні, шкільна ситуація стає напруженою. Приміром, Альтернатива можуть оббігти – з-за того що «зубрилка», «сіра мишка», тому що бідна (Діва – не найбагатша Знак). До речі! Сказати, що Натів буде страждати, тому що він бідний в школі для багатих в цьому випадку не можна! Школа і сама-то буде не супер. Це ДІВА! Тут все буде «як завжди» — звичайна школа, звичайні діти, звичайні батьки, але при цьому Натів, має вражений 3 будинок в Діві, запросто може виявитися тим, кого будуть принижувати саме за принципом достатку (хоча самі образливі нітрохи не більш забезпечені).
Як завжди при ураженні, потрібно дивитися, чим і звідки уражаються елементи будинку. Поразка від Марса – зіткнення з агресією. Від Плутона – придушення волі, насильство (у тому числі сексуальне насильство і приниження).
Самі по собі характерискти Меркурія (як управителя 3 вдома і загального управителя навчання) теж можуть внести свою лепту. Скажімо, не швидка третьедомная Діва може бути додаткова напружена ретроградним (або сильно сповільниться перед ретроградностью), вечірнім Меркурієм у Рибах – і тоді просто СПРИЙНЯТИ інформацію буде важко. Повинен потрапити дійсно хороший педагог, зацікавлений в дитині, щоб зуміти «витягнути» його на хороший рівень.
І навпаки – здібна, працьовита, але не швидка Діва, може бути посилена швидкістю Меркурія, перебуванням його в активному Знаку, і т. д. і т. п.

Дорога. На дорозі уважні, акуратні, слідують правилам (якщо звичайно Меркурій і третій будинок в цілому не змінюють судження).
Прекрасно знають правила, досить обережні, частіше їдуть в загальному потоці, не «гальмують» і не випинаються. При цьому, Діва добре орієнтується на дорозі.
Володар 3 будинки в Діві може дуже непогано розбиратися в технічній частині автомобіля (навіть жінка).
Все що стосується машини зроблено вчасно – завжди вчасно техогляд, сплата податків, старховка (до речі, вони одні з небагатьох, хто взагалі знає, ЩО написано в договорі страхування його авто).
Їздить акуратно, але водити вміє добре. Володіє хорошою реакцією (Діва мутабельный Знак), може швидко перебудовуватися під нові дорожні умови. Звичайно, їй зручніше і комфортніше їздити розмірено і спокійно, але якщо потрібно – вона не розгубиться і зробить все правильно і чітко.
Якщо ми говоримо про усередненої ситуації «звичайної людини», то власник Діви в 3 будинку, як правило, віддає перевагу машини зручні для міста. Не дуже великі, маневрені, з хорошою оглядовістю. Багато з них поважають малолітражки і взагалі міні-машинки (зручно паркуватися і пересуватися в умовах міста).
Там, де у нас Діва, ми, як правило, демонструємо доцільність. Тому, опинившись в 3 будинку, Діва виважено поставиться до вибору автомобіля. Якщо, наприклад, машина не тільки засіб пересування самого Альтернатива, але ще і його робочий інструмент, то якісь «приємні» характеристики, можуть поступитися місцем «доцільним».
Вони купують машини для справи – для роботи, для сім’ї, для виконання інших якихось програм. Але все що вони роблять в 3 будинку виправдано – воно для чогось ПОТРІБНО.

Очевидно, що машина Діви буде доглянута – і зовні, і всередині. Вона в хорошому технічному і фізичному стані. Діва розуміє, що одна дрібна поломка, не усунена вчасно здатна призвести до великої неприємності і, отже, до великих вкладень (не кажучи вже про те, що машина вийде з ладу і не виконуватиме покладених на неї функцій).
В якості пішоходів теж дуже дисципліновані. Як правило, до Діви в цьому сенсі немає претензій.
Натів з таким становищем 3 будинки переходить дорогу там, де належить. Він трошки метушливий і боязкий правда, але за рахунок цього обережний і уважний.

Родичі.
Можливо, у третьедомной Діви і не так мало родичів, але спілкування з ними, як правило, не близьке. Вона спілкується або з тими, хто потрібен або з тими, хто дійсно милий її серцю (але таких не багато).
У кращому випадку, це родичі, на яких можна покластися. Ті, на кого можна спертися, які можуть допомогти, підстрахувати. Навряд чи вони будуть бачитися Нативу як люди емоційні, але зате вони відповідальні, серйозні і дбайливі.
Навряд чи з ними можна буде вести довгі розмови по душам (принаймні, Нативу), але і в біді вони не кинуть – вони в змозі виявити практичну турботу і надати реальну допомогу.
Це можуть бути люди, які непогано розбираються в домашньому господарстві – все вміють і можуть показати і навчити.
А ось у випадку поразки, вони будуть більше вчити, ніж вміти самі. Вона постійно чіплятися до Нативу, вказувати на якісь його дрібні недоліки. Які вважають, що вони фахівці в усіх питаннях, і в зв’язку з цим постійно довбають Альтернатива, що він робив так, як вони вважають за потрібне і правильне.
До речі, в разі поразки, це можуть бути і дуже несамостійні люди, які будуть вважати, що це Натів повинен піклуватися про них, можуть мати тенденцію сідати на шию, але при цьому, вони ще й «шпенять» його будуть за принципом «не так несеш!».

Що стосується паперів, все ідеально, природно. Тут, як правило, не буває ситуацій, щоб вони чогось не помітили, чогось не доробили, до чогось поставилися із зайвою легкістю чи легковажністю (звичайно якщо Меркурій і 3 будинок в цілому не змінює вказівки).
Вони уважні, відповідальні, серйозні.
вони читають те, що підписують, доробляють всі папери, які одержують всі дозвільні документи. І, що важливо, роблять це в строк.
Подаючи документи, вони, як правило, знаю в які терміни має прийти рішення, в якій формі повинен бути виданий відповідь і т. д. І якщо їм чогось затримують, вони можуть і написати скаргу і взяти змором противника (якогось дрібного клерка, які не хоче щось там підписувати та видавати їм).
дуже малоймовірно, що третьедомная Діва (якщо Меркурій і будинок в цілому не змінюють судження) спокуситися на якусь сумнівну користь, миттєву «радість» і щось підпише не читаючи, або бачачи, що умови для неї спочатку не вигідні.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок, 3 будинок в Діви, Меркурій в будинку 3

Навігація по записах

3 будинок у Львові. Сонце в 3 будинку. Лекція 125.
3 будинок в Терезах. Венера в 3 будинку. Лекція 127.

4