3 будинок в Близнюках. Лекція 123.

6

3 будинок в Близнюках. Лекція 123.

3 будинок в Близнюках, повітряний або вогненний Меркурій в 3 будинку, управитель 3 будинку у Близнятах або в поєднанні з Меркурієм.

Близнюки тут почувають себе природно – це їх власний будинок. Будинок навчання – Знак навчання. У цьому зв’язку, спілкування і навчання для людей з 3 будинком у Близнюках є природними станами. Вони, як правило, добре вчаться.
Якщо взяти, до прикладу, 3 будинок у Тельці, якщо все склалося, людина не просто буде добре вчитися, але ще й буде довго пам’ятати і застосовувати на практиці свої знання.
3 будинок в Близнюках, навіть будучи гармонійним, далеко не завжди обіцяє Нативу закріплені знання, знання надовго. Він більше орієнтований на сучасну систему освіти. Коли за короткий період часу Вам потрібно видати великий обсяг різнобічної інформації, запам’ятати його, відтворити, а наскільки Ви засвоїли, наскільки Ви його зрозуміли, як надовго Ви його засвоїли, це все вже залишається за межами шкільних вимог і завдань.
Саме Близнюки дають можливість сприймати інформацію швидко. Сприймати і відтворювати багато різних відомостей і, при цьому, робити це легко.
Треба сказати, що такі здатності, як правило, дають не тільки гармонійні, але і уражені Близнюки.
Близнецовская фішка в тому, що він не запам’ятовує інформацію на століття, його завдання в тому, щоб дізнатися щось, передати щось і спокійно забути про це, через непотрібність. Інше питання, що Близнюки легко й запросто запитають те, що їм потрібно у будь-якої людини. Вони чудово встановлюють зв’язки, і в школі, як правило, їм вчитися не важко. Повинні бути якісь серйозні пошкодження, щоб дати труднощі в школі, особливо в частині спілкування.

В цілому, Близнюки на куспиде 3 будинки говорять про те, що людина може знайти спільну мову з усіма – і з педагогами, і з однокласником, і з двірником і з медсестрою…
Напевно саме третьедомным Близнюкам найпростіше відповідати шкільним вимогам (звичайно ми говоримо про чистому типі).
Звичайно, він любить коли не нудно, звичайно, він любить щоб увага перемикалася. Ось йому буде важко вчитися в тих умовах, які зручні для людини з Тельцовским третім будинком (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/3-dom-v-telce-venera-v-3-dome-lekciya-122.html). Близнюкам потрібно щоб враження змінювалися, щоб люди змінювалися. У тому випадку, якщо він потрапляє в таке середовище, де все трошки занудновато, довго і клопітно, йому стає нецікаво, він відволікається, базікає, крутиться. Причому, природно для Близнюків, у будь-якій ситуації, коли вчитель, бачачи що він базікає вже в повний голос, вирішить запитати його «Іванов, що я тільки що сказала?», правильно і точно повторити те, що тільки що сказав учитель. Він може бути і не зрозумів, не осмислив (Сонцем) цю інформацію, але він її почув, і цього достатньо.
Увага у них розосереджено, люди вони реагентні і здатні чути відразу всіх. Навіть коли вони добре навчаються (а більш-менш нормально вчаться майже завжди), вони встигають поспілкуватися та обмінятися записками з усім класом.
Безумовно, третьедомные Близнюки аудильщики.
Приміром, Тельцовскому третього будинку потрібно зрозуміти все на уроці, і обов’язково позайматися будинку (особливо, якщо Меркурій не швидкий). Якщо 3 будинок має якесь відношення до Земним знакам (навіть якщо управитель 3 будинки Меркурій, але варто, в Тільце, наприклад), то це дуже часто дає людей, які весь час конспектують заняття. Я це часто спостерігаю на своїх уроках. Навіть не дивлячись на те, що по кожній лекції, я видаю роздруковані матеріали, як раз, щоб не відволікалися на конспектування, власники 3 будинки пов’язаного із Землею, кажуть мені «нічого, ми краще попишем, так ще і м’язова пам’ять працює!».
А ось третьедомным Близнюкам, природженим аудильщикам, «писанина» взагалі не підходить. Їм краще 1 раз послухати, ніж 10 разів записати. Хоча, Меркурій і відповідає за лист і за зв’язок дрібної моторики з пам’яттю, це краще працює у випадку Діви, ніж Близнюків. Близнюкам краще посидіти на уроці, вони часто навіть домашнє завдання не роблять, їх кредо «я ж на уроці був! Навіщо мені читати?».
В цілому, якщо інші показники гороскопу не змінюють судження, володарі Близнюків в будинку 3 люблять читати, розмовляти по телефону, дивитися телевізор і взагалі спілкуватися. Вони, як правило, вважаються людьми різнобічними, багато знають, багато чим цікавляться, і в цілому, дуже позитивними.
Як правило, якщо Меркурій і третій будинок загалом, не мають сильних поразок, це люди, які вміють налагоджувати і підтримувати зв’язки. У них з усіма гарні відносини. У тій же школі, вони дружать з усіма. Може бути, це не близька дружба, а швидше приятельство, знайомство, але вони можуть взаємодіяти з усіма і з ними спілкуються всі.
Навіть якщо вони не будуть найбільш сильними і красивими, вони все одно спокійно знаходять свою нішу і користуються популярністю.
Близнюки на К3 можуть давати кілька шкіл у процесі навчання. Люди переходять з школи в школу, або змінюють класи всередині однієї школи.
Поразка, звичайно, накладає свій відбиток, і тут, як завжди важливо оцінити той елемент, від якого йде поразку. Скажімо, якщо поразка йде від Нептуна – людини можуть обумовлювати або не розуміти. У нього може бути дуже сумбурна мова (але, власне, ця загроза існує завжди, коли Меркурій вражений Нептуном, навіть якщо це і не 3 будинок).
Якщо він вражений Сатурном – це значно знизить контактність і зробить навчання набагато більш складним, хоча може дати і здібності до точних наук. Напружений аспект з Місяцем змусить сильно емоційно ставитися до процесу навчання, ускладнить контакти з матір’ю або з-за неї з іншими людьми. І т. д.

Дорога. Це швидке водіння. Володарі 3 будинки в Близнюках не так багато уваги приділяють престижу машини, для них важливіше швидкісні характеристики, а так само маневреність, оглядовість, простота і зручність в управлінні.
Вони люблять машини верткі, верткі. Звичайно, якщо можливість дозволяє ніхто не відмовиться від дорогої і престижної машини, але якщо великих фінансових можливостей немає, то вони не будуть все життя збирати заради того, щоб потім, коли-небудь стати щасливим власником дорогого авто.
Вони спокійно ставляться до популярних машин, до тих, з якими не важко розлучитися. До речі кажучи, це вказівка на швидку зміну машин. Тут машина як прийшла, так і пішла. За рахунок цього, до речі, багато з них суттєво покращують стан свого авто, постійно купуючи машину трохи краще ніж попередня (особливо актуально при підтримки бенефакторами).
Для Близнюків, машина не розкіш, а саме засіб пересування. Її вони цінують більше за мобільність, ніж за зручність і тим більше, престиж.
У водінні третьедомные Близнюки проявляють себе так само, як і в навчанні – з одного боку, вони постійно відволікаються – з кимось розмовляють, комусь дзвонять, розглядають інші машини, пішоходів і вивіски (просто від нічого робити, як правило), але при цьому примудряються швидко реагувати на мінливі умови.
Сказати, щоб вони якось трепетно ставилися до правил дорожнього руху – ні, не ставляться. Разом з тим, якщо Меркурій і 3 будинок в цілому не мають суттєвого ураження, назвати їх злісними порушниками то ж не можна – вони порушують від неуважності або від відчуття безпеки.
При цьому, якщо є поразка – є небезпека від цієї самої неуважність і постраждати, а так само потрапити в неприємності від своєї квапливості. Вони можуть заговорити, задивитися, зачитаться (так-так, вони не рідко переглядають мобільну пошту, навіть будучи за кермом ? ).
Виступаючи в якості пішоходів, вони перебігають дорогу в недозволених місцях, так і в належних вони можуть вискочити зовсім несподівано. Взагалі кажучи, вони відносяться до дорозі досить спокійно, якщо не сказати безвідповідально. На відміну від своїх найближчих сусідів Тельців або Раків, що вони не вважаю дорогу небезпечним місцем, тому і проявити тут пильність їм не просто.

Що стосується документів, не можу сказати, що в цьому питанні у них ідеальний порядок. Але при цьому, якщо Меркурій не вражений, паперові справи у них вирішуються досить швидко.
Та й зв’язків у них багато, вони вміють розмовляти, якщо ще є хоча б якась мало-мальськи підтримка від бенефакторов, то навіть з несприятливих зовнішніх умов, вони можуть вийти з мінімальними втратами.
Поразка знову ж оцінюється по тому, яка Планета робить напружений аспект.

Родичі. Як правило, багато родичів. Стосунки дружні, хоча найчастіше, зв’язки підтримуються саме завдяки Нативу.
Якихось сверхдушевных, міцних зв’язків може і не бути, але дружні і приємні присутні майже завжди (крім випадків сильного ураження).
Родичі балакучі, цікаві, розумні, освічені, легкі й товариські. Але, можливо, не обов’язкові.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок, 3 будинок у Близнюках

Навігація по записах

3 будинок в Тельці. Венера в 3 будинку. Лекція 122.
3 будинок в Раку. Місяць у 3 будинку. Лекція 124.

2