3 будинок у Водолії. Уран в 3 будинку. Лекція 131.

5

3 будинок у Водолії. Уран в 3 будинку. Лекція 131.

3 будинок у Водолії, Уран в 3 будинку, управитель 3 будинку у Водолії або в сполученні з Ураном.

Школа.
Трошки важкувато буває їм в плані дисципліни в школі. Так як наша стандартна школа, розрахована на «стандартних дітей» (яких немає, до речі кажучи), то людям, у яких навчанням править нестандартний Водолій, в школі буває нудно, нудно і не цікаво.

Необхідність слідувати строго обумовлених шкільним правилам не сильно надихає третьедомных Водоліїв.
Зате вони відмінно вчаться у всяких інноваційних школах, в «просунутих» класах, в установах, розрахованих на певні здібності дітей.
Як правило, власники Водолія або Урану в 3 будинку, дуже непогано встигають в точних науках (звичайно, дивимося карту в цілому, і стан 3 будинку і його управителя).
Водолій, взагалі кажучи, дуже сильний ментальний Знак. Тому, не маючи якихось сверхпоражений, найчастіше він дає дуже розумних людей. При цьому, якщо Уран не підкріплений якимись факторами гороскопу, дають стабільність, їх навчання часто йде дуже не рівно. Вони можу раптом, без жодних об’єктивних причин, вибитися в відмінники, із самих звичайних трієчників, або навпаки, так само раптово скотитися на трійки, хоча начебто нічого не віщувало такого повороту подій.
Такі діти воліють школи, в яких можна хоча б трохи відхилятися від встановлених приписів. Приміром, щоб за достроково виконане завдання, його відпускали з уроку раніше – це дуже стимулює людей Повітряного або Вогняного типу.
Їх важко посадити за виконання домашнього завдання (знову ж таки, корективи може внести загальний стан гороскопу, 3 будинку або його управителя) – обязаловка сильно пригнічує таких дітей. Але завдяки чудовій здатності сприймати інформацію на слух, і хорошим ментальним даними, вони можуть дозволити собі взагалі не готуватися (особливо в старших класах), якщо до цього були на заняттях.
Взагалі кажучи, власники 3 будинку у Водолії (як чистого показника), рідко скаржаться на свою школу. Водолій керує спільнотою людей, товариськими зв’язками, толерантністю і дружелюбністю. Тому, якщо 3 будинок не має серйозних поразок, вони, як правило, добре ладнають з іншими дітьми в класі. Може бути, не є лідером групи, але все одно займають в ній гідне і влаштовує їх місце.

Якщо Водолії починають погано вчитися – це часто свідчить про те, що в школі стало нудно, нецікаво. А коли до них приходить нудьга, на них навалюється бажання якось себе розвеселити, яке вчителя, найчастіше сприймають як погану поведінку, неорганізованість, схильність робити все наперекір.

Насправді, мотивація робити все від зворотного, більше характерна Вогненним Знаками, особливо Барана, який може чинити опір, просто тому, що Ви їй не подобаєтеся. Для Водолія, це не найактуальніша причина. Їх може вивести на хуліганство нудьга.
Буває, що такі учні, страждаючи від неробства і бажання виділитися, перетворюються в шкільних блазнів. Вчителі скаржаться на те, що вони передражнюють, ламають, будують якісь дурні пики, або говорять речі, які змушують весь клас реагувати на них (частіше звичайно хлопчики).
На сьогоднішній день, у розпорядженні вчителів з’явився прекрасний інструмент боротьби з заскучавшими Водоліями – інтернет. Їм можна доручити створювати якісь інтернет проекти, або робити звіти/реферати на підставі знайденого в і-неті, з якихось тем, які не освячені в навчальному процесі, але цікаві і корисні.
Можна доручити їм вести «класний журнал» в електронному форматі, або хоча б просто вести групу в Ватс-ап, в якій він повинен викладати домашнє завдання, дізнаватися про причини відсутності якихось учнів, передавати доручення вчителів і т. д. Якусь цікаву справу, і відповідальність за нього, можуть істотно передати наявну енергію в потрібне русло.

Незважаючи на загальну прихильність до процесу навчання, Водолій, як і всі інші Знаки, може давати відповідні своєї сигнификации проблеми. Так, деякі володарі Водолія в 3 будинку (частіше ураженого) скаржилися на те, що були «білою вороною» в школі. З ними ніхто особливо не дружив, і прийнято було вважати Альтернатива людиною чудним, не від світу цього. Хтось каже, що стосунки були не дуже рівними (згадуємо ситуацію зі шкільними успіхами) – то його брали, то раптом без жодних зрозумілих Нативу причин, виключали з групи (треба відзначити, що в цих випадках майже завжди 3 будинок або Уран буває вражений).

Ще одна характерна особливість третьедомых Водоліїв, у специфічному стрибкоподібному розвитку (особливо, якщо карта в цілому це підтверджує). Дитина, якій легко давалося навчання, який завжди вважався «просунутим», раптом починає різко втомлюватися і не справлятися з навантаженням. З’являється поганий сон, нервовий тик, тривожність або крайня, безпричинна збудженість.
У цьому випадку, слід поставитися до Нативу з розумінням, і дати час на те, щоб його внутрішнє життя вирівнялася і стабілізувався. Спроби натиснути, докоряти, змушувати у цей момент не принесуть нічого конструктивного.
Треба зазначити, що Водолій в третьому будинку, може служити вказівкою на школи для обдарованих дітей. Але батькам, які прийняли рішення про вступ дитину в таку школу, слід проявити максимальну об’єктивність можливостям дитини. Так як Уран, будучи враженим, може вказувати на те, що дитина не буде справлятися з навантаженням. Відразу або з часом, напруга може прийняти такі форми, що взагалі не зрозуміло, що з цим потрібно робити. Особливо це стосується ситуацій, коли елементи 3 будинки вражають 1, 6, 8, 12 будинку або Уран вражає Місяць чи Сонце напруженим аспектом або сполукою (Ви пам’ятаєте, я думаю, що управляє Уран епілепсію, судомами і навіть більш неприємними наслідками для нервової системи).
Дуже багато третьедомные Водолії або Уранисты, багато читають, причому, їх читання часто сильно випереджає те, що зазвичай воліють читати їх однолітки.
Дорога
Відразу ж слід зазначити, що управляє Уран електрикою. Тому, в тому випадку, якщо в карті вражений Уран має управління або констелляцию в третьому будинку, особливу увагу слід приділити електричної складової машини. Має сенс бути особливо обережним у тому випадку, якщо мається поразка від 8 вдома або від Марса (загоряння) або Сатурна (заклинювання). Будь-які «миготливі» лампочки не працюють від центрального замка дверей, проблеми з сигналізацією і т. д. повинні відразу ж усуватися. Непогано було б, якщо б Натів приділяв велику увагу і профілактичному огляду, у всякому разі, електричної частини. Так як неприємності з цієї складової можуть призвести до вкрай небажаних наслідків.
Установка сигналізацій, парктроніків, камер, взагалі будь-якого додаткового обладнання, яке вбудовується в загальну електричну систему автомобіля, повинно бути виконано тільки професіоналами і тільки після оцінки можливих ризиків.
При ураженні Урану або 3 будинки в цілому, дуже обережно слід ставитися до різного роду змінам і удосконаленням свого авто. Деякий час тому, актуальною була переробка праворульних машин на ліву сторону. Особисто я, взагалі дуже обережно ставлюся до подібних експериментів і вважаю їх невиправдано небезпечними. Але, якщо Ви бачите в гороскопі вражений Уран, як елемент 3 вдома, то обов’язково і категорично наполягайте необхідності 100 раз оцінити доцільність таких глобальних переробок і попереджайте про високу ймовірність великої шкоди ( до 1 або 8 дому — самому власнику картки, до 2 будинок – його грошей і т. д.).
Краще і безпечніше реалізовувати потребу в незвичності через придбання автомобілів не дуже поширених марок, або цікавих кольорів (серед володарів яскраво синіх або жовтих машин, найбільше мені зустрічалося саме третьедомных Водоліїв).
Якщо Уран або карта в цілому не підкріплена впливом якихось стабілізуючих чинників, то власники 3 будинку у Водолії, як правило, не дуже дисципліновані водії.
У них непогана (якщо не сказати хороша) реакція, але при цьому, самі по собі, вони не люблять правил і обмежень, і часто схильні порушувати, просто заради задоволення.
Водолій, зокрема, управляє сверхскоростями, звідси природна потреба багатьох третьедомных Водоліїв у швидкості. Багато хто з них «ганяють», задовольняючи свої потреби у швидкій їзді і заодно у порушенні всіх правил. Цікаво, що навіть діти, з такими показниками, приходять в захват від швидкої їзди.
Слід пам’ятати, що Уран сам по собі є ознакою аварійності, навіть без поразки. Просто без поразки він може давати невеликі аварії і незначні поломки, а маючи поразку вже вказувати на великі неприємності. Тому, слід проявити пильність (що, я думаю, не просто, враховуючи характер Знака), і пам’ятати, що ціна «свободи» на дорозі може сильно перевищувати незадоволення від нав’язаних правил.
Найчастіше, володарі Урану або Водолія в 3 будинку, добре розбираються в технічній частині. Багато відчувають інтерес до концеп-карам, або взагалі нововведень. Чоловіки схильні до винахідництва.
Пішоходи страждають тими ж проблемами, що і водії – прагнення до свободи і несподівана поривчастість.

Родичі
у кращому випадку, взаємини з родичами добрі, приятельські, досить вільні, але рідко коли дуже тісні і теплі.
Людина рідко відчуває потребу дуже щільно спілкуватися зі своїми родичами. Частіше, вони говорять щось типу «хоч ми і не постійно спілкуємося, а бачимося здебільшого на загальних урочистостях чи випадково, увидевшись, ми завжди раді один одному». Як правило, це означає, що розлучившись, вони не відчувають потреби телефонувати, бачиться або якимось іншим чином підтримувати відносини, хоча ці люди можуть бути їм дуже навіть приємні.
в кращому випадку – цікаві родичі, освічені, креативні, розумні. Такі ж волелюбні і ненав’язливі, як і вимоги Альтернатива до цих відносин.
А в гіршому випадку, може дати людей дуже нерівних, зокрема не цілком здорових психічно (або коли Натів каже – «начебто нормальна людина, але як-то що видасть, у мене з’являються сумніви в його психічне здоров’я»). Людей, схильних до істерик, несподіваних вибухів агресії або нападів неадекватності. При цьому, треба відзначити, що ця людина все одно входить до складу тих людей, про яких Натів пам’ятає, і які тим чи іншим чином вбудовані в його життя. Який-небудь п’ятиюрідний дядечко, про який Натів чув тільки з розповідей троюрідної тітки в даному випадку, в розрахунок не береться (все-таки, 3 будинок це наше оточення).
Може вказувати на розрив з родичами.
Відносини так само можуть відрізнятися нерівністю – то люди раптом, після довгої відсутності в життя один одного починають щільно спілкуватися. Раптом, знову без причин (якщо не вражений Уран і 3 будинок у цілому), спілкування різко сходить на ні, не залишаючи про родичів неприємних спогадів (уражений Уран або 3 будинок може звичайно мати причину для розриву і відповідне ставлення потім).

Документи
очевидно, що в паперах, як і в усьому іншому Водолій не дасть ніякої стабільності.
Взагалі кажучи, володарям 3 будинку у Водолії, повинен сильно полегшити життя інтернет і електронна форма документів.
Скажімо, якщо ми говоримо про необхідність отримання і відстеження черзі в садочок, то третьедомному Водолію набагато перспективніше зареєструвати чергу на порталі електронного уряду і маючи всі необхідні реквізити своєї черги, відстежувати її просування.

Тому що звичайна «паперова дорога» досить часто призводить до несподіванок документи загубилися, то з черги раптом викинули і т. д.
Гармонійний Уран може дати приємні несподіванки – прийшло щастя, звідки не чекали. Напружений, відповідно, зіпсує ситуацію і там, де неприємностей не повинно бути.

Загальна тенденція Водоліїв до незібраності, в паперових справах, найчастіше, виявляється в тому, що вони почавши якусь діяльність по збору або оформлення документів, раптом забувають щось донести, продовжити, підписати. Тимчасово втрачають інтерес до справи, потім, згадавши, починають бігати і за 3 дні робити те, що треба було зробити за 2 місяці. Потім, подолавши черговий етап, можуть знову відволіктися і т. д.

Звичайно, в паперових справах, їм непогано було б проявити зібраність і послідовність або, на худий кінець, передоручити ці справи комусь більш організованим.
Взагалі кажучи, Водолій фіксований Знак. За рахунок управління Ураном, справи того будинку, за який відповідає ця Планета можуть стрімко починатися, досить швидко розвиватися але раптом, з незрозумілих причин стопоритися (точніше сказати, причина, як правило є і вона у втраті інтересу і, як наслідок, зниження необхідної активності).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок у Водолії, Водолій в 3 будинку, Уран в будинку 3

Навігація по записах

3 будинок в Козерозі. Сатурн в 3 будинку. Лекція 130.
3 будинок в Рибах. Нептун в 3 будинку. Лекція 132.

2