3 будинок у Львові. Сонце в 3 будинку. Лекція 125.

7

3 будинок у Львові. Лекція 125.

3 будинок у Львові, Сонце в 3 будинку, управитель 3 будинку у Львові або в сполученні із Сонцем.
Для Лева природно говорити про престижних школах, про школах з ім’ям, зі статусом, про таких школах, про які прийнято говорити «краща школа в нашому місті» — тут це все буде доречно. Принаймні, таке сприйняття може бути властиво Нативу.
Взагалі кажучи, Лев це гарне показання для 3 будинки. А тим більше Сонце! Там де в нашому гороскопі стоїть Сонце, людині необхідно реалізуватися, щоб відчувати повноту життя, відчувати себе реалізованим, що склалися, унікальним. Тому, якщо Сонце виявляється в 3 будинку, очевидно, що потреба прояви буде виражатися в суспільних зв’язках, школі, колективах, у дворі (це, до речі, ще й наш двір, наші дитячі друзі-товариші). У всіх цих колективах людина має відбутися.
Як правило, володарі Сонця в 3 будинку, або Лева на куспиде 3 вдома добре вчаться. Сонце або 3 будинок у цілому повинні мати достатньо сильні поразки, щоб дати людини, яка вчитися погано. Або якщо Натів не дуже добре вчиться, то він буде проявлятися в чомусь іншому – йому важливо бути центром цієї групи. Він може бути дуже артистичним і талановитим, брати участь у всіх шкільних постановках і бути головною зіркою школи. Він може бути активістом, керівником якоїсь потужної шкільної осередку. Раніше, під Сонцем йшли комсорги, старші піонери, старости (вони і зараз йдуть під Сонцем і Юпітером, там де ці посади ще застосовуються).
Тобто людина з Левом або Сонцем в 3 будинку (особливо з Сонцем, звичайно), буде грати якусь помітну роль. Йому важливо займати виділену позицію, бути шанованою людиною.
Частина з них реалізується в гарному навчанню, частину в якійсь іншій діяльності – найпрестижніша дівчинка, або перший хлопець у класі.
Ну а якщо є поразки від Сонця (як управителя або елемента 3 будинки) 1 будинок, то це може говорити про те, що Альтернатива не приймають, йому цю роль не віддають, Нативу доводиться явно або приховано (залежить від Знаків і аспектів) конфліктувати з головним улюбленцем класу і т. д.
При цьому, слід розуміти, що потреба в прояві і прятии, при ураженні Сонця, в цьому випадку зовсім не зменшується! Навіть навпаки, ця потреба може стати гіпертрофованою. І тут, як правило, йде компенсація – якщо середовище не приймає, вони компенсують через навчання, якщо не виходить з навчанням, вони беруть досягненням успіху в середовищі.

Ну а якщо взагалі нічого не вимальовується, то Нативу буде дуже важко. Сонце – це наше особисте щастя, це відчуття повноти життя. Тому, для того, щоб відчути щастя бути собою і бути прийнятим таким, який ти є, Сонячний будинок (саме де стоїть Сонце) повинен бути реалізований.
Лев на К3 звичайно теж вказує на бажання бути кращим, на хорошу школу, і дружний клас, але в порівнянні з важливістю Сонячного будинку він, безумовно, програє.
А взагалі, якщо якихось серйозних поразок 3 будинки, поразок 1 будинку елементами третього, не є, Натів в школі буде людина блискучий, популярний, коханий. І саме тоді, коли атмосфера в школі буде така – коли Альтернатива будуть приймати, поважати, цінувати і хвалити, тоді він буде відчувати себе добре, повністю розкриватися і дуже добре вчитися.
У цьому випадку, зі школою пов’язано багато приємних спогадів. Лев в 3 будинку може служити вказівкою на творчий клас, на безліч веселих заходів влаштовуються школою або самими дітьми, об’єднаними школою.
Сонце – центр нашої системи. Так і в школі, Натів з Сонцем або Левом в 3 будинку має потребу бути центром якоїсь групи. АЛЕ Сонце любить і обдаровує своїм теплом тільки тих, хто любить його і захоплюється ним. Тому, Сонце в 3 будинку, як правило, вказує на референтну групу, люди в якій найбільш близькі і приємні нашому Нативу. В залежності від якості конкретного Сонця, від його положення в Знаку, і ситуації 3 будинки в цілому, група може бути великою, і представляти собою всю школу – Натів може бути гордістю своєї школи. Може бути маленькою, де будуть тільки свої, але така група необхідна Нативу для нормального відчуття себе.

Сонце дає бажання бути кращим, а керуючи нашою свідомістю, робить людину зі Львом і особливо з Сонцем в 3 будинку, дуже недурною. Він добре сприймає матеріал, розуміє його, і його прагнення бути кращим дає йому необхідні сили для того, щоб отримувати хороші оцінки. Якихось особливих вимог до подачі матеріалу, для людини з 3 будинком у Львові немає, АЛЕ для того, щоб Натів хотів і прагнув, його ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно хвалити.
Важливо відзначати заслуги такої дитини, ставити його в приклад, тоді він дійсно може розкритися. Володаря Сонця або Лева в третьому будинку, можна назвати сприятливим ґрунтом для вчителя. Якщо вчитель постарався і вклав у навчання цієї людини свою душу, підтримував його починання і заражав СВОЄЮ любов’ю до предмета, ця людина дійсно здатний стати предметом гордості свого педагога.

А от якщо його не заохочувати, або якщо сам учитель втомився від свого предмета і не висловлює по відношенню до нього ніяких емоцій, вчитися Нативу буде не цікаво.
Слід пам’ятати, що при всій відкритості Сонця і готовності сяяти, при його силі і чоловічої енергетиці, Сонце – не Марс і Плутон не, які можуть досягати чогось через подолання – «не хочете мене! Я вам покажу хто тут головний!». Сонце – потребує відгук, потребує підтримки, потребує оплесків. Не дивлячись на те, що Сонце в нашому гороскопі відображає принцип Его, а отже, спрямоване тільки на себе, воно дуже залежно від соціальної реакції, йому потрібні послідовники і шанувальники.
Пам’ятаємо також, що Сонце – символічний управитель Батька, тому підтримка папи, його бажання брати участь в освітньому процесі, або хоча б просто готовність похвалити за п’ятірки і в розмові з кимось вставити «мій син – молодець!», так щоб це почув дитина – будуть дуже до речі.
Серед володарів Сонця або Лева (ну особливо Сонця) в третьому будинку, дуже багато людей, які добре закінчили школу.
Дорога. Очевидно, що машини тут будуть хороші, дорогі та престижні.
Лев – це все-таки помпезність! Лев любить, щоб було «дорого-багато». І якщо є можливість, то це вже якісь наворочені автомобілі.
Приміром, Ваги, Телець, Козеріг (при хорошому положенні і присутності можливостей), куплять собі машину типу «мерседес S-класу» будуть їздити і кайфувати від комфорту (Тілець), від соціального рівня машини (Козеріг, Ваги). Для Лева в 3 будинку, при наявності можливостей і відсутність показників, що змінюють судження – це занадто банально!
Леву потрібно щось більше – вони беруть розміром, забарвленням, незвичністю марки. Звичайно, люблять вони золоті кольори, все блискуче (дзеркала, пластик тощо). Вони воліють найдорожчу обробку (всі розглядаємо в рамках соц.рівня Альтернатива).
Звичайно, дорогу відділу виберуть і Телець, Терези, Козеріг, але Лев і Стрілець, виберуть нарочито дорогу обробку. У них, як правило, все трошки (або навіть сильно) з перебором.
До речі, помітила таку цікаву деталь, Лев і Стрілець (відповідно Сонце і Юпітер), люблять прикрашати машину іконами! Ікон занадто багато, що явно свідчить про те, що ключова мотивація тут не в обережном сенсі. Як відомо Православні Ікони це в переважній більшості випадків «золотий оклад. Мабуть своїм блиском і розкішшю вони і цікаві для автомобілістів зі Львом і Стрільцем в 3 будинку.
Тут машина вже показник престижності, статусу свого власника. Тому, звичайно, вони аби яку машину не сядуть. Рідко, до речі, бувають на брудній машині. Як правило, машини доглянуті.
Якщо це звичайні в матеріальному плані люди, то часто можна побачити, що вони дозволяють собі машини, які з об’єктивних причин, їм не по кишені — Лев завжди зберігає елемент позерства.
що стосується манери водіння, то як правило, це хороші водії, добре і впевнено почувають себе на дорозі. Швидко чи повільно будуть водити, більше залежить від Знака, який потрапляє Сонце і його аспектів, і інших елементів 3 будинки. Але в цілому, їздять досить чемно, поступаються дорогою, при необхідності. Тобто, як правило, Сонце дає достатньо адекватних водіїв, нормально ведуть себе на дорозі.
Звісно при ураженні, можливо і будуть якісь панські замашки, але в цілому, з тих людей, яких мені доводилося спостерігати – вони нормальні, адекватні учасники дорожнього руху.

Вони ставні і спокійні. Не будуть ганятися наввипередки зі старим жигулі, запряженим ураженим Овном в третьому будинку. Як правило, їх автомобіль дозволяє їм злегка натиснути на педаль акселератора, щоб з незворушним і розслабленим особою в 2 секунди залишити свого візаві далеко позаду.
Такий водій найчастіше зупиняється, щоб надати допомогу, потрапили в неприємну або небезпечну ситуацію на дорозі (звичайно якщо інші показники 3 будинки не змінюють судження).
Як пішохід, пасажир, теж досить адекватні. Єдине, що бігти стрімголов, якщо їм поступаються дорогу не будуть – підуть красиво і впевнено.
Якихось інших рис, про яких мало б сенс згадати, я не пригадаю.
Родичі. Це можуть бути знатні, цікаві, творчі, самобутні люди. Кожен з ні може бути цікавий сам по собі.

Вони можуть бути веселими, активними і товариським. У цій родині можуть цінувати і любити дітей. Але при цьому, все одно кожен з них буде трошки тягнути ковдру на себе, буде хотіти бути в центрі. З ними буде не дуже зручно розмовляти, тому що будь-яка тема буде скочуватися на розмову кожного про себе і своїх дітей і достоїнства. Звичайно, так бачиться самому Нативу, можливо саме тому, що він, маючи в будинку 3 Лева, не проти був би поговорити про себе коханого (або своїх дітей), а слова вставити нікуди (хто знає, може бути, Натів вже просто дістав усіх родичів розмовами про одному і тому ж ? ).

Але все ж, якщо Сонце і 3 будинок не мають сильного ураження, то це, як правило улюблені, щедрі і сформовані люди, без особливих особистісних проблем (принаймні, так їх сприймає Натів). З ними завжди приємно, добре і весело.
При ураженні – гордовиті, дуже самостные. Знову буде це перетягування уваги, але в більш жорсткій формі – вони настільки вимагають до себе уваги, що взагалі нікого більше не бачать і не чують.

Папери. Якихось особливих проблем, при відсутності поразок я не бачила. Хоча, звичайно, може бути надмірна щедрість, показовість, бажання позерствовать. Тому має сенс бути трошки скромніше, поменше базікати, хоча треба сказати, що вони дуже люблять перебільшувати свої зв’язки, згадувати в розмові прізвища відомих або впливових людей, пов’язаних з ними якимись відносинами.
З іншого боку, вони, звичайно, вміють справити потрібне враження, і спочатку, приємні в спілкуванні. Тут слід згадати, що основними претендентами на АСЦ (при 3 будинку у Львові) стають Близнюки, а їх здатність розговорити кого завгодно і сподобатися кожному, всім відома. Ну а вплетення в приємну бесіду відомих імен, часто мотивує співрозмовника на допомогу і сприяння.
Тому особливих третедомных проблем, при відсутності поразок мені не доводилося спостерігати. Поразка може вказати на те, що хтось владний, хтось, хто може вплинути на ситуацію і вирішити її результат, буде налаштований проти Альтернатива і всіляко заважатимуть вирішенню його проблем. Але це вже приватні випадки, які потрібно розглядати з урахуванням того, хто і чим вражає елементи 3 будинки.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 3 будинок у Львові, Сонце в будинку 3

Навігація по записах

3 будинок в Раку. Місяць у 3 будинку. Лекція 124.
3 будинок в Діві. Меркурій в 3 будинку. Лекція 126.

16