2 будинок в Терезах. Венера в другому будинку. Лекція 81.

4

Лекція 81. 2 будинок у Терезах

Ваги на куспиде 2 будинки (Повітряна Венера в 2 будинку, управитель 2 будинки у Вагах , або в сполученні з Повітряної Венерою).

Не дивлячись на те, що Ваги не є плідним Знаком – це чоловічий, повітряний Знак, а значить, по ідеї, не повинен сприяти «розмноженню» грошей, Ваги управляються «грошової» Венерою! А це вже хороша заявка на матеріальний достаток.
Крім того у нас є ще й прагнення до престижу, соціальні амбіції, матеріальні запити, а вони у Вагах очевидно високі.
Терезам потрібно бути на дуже високому соціальному рівні. Їм важливо спілкуватися в дуже гідної соціальної групи. Необхідно, щоб грошей вистачало не тільки «на прожити» але і на якісь життєві радості, гідні її соціального кола, які необхідні для того, щоб вписатися в бажаний соціум. І в цьому сенсі, Ваги прагнуть до заробітку, до досить пристойному матеріального становища.

В карті чоловіків, така позиція 2 будинку може вказувати на прагнення забезпечити свою фінансову нішу за рахунок дам (хоча це звичайно далеко не обов’язково, але тенденція така все ж існує саме у виділених в матеріальному сенсі Ваг).
Ваги гроші люблять і до соціальних висот прагнуть. При цьому, важливо відзначити, що Терезам принципово в цьому самому суспільстві не стояти в «останніх рядах».
Не дивлячись на те, що не Весовская функція примножувати те, за що вони відповідають, саме в плані грошей і соціального становища вони вважаються хорошим показником (не варто забувати і про Венерианское управління).
Ваги у другому будинку, як правило, вказують на гідний гаманець, необхідний для вбудовування у відповідну соціальну групу.
Нехай Вас не бентежить те, що кажучи про гроші Ваг ми весь час «киваємо» в бік соціуму – для Ваг, «рівень», мабуть, найсерйозніше мірило. Там де в нашій карті стоять Ваги, ми завжди будемо намагатися «красиво виглядати і мати потребу в схваленні соціально значущих людей. Просто у випадку, коли Ваги стоять на куспиде 2 будинки – гроші, стають мірою соціального рівня і «дверима» у вищі кола.
Тут хороший фінансовий рівень, обіцяний Венерою, забезпечується завдяки його важливості. І при цьому, Венера, звичайно, значно пом’якшує процес його отримання.
Сказати, що в їх житті можна виділити періоди якихось різких злетів, а тим більше падінь, у разі якщо 2 будинок у цілому або Венера не уражені, не можна. Ясна річ, в більшості життєвих історій, трапляються і злети, і падіння, і відносне благополуччя і відносні складності, і Ваги в цьому питанні не виняток. Але знову ж, будь-то понад проблем, при непораженном 2 будинку або Венері в цьому випадку чекати не доводиться. Природно, що якщо їм доведеться якось тіснитися в грошах, або як-то серйозно напружуватися щоб відповідати фінансового образу в своїй групі, вони як правило своїх труднощів не покажуть. Відсутність можливості витратитися вони пояснять відсутністю бажання це робити, чи знайдуть якісь причини, що лежать поза полем матеріальних труднощів, і, при цьому, красиво і гідно пояснюють їх рішення.
За втородомным Терезам важко зрозуміти, що вони переживають якісь грошові проблеми. Вони добре одягаються, уважні до слів, доглянуті (на АСЦ в цьому випадку, виявиться або Діва, або Ваги, або Лев – всі вони дуже педантичні в темі самопрезентації). Досить часто, їх матеріальний рівень оточуючі оцінюють вище, ніж він є насправді. Це вміння Ваг справити враження (не обов’язково це буде усвідомлено, просто від людини йде відповідне відчуття). Природно, Весовская енергія в мільйон разів тонше Левової або Стрільцівського, які теж сприймаються в грошових питаннях дуже успішними. Само собою, втородомные Ваги (якщо 2 будинок у цілому або Венера не говорять про протилежне), не будуть розкидатися грошима, замовляти «циган з ведмедем» або влаштовувати подання щодо купівлі лами в міському зоопарку (що можуть утворить 2-домные Леви або Стрільці, при додаткових показниках). Більше того, такі «шоу» буде викликати у них збентеження. Але при цьому, вони за рахунок свого вміння подати себе, за рахунок своєї чіткості і при цьому не дріб’язковість, справляють враження дуже успішних людей (у своїй соціальній групі, природно).
Втородомные Ваги можуть народитися в будь-якій соціальній групі, вони можуть бути дітьми як багатих так і бідних людей (як і будь-який інший Знак), але тяжіти вони все одно будуть до більш високої соціальної групи. І як правило, вони в цю вищу соціальну групу потрапляють.
що стосується імунітету. Імунітет, як і будь-які інші зрізи життя Альтернатива завжди потрібно оцінювати як комплекс свідчень – куди потрапив упр. 2 будинки, які аспекти сформував, що ще є в другому будинку і т. д. Але саме для Ваг, така залежність від додаткових факторів буде визначальною. Тільки на підставі Знака на куспиде 2 будинки, в разі Ваг, оцінити імунітет взагалі практично не можливо. Чи можна як середній — не низький, не високий. Але треба відзначити, що його імунітет, як загальний ресурс, знову буде серйозно залежати від соціальної убудованості. Чим впевненіше він відчуває себе в своєму оточенні, тим сильніше його тіло і дух. Чим більш нестійкий її стан – тим незащищенней і нестійкіше його організм.
Самооцінка так само неоднозначна як і коливні Ваги. З одного боку – вони думають про себе добре і вважають що гідні кращого. З іншого – знову визначальна позиція соціуму. Якщо він приймає людина переконується у своїй власній значущості, якщо ні – то відповідно, його впевненість в собі і самооцінка сильно знижуються.
Крім того, Ваги, будучи парним Знайомий, дуже сильно орієнтовані на партнера. І якщо від нього йде підтримка, то і себе Натів бачить гідним і значущим, а якщо ні – то може втратити віру в себе досить швидко.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок в Терезах, Венера у другому будинку

Навігація по записах

2 будинок в Діві. Лекція 80.
2 будинок в Скорпіоні. Плутон у другому будинку. Лекція 82

23