2 будинок в Тельці. Венера в другому будинку. Лекція 75.

6

Лекція 75. 2 будинок в Знаках

Телець на куспиде 2 будинки (Земна або Водна Венера в 2 будинку, управитель 2 будинки у Тельці, або в сполученні з Земної або Водної Венерою).

Телець, керуючий матеріальними цінностями, стоячи на куспиде 2 будинки, дає прекрасне матеріальний стан (звичайно якщо інші показники гороскопу не обіцяють інше). Дуже гарне, дуже стійке матеріальне становище.
Взагалі кажучи – Тельцовское «багатство» це саме матеріальне благополуччя. Це не понад прибуток, це не «скажені гроші» — це саме заможність, «міцність». Той же Марс, описаний у попередній статті – може давати навіть дуже великі гроші, але майже ніколи (крім сильної підтримки добре стоять благотворников) – не дає стійкості у своєму становищі. Він (Марс) може бути ДУЖЕ багатий, потім – все втратити, потім знову злетіти – потім знову впасти – Марс є Марс – виграна битва ще не є виграна війна.
А ось Телець, може бути і не дасть «топ» в списку Форбс, або будь-якому іншому списку місцевого «табеля про ранги», але десь в середині таблиці, втородомные Тельці підуть щільною групою. Тобто у своїй соціальній середовищі, втородомные Тельці, як правило, ранжуються дуже добре – це хороша, стійка соціальна верства «вище (або «трохи вище») середнього».
Володарі 2 будинки у Тельці, як правило не переживають у своєму житті періодів гострої потреби, якийсь жорсткої нестачі грошей (звичайно якщо другий будинок не має серйозних поразок). І якщо навіть вони починають згадувати якісь складні у фінансовому плані, періоди свого життя, то в порівнянні з тим, що володарі інших карт розуміють під безгрошів’ям, їх «матеріальна скутість» більшістю інших людей сприймається як цілком життєздатний рівень.
Телець любить гроші, і вони відповідають йому взаємністю. Він вміє збирати. Ось у Марса, в більшості випадків, з накопиченням проблема – тобто він може звичайно і збирати, але в якийсь момент може піддатися імпульсу і купити щось, що не планував, або за ті гроші, які не планував на це витратити, або вкластися в діяльність, якої не збирався займатися, і яка спочатку виглядає дуже «сирий» і не продуманою.
А ось Телець – вміє не тільки збирати, але й продумано інвестувати. Телець любитель задоволення і любитель життя. Він живе тут і зараз – витрачає на задоволення та комфорт. Багато купує, багато дозволяє собі, але при цьому – дуже турбується про свою фінансову перспективі.
Тельці добре почувають де лежать гроші. Вони вміють ці гроші вчасно притягти до себе. Хотілося написати – «вони добре відчувають, коли і в що інвестувати». АЛЕ насправді трошки не так – потреба інвестувати вони відчувають майже постійно, а ось «куди» — для них теж не самий складний питання, але не тому, що у них «нюх» на поточний фінансовий тренд, а тому, що вони вкладаються в «вічні цінності». Вони часто інвестують в нерухомість, або в «гроші» (у валюту в сенсі). Зустріти виділеного Тільця (особливо втородомного) бігає від обмінника до обмінника в пошуках копійчаної вигоди досить складно. У грошових питаннях, вони, як правило, не люблять метушні – вони просто вкладають і не витрачають. А так як Телець – плодовитий Знак, то там, де лежать їхні гроші – йде активне розмноження J. Як говорили ще наші бабусі «гроші до грошей» — ось це як раз про Тельців.
Їх інвестиції в нерухомість можуть не мати якогось різко-комерційного мотиву. Зовсім не факт, що вони будуть купувати квартири, щоб їх продавати, і потім купувати нові. Це, звичайно, теж може бути, але в цілому – Тельці не люблять розлучатися з тим, що вже вважають своїм. Вони краще будуть здавати цю квартиру, з прицілом на майбутнє – виростуть діти, а у них вже своє житло.
Тельці не схильні до тринькання. При тому, на відміну від Діви, або Козерога, двох інших земних Знаків, Тельці люблять задоволення, комфорт. Вони люблять багато і ситно поїсти, добре відпочити, красиво і дорого себе одягнути. І тому жорстко планувати свій бюджет, або забороняти собі якісь земні радості, тільки щоб не «вилізти» з закладеної суми, вони не будуть.
Пам’ятаємо також, що 2 будинок це не тільки гроші, але і ресурси нашого тіла. Тому дуже не погано Тельці можуть накопичувати «запаси» і в своєму тілі теж.
Як правило, це непоганий імунітет. Це міцний організм, в якому все в достатку. Але буває, що достаток переходить у надлишок і тоді вони починають повніти, або страждати від гіпервітамінозу.
Просто принцип Тільця – «не розтратити понад норму» тут буде актуальним і для гаманця, і для тіла. Тому він краще десь «недо-віддасть», ніж «пере-одаст» або недоотримає. Тому, не дивлячись на те, що у них може бути трошки уповільнений обмін речовин, вони все ж міцні та імунітетом і тілом. У них рідко спостерігається брак якихось вітамінів або мікроелементів. Майже завжди – хороші, міцні зуби і волосся (звичайно крім випадків ураження 2 будинку та його елементів). Навіть якщо вони трохи повненькі, вони рідко бувають пухкими – хороший тургор шкіри.
Самооцінка дуже висока (звичайно якщо Венера не має важких поразок). Венера найчастіше задоволена собою. Йому просто добре з самим собою і від цього зовсім не хочеться морочитися чиєюсь думкою.
Яка б Планета не управляла 2 будинком, її поразку від елементів іншого будинку, покаже ХТО претендує на те, щоб змусити людину сумніватися в собі. Скажімо, поразка від 3-го будинку, може змусити людину страждати від сестри чи брата, які будуть пригнічувати особистість Альтернатива. А може говорити про те, що самооцінка страждала в результаті порівняння з кимось із людей 3 будинки – з тієї ж сестрою (або братом), або з якимось однокласником, дитиною з двору і т. д. Звичайно, сильному управителю 2 будинки вдасться вистояти перед багатьма нападками, але якщо управитель будинку не сильний, та ще й Сонце, керує внутрішньою цінністю Альтернатива теж слабо або уражено, то «удари» по самолюбству можуть бути дуже чутливими і сильно придушити Альтернатива.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок в Знаках, 2 будинок в Тільце, Венера у другому будинку, Телець у другому будинку

Навігація по записах

2 будинок в Овні. Марс у другому будинку. Лекція 75.
Близнюки в другому будинку. Меркурій в другому домі. Лекція 77

11