2 будинок в Стрільці. Юпітер у другому будинку. Лекція 83

5

Лекція 83. 2 будинок у Стрільці

Стрілець на куспиде 2 будинки (Юпітер в 2 будинку, управитель 2 будинки у Стрільці , або в сполученні з Юпітером).
Стрілець дуже спокійно ставиться до грошей, і може дати дуже багато. Але на відміну від Скорпіона – він Вас лякати не буде, змушувати змінюватися через свої теми – теж не його завдання. У певному сенсі, Стрілець, керований Юпітером, це такий життєвий бонус. І там, де він стоїть в нашому гороскопі, він дає нам можливість відпочити від сильних тривог і навіть якщо і мотивує на діяльність (все таки він знак цілепокладання), робить він це не через кризи і поневіряння, а через бажання мати що-то ще краще і більше.
Він керує фартом і в цілому, можна сказати. щоб він вимагав від нас якихось понад-зусиль. Ясна річ – всі Планети дані нам для того, щоб ми щось робили і як-то змінювалися в своєму житті, опрацьовуючи їх принципи, покращували і стоншували їх енергії. Але при цьому, звичайно ті теми, які даються нам досить легко, або, принаймні, так нами сприймаються (без надриву, оптимістично й милостиво), звичайно рідко бувають справжнім двигуном особистого прогресу. Але знову ж таки – де-то нам треба і відпочивати, ми ж не роботи.

Тому теми тих будинків, якими керують неуражені Венера, Сонце або Юпітер в нашому житті реалізуються більш-менш спокійно і природно (а Юпитерианские – оптимістично і з ентузіазмом).

Тому, якщо Юпітер управляє темами 2 будинку, то він (не будучи враженим), як правило, дає можливість розслабитися в грошовому питанні. Часто власники подібного 2 будинки вже народжуються в досить забезпеченій сім’ї. Знову ж таки – не треба розуміти це як «сім’я мільйонерів» — тут сенс у гідне забезпечення усередині своєї соціальної групи (просто технічно неможливо «втиснути» всіх власників Юпитерианского 2 будинки в сім’ї олігархів J ). Але при цьому, це завжди достаток. Як правило, тільки серйозні поразки від Сатурна (або його участь у другому будинку), можуть стиснути початкові потенції Юпітера. І то, навіть в цьому випадку, потреба Юпитерианца буде відносною.
Цікава особливість мутабельного другого будинку (крім Діви) в тому, що його власники, як правило, помічають, що їх гаманець сильно залежить від обороту – поки вони активно витрачають гроші, витрачають їх, гроші завжди приходять. Як тільки вони намагаються відкладати, сформувати якусь «подушку безпеки», намагаються не витрачати, гроші перестають до них приходити – це дуже часта їх особливість (крім Дів).

Стрілець – це легке ставлення до грошей. Люди вважаються досить вдалими в цьому питанні, успішними людьми без особливих проблем. Тими, хто «може собі дозволити» і дозволяє. Знову ж тут елемент бравади буде присутня практично завжди, тому що Юпітер – хлопець прагне справити враження. Йому важливі захоплення, овації, як і Леву. Притому, Лев, маючи необхідність в захваті і оваціях, багато в чому, стає від них залежимо, і підлаштовує свою поведінку в темі, за яку відповідає, під найбільш затребуване амплуа. А Стрілець – просто хоче овацій, але майже ніколи не буває від них залежимо. Йому хочеться оплесків, і якщо він їх не отримує, але сам впевнений у тому, що їх гідний, він абсолютно спокійно себе переконає в тому, що насправді його підтримують і беруть, і буде почувати себе цілком сформованим в матеріальному або будь-якому іншому плані, за який в гороскопі відповідає Стрілець.
Вони легко відносяться до теми грошей і якщо вони є в гаманці, і знайшлося що-те, що запало в душу» вони спокійно собі куплять, навіть якщо воно буде явно дорожче того, на що вони розраховували. Вони не будуть морочиться і хвилюватися на предмет «скільки ж залишилося, так що ж я так багато витратив, я ж не розраховував на цю суму», як це будуть робити скажімо, Скорпіон, Діва, Козеріг або Рак. При тому, у всіх перерахованих Знаків, напевно витрачений не буде «останніми грошима», добре тряхнув їх заначки, там можна буде знайти грошей ще не на одну подібну покупку. АЛЕ – незапланована трата для них завжди зайве переживання. А от Стрілець реально може витратити останні гроші – але переживати з цього приводу не буде. Тобто може, звичайно, і буде, але ТРОХИ! І більш того – ця трата, як правило, швидко відновлюється новим надходженням.
Просто та тема, яка управляється непораженным Юпітером, завжди бачиться цілком оптимістично. Пішов втородомный Стрілець або Юпитерианец ванну купувати нову, але маленьку квартиру. Йде в магазин з наміром придбати щось відповідне розмірам і не дороге. Заходить дивиться, а на нього джакузі величезна дивиться, очей не зводить! А в кишені гроші є (або ні, але знає де взяти) – все, дивишся, а він уже за цю джакузі розраховується і думає, як її в свою маленьку квартирку втиснути (до речі, для них характерно, спочатку купити, а потім думати, що з цим робити J ).
Так і у всьому іншому – Стрілець повинен радувати і балувати, давати від життя відчуття щастя. Ну і нехай він витрачає на перший погляд, більше, ніж заробляє. Це дійсно тільки на перший погляд. Тому що все що він витратить, до нього швидко повертається (звичайно, якщо Юпітер не вражений).

Що стосується здоров’я – хороший імунітет, хоча вони можуть страждати «гіпер…» проблемами. Тобто це все гіпер стану – гіпервітаміноз, гіпертонія, гиперстеники (як раз той самий вага) і т. д.
2 будинок це не тільки наш фінансовий гаманець, але і гаманець нашого організму. І ось цей гаманець теж буває сутужно наповнений – багато їмо, багато п’ємо, звідси проблеми з надмірною вагою. Чи багато підгодовуємо всякими «добавками», вітамінами – звідси гіпервітамінозу і т. д. АЛЕ в цілому – легко до всього відноситься і навіть якщо він говорить що хоче схуднути, це як правило, ні до чого діяльному не призводить – так як людина живе в достатній достатку собою (це ж не тільки ресурс і імунітет – це ще і самооцінка а вона тут явно не кульгає).
Імунітет сам по собі досить пристойний – організм бореться досить добре – це вогненний Знак.
Володар сильного Стрільця, втородомного в тому числі, як правило, не має якихось серйозних проблем із самоідентифікацією, самооцінкою, питаннями особистої етики і особистої цінності. У цьому питаннях вони досить легкі, рухливі, впевнені в собі, забезпечені. Взагалі кажучи – дуже оптимістичні.
Самооцінка природно висока. Про Стрільця у другому будинку навіть говорити особливо нічого, так як все абсолютно очевидно. Немає ніякого подвійного дна (як було при розгляді Скорпіона, де на кожне «так», слід було «але»), або будь-яких виражених проблем. Тут все добре і з грошима і з імунітетом, і з самооцінкою тим більше.

Єдине, що можна додати – це ремарку про самооцінці. У втородомного Стрільця (або Юпитерианца) вона, як правило, завищена, АЛЕ вони так не думають в більшості випадків! Самооцінка на те і самооцінка, щоб оцінювати самого себе і думати, що це адекватно. Ознаки високої самооцінки по Стрільцю це не Львинное самозамилування, частіше це оцінка зовнішності, вчинків, розуму та іншого ІНШИХ ЛЮДЕЙ, з позиції «які вони не такі». Тобто ЧАСТІШЕ, замість – «я найрозумніший», він буде говорити «Вася – дурень!», або «ну, вона не найрозумніша звичайно, треба це визнати!». Замість – «я найкрасивіша!», «мені ВСІ КАЖУТЬ, що я красивіше, ніж вона!», замість «я краще і більш гідний!», «його взяли, тому що у нього блат!» і т. д. і т. п. Тому якщо Ви щасливий володар Стрільця у другому будинку (а це дійсно везіння) – то зверніть увагу на оцінки, які Ви роздаєте іншим людям, вони допоможуть Вам зорієнтуватися щодо своєї оцінки самого себе.
Звичайно це більше проблема для оточуючих, ніж для самого Стрільця. Єдина незручність – його періодично будуть «тикати» в це якість, а він його визнати і зрозуміти не може, і вважає що його ображають і не розуміють.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок у Стрільці, Стрілець у другому будинку

Навігація по записах

2 будинок в Скорпіоні. Плутон у другому будинку. Лекція 82
2 будинок в Козерозі. Сатурн в 2 будинку. Лекція 84.

12