2 будинок в Рибах. Нептун у другому будинку. Лекція 86.

6

Лекція 86. 2 будинок у Рибах

Риби на куспиде 2 будинки (Нептун в 2 будинку, управитель 2 будинку в Рибах , або в сполученні з Нептуном).
Досить часто, у людей з Нептуном або Рибами у другому будинку одним з ключових питань консультації є гроші. Питання формулюється за типом «грошей немає!», але коли починаєш розбиратися, з’ясовується, що все не зовсім так як представляється Нативом.
Нептун – плодючий, водна Планета, керуюча жіночим плідним Знаком – Риби, що природно має досить не погане розведення чогось, за що вони відповідають в гороскопі. В процесі роботи з Клієнтом, з’ясовується, що Нептун, будучи елементом другого будинку (через констелляцию або управління не важливо) насправді дає не тих людей до яких гроші не приходять, а тих у кого вони не затримуються, витікаючи крізь пальці.
Дуже часта проблема втородомных Нептунианцев в тому, що вони дуже не уважні до своїх витрат і майже завжди скаржаться на «водну» природу грошей, так буквально і формулюючи свій висновок у процесі роботи з астрологом «гроші витікають крізь пальці» або «гроші – як вода».
Коли людина йде від сформованого в голові визначення і починає міркувати, він сам розповідає, що виявляється він непогано заробляє або отримує пристойний дохід з інших джерел але їх зовсім не виходить утримати. Гроші немов витікають крізь пальці.
Він може говорити «я отримую зарплату 200 000 тенге. Але що таке по наших часів 200 000?! Хіба на це можна жити?!». Дійсно, така зарплата не є якоюсь захмарною, але разом з тим, на нашому соціальному рівні це більш ніж пристойна зарплата, для багатьох така сума є сукупним доходом сім’ї (і це теж зовсім не поганий варіант у нашому місті, на середньо-статистичному рівні). Але проблема в тому, що Натів встигає витратити ці гроші ДУЖЕ швидко, часто навіть не зумівши сформулювати куди ж конкретно були витрачені ці гроші. І в результаті їй реально не вистачає зарплати до кінця місяця. Їй доводиться займати, що теж далеко не для всіх втородомных Риб ясна річ – у цьому питанні їм так само складно орієнтуватися скільки ж конкретно потрібно грошей, що залатати утворилася «діру» і при цьому, не взяти зайвого (адже доведеться віддавати). І потім знову та ж історія – гроші отримала – один борг віддала, другий борг віддала, і знову без грошей.
Тобто основна проблема втородомных Риб (або НЕптунианцев), це саме неуважність до витрат. Риби не Водолій. Якщо останній дає крайню ступінь нестійкості в доході, дискретні заробітки, які заважають планувати свій бюджет, то Риби – в общем-то добре ставляться до поповнення гаманця Альтернатива. Будучи непораженным, Нептун як управитель 2 будинки – дуже непоганий варіант для розведення грошей. Його перша і головна проблема – неорганізованість у грошовому питанні. Йому не зрозуміло, як взаємодіяти з грошима на більш-менш тривалій дистанції.
Якщо скажімо Стрільцеві або Лева, властиво малюватися. Вони можуть прийти і купити щось більше, ніж заплановано, щось більш дороге і тим самим теж поставивши себе певним чином в незручне становище. Але вони в цей момент РОЗУМІЮТЬ що вони перевищують, і що доведеться «викручуватися» (що, треба сказати, рідко буває для них непідйомним тягарем).
А от Риби схильності до малювання не мають (як правило), вони, навпаки, можуть щось «мутити», не говорити про те, скільки вони отримують, уникати конкретно поставлених питань, відповідати ухильно і т. д. Вони не схильні до того, щоб демонструвати своє матеріальне становище, або доводити комусь щось, або виробляти на кого-то враження, вони просто НЕ В ЗМОЗІ (звичайно якщо немає якоїсь підтримки від «прагматичних» показників карти), реально оцінити свою фінансову життя на більш-менш довгій дистанції.
вона може зайти в магазин «з великими очима» накупити повні пакети всього на світі, додому прийти, викласти все куплене і стояти дивитися на покупки, не розуміючи куди гроші витрачені. Потім вона буде розповідати про те, що «зараз просто все ДУЖЕ дорого!», але якщо пройтися по її покупок стає зрозуміло, що більшість із вибраного їй просто не потрібно або вона купує найдорожче у відповідному сегменті. Взагалі, Риби часто представляють собою типову «жертву реклами» або «акції». Її антипод Діва – теж любить знижки та акції, але на відміну від Риби, вона бере участь тільки в ЦИХ акціях. Скажімо, вона вибрала собі якусь річ, приценилась, приміряла, дочекалася реальних знижок, пішла і купила. А от Риби «вірять на слово» продавцям, які пишуть «розпродаж 150 %» і їй не важливо, що таких розпродажів в природі бути не може J вона побачила – і повірила в те, що їй це потрібно. Або акції типу «бери 2 речі, отримай 3-ю безкоштовно!». Прагматична Діва, перш ніж вступити у цей захід, порівняє ціни цього магазину з іншими, порівняє товар і швидше за все відмовиться від спочатку привабливої, але за фактом провального пропозиції. А Риби – куплять одну більш-менш потрібну річ, другу не потрібну, і отримають третю – дарову – яка їм ВЗАГАЛІ НІ ДЛЯ ЧОГО І НІ ДЛЯ КОГО НЕ ПОТРІБНА. Але сам заклик до уявної вигоді, для Риб виявляється більш ніж актуальним.
купівля прострочених товарів (теж викинуті на вітер гроші) товару або наприкінці терміну або з інших причин не придатного до вживання теж часта «біда» Риб.
Точно так само, як торгівля через інтернет. Ось більшої лабуди, ніж трофеї втородомных Риб або НЕптунианцев, здобутих ними з сайтів інтернет-магазинів я не бачила ні в кого. Або це більш-менш нормальні речі, але з надзвичайно завищеною ціною, поданої як ціна «акції».
Часто доводиться бачити і Риб, які повинні всім у своєму оточенні, при тому, що її особистий дохід ЗНАЧНО перевищує дохід тих, у кого вона позичається.
До речі сказати, не рідкісні розповіді втородомных Риб про те, що вони втрачають гроші, гаманці, карти (особливо при ураженні). Втородомный Овен (при ураженні Марса або другого будинку в цілому) може піддаватися нападам. На його гроші хтось претендує відкрито – це зірвані телефони, або шапки, це вирвані з рук сумки, це нападу з погрозами застосування сили і т. д. А Риби часто виявляються тими, хто забуває сумку в автобусі, або забуває закрити замок на сумці, і не слідкує за нею в тому ж громадському транспорті чи на базарі, у великому магазині і т. д., в результаті чого, хтось спокійно може скористатися їх забудькуватістю або неуважністю і потихнечку поцупити те, що «підставила» Риба.
При всьому при цьому, ОСОБИСТО МЕНІ не доводилося бачити жебраків втородомных Риб. Я вважаю, що вони напевно є, тим більше що Риби як знак, є сигнификатором жебраків, але особисто в моїй практиці знедолених втородомных Риб взагалі не зустрічалося. Частіше мені трапляються такі Риби, які в принципі мають непоганий дохід.
Про Риб часто пишуть, що їм властивий нелегальних дохід або дохід від сумнівних заходів. І мабуть це теж має місце бути, але взагалі, це правильно було б назвати приватним випадком. Особливо якщо врахувати, що на сьогоднішній день ідеально чистого доходу немає у дуже багатьох людей, серед яких є представники різних Знаків.
отже резюмуючи – Риби в цілому добре ставляться до грошей. Вони мутабельный Знак, і як Ви, сподіваюся, пам’ятаєте, з попередніх лекцій, «рух грошей» для них є гарантом того, що гроші прийдуть знову. Тому, не дивлячись на їх часто неадекватні витрати, або втрати, на невміння вести бюджет, навіть в самих крайніх ситуаціях, які для багатьох виявилися б безвихідними, Риби викручуються (звичайно, якщо елементи 2 будинки не сильно вражені). Хто обійме, хтось віддасть борг, про який Риби вже забули, хтось подарує, або ні з того ні з сього преміюють. Може бути, раптом, перенесуть крайню дату платежу, продасться те, що давним-давно виставлено на продаж, або Рибки виграють необхідну суму в лоторейку (вони часто виграють «дрібниці»).
Тобто в цілому, Риби для грошей зовсім не поганий Знак, єдине зауваження, втородомным Рибам потрібно навчитися стежити за своїм бюджетом, проявляти більшу пильність і розумність в питаннях витрат (тобто напрацьовувати якості протилежного Знака – Діви).
Що стосується імунітету. Всі водні Знаки схильні до інфекцій. Вони добре «ловлять» всякі різні інфекції і хвороби – а будучи плідними Знаками, дають можливість цим хворобам розростися. Але якщо Рак, керований Місяцем, зберігає базовий інстинкт «жити!» Плутон, керуючий Скорпіоном, робить його «неубиваемым», і змушує повставати з попелу, то ні Нептун, ні Риби великий опірності не дають. Мабуть, Риби, один з найслабших конституціонально Знаків. Може давати серйозну схильність до алергічних реакцій, постійні отруєння, схильність до інфекцій, набряків, проблем з лімфою і т. д.
Що стосується самооцінки. Якщо карта в цілому не говорить про протилежне, то не багато Ви знайдете втородомных Риб, сильно заморочуються на цьому питанні. Мало серед них тих, хто себе не любить, або сильно в собі сумнівається. Але і Риб які б падали б від захвату вимовляючи своє ім’я, мені теж не доводилося зустрічати.
Єдина проблема, яка може бути в цьому плані у втородомных Риб — це невірна самооцінка. Вони можуть помилятися, вважаючи себе безпричинно краще або гірше, ніж є насправді. Але майже завжди вони належать до себе досить лояльно – і якщо і вважають себе чимось гірший за інших, то як правило, знаходять для цього «об’єктивні» причини і пояснення (і можуть навіть отримувати з цього вигоду). Якщо вважають себе краще просто спокійно насолоджуються своїм суспільством. Не факт, до речі, що вони покажуть Вам, то СПРАВДІ у них йдуть справи з самооцінкою.
Їм властиво зачаровуватися і розчаровуватися в собі самостійно, виходячи з якихось власних, внутрішніх критеріїв.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа Нептун у другому будинку, Риби у другому будинку

Навігація по записах

2 будинок у Водолії. Уран в другому будинку. Лекція 85
2 будинок гороскопа. Практичне заняття.

10