2 будинок в Овні. Марс у другому будинку. Лекція 75.

6

Лекція 75. 2 будинок в Знаках

Овен на куспиде 2 будинки (Марс у 2 будинку, управитель 2 будинку в Овні або в сполученні з Марсом).
В класичній астрології положення Марса і Сонця у другому будинку характеризували цікавим тезою «Марс і Сонце в другому будинку хорошими не бувають». Будучи несогласной з цим висловлюванням, думаю його все ж важливо пояснити.
Чому старі автори так описували участь Марса в другому будинку? Давайте почнемо з того, що згадаємо, що ми говорили про Марсі з позиції плодючості. Не сама плодовита Планета, чи не так? А, отже – раз він неплодовит, значить під його впливом погано розмножуються і люди, і звірі, і пшениця, і ГРОШІ! Крім того, Марс імпульсивний, нестійкий, не зібраний, є у нього тенденція «палити кишеню» при попаданні в другий будинок.
До того ж, старі автори звинувачували Марса (як елемент 2 будинку) у здатності брати чуже, причому як те, що погано лежить, так і те, що просто хочеться взяти – тобто грубо кажучи, відібрати.
І у всьому цьому є своя правда – все, що про нього говорили старі автори – списувати з рахунків не можна. Марс, не підтриманий впливом Сатурна або Дівою (на другий будинок або на гороскоп в цілому) дійсно пече кишеню. Марс імпульсивний і нестійкий. Він не дає системи у відношенні з грошима.
Що стосується крадіжки – то тут я не згодна. І не тому, що серед володарів Марса в другому будинку все кришталево чисті люди, а тому, що крадіжка не є астрологічним показником, а показником особистісним. І схильність до нього може проявитися у будь-якій Планеті. Просто Марс, може захотіти «забрати своє!». Венера – вважатиме, що коли сильно хочеться, то можна. Меркурій – заради інтересу (клептоманів, крадуть по дрібниці, серед Меркурианцев найбільше). Сонце – бо гідно самого кращого і т. д. і т. п.
Тому про крадіжки опустимо.

Що стосується інших тим, те, що й казати, Марс наділяє свого володаря відповідними рисами. АЛЕ! При цьому Марс самостійний, активний і хваток. Він володіє прекрасною логікою і сильними математичними здібностями. Він – Бог Війни, а отже, без уміння вибудовувати стратегію йому теж не обійтися. Він здатний ризикувати, вміє конкурувати і завжди бажає бути «попереду Планети всієї».
Всі ці риси – дуже важливі в питанні самостійного заробітку. Тому, не дивлячись на те, що йому однозначно треба організовувати свої відносини з грошима, бути більш уважним до своїх імпульсам, взагалі контролювати процес «надходження – витрати» — він все ж, може дуже непогано заробити, і бути цілком самостійним у цьому питанні.
Сам по собі Марс, не підтриманий аспектами від Юпітера, Сонця, Плутона, Нептуна або хоча б Венери, або сильними хорошими аспектами «грошових» будинків, рідко коли дає дуже великі гроші. Скажімо, серед мільйонерів, Марсианцы далеко не лідери. АЛЕ – все ж він досить рідко дає людей без грошей. Крім того, це найчастіше СВОЇ власні гроші, свій власний заробіток. Звичайно, Марс може говорити про те, що чоловіки в питанні доходів грають не останню роль. Але все ж – якщо у Вас в другому будинку Марс, то швидше за все, незважаючи на те, буде чи чоловік (або хтось ще) основним джерелом доходів, чи ні – Вам буде важливо мати СВОЇ гроші, і мати СВІЙ дохід. Самостійність в цьому питанні для Вас важлива.
І з іншого боку, у разі якщо у Марса немає якихось серйозних поразок, то будь-яка Ваша власна активність у сфері фінансів, як правило, буде винагороджена.
Ще раз тільки підкреслю – треба працювати з імпульсивністю і іноді зайвої ризикованістю у фінансових питаннях. Наприклад, здійснюючи великі покупки, треба все ж змушувати себе давати собі час на роздуми, або хоча б на порівняння вподобаної речі з чимось іншим. В ідеалі – у Вас має бути хоча б ніч, щоб «переспати» з думкою про цю купівлю (або це надзвичайно цікаву справу, в яке хочете вступити). Пам’ятайте велику російську мудрість «ранок вечора мудріший»? Ось ця прислів’я повинна стати Вашим девізом у фінансових питаннях. І тоді – проявивши терпіння і здатність подивитися на ситуацію з різних сторін (згадайте лекцію про Овна – йому важливо опрацьовувати Венеру і Сатурн) – Ви зможете справді стати стабільно самостійно забезпеченою людиною.
В іншому випадку – не стійке фінансове становище, схоже на американські гірки, з серії «то пусто, то густо».
Що стосується імунітету – то Марс звичайно боєць! Він вміє боротися – зокрема може давати хвороби з високими температурами (особливо це стосується, звичайно, Марса в 6 і 1-м, але і другий теж може дати), або сильними болями. Марс буде намагатися боротися з недугою. Але не варто забувати, що Марс – спринтер, і боротися «довго», без підтримки з боку інших елементів гороскопу йому буде дуже важко – це не його завдання. В залежності від того, наскільки він сильний і підтриманий іншими показниками у конкретній карті, можна зробити висновок про те, як довго і наскільки продуктивно він буде здатний «тримати оборону».
Крім того, люди, які мають Марса пов’язаного з другим домом, як правило, дуже швидко реагують на адекватне лікування. Якщо лікування призначено правильно – то відповідь організму буде дуже швидким.
Що стосується самооцінки, то у разі, якщо Ви бачите Овна на куспиде 2 будинки, або Марса в другому будинку, і при цьому він не сильно вражений, і не дуже ослаблений за статусом, то перед Вами, швидше за все, буде людина яка себе любить, поважає, і не дуже сильно в собі сумнівається (звичайно, дивимося карту в цілому – але це стан 2 будинки вже хороша заявка на високу думку про себе). Досить жорстко ставиться до критики, не завжди чує претензії на свою адресу, і не завжди бачить себе «зі сторони». Як правило, викреслює людей, які його критикують з свого оточення, якщо він вважає, що ця критика незаслуженна (а це майже завжди).
Але якщо Марс вражений, то це буде людина, яка активно намагається відстояти свою гідність, відстояти своє право на самого себе, можливо, це навіть буде досить агресивне відстоювання, хоча буває, що й просто відвертаються від «незручних» людей, як власники сильного Марса в 2 будинку. Але на відміну від останнього, цей буде сумніватися в собі! Як би голосно він не кричав «я найкращий, а ти просто нічого не розумієш!» він майже завжди в цій ситуації, гучністю голосу буде намагатися заглушити свої внутрішні сумніви і страхи.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок в Знаках, 2 будинок в Овні, 2 будинок гороскопа, Марс у другому будинку

Навігація по записах

2 будинок гороскопа. Вступна лекція. Лекція 74.
2 будинок в Тельці. Венера в другому будинку. Лекція 75.

6