2 будинок в Діві. Лекція 80.

6

Лекція 80. 2 будинок у Діві

Діва на куспиде 2 будинки (земної Меркурій в 2 будинку, управитель 2 будинку в Діві , або в сполученні з земним Меркурієм).

Сама по собі Діва, якщо Меркурій або 2 будинок не доповнені якимось заспокійливими показниками, не управляє понад-багатствами.
Діва рачительна і майже ніколи не буває у стані реального безгрошів’я, але в цьому сенсі, звичайно, буде принципово відрізнятися від «багатих» Бика або Лева. Останні, будучи не ураженими, рідко коли стикаються з серйозними фінансовими труднощами, реальної грошової «ямою», просто тому, що вони, в принципі, прихильні достатку.
А Діва не підтримана якимось серйозними аспектами від грошових бенефакторов, рідко дає легкі гроші, або їх велику кількість. Але і жити, не маючи скільки-небудь впевненою у завтрашньому дні, Діві зовсім не подобається. А значить — з грошима потрібно бути уважним і акуратним. Саме у зв’язку зі своєю здатністю прогнозувати свої витрати, Діва, навіть будучи не надто вільною у засобах примудряється жити не гірше за інших (у всякому разі, у своїй соціальній групі).
Хотілося б відзначити, що коли ми говоримо «не обіцяє великих грошей» або щось в цьому дусі, ми завжди маємо на увазі ту соціальну групу, в якій Натів знаходиться, в якій він народився. Все в цьому житті відносно, так само як поняття «великі гроші», «невеликі гроші», «труднощі» і т. д. І, само собою, зрозуміло, що у найбагатших людей в цьому світі, народжуються діти, і природно, що у них бувають різні показники 2 будинки, і будь-яких інших будинків. І коли ми говоримо «не обіцяє великих грошей», ми, як правило, маємо на увазі не обіцяє множинних можливостей для переходу в іншу за соціальним рівнем групу, або, принаймні, цьому не сприяє.
Девья дбайливість (якщо вона не скасовується іншими показниками Меркурія і 2 будинку в цілому), допомагає їй «жити за коштами». Як правило, у неї та її близьких є все, що необхідно для життя. Якщо вона скромна в доходах, само собою зрозуміло це «все що необхідно» буде не «писк моди», і не «дизайнерські речі», АЛЕ – це все буде добротний і якісний. Діва, вміє розпоряджатися грошима. Вона ніколи не купить чого-то тільки тому, що на це знижки. Так, вона добре обізнана де і в який час будуть проходити акції, і з задоволенням скористається знижкою, але для того, щоб КУПИТИ ХОРОШИЙ, ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ. Діва з тих людей, які свято шанують слоган «ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі!».
Багата втородомная Діва (якщо Меркурій або другий будинок у цілому не говорять про протилежне), теж не буде поспішати розкидатися грошима. Само-собою, вона буде купувати те, що схвалюється в її соціальній групі. Природно це будуть дорогі курорти (а курорти Діва взагалі любить і багата та бідна), дорогі пансіонати, АЛЕ вона все одно не буде переплачувати або залишати якісь нечувані «чайові». Для неї слова «співвідношення ціна – якість» зовсім не порожній звук.
І багата та бідна втородомная Діва, дуже піклуватися про своїх грошах, і про своїх зобов’язаннях. Тому вони – як пенсіонери, платять за все вчасно, боргів не мають, а якщо і беруть щось в борг або в кредит, то ніколи не роблять це необдумано. Вони реально розраховують свої сили, і не люблять ставити себе в незручне становище. Знову ж таки, стесненная в засобах Діва (втородомная) розуміє, що не заплатити зараз – це не вихід. Це серйозне навантаження на наступний місяць. А так як чекати, що гроші впадуть з неба, скромно живе Діві не доводиться, то вона завдяки своїй розумності уникає накопичення боргів і зобов’язань.
Але спочатку до питання про грошове співробітництво, позику, іпотеці, і т. д. втородомная Діва підійде більш ніж уважно. Вона з тих Клієнтів, які не тільки чекають схвалення свого кредиту в банку, але і самі проводять Банкам, які претендують на звання бути їх кредитором, солідний «кастинг». Вони ЧИТАЮТЬ договори, задають з ним питання, які консультуються у юристів (якщо це велика сума і тривалі виплати). Вони порівнюють умови і репутацію потенційних кредиторів. Слова «рефінансування кредитів» для них не порожній звук.
Так і до простих покупок і багаті і не дуже втородомные Діви підходять з великою увагою – вони читають відгуки інших покупців, читають технічну документацію, або результати незалежних випробувань, викладені в інтернеті.
Не варто забувати – Діва, управляється Меркурієм, а отже, ментальна діяльність у них розвинена чудово.
Серед людей, що продають, що втратили актуальність для власника вживані речі, виділених Дів (втородомных зокрема) більше, ніж серед представників будь-якого іншого Знака.
Багато людей вважають втородомную Діву скупою. Деякі думають, що вона не здатна розважатися і отримувати задоволення від життя. Насправді – це не так. Просто Діва – управляє маленькими речами, деталями і скрупульозністю, а будучи елементом 2 будинку, вона змушує звертати увагу на дрібниці в темі грошей і майна взагалі. Вона вміє виглядати (не варто забувати, що напевно більшість втородомных Дів –Асциадентальные Леви!), любить добре їсти і добре відпочивати. Вона взагалі любить і цінує бездоганність. Вона не буде платити за річ або послугу, яка коштує 50 тенге – двох тисяч. І не тому, що вона жадібна по натурі, а тому, що річ, яка коштує 50 тенге, може доставити задоволення тільки на 50 тенге! А на 2000 вона купить те, що принесе їй задоволення на цю суму. Вона просто добре рахує гроші і ЦИМ забезпечує собі хорошу і комфортного життя.
Що стосується імунітету – Діва дуже вразливе. Вона не наділена якимось неубиваемым здоров’ям, немає в неї і шаленого імунітету. З дитинства людина, у чиїй карті Діва відповідає за здоров’я (стоїть в 1,6, 2 будинках або дуже виділена іншим способом), дуже багато хворіє і, як наслідок, дуже багато лікується. В результаті, ставши дорослим, він вже має пристойний список хронік або «схильностей» але і достатній послужний список боротьбі з ними. Тому Діва, постійно п’є якісь вітаміни (а в цьому вона знавець), ходить на всі планові огляди або має свого власного лікаря, який лікує від усіх хвороб.
Багато говорять – «Діва любить лікуватися!». Не багато люди отримують від цього процесу якесь невимовне задоволення, тим більше, що нині це «захоплення» ще й не з дешевих. АЛЕ – втородомоной Діві, або людям з Девьей домінантою в питаннях здоров’я лікується або проводити профілактику просто необхідно.
І саме тому, що вона турбуватися про собі, не дуже довіряючи своєму імунітету (що справедливо), живе Діва – довго і щасливо. Так, може хандрити і скаржитися на метеозалежність, наприклад, але при цьому, уважно і дбайливо ставитися до свого здоров’я, протягне на ньому дуже довго.
Самооцінка Діви дуже не однозначна питання. З одного боку – Діва вразливе і делікатна. У неї багато різних комплексів, занепокоєнь (навіть якщо на АСЦ – завжди блискучий Лев). Але при цьому, їй дуже хочеться бути ідеальною. Її ресурс (2 будинок) – це здатність робити ідеальним все, до чого вона доторкається. І тому вона, не будучи глибоко всередині себе, задоволена собою апріорі, з часом виробляє в собі впевненість за рахунок своїх старань і перемог в інших сферах свого життя.
Більш того, раз вона підвищила себе в своїх очах за рахунок власних зусиль, її самооцінка, з часом, стає дуже стійкою і далеко не низькою.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок в Діві Діва в другому будинку, Меркурій в другому домі

Навігація по записах

2 будинок у Львові. Сонце в другому будинку. Лекція 79.
2 будинок в Терезах. Венера в другому будинку. Лекція 81.

6