2 будинок у Водолії. Уран в другому будинку. Лекція 85

6

Лекція 85. 2 будинок у Водолії

Водолій на куспиде 2 будинки (Уран в 2 будинку, управитель 2 будинки у Водолії , або в сполученні з Ураном).
Сам по собі Водолій не забирає і не обіцяє багатства, до грошей він ставиться в цілому нейтрально. Але у Водолія, природно, є особливості взаємодії з тими темами, за які він відповідає. І стоячи в другому будинку, Водолій говорить про те, що у Альтернатива буде дуже нестабільно з грошима. Людині буде складно контролювати свій бюджет, так як він не відрізняється стабільністю – у нього сьогодні густо, завтра порожньо і така ситуація є в регулярному режимі. Само собою, це не дуже зручно для грошей (нестійкість взагалі не зручне якість, а в деяких темах тим більше).
Так само і у витратах. Для них гроші – дуже нестійка субстанція і витрачаються вони так само дуже нестійкий. До них може прийти значна сума, але спуститься вона не відомо на що або дуже швидко. Розраховувати свій бюджет, планувати – для них дуже складно. Знову –таки тому що у них дуже нестійкий дохід.
Скажімо, навіть підбираючи элекцию (час для початку здійснення якогось задуму), на початок якогось бізнесу, або на одруження або будь-які інші справи, де гроші, так чи інакше становлять важливу частину благополуччя справи, дуже не рекомендується робити Уран елементом другого будинку (за рахунок управління або констеляції). Оскільки фінансове становище буде дуже нестійким. Ніколи не будеш знати на що розраховувати, якою дохід і з якою регулярністю буде приносити твоє починання. Дуже важко буде підрахувати і спланувати ризики, тому що грошова ситуація буде такою ж нестійкою і непередбачуваною як і сам Водолій. Сьогодні багато, завтра мало. І сьогоднішнє «багато» ніяк не гарантує завтрашнього «нормально».
В принципі управління Урану для земних будинків штука не проста. Земні будинку (2,6,10) звичайно більше орієнтовані на стабільність (до речі, в 7 він теж може вносити напругу від невизначеності), а коли стабільності немає, то очевидно, що ситуація буде складатися як мінімум незручно для власника карти.

Будучи враженим від інших будинків, він вкаже на що будуть «спускатися» гроші, або іншим чином буде заважати стабільності в грошовому питанні.
І навпаки – гармонійні аспекти, як завжди в цьому випадку, дадуть можливість розраховувати на якісь сфери, очікувати від них допомогу та зміцнення в грошовому питанні.
Є думка, що Планета стоїть на другому будинку, або керує їм, навіть якщо вона «шкодить» грошей, у випадку, якщо людина починає працювати за її прямої сигнификации і нею «заробляти», може принести йому хороший, стійкий дохід. Так, скажімо, при Сатурні у другому будинку стандартно рекомендують займатися нерухомістю або будівництвом. Вважається, що в цьому випадку, Сатурн буде «включений» через пряму професійну сигнификацию, і, отже, не буде шкодити. Однак на практиці, Сатурн не буде шкодити грошей, якщо Ви виберете його професію тільки в тому випадку, якщо він СПОЧАТКУ не збирався цього робити — стояв у гарній позиції, підтриманий грошовими Планетами або будинками. І в цьому випадку, не важливо – чи будете Ви будівельником чи ні – він все одно буде Вам допомагати і приносити хороший і СТАБІЛЬНИЙ заробіток.
А якщо він стоїть «погано» — то будівництво не врятує. Ви дійсно можете працювати будівельником, але при цьому, так само хронічно відчувати дефіцит грошей, як якщо б Ви працювали кухарем або кимось іншим.
Так і у випадку Урану (Водолія). Є думка, що працюючи астрологом, або електриком або системним адміністратором, або космонавтом (або будь-яким іншим видом діяльності, описаному в темі «Уран на МС»), Вам вдасться уникнути Уранической нестабільності. Насправді – стабільно у Вас буде тоді, коли Уран або 2 будинок підтриманий те, що змушує його бути успішним і стійким. Але якщо цього немає – то працюючи сіс.адміном, заробіток буде все одно не стійким, і залежать від кількості дзвінків. Або будучи астрологом – знову ж буде то пусто – ні одного Клієнта, то густо – треба всім і відразу. І т. д. Особливість Водолейского 2 будинки – відсутність стабільного доходу. Тому, якщо Ви маєте щось з цієї серії у другому будинку, і не маєте підтримки з боку грошових Планет або хорошого аспекту від добре стоїть Сатурна – намагайтеся заробляти «тут і зараз» це раз, і друге, передоручіть ведення свого бюджету комусь зі своїх близьких, чий 2 будинок більш стійкий і прагматичний.
При цьому, ще раз повторю – Уран, сам по собі, не скасують грошей і не прирікає свого володаря на нужду і постійне безгрошів’я – тут мова йде тільки про нестабільності.
Що стосується імунітету – він так само дуже не стійкий і, до того ж, дуже залежний від нервового стану. До речі кажучи, ставлення до грошей тут буде теж дуже знервований (особливо при ураженні Урану) – це й зрозуміло, враховуючи нескінченні грошові гойдалки, сильно стомлюючі Альтернатива.
Імунітет так само дуже нестійкий і залежний від нервової діяльності.
Ви пам’ятаєте, я сподіваюся, що 2 будинок представляє всі ресурси особистості, і Уран, будучи елементом 2 будинку може говорити про те, що Натів пристойно обдарований ментальним потенціалом. Але з іншого боку, особливо при поразці, він може вказувати на сильну ментальну перевантаженість, що в свою чергу безпосередньо вплине на ослаблення імунітету. Будь нервове виснаження – удар по імунній системі.
Ще одна особливість цього імунітету, та ж сама непередбачуваність – людина може вистояти тоді, коли всі інші «свалилсь» від важкої інфекції, від масової епідемії, але захворіти від легкого протягу – і тут знову все буде залежати від стану його нервової системи – будь-нервове виснаження – відразу ніякої імунітет.
Що стосується самооцінки. Водоліїв часто вважають людьми зарозумілими і зарозумілими. Є напевно серед них і такі, але в цілому – вони просто люди трошки іншого типу. У них трошки інші цінності (до речі кажучи, 2 будинок – це ще і базові цінності), вони відрізняються від цінностей більшості інших людей. Вони в цілому не матеріалісти, ясна річ, сьогодні все залежить від грошей і всі хочуть одягатися і їсти, і тому всі орієнтовані на заробіток, але на відміну від багатьох інших Знаків, що гроші самі по собі не є для них самоціллю і самоцінність. Їх життєві цінності не формуються під впливом грошей, матеріальні цінності, для них стають цінністю опосередковано, в результаті взаємодії із середовищем (від того, що середовище зробила це цінністю). Але в цілому для них можуть бути важливі інші речі (представляти їх дійсні внутрішні, базові цінності), інші книги, захоплення і т. д.
Скажімо, Телець буде скуповувати нерухомість, Рак – робити запаси необхідні для життя, а втородомному Водолію буде цікавіше вкладати в освіту, поїздки, різні захоплення (астрологія, йога, психологія…) і т. д. Вступати у різні підприємства, які для багатьох може здатися маячнею.
Адже вони дійсно йдуть попереду (в тому числі і в питаннях формування цінностей або джерел доходу). Їм багато речей можуть здаватися перспективними, цікавими, вони можуть вкластися в цей проект (якщо, скажімо, це бізнесмен), але може виявитися так, що основна маса людей ще не готова до прийняття цієї ідеї, яка з часом може «захопити світ». Як було з тим же самим інтернетом і стільниковим зв’язком. Адже були люди, які відкривали магазини з продажу стільникових телефонів, або намагалися «розгойдати» інтернет – але багато з них були ДУЖЕ прогресивними для свого суспільства, і за рахунок цього їх бізнес був зовсім не затребуваним і збитковим – це швидше за все і були 2-домные або 10-домные Водолії – бізнесмени.
В принципі говорячи про самооцінки, напевно, не зайвим буде згадати про те, що Сонце – Планета его і самоідентифікації, у Водолії у вигнанні. Тому навряд чи варто підозрювати Водоліїв у дійсній переконаності у своїй винятковості і крайньої внутрішньої впевненості в собі. З іншого боку, будь-то сверхзакомплексованных втородомных Водоліїв мені теж не доводилося спостерігати.
Думаю їх самооцінку можна характеризувати як більш-менш адекватну.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок у Водолії, Уран в другому будинку

Навігація по записах

2 будинок в Козерозі. Сатурн в 2 будинку. Лекція 84.
2 будинок в Рибах. Нептун у другому будинку. Лекція 86.

11