2 будинок у Львові. Сонце в другому будинку. Лекція 79.

7

Лекція 79. 2 будинок у Львові

Лев на куспиде 2 будинки (Сонце в 2 будинку, управитель 2 будинки у Львові, або в сполученні з Сонцем).

Там, де на карті стоїть Лев, Натів наділений дуже високими амбіціями. Наприклад, стоячи в 10 будинку він дасть високі соціальні амбіції, в 7-м – бажання мати кращого партнера і внутрішню орієнтацію на «ідеальний шлюб», 1-м змушує відчувати себе винятковою особистістю. І, відповідно, дуже високі амбіції в темі грошей, коли Лев потрапляє в другий будинок. При цьому, Лев, як правило, прихильно відноситься до тієї сфери життя, за яку відповідає. Так керуючи 2 будинком і не маючи суттєвих поразок, змінюють підсумкове судження, Лев дає дуже гарний і стабільний (фіксований Знак) фінансове становище.
Сонце, якщо воно елемент 2 будинку, але при цьому їм не управляє (тобто якщо на куспиде 2 будинку стоїть якийсь інший Знак), може і не дати стабільність, треба буде дивитися на Знак куспиде. Але ось Лев, сам по собі, за своєю фіксованості, здатний наділяти справи того дому, яким керує достатнім ступенем стійкості.
Для втородомного Лева, характерні високі матеріальні потреби, які при цьому, досить непогано реалізовані.
Якщо у другому будинку стоїть Сонце (тепер це вже більше стосується Сонця, ніж Лева), то це означає що людині необхідно здобути фінансову самостійність. Це життєво важливий для його особистості момент, який необхідно реалізувати, для того, щоб відчути власну цінність і цілісність.
Що цікаво, не дивлячись на важливість власного заробітку, в жіночих картах, стояння Сонця у другому будинку дуже часто дає дохід від чоловіків – від батька чи від чоловіка. АЛЕ важливо відзначити, що незважаючи на досить непоганий зміст (якщо, звичайно, Сонце або управитель 2 будинки не мають якихось серйозних поразок), Нативу все одно важливо здобути фінансову незалежність! В астрології прийнято вважати Сонце – завданням втілення, і в цьому випадку, завдання втілення потрапляє у другий дім! Тобто проявити власне Сонце – а значить себе, свої таланти, свою особистість у набутті власного матеріального достатку. Відсутність особистого доходу, що не залежить від зусиль чоловіка, батька або будь-якої іншої особи, описаної Сонцем, позбавляє Альтернатива можливості відчути власну силу і значимість.
Як правило, левиний 2 будинок, який не має якихось серйозних поразок, не дає тривалих періодів безгрошів’я, та й взагалі ситуацій жорсткої економії або катастрофічну нестачу грошей. Ясна річ – «грошей багато не буває», і володарі Львинных фінансових запитів звичайно розуміють що завжди є до чого прагнути. Знову ж таки – життя штука довга і ситуації бувають різні, але в цілому, неуражений Лев, як і Телець, з цієї потрібної зустрічаються досить рідко.
У своїй соціальній групі, Леви найчастіше займають позицію «вище середнього». Грошей їм вистачає і на підтримку життя і на отримання від неї радості. Любить балувати себе і приємних серцю оточуючих. Досить щедрий, якщо, звичайно, Сонце або 2 будинок в цілому не говорять про зворотне.
Він може бути не дуже уважним у своїх витратах, бажаючи справити враження більше, ніж насправді може собі дозволити.
Коли ми розглядали втородомных Раків, ми говорили, що вони, будучи дуже непогано фінансово захищеними, з-за своїх численних запасів (хоча можуть і не мати таких стійких джерел доходу як Леви), можуть, що називається «прибіднятися», вони схильні говорити про те, що грошей немає, або взагалі обходити цю тему. А от Леви навпаки, схильні до демонстративності в цьому питанні. Можуть показувати і демонструвати набагато більший добробут, ніж насправді мають.
У цьому сенсі Леви трошки позкаушники (в принципі це природний прояв у справах того будинку, за який відповідає Лев).
Втородомному Леву (або Сонця) якось соромно, сказати, що він без грошей, він буде до останнього «хорахориться» і намагатися справити враження забезпеченої людини навіть того, коли за фактом в кишені нічого немає. Але все ж, треба відзначити, що при таких показниках гороскопа (у разі якщо немає суттєвих поразок) люди рідко бувають по-справжньому і при цьому тривалий час в стані безгрошів’я. Всі ж, як правило, це досить забезпечені люди, яким вистачає і на життя й на задоволення від неї.

Про людей з сильною Львинной домінантою в соціально видимих темах (10 будинок, 2 будинок, АСЦ), як правило, думають, що це люди без відповідних проблем. Мені часто доводиться чути, як люди кажуть – «та я в принципі і не кричу про те, що я найбагатший, або найуспішніший, просто люди так вирішили і думають так, без моїх старань на цей предмет». Дійсно, положення Лева в таких будинках не говорить про те, що людина буде говорити про свою успішності на кожному розі. Немає. Але ж не обов’язково все промовляти словами, багато людей «читають» з наших поз, виразу обличчя, одягу само собою і т. д. Частина АСЦ-них Львів, дійсно йдуть гордо задерши голову, не помічаючи навколишніх з висоти свого зросту (нехай навіть він буде 150 см), тим самим створюючи відчуття гордія. Але частина, і на моє щастя в моєму оточенні – більша частина, АСЦ-них Львів – дуже усміхнені, і відкриті люди, з якоюсь дитячою захопленістю дивляться на життя – а це вже враження «у нього немає проблем!».
Так і в грошах – частина дійсно буде демонструвати свою перевагу над оточуючими нескінченно розповідаючи про свої незліченні багатства або їздити на дорогих машинах (при цьому можливо взятих в кредит на 20 років, і заправляють бензином, на 200 тнг, тільки щоб вистачило на виїзд в сусідню перукарню). Але частина, буде просто усміхненою і не суетящейся за кожну копійку, що знову ж таки, створить відчуття – «не вважає грошей!».
Що стосується імунітету, Лев у нас відповідає за вітальність. І люди, з сильною домінантою Лева, або з Левом, що належать до будинків здоров’я (1,2,6) при непораженном (або хоча б не сильно ураженому) Сонце, як правило, люди міцної конституції. Вони В ПРИНЦИПІ не часто хворіють їм в цілому властиво гарне здоров’я. Такі люди часто сприймаються як люди сильні, здорові, міцні.
Сонце – податель життя. Якщо пам’ятаєте, ми вже зустрічалися з таким терміном, говорячи про Місяці. Сонце – перший податель життя, Луна – додатковий (останнім часом, Місяць стали вважати основним хилегом для жінок, а Сонце для чоловіків). Але якщо Місяць не даючи якоїсь великої сили, і сверхздоровья, все ж дає сильне прагнення вижити в будь-якій ситуації. То Сонце – навпаки, даючи досить міцну конституцію, добре здоров’я, високу опірність організму і стійкий імунітет, не здатне переносити сверхнаргузки.
Сонце і Місяць можна порівняти із чоловіком і жінкою. Сонце – чоловік. Вважається, що чоловіки – сильна стать, вони можуть підняти більше, унести далі. Місяць – жінка, вважається слабкою, ніжною, залежною. Скажімо, у спорті для них встановлюють різні нормативи – фізично їх порівнювати не можна. Але при цьому, жінки живуть значно довше. Чоловіки ламаються легше і швидше. Жінка може все життя проплакати, з-за нісенітниці. Але при цьому вистояти в тих ситуаціях, де сильний, сміливий і могутній чоловік зламається.
Такі якості виживаності жінці дає Місяць – вічно змінюється, пристосовуються, податлива і при цьому стійка у своїй мінливості (що чоловіки називають не логічним J — просто вони рідко дивляться на небо і нашу головну «Володарку»). А чоловіки зі своєю зовнішньою силою і міццю, не здатністю змінюватися під впливом зовнішніх факторів, а навпаки, прагнуть змінити зовнішній світ (Сонце), виявляються беззахисними тоді, коли власна сила вичерпалася, а пристосуватися до її «втрату» людина не може.
Тому зовні сильні і могутні чоловіки, в яких візуально дуже багато життя, помирають буквально «організованими групами» у нашій країні у віці від 50 до 60 років. І всі говорять «так як так?! Він такий сильний! Йому ще жити та жити!» Але… в якийсь момент серце (найголовніший Сонячний орган) дало збій, і чоловік різко і несподівано для всіх гине.
А жінки – зовні слабкі і крихкі – спокійно живуть до 85, зберігаючи, як правило, всі необхідні для підтримання самостійного життя функції.
Ось так само і з імунітетом. Місячний – не дуже який, з зовнішньої точки зору, але живучість дає колосальну. А Сонячний, або Львинный імунітет, при всій своїй здатності чинити опір хворобі, бути здоровим і сильним, в якийсь момент дає збій, і все, людини немає. Сонце, за рахунок своєї блискучої оболонки заважає розгледіти майбутні проблеми. Воно якось саме серце – потихеньку стоншується якась серцева стінка. Нікому це з-за блискучою корони Сонця не помітно. АЛЕ – це повільне витончення, повільне, але вірне «вибір Сонячного ресурсу» призводить до швидких і сумних наслідків.
Тому завжди, коли Ви бачите в гороскопі Сонце або Лева, що належать до будинків здоров’я – 1,2,6 – звертайте увагу Вашого Клієнта, або близького, на те, що експлуатувати свій організм, сподіваючись на його фортеця і ніяк його не підтримувати – це шлях до швидкого і безпроблемного але ранньої смерті.
З такими показниками гороскопа Серце – має бути під постійним контролем.

Що стосується самооцінки. Описуючи самооцінку Лева, я завжди згадую блискучий анекдот, ідеально вписується в астрологічні концепції: «навіть найкрасивіша жінка, завжди буде сумніватися у своїй привабливості. Але маленький, товстий, лисий мужичок, давно розгубив зуби — завжди неперевершений!». Ось це знову вічний Місячно-Сонячний архетип в дії.
Місяць – жінка, вічно залежна від усього на світі. Так і Лунарии – вічно змінюють думку про себе під впливом зовнішніх факторів.
Сонце – чоловік – вічно впевнений у собі. Так і Солярії – люди, чия самооцінка непорушна, хто задоволений собою вже апріорі. Звичайно ж важливо буде в якому знаку варто Сонце – керуючий другим домом, або має в ньому констелляцию. Які аспекти вона має і т. д. Але в цілому – якщо 2 будинок це мої цінності, а Сонце – це Я, то не важко скласти фразу – моя цінність, це Я. Володарі Сонця або Лева у другому будинку, як правило, поважають і люблять себе люди.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа Другий будинок у Знаках, другий будинок у Львові. Сонце в другому будинку

Навігація по записах

Рак у другому будинку. Місяць у другому будинку. Лекція 78
2 будинок в Діві. Лекція 80.

2