10 будинок в Скорпіоні (Скорпіон на МС). Лекція 54.

6

Скорпіон на вершині неба (МС). Лекція 54.
Скорпіон на вершині 10 вдома (Плутон в 10 будинку, Упр.МС в Скорпіоні, Упр. 10 вдома у сполученні з Плутоном).
Найвищі соціальні амбіції. Плутон може давати людині, неймовірно високе соціальне становище, дуже велику популярність і світову популярність і вплив (при підтримці всієї карти в цілому). Приміром, один з найбільш впливових політиків сучасності – В. о. Путін, як раз і є власником картки з Плутоном на МС.
Плутон може давати своєму власникові найвищі запити, найбільші амбіції, саме високе положення і найбільші гроші (ще раз повторюся – карта В ЦІЛОМУ не повинна суперечити цьому). Важливо відзначити, що тут не йдеться про те, що все це багатство звалиться Нативу на голову саме по собі – Плутон з одного боку дає величезну тягу до реалізації потреб, які сигнифицирует в конкретній карті. З іншого – він дуже чуйно стежить за тим, наскільки людина вкладається у реалізацію його потенціалу.
галузі які сигнифицирует Плутон – це насамперед все те, що пов’язане з кризами – будь-які варіанти кризового управління (знову ж приклад сучасного російського президента). Це всі галузі, пов’язані з великою небезпекою, з великим ризиком для життя в тому числі.
Під Скорпіоном йдуть всі правоохоронні органи – в самому широкому сенсі слова. Плутонианские правоохоронці це не ті, чиє завдання силове вирішення питання (ОМОН, спецназ і т. д. – це Марс), а ті, хто веде розслідування це всі слідчі, криміналісти, слідчі, прокурорські працівники.
Людям з домінантою Плутона дуже важко чинити опір, тому вони дійсно здатні докопатися до істини.
Але при цьому – це і злочинці і всілякий кримінал.
Плутон (Скорпіон) управляє як найголовнішим злом, так і тим, що рятує світ від цього зла – тут і наркоконтроль, і наркобарони. Це верхівка організованої злочинності, або найстрашніші її види – торгівля людьми, катування, вбивства (у тому числі і масові – тероризм), сексуальні злочини, наркотики і т. д. І з іншого боку – всі ті, хто бореться з цим злом.
Більше того – ми всі знаємо, що є і нечисті на руку поліцейські (як прості, так і високопоставлені), коли людина має боротися зі злочинністю, а виявляється що він сам і є – самий головний (або може бути не головний) бандит.
Дуже багато професії Скорпіона (Плутона) балансують на тонкій грані добра і зла, і часто догляд негарний бік не відразу стає очевидним навіть для самого власника карти.

Скорпіон дає прекрасних лікарів, особливо тих, хто працює з серйозним кризами здоров’я – дуже небезпечними хворобами або станами. Тут йдуть лікарі онкологи, реаніматологи, хірурги. Патологоанатоми. Ще проктологи – люди, що працюють з захворюваннями прямої кишки і ануса.
Так само під прямий сигнификацией Скорпіона йдуть венерологи (тут може бути і Венера – як управитель всього того, що від «любові», так і Плутон – як управитель сексуальних відносин і важких інфекцій).
Скорпіон на МС може давати людей, які реалізуються, працюючи в дуже великих фінансові установи – банки, кредитні організації, фонди (в тому числі і пенсійні та соціальні тощо). Якщо самої по собі соц.роботою будуть займатися здебільшого люди з сильною домінантою Місяця або Діви (може бути Риб), то грошима завідувати будуть люди, які мають виділений Плутон (Скорпіон) належить до професійної темі.

Це фінансисти в самому широкому сенсі слова. Тут же можуть бути представлені гравці на біржі (часто разом з Сонцем, Левом або 5 будинком).
всі перевіряючі цих установ – аудитори, податкова інспекція, фінансова поліція. Взагалі скрізь, де є слово «фінанси» — так чи інакше може бути присутнім і Плутон.
робота по Скорпіону, дуже часто представляє з себе діяльність під гаслом «чим гірше – тим краще!». Приміром, якщо Ваги можуть працювати в будь-яких сферах, найголовніше, щоб тут витримувався принцип внутрішньої гармонії – що людині не доводилося особливо нервувати на цій роботі. Терезам важливо, що робота представляла з себе гармонійну спокійну діяльність, без особливих потрясінь, пліток, змов, інтриг і т. д.
А ось Плутону (Скорпіону) працювати на такій роботі буде вкрай нудно – йому якраз треба, щоб було напруження, подолання, може бути небезпека, а може просто неоголошене змагання «хто сильніший (у вольовому сенсі), хто могутніше, кого найбільше бояться і т. д.».
Скорпіон може представляти сфери пов’язані з прямою небезпекою – МНС, пожежні, всі сфери діяльності, де кожен день може бути останнім.
Взагалі кажучи, бачачи на МС Скорпіон, або Плутон в 10 будинку ми може сказати, що будь-які небезпечні види діяльності Нативу підходять вже апріорі. Навіть якщо він захоче стати льотчиком – це начебто суто повітряна професія, часто пов’язана з Ураном або Водолієм – але тим не менше ризик там настільки великий (особливо якщо це буде льотчик-випробувач, або військовий льотчик, або льотчик якої-небудь гуманітарної організації, що літає в ті країни, де шанс бути вбитим або збитим вкрай високий), що ця діяльність йому теж підійде. Хоча і не є прямою сигнификацией саме Скорпіона.

Плутон і Скорпіон управляє магією і всіма окультними дисциплінами. Не стільки езотерики, скільки саме окультисти.
прекрасно підійде і психологія (як і будь Воді в принципі). Такий психолог або працює з дуже плутоническими методиками – той же гіпноз, або методики, які допомагають, після того, як людина ніби заново пережив горе (страх тощо), які не дають йому можливості жити нормальним життям. Це може бути робота з людьми, що пережили важку травму психологічного або фізичного характеру, домашнє або сексуальне насильство, насильство, зіткнення з терактом і т. д.
Скорпіон (так само як і Сатурн або Козеріг) являє собою всі види діяльності, пов’язані зі смертю – починаючи від патологоанатома, закінчуючи працівником (власником, директором) кладовища. Тут усі похоронні агенції, люди, які роблять на замовлення вінки та інші похоронні атрибути, що спеціалізуються на виготовленні надгробків і трун і т. д.

Вся сексуальна тематика – починаючи від психолога займає сексуальними проблемами, закінчуючи повією. Тут всі салони пропонують як продажну любов, так і сексуальні «іграшки» та білизна. Стриптиз – від танцівниць, до офіціанток (якщо їх уніформа, відповідає прямій тематиці Скорпіона).
Вся індустрія жахів – від кіно, до нарядів на Хеллоуїн (правда тут може бути і Сонце).
У будь-якому випадку, яку б роботу не вибрав Натів, важливо щоб елемент кризи в його особистій роботі був присутній завжди – це може бути робота в важких умовах, а може бути робота з людьми, які потрапили у нестерпні умови.
Під Скорпіоном йде ядерна фізика і все, що з цього випливає.
Що стосується начальства особливо при ураженні Плутона, людина може зіткнутися з небезпечним, або дуже жорстоким, дуже владним і тисне керівником. Такий начальник може створювати кризу навіть в тій професії де він не мається на увазі, для того, щоб Натів не відчував своє життя «медом».
У разі якщо аспекти між сигнификаторами 10 будинку і елементами 1-го, ми як правило можемо сказати, що ця владність і вміння вистояти у важких умовах, стресостійкість його начальника буде дуже залучати Альтернатива, давати відчуття захищеності – «поки ВІН наш шеф – боятися нічого».
Але якщо між цими елементами карти є напруга, то витримати тиск начальника буде дуже важко. Людина може відчувати постійну напругу, пригніченість. На таку роботу буде дуже важко ходити, навіть якщо САМА ПО СОБІ вона зовсім не Плутонианская (і чому рекомендується вибрати «потрібну» область).
Зайве, вже напевно, говорити, що ставши начальників, Натів і сам буде виявляти ті риси, які були притаманні його шефові.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа ким працювати скорпіону, Плутон в 10 будинку. професії за Плутону, професії Скорпіона, Скорпіон в 10 будинку, Скорпіон на вершині Неба, Скорпіон на МС

Навігація по записах

Ваги в 10 будинку (Ваги на МС). Лекція 53.
Стрілець на вершині Неба (МС). Лекція 55

19