10 будинок в Раку (МС в Раку). Лекція 50.

6

Рак на вершині неба (МС). Лекція 50.
Рак на МС (Місяць в 10 будинку, упр. МС в Раку, Упр.МС в з’єднанні з Місяцем)
Що стосується соціальних амбіцій, то прийнято вважати, що у Рака вони не найвищі. І дійсно, з точки зору зовнішнього спостерігача, у нього , ймовірно, не буде якихось захмарних цілей, бажання домогтися чогось великого, великого або значущого. Але не варто забувати, що в Раку екзальтірует Юпітер і Сатурн – друга Планета – достигатор – у вигнанні. Тобто дві найважливіші Планети цілепокладання в Раку займають виділене положення.
А отже, не дивлячись на те, що зовні (Місяць – як управитель, являє зовнішню сторону Раку) соціальні амбіції такої людини не найвищі, всередині, вони досить гонорові. Там де в нашому гороскопі варто Рак, ми можливо і виглядаємо більш податливими, невпевненими, трошки сіренькими, не заявляють про свої бажання, але всередині по цим темам людина проявляє велике прагнення до визнання, авторитету.
До тем тих будинків, де стоїть, або чим керує Місяць, ми ставимося дуже емоційно. Туди людина вкладає свою душу. У разі, якщо на МС виявляється Рак (або в 10 будинку варто Місяць) – дуже емоційним буде ставлення до праці та соц. реалізації
Що стосується соціального положення, як правило МС в Раку (якщо Місяць не говорить про зворотне) не дає вищих посад, але при цьому сприяє набуттю популярності. І якщо людина все ж досягає популярності чи статусу, то йому в цьому дуже часто супроводжує народна любов.
Наприклад, це бувають чудові артисти, улюбленці народу, кожного з яких будь-яка впізнає в обличчя, але при цьому, всі їхні ролі – другорядні. В радянському кіно, таких прикладів більш ніж достатньо – вони знамениті, вони відомі, тому що Місяць – представляє в гороскопі народ, і отже, її вплив на 10 будинок, особливо якщо вона не вражена, дає народну любов.
Такими можуть бути і політики, якісь громадські діячі, значущі люди на підприємствах – але їхні посади будуть виборними людина від народу, представник народу, навіть у вищих ешелонах влади.
Якщо Місяць має поразку, і враховуючи те, що вона сама швидка і мінлива Планета, можна сказати, що соціальне положення так само не буде стійким. Але при цьому, таких різких перепадів, які характерні для Овна (або Марса) в 10 будинку тут як правило не буває.
Що стосується професій — Людина з Раком на МС або Місяцем в 10 будинку, прекрасно реалізується в соціальній сфері, в самому широкому сенсі слова. Він може бути соц.працівником, чиновником, у відповідних структурах (пенсійний фонд, соц.захист), працювати з малозабезпеченими або неблагополучними сім’ями (в питаннях дитинства) і т. д.
З Місяцем пов’язані всі теми, що стосуються дитинства, крім мабуть, розваг. Місяць – це материнська турбота, тому і сфери її роботи з дітьми – це турбота, адаптація або навчання. Тут все, що пов’язано з доглядом за дітьми.
Натів може працювати вихователем дитячого садка, або працювати в дитячій поліклініці – це пряма Місячна сигнификация. Але він може і торгувати дитячими товарами, або дитячими дозвіллям (секції, будинку відпочинку тощо), займатися політикою пов’язаної з темами материнства і дитинства.
педагоги з людей з Раком на МС теж прекрасні, так як Місяць, вміє відчувати своїх слухачів, вміє підлаштовуватися під своїх учнів, створювати їм хороші умови для навчання (якщо захоче, звичайно).
Місяць, пов’язана з годуванням і харчуванням, природно «забирає» під свою сигнификацию всі сфери харчування. Ми з Вами вже говорили, що ці теми близькі і Тельцю, і в них він реалізується просто чудово. Тут можна побачити і Марс – «на гарячому», або навіть Меркурія – в якій-небудь дієтичної або вегетаріанської кухні. В принципі будь-яка Планета може представляти харчування, все залежить від відтінків. Але Місяць – королева годування! Вона може становити одне-єдине вузьке напрям, а може працювати у всіх по черзі або одночасно. Місяць – являє харчування В ЦІЛОМУ.
Тут знову найширший спектр – від кухаря (в школі, на заводі, в саду і в ресторані), до людей, які визначать «споживчий кошик», розробляють схему живлення. Тут контроль за харчовими продуктами, місцями продажу харчових продуктів і т. д.
Місяць взагалі відповідає за те, що в самому широкому сенсі називається «товари народного споживання». Всі сенс яких укладено в простих людських потребах. І знову сфери самі різні – від виробництва гребінців, до продажу меблів, або роботи в установах контролюючих якість ТНП.
Одним з найбільш природних продуктів Місяця – є молоко. Вся молочна індустрія йде так само під Рак. Це може бути пастух (хоча таку роботу може дати і не тільки вона), може бути агроном, може бути водій молоковоза, або продавець молочного відділу – це всі Місяць і Рак.
Ще один найважливіший продукт Раку – це чиста питна Вода. Знову в самому широкому сенсі – це можуть бути фахівці водоканалу, стежать за якістю води (ну і як Ви пам’ятаєте, якщо у нас є свідчення на роботу по Місяцю, а людина хоче бути юристом (Юпітер) – говоримо «іди юристом на водоканал»), і тут же люди, які розвозять Воду для кулерів.
Не дивлячись на те, що пряма Місячна сигнификация – це питна Вода, будь-яка робота пов’язана з будь Водою, для людини з Раком або Місяцем в 10 будинку цілком підійде. Так можна працювати в басейні (а якщо це буде басейн для дітей – так це двічі Місяць), можна працювати навіть в пральні (хоча це звичайно більше Діва, але і Рак впоратися) і т. д. – головне щоб Вода була представлена в тому чи іншому вигляді.
Житло – ще одна велика галузь Місяця – можна будувати житлові будинки, можна працювати в риэлтерской контори, можна робити невеликі ремонти і т. д.
прекрасно підійде будь-яким Водним Знаків і Планет на МС (в 10 будинку) – робота психологом. Місяць (Рак) в цьому сенсі безпосередньо управляє сімейною психологією, роботою з маленькими дітьми, їх адаптацією і розвитком, сфера материнства та дитинства (проблеми кожного з них окремо так і складнощі у взаєминах батьків і дітей).
Взагалі кажучи, з Місяцем в 10 будинку, або Раком на МС представляють самий широкий клас професій – головне щоб це була робота з простими людськими потребами. Є серед них і перукарі, і продавці косметики та швачки і таксисти і т. д.. Ось начебто не пряма сигнификция, а все ж – скрізь прості людські потреби і, як наслідок – Місячної управління.
Крім того, добре розташована Місяць у гороскопі, може говорити про те, що жінки можуть виступати в якості помічників і заступників.
А якщо вона, керуючи 10 будинком, має серйозні напруга відповідно від жінок чекай більше неприємностей (у професійному сенсі).
Що стосується начальників, якщо Місяць не вражені – вони дуже дбайливі, дуже розуміють. Прагнуть створити максимально комфортні умови для себе і своїх співробітників. Вони прагнуть всіх підтримати і взагалі згуртувати колектив, створити свій внутрішній світ.
Але якщо Місяць вражена начальник буде примхливий, дуже не стійкий – як погода — зараз все добре, і він прям літає, думаєш – «ну який же людина чудова!». Потім щось сталося – чаєм обпікся, з дружиною посварився – дивишся на такого і думаєш: «блін, зараз звільнятися, чи все-таки зарплати почекати!».
і таки ж начальником будете і Ви. І навіть якщо у Вас нормальна Місяць, все ж має сенс простежити за власною схильністю сильно залежати від настрою там, де можна було б його і не показувати – на своїй роботі.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок в Знаках, 10 будинок в Раку, астрологія професій, Будинки в Знаках, Місяць в 10 будинку, планети в 10 будинку, Планети в будинках, професії для раків, рак в 10 будинку, скорпіонівські професії, формули професій

Навігація по записах

10 будинок у Близнюках (Близнюки на МС). лекція 49.
10 будинок у Львові (Лев на МС). Лекція 51.

9