10 будинок в Овні (МС в Овні). Лекція 47.

6

Овен на куспиде 10 вдома. Лекція 47.
Овен на МС (Марс в 10 будинку, упр. АСЦ в Овні, упр.МС в соед. з Марсом)
Побачивши Барана на МС, можна зробити висновок про те, що амбіції у Альтернатива будуть дуже високими. Йому буде хотітися займати виділене положення, він буде вважати, що він цього гідний. В Овні екзальтація Сонця, тому там, де у нас стоїть Овен, ми вважаємо що заслуговуємо лише найкращого. У цій ситуації це «найкраще» відноситься до кар’єри і соціальним статусом.
Такій людині будуть цікаві ті сфери реалізації, де можна боротися, доводити свою перевагу. Він не буде боятися конкурентної боротьби, це так само буде підстьобувати і стимулювати на ривок. І більше того, саме такі сфери діяльності будуть представляти для нього найбільший інтерес.
Тут необхідно зробити деякий пояснення. В астрології традиційно вважається, що маючи той чи інший показник на МС і в 10 будинку, людина обирає професію, яка йде під прямий сигнификацией цієї Планети (чи Знаку), для простоти — маючи Овен МС – станеш пожежникам, військовим, або міліціонером.
Насправді розуміти показники 10 вдома потрібно ширше – дійсно, частина людей вибере професію, в точності описану цим показником, але будуть і ті, чиї професії не можна БУКВАЛЬНО віднести до тих показниками, які ми знаходимо в 10 будинку. По-перше, може виявитися, що управитель МС (в нашому випадку – Марс) може опинитися в іншому Знаку (а не в Овні).
По друге – Марс може бути Планетою в 10 будинку, але не управляти їм (на МС може стояти будь-який інший Знак, а отже ми врахуємо і сам Знак на МС, і Знак у який потрапив його управитель, і звичайно самого упр.МС) і т. д.

Тому зовсім не обов’язково, що всі карти, з якими Вам доведеться працювати, будуть відображати професію Клієнта в самій прямій сигнификации, зазначеної управителем МС.
Крім того, треба зазначити, що рідко хто зараз все життя займається тільки одним видом діяльності, регулярно доводиться чути «так де я тільки не працював!» — і кожен раз шукати «точне попадання» не раціонально – часу вб’єте багато, а толку від цього анітрохи.
Інше питання, що бачачи певні показники, можна зробити дуже хороший, якісний і актуальний висновок про те, яким чином людина вбудовується в соціум, які сфери можуть бути задіяні в його професійному житті і як вона буде складатися.
Таким чином, побачивши Овен на МС ми можемо говорити, що людина буде мати високі соціальні амбіції, що домагатися їх він буде самостійно, що вітати він буде ті сфери діяльності, де зможе довести свою унікальність з уміння.
Якщо Марс більш-менш нормально розташований і 10 будинок в цілому не має якихось сильних пошкоджень, то можна сказати, що статус у Альтернатива буде досить високим, і що отримати його Натів зможе тільки ціною власних зусиль і заслуг.
Але при ураженнях, говорити про те, що статус буде стабільний, на жаль не доводиться. Овен – кардинальний, Вогненний Знак, і там де він розташований в карті, людина надто рвучко і імпульсивний. Він миттєво спалахує, але якщо мета не досягається швидко приходить втома, роздратування, спустошення.
Тому соціальна життя людини, з МС у Овен схожа на кардіограму – то зліт, посадка. Само собою зрозуміло, аналізуємо положення Марс, і інші показники 10 вдома.

Сфери діяльності, які традиційно йдуть під управлінням Овна (Марса), це все що пов’язано з металом, вогнем, ризиком, азартом і колото-ріжучими предметами.
Розшифровувати можна до нескінченності –візьмемо, наприклад, метал.
людина може бути металургом, він може плавити метал, добувати метал, продавати метал. Може продавати металеві каструлі (разом з Місяцем або Меркурієм). Він може бути тренером у тренажерному залі – де багато заліза.
він може працювати з металом. Всі люди, які в своїй роботі використовують щось металеве (на постійній основі), в принципі відображають сигнификацию Марса в своїй роботі. Інше питання, що, як правило, додається щось ще, що уточнює попередні висновки.
Наприклад, ми говоримо – «колото – ріжучі предмети» (плюс це найчастіше метал). В якості професії це може бути виражено в тому, що людина робить ножі, продає ножі, робить скальпелі, продає скальпелі і гостре (сверлильное, дольбильное, і т. д.) медичне обладнання.
Але людина може не тільки продавати, але й застосовувати це обладнання – звідси хірурги, медсестри – роблять уколи (голка – теж прямий Марсіанський інструмент).
але це можуть бути і швачки – які використовують голки.
в цій же темі проходять і перукарі, які використовують ножиці, для того, щоб стригти. А так само застосовують плойки, утюжки і інші гарячі предмети (це теж Марс), в якості основних інструментів. Знову ж таки – кравчиня використовує і ножиці, і праски та голки і т. д.
Тобто розгляд показників 10 вдома – завжди комплексна робота, мета якої не написати людині перелік з 1000 професій, який він цілком можливо і читати навіть не буде. Та й до того ж – не факт, що він, слідуючи за своїм гороскопом не знайде собі щось ще, що Вам і в голову прийти не могло, але якщо розібратися, повністю відповідає показникам його 10 вдома.
Для того, щоб не робити порожню і нікому не потрібну роботу, має сенс запитати Альтернатива які сфери діяльності здаються йому привабливими. ВІД НЬОГО отримати список і вже з нього зробити висновок про те, що має сенс йому займатися, а чим ні.
скажімо, того ж стиліста або перукаря, виписуючи професії йдуть під Марсом, ми запросто могли б і пропустити, розумно припустивши, що красою повинна займатися Венера. Але якщо Клієнт виявив інтерес до цієї професії і ми побачили, що до 10 дому відноситься Марс, ми можемо сказати – «чому б ні! Будь ласка, але ти краще будеш стригти, ніж укладати!».
Так само і за іншими професіями.
Повертаючись до теми прямий сигнификации Марса – тут можуть бути лікарі – як люди працюють з гострими предметами – хірурги або процедурні сестри.
стоматологи – Марс тут двічі «використовується» в професії – це і робота з металевим обладнання, яке пиляє, коліт, ріже, вириває. І це робота з зубами, за які відповідає Сатурн – як за тканину, і Марс — як інструмент для кусання, жування, кусання взагалі.
тут можуть бути лікарі –травматологи. Можливо, вони нічого не ріжуть і не колять, але вони працюють з людьми, постраждалими від зустрічі з «Марсом».
Все що пов’язано з ризиком і азартом. Тут всі військові, міліціонери, охоронці. І тут знову подвійна Марсіанська сигнификация – це ризик, і це зброя.
Все що пов’язано зі зброєю це пряма Марсіанська сигнификация. Люди можуть робити зброю, продавати зброю, застосовувати зброю. Продавець магазину зброї, охоронець, мисливець-промысловик, військовий – це все Марс в самому чистому вигляді.
Марс управляє спортсменами, але особливо тими видами спорту, де є силове єдиноборство – бокс, армреслінг, всі види боротьби, важка атлетика (разом з Сатурном). І знову – можна бути боксером, а можна власником рингу, або спортзалу. Можна бути борцем, а можна продавати обладнання для тренувань і всякий спортивний інвентар – це все буде Марс.
Під Овном йдуть професії пов’язані з Вогнем – це можуть бути люди, які працюють в «гарячих» цехах, можуть бути опалювачі, кочегари, само-собою пожежники, склодуви (правда, не один Марс тут повинен бути). Піротехніки – часто разом з Ураном (Водолієм).
Тут же і зварювання (але разом з Сатурном) – є метал і є температура. Або наприклад монтажники ЗБВ – знову разом з Сатурном – але тут є залізо, а значить і Марс.
Всі роботи, пов’язані з дуже високими температурами, там де жарко.
І ще все те, що пов’язано з кров’ю – від фахівців центру переливання крові і лікарів-гематологів, до продавців п’явок.
Як Ви вже встигли зрозуміти, я сподіваюся, участь Планет і Знаків у формуванні професії потрібно розуміти широко.
За 10 дому нам варто поговорити і про те, якими будуть стосунки з начальством у Альтернатива і яким начальником він сам стане, якщо йому доведеться приміряти на себе таку роль.
Якщо Марс «хороший» , то і начальник – активний, цікавий, самостійний, вміє надихнути, цінує самостійність та ініціативу. При цьому, дуже поважна людина – Вогонь вибудовує своє управління через авторитет.
А якщо Марс напружений, особливо якщо є напруги до елементів першого будинку, то ми будемо бачити свого начальника як самодура, як людину дуже непослідовного, того, який за все хвататется, але нічого недоделывает. Як людину, у якого немає ніякої системи, ніякої логіки. Запальний, грубий, нахабний, зухвалий, конфліктний.
Але коли ми стає начальниками, так поводимося вже ми. Добре якщо Марс розташований добре, ну а якщо ні – то стежте за своєю поведінкою, щоб не уславитися тим самим самодуром, вкрай незручним і зовсім не продуктивним начальником, яким вважали свого керівника і від чого страждали самі.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок в Знаках, 10 будинок гороскопа в Знаках, Марс в 10 будинку, марсіанські професії, МС в Знаках, Овен на МС, показники 10 вдома, професії Овна

Навігація по записах

10 будинок гороскопа. Вступна лекція. Лекція 46.
Телець в 10 будинку. Лекція 48.

7