10 будинок в Діві (Діва на МС). Лекція 52.

6

Діва на МС. Лекція 52.
Діва на куспиде 10 вдома (упр.МС в Діві, земної Меркурій в 10 будинку, упр.МС у поєднанні з Меркурієм в Земних Знаках).

Що стосується соціального положення, то тут можна сказати, що якихось великих амбіцій, Діва, як правило, не дає, при цьому вона дуже хоче бути визнаною, по тим темам, які вона реалізує, в яких вона працює.
І якщо вона вкладається в свою справу, а як правило (якщо Меркурій або карта в цілому не вражені) вона дає можливість людині займатися своєю справою дуже професійно і дуже відповідально. І тому Натів, реалізовуючись у своїй професії може набути цілком гідний статус. Але при цьому, йому нічого не прийде просто так (звичайно якщо карта в цілому не вказує на великого везунчика), його соціальний статус буде повністю особисто заробленим.
Соціальні амбіції залежать від того, який Знак потрапив Меркурій (або який Знак займає МС, якщо ми просто бачимо Меркурій в 10 будинку). В чистому вигляді, Діва на МС дає людини, який не марить про якісь казкові багатства і чинах, але, тим не менш, та робота, яку він виконує повинна приносити йому повагу і достатнє визнання (принаймні як дуже класного спеціаліста).
Що стосується професій – по перше Ви можете перейти до лекції Близнюки на МС – так як обидва Знака знаходяться під управлінням Меркурія, а значить, не дивлячись на відмінності та схильності до якоїсь специфічної діяльності, людина може працювати і Близнецовских сферах (хоч і з певними застереженнями) — https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-49-bliznecy-na-ms.html
По друге – а для Діви це буде все ж таки по –перше, це чисті види діяльності йдуть під управлінням Земної Меркурія. А саме:
Вся конкретна практична діяльність – бухгалтери, аудитори, робота в канцелярії.
Такий Меркурій вміє все розбирати по поличках, і любить роботу чітку, зрозумілу і очевидну. Йому важливо знати чим конкретно він займається. Вони дуже часто трепетно ставляться до того, щоб запис у трудовій книжці точно відповідала його реальної діяльності (можливо так буде не завжди, треба ще дивитися стан Меркурія і 10 будинку в цілому, але для нормального самопочуття на роботі – цей момент дуже важливий).

Йому потрібна робота з окресленими і зрозумілими обов’язками.
Меркуріанське управління дозволить людям з Дівою на МС працювати і вчителями та спеціалістами в галузі лінгвістики і мови (в самому широкому сенсі). Але більше Діви люблять ті сфери, які дозволяють робити розрахунки, підрахунки, планувати (це любить ще й Козеріг) – тому тут економісти, бухгалтерія (це взагалі чиста девья сигнификция). Вся дрібна і рутинна робота.
конвеєрна діяльність.

Діви прекрасно працюють руками, особливо в тих областях, які пов’язані з дрібними елементами. Вони прекрасні швачки, вышивальшицы, вязальшицы, вони можуть плести кошики, збирати меблі, робити косметичні ремонти – загалом все те, що пов’язане з виконанням дрібної рутинної роботи.
Одна з найголовніших сфер Діви – медицина. Діви чудово реалізовуються в усьому, що з нею пов’язано. Вони прекрасні лікарі, з самою широкою спеціалізацією. Але при цьому найулюбленіше для Діви – це звичайно все, що пов’язано з кишечником, шлунком, правильним харчуванням.
вона ж керує гігієною – це можуть бути як лікарі, які займаються цими питаннями, так і працівники СЕС та інших органів, що стежать за дотриманням чистоти.
Раз Діва управляє кишечником і очисними процедурами, то прямий сигнификацией Діви буде дієтологія.
Гомеопатія – знову «чиста» сфера Діви – це робота з дрібними дозами. Діви дуже люблять трави, і траволікування – тому тут всі знахарі, травники, фітотерапевти.
Не дивлячись на те, що у Дів, як і будь-яких Знаків є свої «улюблені» теми, медицину в самому широкому сенсі можна назвати їх галуззю. Серед них є чудові алергологи, унікальні інфекціоністи (це адже теж у своєму роді проблема відсутності гігієни) – єдиний у своєму роді Сергій Петрович Боткін мав у своєму гороскопі виділену Діву, лікарі загальної практики, і взагалі лікарі в самому широкому сенсі слова – це Діви.

Діва управляє дрібними тваринами, тому вона може працювати з темою тварин в самому широкому сенсі слова. Вона може бути професійним заводчиком кішок, або власником собаківництва (особливо з ухилом на дрібні породи). Ну і звичайно саме дев’є – це ветеринарія. Вони вміють працювати з тваринами, чудово з ними взаємодіють а найголовніше – вони дуже уважні до дрібниць, і можуть помітити те, що для інших залишиться осторонь. А це головне якість ветеринара – адже собака навіть якщо її сильно просити не скаже де у неї болить – це повинен побачити лікар, звертаючи увагу на найменші ознаки відхилення від норми.
Діва символічно відповідає темам 6 будинку. А 6 будинок – це те саме здоров’я, дрібні тварини, рутинна діяльність, і, звичайно ж, – ЧИСТОТА і гігієна.
Тому вся діяльність пов’язана із збиранням та чистотою – теж йде по Діві. Можна бути власницею пральні або хімчистки (спільно з Місяцем або Нептуном або без них). Агентства по прибиранню будинку, так само як і люди, що працюють на цій роботі – прибиральниці, двірники і т. д.
Взагалі весь молодший персонал, в будь-якій області це теж Девья сигнификация.
При цьому відразу нагадаю – 10 будинок відповідає у нас за кар’єру. І в цьому сенсі – робота двірником або прибиральницею, це не 10-ти домная діяльність, це робота по 6 дому. Але при цьому – власниця, або начальниця агентства, КСК (домка, житлові контори тощо) – це вже 10 будинок.

Добре справляється Діва і працюючи в кадрових агентствах.
Діва чудово працює там, де є будь-які картотеки – вони можуть бути і бібліотекарями (відразу 2 функції – Меркурій — книги, Діва(Земля) – порядок, каталог і т. д.) і архивариусами. Можуть бути музейними працівниками.
Стандартизація та сертифікація – теж велика область застосування девьих здібностей.

Взагалі все, що пов’язано з паперами, все що пов’язано з порядком – це все Діва, тому там де є архіви, де є великий обсяг інформації та необхідність вести все це в порядку – завжди на допомогу може прийти Діва.
Інженерія, креслярський діяльність, і взагалі будь-яка робота, де важлива техніка і точність – може реалізувати Діва.
Що стосується начальників – начальники будуть вкрай в’їдливі, дуже уважні до дрібниць, трохи (а може бути і багато) занудливые. Розважливі, і, як правило, не дуже щедрі (крім окремих випадків хорошою зв’язку елементів 2 і 10 будинків, наприклад). Якщо Вам не пощастило мати сильну гармонійний зв’язок типу зазначеної в дужках, то це шеф – який дуже чітко оцінює хто на скільки напрацював, хто наскільки «накосячілі», і дуже акуратно роздає «всім сестрам по сережках» як у хорошому, так і в поганому випадку.
Працюючи з таким начальником має сенс відразу добре робити свою справу, тому що в іншому випадку, доведеться переробляти до тих пір, поки шеф не залишиться задоволеним (а значить – до ідеального стану).
Такий начальник не буде вимагати від Вас великого ентузіазму, або ініціатив, йому просто потрібно щоб його доручення було виконано бездоганно.

Якщо Ви робите все як сказано, то жодних претензій до Вас не буде. Він точно і детально формулює свої вимоги. Прийшовши на роботу, Вам доведеться підписати купу паперів, ознакомляющих Вас з правилами техніки безпеки, посадовими інструкціями, наказами і всім тим, що необхідно для точної реалізації Ваших професійних відносин.
При цьому, якщо сталося так, що Ваш начальник на етапі найму та роз’яснення доручення не веде себе так, як описано вище, то він і вимагати результату не буде. Доводиться періодично чути від людей, з таким МС, що начальник вступну дає дуже нерозбірливо, але от до результату праці прискіпується по повній.

Тому маючи такий МС, є сенс самому добиватися чітких інструкцій і зрозумілих роз’яснень тоді, коли вони не надходять до Вас автоматично – пам’ятайте, вимагати все одно будуть так, як ніби роз’яснили все до останньої літери.

Такими ж характеристиками будете володіти і Ви, ставши начальником. В кращому випадку – уважний, акуратний, прекрасний фахівець на своєму місці. У гіршому – зануда, позбавляє ініціативи і будь-якого бажання хоч що-небудь зробити. Або абсолютно безвідповідальна по відношенню до своїх зобов’язань але вкрай вимогливий до своїх підлеглих.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок в астрології, 10 будинок в Діві, 10 будинок в Знаках, діва в 10 будинку, Діва на К10, Діва на куспиде 10 вдома, Діва на МС, Будинки в Знаках, Меркурій в 10 будинку

Навігація по записах

10 будинок у Львові (Лев на МС). Лекція 51.
приклад розгляду космограми. Або що робити, якщо Вам не відомо час народження людини.