10 будинок у Водолії (Водолій на МС). Лекція 57.

5

10 будинок у Водолії (Водолій на МС). Лекція 57
Водолій на МС (Уран в 10 будинку, управитель Мс у Водолії, управитель МС у поєднанні з Ураном).
Не дивлячись на те, що Водолій не прив’язаний до Землі Знак, ідеалістичний і спрямований в майбутнє, не правильно було б сказати, люди з Водолієм на МС не вважають соціальну реалізацію чимось важливим і значущим.
Водолій – повітряний знак, а отже пов’язаний з комунікаціями, іншими людьми, групами. Крім того Водолії дуже сильні ментальщики, розумні і «просунуті» люди, які хочуть бути потрібними, що склалися в суспільстві (серед людей).
Не можна сказати, щоб Водолій спати не міг, від думок, що він повинен реалізуватися (хоча тут потрібно врахувати ще і Уран, який запросто може опинитися в якомусь дуже соціально орієнтованому Знаку), але і сказати, щоб йому вже зовсім все одно буде він реалізований чи ні теж звичайно не можна.
Водолій хоче реалізуватися і бути затребуваним у суспільстві, так як суспільство, як спільність людей, дуже важливий для Водолія сегмент життя.
Але при цьому, володарі МС у Водолії все ж не ті люди, які будуть досягати кар’єри будь-якою ціною.
Водолій на МС не дає різко виражених соціальних амбіцій (пам’ятаєте – ми говоримо про «чистому» Знаку, а отже все може бути сильно скориговано Ураном або іншими елементами 10 вдома, якщо вони є), але при цьому не виключає соціальних досягнень, перемог, нагород і т. д. Ніщо людське їм не чуже, так само як і всім іншим їм хочеться і красиво одягатися, і добре їсти і вчити дітей в хороших ВУЗах. Крім того, власники Водолія на куспиде 10 вдома, мають на ІС Лева – а значить, бажання жити в хороших, багатих і гарних умовах у них буде цілком відчутне.
Єдине, що можна з впевненість сказати про соціальні амбіції МС-ного Водолія, що він не робить кар’єри і соціальних досягнень культу (звичайно якщо Уран і інші показники 10 вдома не говорять про протилежне).
Що стосується професій – то перша і, мабуть, сама «народна» професія Водолія – це електрика, електрика, електричні прилади та все що з ними пов’язано. Знову ж таки в самому широкому сенсі слова – це і електрики Жеку та інженери енергетики великих підприємств, або власники енергетичних холдингів.
Але Водолій, будучи дуже розумною знаком, сильним ментальщиком, смотрящим в далеке майбутнє, може вказувати на будь-які ментальні професії. Це інженери в самих різних областях. Вони звичайно можуть бути новаторами, винахідниками, за ними може бути безліч авторських патентів.
у будь-яку свою діяльність він буде вносити елемент чогось нового, він управляє реформами, тому може давати людини, що займає переформатуванням застарілих конструкцій або зв’язків.
З людей з Водолієм на МС виходять прекрасні креативщики, люди, чиє завдання – дати якомусь застоявшемуся справі ковток свіжого повітря.
Людина з МС у Водолії може займатися абсолютно будь діяльністю пов’язаної з інформацією або контактами (Повітря), але робити це він буде по-своєму – незвично, свіжо, по-новому.
Вони можуть реалізуватися в усіх професіях, де елемент осяяння, раптового відкриття може бути визначальним. Вони можуть бути вченими, в самих різних областях.
Дуже велика і сама чиста сфера Водолія – це все, що пов’язане з Небом ( Уран і є Небо). Під Водолієм будуть йти всі професії так чи інакше пов’язані з авиасферой – це і робота на підприємствах пов’язаних з авіабудуванням (на будь-якій посаді може людина працювати, Уранической сигнификации тут відповідає місце).Авіаконструктори, пілоти, бортпровідники, працівники аеропортів і т. д. Крім того, Уран (Водолій) це космонавтика – і тут знову – від працівника космодрому (навіть самого рядового), до космонавта або конструктора космічних апаратів, або навпаки – якого-небудь співробітника агентства або департаменту «космічних справ». Навіть люди, які розробляють їжу для космонавтів.
повітряні кулі – від тих, на яких літають, до тих, якими прикрашають свята.
Парашутний спорт – від професійних парашутистів (з Марсом чи Овном, наприклад – ВДВ), до людей, які катають роззяв прикріпивши парашут до машини.
Водолії це не тільки Небо, але і всі вершини, все, що знаходиться високо (разом з Козерогом). Тому тут все що пов’язане з горами і їх підкорення, а так само все що пов’язане з підкоренням «вершин» у більш приземленому варіанті – ліфти, сходи, ескалатори і т. д.
Це всякі захоплені уфологи, езотерики і т. д.
Уран керує вітрами і грозами, тому тут можуть йти різного роду метеорологи, особливо ті, хто досліджує вітер, урагани, громи і блискавки (пам’ятаєте фільм «мисливці за ураганом» — ось це саме вони). Ну, або в більш простому варіанті – люди, що працюють з вітряками (особливо ті, хто їх розробляє і продає).
У медицині Водолій відповідає за все, що пов’язано з нервами, і вищою нервовою діяльністю – тут все невропатологи, неврологи, лікарі, чия спеціалізація порушення нервової діяльності. Крім того, тут можуть бути фахівці по судинах, судинні хірурги.
А так само лікарі УЗД, і рідше рентгенологи (вони частіше за Плутону), і всі лікарі, що використовують сучасну техніку. Ті ж фахівці ЯМРТ – можуть йти по Плутону за рахунок прямої сигнификации («ядерна», ну і плюс – «показати ВСЕ, що приховано») а можуть і по Водолію – як робота з самими просунутими інструментами. Взагалі кажучи, вся «апаратна» медицина, будь напрям де обладнання це 50% успіху – це Водолій.
Комп’ютери і все що пов’язане з ними і інтернетом (тут можуть бути ще Риби, але і Водолій – повністю відповідає інтернету). Тому – програмісти, ай-тишники, фахівці по роботі зі складним обладнанням, верстати з ЧПУ і т. д.
Але під Водолієм будуть йти і набагато менш кваліфіковані «комп’ютерники» , скажімо, людина про комп’ютер знає тільки як його вмикати і вимикати, як виходити в інтернет, а ще навчився, тикаючи пальцем, набирати текст зі швидкістю 1 рядок в годину – але при цьому, він влаштувався працювати в інтернет-магазин чи знайшов товар, який реалізує через соціальні мережі – і це теж Водолій на МС.
Блогери, звичайно теж.
Тут же всі ті, хто монтує мережі, або вишки для забезпечення населення інтернетом і, до речі кажучи – мобільним зв’язком (вона ж ведеться через супутники! – космос). Ті хто торгує модемами або мобільними телефонами (можливо разом з Меркурієм а може і без нього).
Уранія – муза астрології і астрономії. Тому тут і астрономи і астрологи. Але от тільки не треба думати, що сильний Уран дасть хорошого астролога вже апріорі. Уран, хоч і дає чудовий розум, все ж занадто складний для непідготовленого слухача. А Клієнти консультує астролога, в переважній більшості люди не знайомі з нашим символічною мовою. Тому для того, щоб стати хорошим астрологом – одного Урану або Водолія МАЛО. Астролога просто необхідно розвивати Меркурій, а ще було б добре Сатурн і Юпітер.
Яку б область не вибрав для себе володар МС у Водолії або Урану в 10 будинку, це все одно буде дуже інтелектуальна діяльність, або діяльність пов’язана з чимось новим, незвичайним.
Уран керує всіма видами діяльності, де не повинно бути застою, де є місце чомусь новому і деякої волі. І тому, якщо статися так, що він не зможе влаштуватися за чистою Водолейской сигнификации, та ще й робота буде нудна, не цікава, то можна з великою часткою ймовірності припустити, що його соціальна життя буде дуже не стійкою. Він буде постійно змінювати роботи, ходити від однієї до іншої, не затримуючись ніде довше ніж до першої зарплати (Ви розумієте, я думаю, що деякі обороти я використовую для «посилення ефекту», щоб краще запам’яталося.
Якщо Уран погано розташований, або навіть більш-менш нормально розташований, але атмосфера не відповідає, то Натів може мати проблеми з начальством, так як у нього ймовірні проблеми з підпорядкуванням і трудовою дисципліною.
Крім того, начальник може бути вибуховий, а при ураженні від Марса – агресивний, конфліктний, запальний. Навіть і без Марса, вражений Уран може дати нервових, в деякому сенсі істеричних людей.
У кращому випадку, начальники Альтернатива будуть дуже просунутими людьми, які вміють давати свободу і контролювати результат, а не процес. Такий начальник, більш-менш спокійно відноситься до дуже своєрідного відношенню Альтернатива до дисципліни, розуміючи, що його підлеглий (цей самий Натів), може бути зовсім не працездатним якусь частину часу, зате потім блискавично і талановито виконати те, з чим інші не змогли впорається, на протязі довгого часу.
Та й сам Натів, ставши начальником буде не дуже дисциплінованим, не дуже стійким у своїх проявах, але при цьому дуже розумним і здатним на прорив, який вміє бачити перспективи і способи їх досягнення.
Якщо ж Уран або інші елементи 10 будинків пошкоджено, то стабільності у його кар’єрі буде мало. Відносини з начальством теж не можуть вишикуватися нормальним чином. Тому такій людині можна навіть рекомендувати спробувати працювати «на себе»

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок у Водолії, Водолій в 10 будинку, Водолій на вершині Неба, Водолій на куспиде 10 вдома, Водолій на МС, професії Водолія, професії Урану, Уран в 10 будинку

Навігація по записах

Козеріг в 10 будинку (МС у Козерозі). Лекція 56.
10 будинок в Рибах (Риби на МС). лекція 58

42