10 будинок у Львові (Лев на МС). Лекція 51.

7

Лев на куспиде 10 вдома. Лекція 51.
Лев на МС (Сонце в 10 будинку, упр. 10 дому у Львові, упр.10 вдома у сполученні з Сонцем).
Дуже високі соціальні амбіції. Людина хоче багато і вважає що він цього гідний. Сонце в Леві в обителі, а воно вказує на наше відчуття винятковості, прагнення бути кращим, на бажання пишатися тією сферою, де в нашому гороскопі стоїть Лев (Сонце). А коли воно управляє 10 будинком, Натів вважає, що в сфері соціального життя він гідний найкращого. При цьому як правило, соціальне становище справді буває дуже хорошим (звичайно якщо не суперечать інші показники гороскопу).
Якщо Сонце і інші показники 10 вдома не суперечать, то Альтернатива може чекати і популярність і деяке везіння і високе соціальне становище.
цікаво, що в переважній більшості випадків, людей, у яких на МС Лев (або Сонце в 10 будинку) оточуючі оцінюють як щасливчиком, як людей, у яких в житті все добре. За фактом так не може бути, вся карта в цілому може говорити про протилежне. Але так як 10 будинок являє собою яскраву маніфестацію свого місця в соціумі, то в цьому випадку (Лев на МС), людина у своїй сойиальной життя буде виглядати як дуже щасливий, щасливий. Про таких людей часто говорять що вони щасливчики, улюбленці фортуни, що їм все дістається просто (хоча за фактом, вони можуть орати в 100 разів більше за всіх інших, але найчастіше, цього просто не видно).
Найчастіше, питаючи у своїх слухачів «які професії йдуть під Левом?», я отримують відповідь «начальники!». Звичайно Леви – це начальники, але от тільки начальник – не професія, це посада, це статус.
Дійсно, люди з Левом на МС у більшості випадків прагнуть до керівних посад (у тому числі із серії «сам собі начальник»). Доб’ються чи ні – покаже карта в цілому, але амбіції саме такі.
Сфера, де буде посаду може бути визначена Знаком, в якому стоїть Сонце, або Знаком на МС (якщо Сонце стоїть в 10 будинку, але не в тому ж Знаку в який потрапив МС). Як правило, Знак конкретизує сферу, в якій буде реалізовуватися Сонце.
Але буває так, що на МС – Лев, а Сонце в Леві в 10 будинку, тоді, крім прямої Сонячної сигнификации, начебто «зачепитися» більше не за що, нізвідки не візьмеш додаткових вказівок для МС. Але вихід насправді просто в якій би галузі людина не реалізовувався, як правило він зможе там досягти достатніх висот, займати неабияке становище. У нього дуже велике бажання виділитися, бути кращим, мати найкраще і, як правило, це бажання буде реалізовано. А сфера — яка трапиться так і буде.

Під чистою Сонячної сигнификацией йдуть артисти, режисери, театри, цирки, все, що пов’язане з розвагами.
Ювелірна діяльність, а так само вся діяльність, пов’язана з золотом і дорогоцінними каменями.
Ювеліри, які працюють з сріблом, а так само недорогими самоцвітами — це ювеліри Місячного типу. Лев – любить все дуже дороге.
Причому знову розглядаємо золото (алмази) в самому широкому сенсі слова – це можуть бути продавці ювелірних відділів, можуть бути власники ювелірних заводів, а можуть бути люди, які працюють з сусальним золотом, вышивающие «золотими» нитками і т. д.
Вся сфера розваг, все що пов’язано з шоу, святом. «Дорослі» розваги часто мають відтінок Нептуна або Плутона (нічні клуби, бари, стриптиз), але навіть якщо людина з сильним Сонцем мають відношення до 10 дому вирішить реалізовуватися в цих сферах, він все одно буде на місці. Тому що Лев – це розваги та видовища в самому широкому сенсі цього слова.
Тут же йде вся дитяча тема, але якщо Місячна тема, пов’язана з турботою про дітей, і в тому числі з недорогими дитячими товарами, то Сонячна сфера – це дитячі розваги – клоуни, аніматори, дитячі розважальні центри, куди діти проходять саме пограти. І всі люди, які працюють з дітьми саме в ігровій тематики – це все буде Львинное управління.
Можна продавати іграшки. Якщо пам’ятаєте, коли ми говорили про Рак, про Місяць, ми говорили про те, що людина може продавати одяг для дітей, або дитяче харчування – пряма сигнификация. А Сонце (Лев) буде продавати іграшки для дітей. Тобто звичайно він може продавати і одяг, але це вже буде не Місячна (проста) одяг. Тут наголос на красу, свято.
Рак або Місяць, керуюча професією, у випадку, якщо людина буде власником магазину дитячого одягу, зробить упор на повсякденний одяг, і на одяг для немовлят. В його магазині буде більше недорогих товарів, економ-класу (звичайно якщо інші показники 10 вдома і Місяць не стверджують протилежне).
А якщо цією ж справою займеться людина з Львинной домінантою, то одяг буде дорога або ошатна. Тут буде багато святкового одягу, костюми, сукні, вбрання – ухил діяльності Лева – радість і свято.
Сонце безпосередньо пов’язане з творчістю. Тому під Левом йде будь-яка творча діяльність. Звичайно пряма Сонячна сигнификация – це артисти, режисери. Але можуть бути і не тільки вони – сенс Лева – в можливості виділитися, тому будь-який вид творчості, який несе на собі яскравий відбиток свого творця дуже підійде для Лева (Сонця). Це можуть бути і художники, і поети та письменники та моделі та фотографи і музиканти – словом всі хто завгодно, лише б особистість та індивідуальність автора були очевидні.
Під Левом можуть йти і політики, і бізнесмени. Це взагалі будь-яка діяльність. Для людини у якої на МС – Лев, немає взагалі ніяких перешкод. У нього настільки сильна тяга до того, щоб бути кращим, що він чудово впорається з будь-якою роботою. Єдина умова – його повинні виділяти і його внесок в загальну справу, повинен викликати захоплення (а може і заздрість у оточуючих.
Леви, як правило, добре працюють, якщо гороскоп в цілому не говорить про зворотне. Пов’язано це з тим, що Левам дуже важливий відгук на їх роботу – їм в останню чергу хочеться здатися в невигідному світлі, а отже, за свої слова вони, як правило, відповідають.
Що стосується начальників. По-перше, Лев сам по собі природжений начальник. Тому начальники з таких людей (якщо Сонце не уражено), досить гарні. Якщо всі показники 10 дому більш-менш нормальні, то такі начальники будуть і протегувати і заряджати енергією, і надихати і світити, любити всіх, хто з ним працює. Протегувати талановитим людям (бо Сонце любить таланти). Не дивлячись на те, що йому все одно важливо бути першим, у нормального Лева є така чудова риса – протегувати талантам, любити талановитих людей. Їм навіть подобається «розкривати таланти» — адже це теж талант, побачити потенціал в людині.
Леви, яким важлива думка про себе, в більшості випадків, і працюють добре, бувають відповідальними і дуже уважними до своїх слів. Якщо він щось пообіцяв, що він буде намагатися виконати це.
такий керівник буде поважати і вітати самостійність своїх працівників. Він не буде висіти кайданами на своїх співробітників, перевіряючи кожний крок. Йому просто потрібно щоб підлеглі робили все краще за всіх, щоб він, у свою чергу, представив це своєму керівництву, або видав своєму споживачеві як найкраще.
у нього високі вимоги до своїх працівників, вони повинні допомагати йому бути найкращим. Але якщо підлеглі дають це своєму начальнику, то і він про них не забуде, буде їх всіляко заохочувати, преміювати, обдаровувати, любити, гідно оплачувати працю.
Але важливо відзначити, що всі ці чудові риси будуть мати місце тоді, коли у Альтернатива в гороскопі «нормальне» Сонце. Якщо ж Сонце уражена, і 10 будинок в цілому такий же, то ми побачимо махрового егоїста, який не бачить нікого, крім самого себе, що всі повинні йому служити. Що вже такий талановитий, такий чудовий, що краще нього немає на всьому білому світі.
Така людина нічого не буде робити, крім як красуватися і роздавати накази. Він буде надзвичайно примхливою і зарозумілим. Ось він вже буде принижувати чужі таланти, буде всіляко ускладнювати життя талановитим людям.
Сам Натів, ставши начальником буде відповідати перерахованим вище характеристикам.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок в Знаках, 10 будинок у Львові, Лев в 10 будинку, Лев на МС, МС в Знаках, Сонце в 10 домі, Сонце на МС, Сонце управитель МС

Навігація по записах

10 будинок в Раку (МС в Раку). Лекція 50.
10 будинок в Діві (Діва на МС). Лекція 52.

13