10 будинок гороскопа. Вступна лекція. Лекція 46.

63

Лекція 46. 10 будинок гороскопа, вступна лекція .
10 будинок гороскопа починається одній з 4 кардинальних точок – точкою МС.
Що таке МС? МС це найвище положення Планети на небі, яке вона може займати в той чи інший день, в тій чи іншій місцевості. МС називається Серединою Неба або Вершиною Неба.

У зв’язку з тим, що ця точка, найвище місце гороскопу, то і вона вказує на те, чи можемо ми досягти вершин, якими будуть ці вершини, в якій області ці вершини досяжні.
Кажуть, що 10 будинок частіше буває видний навіть яскравіше ніж 1 будинок. Так як 1 будинок являє самої людини, її зовнішність, моторику, тип самовираження, а 10 будинок – це цілі, це те соціальне особа, яка заявляє людина, ті соціальні амбіції, які він має. Тобто 10 будинок це можливість проявитися найбільш яскраво в цьому житті, тут і зараз.
Будучи найвищим місцем гороскопу 10 будинок і тим більше МС вказують на те найвище, чого може домогтися, символічно кажучи, Планета, а за фактом – людина, в прояві цієї Планети у своєму житті.
Так якщо ми бачимо якусь Планету на МС, ми говоримо про те, що не помітити її не можливо.
Точно так само як і Сонце, проходячи через МС на небосхилі найяскравіше, саме сильний, той, від якого нас застерігають лікарі, виходячи з його максимальної сили.
У астрологи 10 будинок вважається будинком сприятливим, одним з двох найкращих будинків, а МС однією з двох найкращих точок, поряд з АСЦ (звичайно якщо мислити в категорії «добре-погано»). Тому значення Планети стоїть в 10 будинку, або керує їм, буде колосальним. Саме через цю Планету Натів може знайти професійну реалізацію, збудувати кар’єру. Саме через неї, він може знайти славу, прийти до пошани і поваги.
10 будинок відповідає за соціальну реалізацію. Прийнято вважати, що 10 будинок управляє кар’єрою і це дійсно так, але 10 будинок насправді, значно ширше, ніж тільки кар’єра. Він представляє будь-яку соціальну реалізацію, він являє статус, отриманий з будь-яких джерел. Скажімо, бути першою леді – це соціальний статус і ситуація 10 вдома, але при цьому – це не професія.
Крім того, 10 будинок відповідає за другого з батьків. Але на цьому ми не буде зупинятися, Ви просто прочитаєте відповідні характеристики, дані при розгляді теми 4 будинок, і застосуєте їх без змін до 10-го, маючи на увазі другого з батьків.
Крім того, 10 будинок описує начальника, і відносини з ним. Яким буде наш начальник, яким чином будуть складатися відносини. Якщо елементи 10 і 1 будинком стоять в хороших аспектах – тригон, секстіль, або з’єднання, або мають взаємну рецепцію з сильним достоїнств – то відносини з ним будуть хорошими.
Якщо елементи 10 і 1 будинків не дружать між собою, мають напружені аспекти, то і відносини будуть напружені. Тоді ми зможемо сказати, що певні якості Альтернатива (ті, які зазначаються Планетою, що відноситься до 1 вдома), і певні якості начальника (на них вкаже Планета, що відноситься до 10 вдома), не знайдуть порозуміння і завдяки цим якостям, відносини будуть складатися не просто.
При розгляді 10 вдома ми будемо визначати професійну реалізацію та кар’єру, тобто сфери діяльності, які ми можемо запропонувати Нативу, для того щоб він міг реалізуватися максимально яскраво і ефективно. Тут відразу зазначу, що далеко не всі люди працюють по 10 дому. Так як будинок 10, це професія, а покликання.
Крім того, 10 будинок це професія як результат отриманої освіти (вищої або сильно розширює горизонти). 10 будинок – це другий будинок від 9-го. А якщо будинок 9 – це освіта, то наступний за ним (або другий від нього) – буде вказувати на результат цього утворення. Таким чином, 10 будинок – це результат освіти, отриманого Нативом. Тому під 10 будинком у нас йдуть професії, які ми можемо реалізувати маючи якийсь заділ у 9 будинку.
Дуже часто робота може проходити і по 6 дому – але це буде некваліфіковану працю. У будь-якій карті, ЗАВЖДИ, 6 будинок – це умови роботи, це те, як ми ставимося до своїх повсякденних обов’язків. Але коли ми говоримо про те, під яким будинком працює конкретна людина, то ми пам’ятаємо – 6 будинок так само може вказувати на роботу, але ця діяльність буде пов’язана з необхідністю заробити на життя в найпростішому розумінні слова – заробити «на поїсти». Тому 6 будинок це часто некваліфіковану працю. Приміром, якщо у нас людина працює збирачем овочів в полі – то це робота по 6 дому. А якщо він працює агрономом у цієї ж села, то це вже 10 будинок.
Тому в рамках розгляду 10 вдома ми буде говорити про кар’єру, про тих видах діяльності, які можуть бути актуальні для Альтернатива.
Так само по 10 дому ми поговоримо про соціальні амбіції, про те, наскільки вони високі і чи має сенс взагалі звертатися до тем цього будинку.
Тут слід зазначити що сильний 10 будинок (коли він заповнений Планетами, або сильний його управитель – на АСЦ або в 1 будинку, у сполученні з Сонцем або Місяцем, сильний за статусом і за аспектів і т. д.), дає людині великі соціальні амбіції. Людині важливі теми 10 вдома, він хоче там реалізуватися, і хоче зробити це яскраво і успішно.
Буде це успішно чи ні, побачимо за станом на 10 вдома. Наскільки легко і гармонійно буде текти цей процес, вкажуть показники взаємовідносин цього будинку з іншими будинками. Але вже бачачи в карті заповнений 10 будинок, або сильного укріпленого управителя, ми припускаємо що інтерес до тем 10 вдома у Альтернатива буде дуже високий.
Якщо ж будинок 10 слабкий – він порожній, і при цьому слабкий його управитель, ми можемо припустити, що великий спраги реалізувати тематику 10 вдома у людини не буде. При цьому це не говорить про те, що людина НЕ зможе реалізуватися з його тем. Це говорить про те, що у нього немає великого СПЕЦІАЛЬНОГО, окремого інтересу до питань соціальної реалізованості.
Взаємозв’язку 10 дому з іншими будинками, ми оцінюємо так само, як ми це робили і у всіх попередніх випадках:
1. Зв’язок з диспозиції. Ми дивимося з яким будинками пов’язаний 10 будинок через управління. Приміром, упр. 10 вдома у другому. Бачачи таку позицію ми можемо сказати, що професійна діяльність Альтернатива, його соціальна реалізація безпосередньо пов’язана з його гаманцем. Якщо при цьому ця Планета виявляється добре розташована, то ми будемо говорити, що те, чим він буде займатися і буде приносити йому гроші. При цьому хороші гроші.
Якщо ж управитель вражений, то виходить що вражені і обидва будинки – гаманець так само безпосередньо пов’язаний з кар’єрою, але досягти її гідної оплати за неї не так вже й просто.
Можна подивитися і в іншому розрізі – приміром упр.10 будинку в 5-м (або навпаки – упр. 5, 10) – кар’єра пов’язана з дітьми, соціальна реалізація пов’язана з любовними відносинами. Наприклад, у нас може бути професійна сваха. Або людина, що професійно займається з дітьми. Тематику, по якій буде реалізована ця зв’язок у нас покаже сама Планета – знак в який вона потрапляє, аспекти, які має і т. д. , але зв’язок з дитячою темою (або будь-який інший темою 5 будинку) буде реалізована в професійній діяльності людини.
2. Зв’язок з аспектів.
Гармонійні аспекти елементів 10 вдома як завжди вкажуть нам на те, що буде допомагати Нативу в реалізації його соціальних амбіцій. Напружені – про те, що буде заважати.
Приміром – якийсь з елементів 10 вдома пов’язаний гармонійним аспектом з одним з елементів 7 будинку. Ми можемо говорити, що партнер буде допомагати Нативу в його проф. реалізації, або максимально її вітати. Допомога може бути зовсім різною – партнер може буквально протегувати Альтернатива, допомогти в працевлаштуванні.
Може підтримувати морально, підбадьорювати і налаштувати на перемогу. Або сидіти з дітьми і повністю взяти на себе всю турботу про дім. Тут не принципово в чому конкретно буде допомога, але важливо, що ці сфери допомагають і підтримують один одного.
Ситуація буде актуальна і зворотного зв’язку – в тому, що Натів влаштував своє особисте життя може бути заслуга його професійної реалізації. Знову ж таки — допомога цих тем друг-другу може виражатися в чому завгодно. Приміром, людина може буквально зустріти свого майбутнього чоловіка на роботі, а може, його гарна репутація послужити тому, що він потрапить в потрібне суспільство, де і познайомиться з людиною, з яким надалі вступить у шлюб.
До речі кажучи, це зовсім не обов’язково має бути пов’язано з заміжжям, відносини теж можуть бути самі різні. Так вступивши з ким-то в співдружність, можна добитися слави і популярності. Злившись з іншою компанією, стати єдиним впливовим гравцем на ринку і т. д.

Напружені аспекти навпаки будуть говорити про те, що теми відповідних будинків будуть заважати один одному.
Наприклад, напруга між елементами 10 і 4 будинків вкаже на те, що Нативу доведеться розриватися між домом і роботою (особливо актуально для опозиції з 10 в 4-й).
Або домашні будуть в штики сприймати його роботу.
Або навпаки – Натів зовсім не хоче працювати, взагалі немає до цього ніякої тяги, але є мама (4 хати), яка буде що називається «силоміць» на роботу гнати і т. д.
тобто знову ж таки – сценарій Ви напишіть самі, але тема буде вже визначена – дві сфери життя зовсім не ладнають один з одним.
Про те, як будуть реалізовуватися теми 10 вдома в залежності від Знаку на його куспиде, ми з Вами поговоримо в наступних лекціях.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок в астрології, 10 будинок гороскопа, астрологія професій, показники 10 вдома, професії в астрології, професійна орієнтація астрологія

Навігація по записах

4 будинок гороскопа. практичне заняття — вид-урок
10 будинок в Овні (МС в Овні). Лекція 47.

1